Įkraunama...
Įkraunama...

Kilimų ir kiliminės dangos valymas

kuo valote kilimus
Atsakyti
Juokingai gali nuskambėti, bet valiau kilimą kur mašinų kilimėlius valo biggrin.gif Tik, kad man nieko nepadėjo visai, o va vaikas toliau terliną kilimą lotuliukas.gif Nežinau net ką ir pasiūlyti, gal bandyk su tuo reklamuojamu Vanish ar kaip jis ten, aš nebandžiau, nes kažkaip po to vaikas duodasi po tą kilimą, nelabai manau sveika doh.gif
Atsakyti
Man tai drauge sake, kad kilimus valo su "Feiry" putomis ir labai gerai issivalo, bet as pati dar nebandziau.
Atsakyti
Man kilimai puikiai issivalo su tokiomis putomis (gaila nepamenu pavadinimo, bet pirktos Thomas Philips): sviesius (bent jau trumpo plauko) kilimus isvalo puikiai thumbup.gif
Atsakyti
patarkit ir man ,kaip išvalyti karvės išklotinę(zebro kilimą)
Atsakyti
vanish 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2007 04 24, 16:54)
Sveikos,
gal kuri nors turite ar esate ką gero ar blogo girdėja apie dulkių siurblius Rovus aqua power  g.gif

Turim cool.gif Šūds su bruknėm, nekitaip.

QUOTE(atne777 @ 2007 05 03, 20:44)
as tai nerealiai kilima isvaliau su "loku" is amway.Toks jausmas , kad ir naujas toks blizgantis nebuvo blink.gif  blink.gif

Bet tai kaip valei? Visą kilimą su "L.o.c."kuotu vandeniu sušlapinai, patrynei ir psio? g.gif Jei patrinti tik ten, kur dėmės, negerai bus, liks šviesesni plėmai, taip įsivaizduoju?

QUOTE(kristelev @ 2007 05 07, 00:12)
Vis dar su jodo dėme kankiniesi mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Marods, jodas turėtų išgaruoti savaime ? g.gif Keista, kad taip dusinosi su ta dėme doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 01 28, 16:51)
Turim  cool.gif Šūds su bruknėm, nekitaip.
Bet tai kaip valei? Visą kilimą su "L.o.c."kuotu vandeniu sušlapinai, patrynei ir psio?  g.gif Jei patrinti tik ten, kur dėmės, negerai bus, liks šviesesni plėmai, taip įsivaizduoju?
Marods, jodas turėtų išgaruoti savaime ?  g.gif Keista, kad taip dusinosi su ta dėme  doh.gif


Papildyta:
ta jodo deme geltonavo blink.gif , o dabar paziuriu - nebeliko, ciut tik sviesiau, bet kai nezinai, tai nesimato biggrin.gif
Atsakyti
Reikia ir man kilimus valyti,skambinau kur su Kirbby aparatu valo,gal kam teko naudotis jų paslaugomis?
Atsakyti
Mielos mamos, na netikėkit Jūs stebuklingais valikliais per keletą minučių išvalančiais dėmes, purvus ir visa kita. Pati turiu valymo įmonę ir žinau, kad tai ką sudedi į kilimą, baldą, sofą ir pan., tai viską turi ištraukti, juk jei užpili Fairy, Vanish ar kitą brudą, tai turi jį kažkokiu būdu išimti, negalima palikti tokios chemijos kasdienio naudojimo daiktuose, juk kai naudojat indų ploviklį, jį išplaunat, juk nepaliekat ant indo iš kurio valgysite?
Taip pat ir su kilimais, dangomis ir baldais: tikrasis cheminis valymas, tai ne 15 min. procesas, o 2-5 val. valymas ir šveitimas, riebalinės dėmės skaidomos su riebalų valikliais, biologinės kilmės dėmės (sysiukas, maistas, kava, alkoholis, kraujas ir pan.) skaidomos su biologinių dėmių valikliais, o bendras paviršius šveičiamas ir išplaunamas dar su kita chemija, kuri pas kiekvieną firmą vis kitokia, mano įmonė, pvz. naudoja specialius BIO valiklius, jie neperplaunami, nepalieka lakiųjų dalelių, nesukelia alergijos, nes aš pati be galo alergiška chemijai, todėl žinau ką reiškia "slaptas ginklas" paliktas, pvz. kilime. Po visų dėmių išėmimo, bendro purvo šveitimo "procedūrų", visa chemija ir nešvarumai PRIVALO būti susiurbti, ne šiaip kokiu siurbliuku, bet nemažiau 3 turbinų profesionaliu, jis iš ~10 cm gylio išims visą purvą ir įsigėrusią chemiją, paliks baldą vos drėgną, bet nešlapią, o po ~6-10 val. visi plauti paviršiai bus sausi.
Netrinkite savo baldų "stebuklingais" valikliais, liks neišvalomos, pageltusios dėmės, sugadinsite savo daiktą ir jį teks keisti kitu, geriau patikėkite tai profesionalams, pamatysit, savo baldų nepažinsite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogiux: 13 kovo 2008 - 12:55
o kur kaune valo kilimus, ir kokia mazdaug kaina? Gal kas zinot?
Atsakyti
Noreciau ir as kokio patarimo ax.gif .Musu kilimas buvo sulaistytas doh.gif ,nuo valymo dregmes,jis niekaip neisdziusta,pradejo skleist negera kvapa.Kuo daugiau valau tuo jis slapesnis,net sukelem,kad "kvepuotu"abi puses,deja neisdziusta.Nuomojames 1kamb.buta ir be balkono,i lauka neina isnest,radijatoriai jau atjungti,nebezinom ka daryt,kaip ji isdziovint.Laukiam savaitgalio,gal bus grazus,sauletas oras,pas tevus nusivesim i kiema,isplausim,gal isdzius,o jei ne... doh.gif
Mastau apie valyma,bet nesinori dideliu pinigeliu moket,kai galim patys issivalyt,tik gero oro reikia wub.gif
Net jei ir nuveztumem kur nors valyt ar issikviestumem,ar,kai jie isplaus,bus sausesnis?ar isdzius?gal toliau šus,ir taip be galo. doh.gif
P.S. patys turim THOMAS valomaji siurbly su vandeniu ir valikliu,bet nieko. schmoll.gif
Visgi problema dziovinime doh.gif verysad.gif

Prirasiau as cia visko blush2.gif .Tikiuosi supratot,ka norejau pasakyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxmamytexxx: 08 balandžio 2008 - 12:22