Įkraunama...
Įkraunama...

Kilimų ir kiliminės dangos valymas

Iškilo klausimukas kaip valot rankų darbo vilnonius kilimus g.gif turim namie šviesų, tai labai vaikai ištepa, aš vis su ūkišku muilu paplaudavau, bet nelabai gerai išsiplauna, o parduotuvėje neradau kas tiktų rankų darbo kilimams, nes Vanish netinka g.gif
Atsakyti
Man geriausia - siurblys su vandens filtru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 12, 12:54)
o gal kas zino kur geriausiai valo kilimus klaipedoje?  g.gif  nes jau nuo maziaus kosiu ir kitu uzkandziu  blink.gif  doh.gif  paciai net ranka nekyla  doh.gif




klaipedoje, galima issikviesti zmogu, kuris us nedidele suma pinigeliu isplauna su spec, siurbliu smile.gif ( kettler atrodo). kilimai, kaip nauji atrodo thumbup.gif skelbimai dazniausiai buna "Klaipedos" laikrasty smile.gif


Bet, Vilniuj, kazkaip tokiu skelbimu nerandu, o firmos del mazo ploto vaziuot nenori verysad.gif gal jus, zinot, kur tokiu zmoniu rast????? pati isvalyciau, jei toki siurbli turieciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2007 03 22, 13:48)
Iškilo klausimukas kaip valot rankų darbo vilnonius kilimus g.gif  turim namie šviesų, tai labai vaikai ištepa, aš vis su ūkišku muilu paplaudavau, bet nelabai gerai išsiplauna, o parduotuvėje neradau kas tiktų rankų darbo kilimams, nes Vanish netinka g.gif


labai paprastas senas budas, anksciau visus kilimus taup valydovome, ir dabar taip valau , išvalo geriau nei plaunamas siurblys. I silta vandeni ipilat geru milteliu, arba kilimams plauti priemone, gerai išputuojat ir puse stiklines acto. actas pariskina visas spalvas, gerai su sepeciu itrinkite, palaukite kol truputi padzius, ir išsiurbliuokite viskas , rezultatas bus puikus .
Atsakyti
Pas mane kilimas buvo uzpiltas labai. Vanishc kazkaip nelabai gerai iseme demes. jau galvojau keisti visa kilima.
Bet vakar nusipirkau lietuviska " Mister Max" ir kilimukas svarus, demeles nei zymes. Ir kaina, nesiekia 4 lt. O maniau, ka uz Vanishc geriau niekas neisvalys. Va tau ir reklama!
Atsakyti
QUOTE(reida @ 2007 04 04, 09:55)
Pas mane kilimas buvo uzpiltas labai. Vanishc kazkaip nelabai gerai iseme demes. jau galvojau keisti visa kilima.
Bet vakar nusipirkau lietuviska " Mister Max" ir kilimukas svarus, demeles nei zymes. Ir  kaina, nesiekia 4 lt.  O maniau, ka uz Vanishc geriau niekas neisvalys. Va tau ir reklama!

Vanišu ir aš nusivyliau verysad.gif , o tavo minėtas valiklis tinka tik kilimams?
Atsakyti
O kur galima nuspirki "Mister Max", nes pas mane kilimas jau ne koks? O Vanish nieko neišvalė. verysad.gif Ir aš reklamos auka. blush2.gif
Atsakyti
As pirkau Mindaugo maximoje. Turetu ir kitose didesnese maximose buti.
Papildyta:
QUOTE(kristelev @ 2007 04 04, 10:54)
Vanišu ir aš nusivyliau verysad.gif , o tavo minėtas valiklis tinka tik kilimams?

Tinka kilimamas ir automobiliu salonams.
Atsakyti
Nusipirkau aš "Mister Max". Turbut pas mane jau visai beviltiška padėtis, šiek tiek išvalė. verysad.gif Ne bent reikia valyti kiekvieną dieną tada tikrai išvalyčiau. lotuliukas.gif
Kariausiu toliau su savo kilimu.
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri nors turite ar esate ką gero ar blogo girdėja apie dulkių siurblius Rovus aqua power g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2007 04 24, 15:54)
Sveikos,
gal kuri nors turite ar esate ką gero ar blogo girdėja apie dulkių siurblius Rovus aqua power  g.gif

turiu,iš pradžių labai džiaugiausi, labai gerai siubbė, o dabar kad ir naujus filtrus įdėjau, tokio traukimo jau nebėra, ir plasmasinės detalės netvirtos, antrą kartą aš jo nepirkčiau, na čia tik mano nuomonė, gal kitoms jis super geras ar super blogas.
Atsakyti
mano kaimyne turi ROVUS, nezinau, bet ji patenkinta, ir nereikia siuksliu maisu, tik isplovei dulkes is dulkiu dezutes ax.gif man patiko jis tuom, kad nebijo vandens, bet manau ir kitokiu yra siurbliu, kurie nebijo vandens... mirksiukas.gif
Atsakyti