Įkraunama...
Įkraunama...

Herpes (Lūpų pūslelinė)

QUOTE(Belty @ 2009 01 23, 16:05)
Ar be recepto jas galima nusipirkti, kiek mazdaug kainuoja?

aš visada perku be recepto jos yra skirtingų stiprumų 200 mg. 25 tabletės apie 34 litus o 400 mg 35 tabletės 76 litai
Atsakyti
Kai jaučiu ant lūpų kad tuoj "pasisės" man pūslelinė naudoju Mirra liuks balzamą lūpoms thumbup.gif jo sudėtyje yra natūralios medžiagos, tarp jų ir mėtos. Užsitepus pradeda šaldyt ir neiškyla man jokios pūslelinės thumbup.gif



http://www.mirra.lt/...on=ViewArticles
Atsakyti
vos tik pajaučiate, kad jus puola pūslelinė, patepkite tą vietą arbatmedžio eteriniu aliejumi. Tai veiksminga priemonė. .. mirksiukas.gif
Atsakyti
med knygoj perskaičiau, kad pūslelinę gali iššaukti net ir stresas. Gerai veikia ir spec. pleistriukai nuo pūslelinės. Man tai jie thumbup.gif . Užsidėjus nėra jokio vargo, Ir šašą paslepia ir gydo. Jei jau labai dažnai kyla reikia pagerti ir vaistų nuo pūslelinės. Dar gerai jei ji išlenda į paviršių, neduok dieve jei jis lenda į organizmą gylyn verysad.gif o organizmui stiprinti gerai imbieras. "Rūta" gamina imbierinius cukrinukus. tai tik griaužkit į sveikatą. Aš tai pasidarau tokį mišinuką: 250 g medaus, 3-4 citrinas, kokias 5-6 dideles skilteles česnako ir gabalas imbiero šaknies. Viską susmulkinu ir sumaišau su medumi. ir kasdien po šaukštą tokio mišinuko visa šeimyna laižo, žinoma jei nėra alergiški medui. Labai skanu ir su žalia arbata, tik jau be česnako. ir visa šeimyna nežinom iki dabar kas tie virusai ir gripai.
Atsakyti
dar labai gerai padeda ausu siera bigsmile.gif Tepti reikia tik puslinei vos pisirodzius
Atsakyti
QUOTE(Revlona @ 2009 03 19, 13:31)
dar labai gerai padeda ausu siera  bigsmile.gif Tepti reikia tik puslinei vos pisirodzius

Oho, net gi tokie dalykai padeda bigsmile.gif
Aš neapsiginu nuo jos, nei vaistai, nei tepalai nepadeda, jau nebežinau ko griebtis doh.gif
Atsakyti
Is kur tos sieros tiek gauti, kad uztektu patepti puslele biggrin.gif lotuliukas.gif , jei zmogus valai kas diena ausis, tai jos nuolat svarios ir neprisikaupia tu bjaurybiu.
Atsakyti
Vaistinese parduodamas toks "Cinko oksidas", vos pajuntu kylant is kart pasitepu nakciai, daugiau tempt nereikia,po paros pradeda dziut ir nesidaugina thumbup.gif
Kaina apie 13lt,tubele nemaza
Atsakyti
QUOTE(zvaigzd_leja @ 2007 08 07, 09:45)
Kai man atsiranda pusleline, tai paskutiniu metu pradejau naudoti pleistriukus ir esu labai patenkinta  thumbup.gif ; uzsiklijuoji ir be jokiu problemu, nereikia tepliotis kaskart kai tik nusivalo, apsaugta nuo isores poveikio ir nesvarumu patekimo, man tie pleistriukai  thumbup.gif mano manymu kaina nors ir didele, bet atitinka kokybe.

O kaip tie pleistriukai vadinasi?Ir kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE
Aš neapsiginu nuo jos, nei vaistai, nei tepalai nepadeda, jau nebežinau ko griebtis  doh.gif

Jeigu daznai sis virusas jusu organizme svecias,tai vadinasi jam tinkamos salygos,pas jus apsistoti biggrin.gif Turite stiprinti imuniteta,ne tik vitaminais. tepalai su acicloviro veikliaja medziaga veiksmingi tik pacioj pradzioj,kada pajauciate jau besiruosiant iskilti puslytei.O kai lupa jau pasipuosusi,tada reikia ja labai daug kartu per diena pateplioti spiritu(tinka bet koks,tik ne96)o tada jau acic,zovirax,ar kamistad tepalu... 4u.gif
Atsakyti
niekas nuo šio brudo nepadės. galima tik stiprinti imunitetą, vengti streso. kaip tik apie tai kalbėjau su gydytoja. vienintelis patarimas stiprinti imunitetą. o kai iškyla tepk netepus vistiek savaitę pūsles nešiosies. jei tau juostinė pūslelinė būtinai keliauk pas gydytoją, nes ji pavojingesnė.
Atsakyti
pasakysiu, kaip aš nuo jos išsigelbėjau, o jau turėjau tokio stiprumo,kad ojojoj....vienžo,anksčiau ir LT prekiavo, dabar tik iš Rusijos galima atsivežti,vaistai imunitetui - ISOPRINOSIN. Tai va, plokštelę sugeri - ir pusmetį gyveni ramutėliai. Čia profilaktiškai. Keliaspakuotes suvartojau - ir dabar jau laaaabai seniai negėriau,nes nebelenda jokios pūslytės thumbup.gif o jei jau išlenda, tas vienoj žinutėj minėtas SILICEA - geresnis už visus ACIC mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti