Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Herpes (Lūpų pūslelinė)
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4
Lucero
SOS! Labai stipriai beria ,Ką daryti ir kaip gydyti? Padėkite

Lūpų pūslelinė - viena nemaloniausių ligų. Virusas Herpes simplex gali pažeisti įvairius žmogaus organus. Gana retai sergama vidaus organų pūsleline, ją sukelia tas pats įvairių formų virusas.

Bene pavojingiausia yra akių pūslelinė, galinti turėti labai sunkių pasekmių, dėl jos galima netgi apakti. II tipo herpeso virusas - lytinių organų pūslelinės priežastis. O labiausiai paplitusi yra lūpų pūslelinė, jos sukėlėjas - I tipo virusas.

Užsikrėtus herpeso virusu lūpų oda ima niežėti ir kaisti, parausta ir paburksta, o netrukus atsiranda viena arba kelios skausmingos pūslelės. Didėdamos jos sudaro vieną šlapiuojančią opą.

Po kelių dienų ji ima džiūti, toje vietoje užsideda šašas. Šašo nuplėšti jokiu būdu negalima, nes jį sudarantys leukocitai kovoja su virusu ir opelė pranyksta greičiau.

Labai dažnai lūpų pūsleline užsikrečiama dar vaikystėje, bet virusas Herpes simplex gali slypėti organizme ir nesukelti jokių nemalonių pojūčių. Jis suaktyvėja tik esant tam tikroms aplinkybėms, paprastai, kai nusilpsta imunitetas - po persirgtos infekcinės ligos,
pervargus, dažnai neišsimiegant, patyrus stresą, taip pat dėl staigių oro pokyčių, prieš menstruacijas
arba per jas.

Rudenį ir žiemą virusas gali „pabusti" dėl peršalimo, vasarą - dėl saulės ir karščio poveikio.

Išvengti viruso beveik neįmanoma, nes jis, perduodamas oru, labai lengvai plinta - per indus, rankšluosčius, durų rankenas, autobusų turėklus ir pan.

Kova su herpes virusu

Patekęs į organizmą, herpeso virusas tampa ištikimu, nors ir nepageidautinu, žmogaus gyvenimo palydovu. Bet gali atsitikti ir taip, kad užsikrėtusysis pūsleline niekada nesusirgs, o bus tik viruso platintojas.

Kai kurie žmonės herpeso „malonumus" patiria vieną arba du kartus per metus arba suserga tik kas kelerius metus, bet yra ir tokių, kurie vos ne kas mėnesį būna viruso atakuojami.

Norint išvengti dažnų ligos pasikartojimų, pirmiausia reikia susirūpinti imuniteto stiprinimu. Būtina vengti pervargimo ir stresų, gerai išsimiegoti. Labai svarbi ir visavertė mityba.

Reikia valgyti daug daržovių ir vaisių, ypač tokių, kuriuose gausu vitamino C (citrusinių, kivių, baltagūžių ir briuselinių kopūstų, špinatų, svogūnų). Jie didina organizmo atsparumą ir skatina herpeso viruso aktyvumą slopinančių antikūnų gaminimąsi, be to, greitina gleivinės gijimą.

Nuo pūslelinės saugo ir B grupės vitaminai, ypač B6 ir B12. Pajutus, kad organizmas dėl kokių nors priežasčių nusilpo, patartina vartoti produktų, turtingų cinko (mėsos, žuvies, kviečių želmenų, saulėgrąžų) ir seleno (jūros produktų, kiaušinių, riešutų).

Imunitetui stiprinti galima pasitelkti vaistinius preparatus (imunomoduliatorius), kurių sudėtyje yra ežiuolės arba ženšenio. Organizmo atsparumą didina erškėtuogių nuoviras, tik juo nereikėtų piktnaudžiauti, kad nepakenktų inkstams.

Negalima užmiršti ir to, kad imunitetas labai priklauso nuo skrandžio ir žarnyno būklės, taigi bet kokius virškinamojo trakto negalavimus būtina laiku gydyti.

Susirgus lūpų pūsleline

Visiškai išgydyti lūpų pūslelinės medicina
kol kas nepajėgia. Bet ligos pasekmes sušvelninti ir išvengti dažno pasikartojimo galima.

Visų pirma reikia žinoti, kad sergantysis pūsleline ligos paūmėjimo laikotarpiu gali ne tik užkrėsti aplinkinius, bet ir neapdairiai elgdamasis pernešti virusą į kitas kūno vietas. Todėl negalima liesti ant lūpų atsiradusių pūslelių, būtina ypač saugoti akis, nes virusui pažeidus rageną pasekmės gali būti labai liūdnos.

Jei vis dėlto prisiliečiama prie pūslelinės apimtų lūpų, rankas reikia tuoj pat nusiplauti su muilu ir šiltu vandeniu. Ligos paūmėjimo laikotarpiu reikia valgyti tik iš atskirų indų, niekam neleisti naudotis savo rankšluosčiu ir nesinaudoti kitų rankšluosčiais.

Suprantama, negalima ir bučiuotis. Laikytis asmens higienos ypač reikia, jei pūsleline serga kuris nors šeimos narys.

Greičiau sugyti pūslelėms padės antivirusiniai ir nuo uždegimo saugantys vaistai. Gydytis jais reikia pradėti vos pajutus pirmuosius ligos požymius ir vartoti keliskart per dieną, kas 2-4 val.

Pūslelinei gydyti skirti preparatai paprastai būna kremo arba tepalo pavidalo. Norint, kad pūslelės būtų mažiau pastebimos ir infekcija nepaplistų, patartina ligos pažeistą vietą užsiklijuoti specialiu pleistru.

Kartais ėmus dilgčioti ir niežėti lūpą po ranka specialių gydomųjų priemonių nėra. Sustabdyti infekcijos plitimą pravers ir vandeniu sudrėkinta aspirino arba paracetamolio tabletė - ja reikia patepti pažeistą vietą.

Ne taip vargins nemalonūs pojūčiai, jei dažnai prie žaizdelių bus pridedamas ir palaikomas vatos gabalėlis, pamirkytas druskos tirpale (1 arbatinis šaukštelis druskos - 0,5 stiklinės vandens). Prie pūslelių galima dėti ir šaltus ramunėlių arba medetkų nuoviro kompresus.

Herpeso viruso aktyvumą slopina aromatiniai aliejai. Namuose galima pasidaryti tokį mišinį - sumaišyti po 4 lašus bergamočių, snapučių ir eukaliptų aliejaus ir 2 arbatinius šaukštelius alyvuogių aliejaus. Alergiškiems žmonėms toks gydymosi būdas netinka.

Kaip kovojate su herpesu??? smile.gif
Azazella
as vartoju Acic tepaliuka ir tabletes.
ligiukss
QUOTE(Azazella @ 2007 04 13, 19:39)
as vartoju Acic tepaliuka ir tabletes.
*

Aš alergiška aciklovirams verysad.gif
zvaigzd_leja
Kai man atsiranda pusleline, tai paskutiniu metu pradejau naudoti pleistriukus ir esu labai patenkinta thumbup.gif ; uzsiklijuoji ir be jokiu problemu, nereikia tepliotis kaskart kai tik nusivalo, apsaugta nuo isores poveikio ir nesvarumu patekimo, man tie pleistriukai thumbup.gif mano manymu kaina nors ir didele, bet atitinka kokybe.
plazma
QUOTE(zvaigzd_leja @ 2007 08 07, 07:45)
Kai man atsiranda pusleline, tai paskutiniu metu pradejau naudoti pleistriukus ir esu labai patenkinta  thumbup.gif ; uzsiklijuoji ir be jokiu problemu, nereikia tepliotis kaskart kai tik nusivalo, apsaugta nuo isores poveikio ir nesvarumu patekimo, man tie pleistriukai  thumbup.gif mano manymu kaina nors ir didele, bet atitinka kokybe.
*

o kokia ju kaina?
ligiukss
QUOTE(zvaigzd_leja @ 2007 08 07, 08:45)
Kai man atsiranda pusleline, tai paskutiniu metu pradejau naudoti pleistriukus ir esu labai patenkinta  thumbup.gif ; uzsiklijuoji ir be jokiu problemu, nereikia tepliotis kaskart kai tik nusivalo, apsaugta nuo isores poveikio ir nesvarumu patekimo, man tie pleistriukai  thumbup.gif mano manymu kaina nors ir didele, bet atitinka kokybe.
*

Gal tavo pūslelinė nėra labai didelė?Mano tai oho kokia būna,tai man būtų sunku apklijuoti g.gif Dabar sako daug kas patema medum ir labai greit pranyksta? mirksiukas.gif
liūtuke
QUOTE(ligiukss @ 2007 08 07, 09:20)
Gal tavo pūslelinė nėra labai didelė?Mano tai oho kokia būna,tai man būtų sunku apklijuoti  g.gif Dabar sako daug kas patema medum ir labai greit pranyksta?  mirksiukas.gif
*

Mano draugė naudoja arbatmedžio aliejų, vos pajutusi patepa ir bėda dingstao, iki šio atradimo oho, kokios pūslės būdavouser posted image
*GP
Sveikos, vakar ryte pabudau su "džiaugmeliu" ant lūpos, o šiandien atsirado dar vienas... jau nuo vakar tepiau acic bet nepadėjo, o tik sprogo ta puslelė.. gal kam yra taip buvę, o gal galite pasakyti ar čia nėra koks rimtesnis atvejis... niekada dar nesu turėjusi tokio "džiaugsmo".. blink.gif doh.gif
Lara22
QUOTE(*GP @ 2008 10 22, 09:29)
Sveikos, vakar ryte pabudau su "džiaugmeliu" ant lūpos, o šiandien atsirado dar vienas... jau nuo vakar tepiau acic bet nepadėjo, o tik sprogo ta puslelė.. gal kam yra taip buvę, o gal galite pasakyti ar čia nėra koks rimtesnis atvejis... niekada dar nesu turėjusi tokio "džiaugsmo".. blink.gif  doh.gif
*

Nieko cia baisaus, tepk toliau tuo Acic 6kart per diena, pranyks per 4 dienas, siaip visi vaistai lupu puslelinei reik vartot kol tik pradzia, o kad neatsirastu reik imuniteta stiprinti smile.gif
vilma-saule
tie tepaliukai padeda tik kol pusleles neatsiranda doh.gif o siaip as geriu ACIC tabletes tai jos geriausia padeda kovoti su ta zaraza gun_bandana.gif
Meškinija
QUOTE(vilma-saule @ 2008 10 22, 12:40)
tie tepaliukai padeda tik kol pusleles neatsiranda doh.gif o siaip as geriu ACIC tabletes tai jos geriausia padeda kovoti su ta zaraza  gun_bandana.gif
*

drinks_cheers.gif Acic tabletes yra tikrai gerai bigsmile.gif , reik ju isgert per diena 5-6 (taip vaistininke sake), as taip ir padariau - kita diena tos bjaurios puslelines ne kvapo bigsmile.gif biggrin.gif
Ugn*Ine
o man geriausia priemonė, tai salicilo spiritas. Kai tik atsiranda niežėjimas aš tą vietelę ant lūpos su juo prideginu, tada tepu acic, prie to dar geriu acic tabletes. Man nepadeda šiaip tepliojimas šiuo kremuku unsure.gif
pumpulpulka
Man geriausia priemonė kovoje su šiuo siaubu ACIC tabletės.
WoAiNi
Man irgi šian pūslelės atsirado. Kas keisčiausia, net neperštėjo ir pamačiau jas tik arčiau priėjusi prie veidrodžio schmoll.gif tj iškart užsiklijavau "Compeed" pleistriuką. man jie patinka, nes neleidžia pūslelei sudžiūt ir nereikia kentėt to skausmelio, kai lūpa plyšinėja mirksiukas.gif tongue.gif
Preila
Kovoju ir aš su tuo džiaugsmeliu. cool.gif Vat ir dabar sėdžiu su didžiausiu grožiu ant lūpos.Ko tik neišbandžius ir tuos tepaliukus, ir pleistrus doh.gif Tikras ššš nepadeda jie man.Prideginu su kokiu spiritu, tai nors apdžiūna pūslelė.
O apie tabletes, tai ir aš nesenei sužinojau iš pažystamos, sakė jai kokius metus nekilo pūslelinė.
Braškutė
geriausiai uzkirsti kelia kai tik pradeda tvinkseti lupa, tai tada jau prasideda tas kilimas, ir pasirupinti,kad lupos niekada nebutu sausos, pries veja nelaizyti, tada labai greitai kyla doh.gif
Rethimna
O pas mane ta zaraza gun_bandana.gif visada išsikelia iš po nakties. Tai taip ir neperspėjus ankščiau jį patepti. O kai tepu man vistiek nepadeda. Dabar jau žinau. kad yra tokia kosmetologė kuri tokia kaukę uždeda kai jauti kada keliasi arba jau yra keli spuogiukai. Nu ta kaukia tai tikrai thumbup.gif man ji padeda.
saule1981
As naudojau Acic,bet nelabai padejo.Pakeiciau i Zovirax,tai pirmus kartus labai greit uzgydavo,dabar matyt priprato,vel teks kazka bandyt.
Solen
Man kai buvo tai tepiau Zoviraxsu,bet nelabai jis man padejo,po to pabandziau Conpeed pleistrukus thumbup.gif ,labai greitai tada praejo.Tie kremukai padeda tik pacioje pradzioje puslelines.O dar liaudiskas gydymas-sako kai tik pajauti,kad pradeda tvinkcioti,reikia muilo gabaliuku patrynti,jei nieko po ranka tuo metu neturi mirksiukas.gif
Fifachka
Pas mane ankščiau irgi labai dažnai kartodavosi, niekas nepadėdavo. Bet dabar kažkodėl tai jau seniai nėra (tfiu, tfiu, tfiu smile.gif ) Aš gėriau tablėtes Acic, o dar vaistinėi kažkada man pasiūlė Blistex lūpų kremą, ten ant dežutės parašyta, kad jis veikia profilaktiškai prieš gerpesą, tai man labai jis patiko ir iki šios jį naudoju. Nežinau ar tas Blistex padeda nuo puslelinės, bet, kai pradėjau jį nauduoti, tai baigėsi tą problėma, bent jau kol kas 4u.gif
digele
Geriau as irgi Acic tabletes visa savaite, pykino nuo ju ziauriai, bet vistiek kilo tos baisybes, jei dar speji pacioje pradzioje vos pajutus tepaliuku patepti, tai pristabdo, o jei nespejai, tai niekas nebepades, gal tik siek tiek greiciau uzgyja, kai tepaliuku tepi. g.gif
Kašariukė
QUOTE(vilma-saule @ 2008 10 22, 12:40)
tie tepaliukai padeda tik kol pusleles neatsiranda doh.gif o siaip as geriu ACIC tabletes tai jos geriausia padeda kovoti su ta zaraza  gun_bandana.gif
*

Man tos tabletės padedavo labai trumpam... Turėdavau jas pastoviai gerti. Tepaliukas geriasiais vectovir. ar kažkaip panašiai.
Man labiausiai pagelbejo CENTRUM vitaminai. Puse metu geriau, paskiau puse metu negeriau, dabar vel geriu, ir puslelines (tfu tfu tfu) neturėjau. Nors anksciau ji man vos ne kas ssvaitę kildavo.
Compeed pleistriukai nieko negelbėjo, kaip ir kiti tepaliukai. Vienas yra permatomas, tai jis man ir suspogdindavo pūsles, paskiau labai šlapuodavo... tikrai negerai būdavo.
W*S:*
o del ko tai atsiranda?
liūtuke
QUOTE(W*S:* @ 2008 11 07, 19:53)
o del ko tai atsiranda?
*

Nusilpus organizmui, pabunda snaudęs herpesas g.gif
lapute33
Jei labai puola pusleline butina stiprinti imuniteta. As pati pries keleta metu vaiksciojau nuolat su sutinusiom lupom nuo pusleliu. dabar nuolat naudoju vitaminus ir problemos baigesi. o siaip tai atsirado toks silicea tepaliukas, pati nebandziau ax.gif
JurgitaM
Ar yra kamnors, kad pusleline atsiranda nuo citrusiniu vaisiu?
krama
Turbut kad nelabai... g.gif
ten kur zaliosios varlytes
arbatmedis turi antibakteriniu savybiu, tikiu, kad efektyvu wink.gif pleistriukai- jie neturi jokios veikliosios medzigos- jie tik neleidzia puslelinei issiplesti...bandziau- poveikis patiko, isskyrus ta fakta, kad siaubingai nemalonus jausmas, kai tau kazkas ant lupos priklijuota g.gif mane tai daugiau nei labai, erzina blink.gif na ir kas be ko tabletytes, na jei aciklovirams alergija, reiketu pasirinkti kita antibiotika ( jei zinoma problema rimta- dazna infekcija, ji smarkiai issplinta ir tt.). yra preparatu- ju kaina nemaza, bet ir poveikis atitinkamas mirksiukas.gif
Giedrė2
man pagrindinis vaistas - ACIC arba panasios veiklios medziagos tepaliukas, bet tepamas ne tada, kai jau yra pusle, o tik kai pradeda niezeti, rausveti - kai puslele "beldziasi". tada nuozmiai pasitepu, ir uzbegu siam nemalonumui uz akiu smile.gif
Carmenere
Sveikutės, mielosios.. Labai prašau jūsų pagalbos.... Mane užpuolė pūslelinė verysad.gif net trys skirtingi ir gan dideli židinukai verysad.gif Iš pradžių buvo vienas, paskui du, o va dabar dar ir trečias, nrs tepu Zovirax tepaliuku... jis gi velnias brangus ir anksciau man mygom padedavo, o dabar tepliojuosi tepliojuosi jau keleta dienu ir šnipstas verysad.gif o taip basiai atrodo.... ir brangiausiojo gaila... zodziu, bučinių badas, nuotaikos nėra... o brangusis erzina, kad nereikejo buciuotis pries veja verysad.gif
meow
QUOTE(Aušriukė @ 2009 01 23, 02:59)
Sveikutės, mielosios.. Labai prašau jūsų pagalbos.... Mane užpuolė pūslelinė verysad.gif net trys skirtingi ir gan dideli židinukai verysad.gif Iš pradžių buvo vienas, paskui du, o va dabar dar ir trečias, nrs tepu Zovirax tepaliuku... jis gi velnias brangus ir anksciau man mygom padedavo, o dabar tepliojuosi tepliojuosi jau keleta dienu ir šnipstas verysad.gif o taip basiai atrodo.... ir brangiausiojo gaila... zodziu, bučinių badas, nuotaikos nėra... o brangusis erzina, kad nereikejo buciuotis pries veja verysad.gif
*

patarciau nueiti pas odos daktara. man taip buvo ant skruosto - iskilo is pradziu viena puslele, po valandos kita ir t.t. tepiau tepaliuku is A raides, nes pigesnis, o poveikis toks pats, kaip zovirax. kai jau pusleliu plotas nemazejo, o didejo, lekiau pas odos gydytoja. ta pasake, kad kol imunitetas nesusitvarkys, tol ir plis tos prakeiktos pusleles... kai po keliu dienu neapsikenciau ir vel nuejau, pasake, kad as retas egzempliorius, kadangi man vaistai nepadeda. israse tepaliuko su antibiotikais... po ju situacija pradejo gereti... dvi savaites prasikankinau. dabar eina trecia, o oda dar negrazi...
patarimas-stiprink imuniteta. dabar geriu daug vitamino C. sekmes ir kantrybes 4u.gif
Carla
Yra tokios tabletės Acic aš visada jas geriu pradedu gerti kai tik pajuntu kad pradeda perštėti lūpa ir dar pageriu kelias dienas tai pūslelės niekada neiškyla, bet ir dabar tau jis padėtų nebesiplėstų pūslelės ir greičiau išgytų senos. Jos nepigios nes reikia nemažai per dieną išgetri, bet tikrai veiksmingos. O tepaliukas yra aciclovir jis pigesnis nei zovirax o vaistas tas pats. Gali pasiskaityti apie juos www.vaistai.lt Sėkmės
Carmenere
Aciu uz patarimus 4u.gif
patarimas-stiprink imuniteta. dabar geriu daug vitamino C. sekmes ir kantrybes 4u.gif
*

[/quote]

Zinau, kad tai gali buti del imuniteto. Bet vat kaip tik bebaigineju gerti vitaminu kompleksa, bet...nepadejo to isvengti verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(sonatina1 @ 2009 01 23, 14:37)
Yra tokios tabletės Acic aš visada jas geriu pradedu gerti kai tik pajuntu kad pradeda perštėti lūpa ir dar pageriu kelias dienas tai pūslelės niekada neiškyla, bet ir dabar tau jis padėtų nebesiplėstų pūslelės ir greičiau išgytų senos. Jos nepigios nes reikia nemažai per dieną išgetri, bet tikrai veiksmingos. O tepaliukas yra aciclovir jis pigesnis nei zovirax o vaistas tas pats. Gali pasiskaityti apie juos www.vaistai.lt Sėkmės
*

o kaip vadinasi tos tabletes?
Loora
Taip ir vadinasi Acic tabletės. Tikrai geras daiktas thumbup.gif , nors geraiu jo jau neprireiktų.

Belty
QUOTE(sonatina1 @ 2009 01 23, 13:37)
*

Ar be recepto jas galima nusipirkti, kiek mazdaug kainuoja?
Carmenere
nors geraiu jo jau neprireiktų

gal ir kvailas klausimas, bet kodel geriau, kad tu tableciu neprireiktu? g.gif gal labai jau kenksmingos? g.gif
Carla
QUOTE(Belty @ 2009 01 23, 16:05)
Ar be recepto jas galima nusipirkti, kiek mazdaug kainuoja?
*

aš visada perku be recepto jos yra skirtingų stiprumų 200 mg. 25 tabletės apie 34 litus o 400 mg 35 tabletės 76 litai
Emoli
Kai jaučiu ant lūpų kad tuoj "pasisės" man pūslelinė naudoju Mirra liuks balzamą lūpoms thumbup.gif jo sudėtyje yra natūralios medžiagos, tarp jų ir mėtos. Užsitepus pradeda šaldyt ir neiškyla man jokios pūslelinės thumbup.gif

http://www.mirra.lt/default.aspx?Element=I...on=ViewArticles
rytorasa
vos tik pajaučiate, kad jus puola pūslelinė, patepkite tą vietą arbatmedžio eteriniu aliejumi. Tai veiksminga priemonė. .. mirksiukas.gif
rinna
med knygoj perskaičiau, kad pūslelinę gali iššaukti net ir stresas. Gerai veikia ir spec. pleistriukai nuo pūslelinės. Man tai jie thumbup.gif . Užsidėjus nėra jokio vargo, Ir šašą paslepia ir gydo. Jei jau labai dažnai kyla reikia pagerti ir vaistų nuo pūslelinės. Dar gerai jei ji išlenda į paviršių, neduok dieve jei jis lenda į organizmą gylyn verysad.gif o organizmui stiprinti gerai imbieras. "Rūta" gamina imbierinius cukrinukus. tai tik griaužkit į sveikatą. Aš tai pasidarau tokį mišinuką: 250 g medaus, 3-4 citrinas, kokias 5-6 dideles skilteles česnako ir gabalas imbiero šaknies. Viską susmulkinu ir sumaišau su medumi. ir kasdien po šaukštą tokio mišinuko visa šeimyna laižo, žinoma jei nėra alergiški medui. Labai skanu ir su žalia arbata, tik jau be česnako. ir visa šeimyna nežinom iki dabar kas tie virusai ir gripai.
Revla
dar labai gerai padeda ausu siera bigsmile.gif Tepti reikia tik puslinei vos pisirodzius
estetė
QUOTE(Revlona @ 2009 03 19, 13:31)
dar labai gerai padeda ausu siera  bigsmile.gif Tepti reikia tik puslinei vos pisirodzius
*

Oho, net gi tokie dalykai padeda bigsmile.gif
Aš neapsiginu nuo jos, nei vaistai, nei tepalai nepadeda, jau nebežinau ko griebtis doh.gif
LG81
Is kur tos sieros tiek gauti, kad uztektu patepti puslele biggrin.gif lotuliukas.gif , jei zmogus valai kas diena ausis, tai jos nuolat svarios ir neprisikaupia tu bjaurybiu.
gusia23
Vaistinese parduodamas toks "Cinko oksidas", vos pajuntu kylant is kart pasitepu nakciai, daugiau tempt nereikia,po paros pradeda dziut ir nesidaugina thumbup.gif
Kaina apie 13lt,tubele nemaza
Tomomama
QUOTE(zvaigzd_leja @ 2007 08 07, 09:45)
*

O kaip tie pleistriukai vadinasi?Ir kiek kainuoja?
coromandel
Aš neapsiginu nuo jos, nei vaistai, nei tepalai nepadeda, jau nebežinau ko griebtis  doh.gif

Jeigu daznai sis virusas jusu organizme svecias,tai vadinasi jam tinkamos salygos,pas jus apsistoti biggrin.gif Turite stiprinti imuniteta,ne tik vitaminais. tepalai su acicloviro veikliaja medziaga veiksmingi tik pacioj pradzioj,kada pajauciate jau besiruosiant iskilti puslytei.O kai lupa jau pasipuosusi,tada reikia ja labai daug kartu per diena pateplioti spiritu(tinka bet koks,tik ne96)o tada jau acic,zovirax,ar kamistad tepalu... 4u.gif
TOCAMI
niekas nuo šio brudo nepadės. galima tik stiprinti imunitetą, vengti streso. kaip tik apie tai kalbėjau su gydytoja. vienintelis patarimas stiprinti imunitetą. o kai iškyla tepk netepus vistiek savaitę pūsles nešiosies. jei tau juostinė pūslelinė būtinai keliauk pas gydytoją, nes ji pavojingesnė.
InRed
pasakysiu, kaip aš nuo jos išsigelbėjau, o jau turėjau tokio stiprumo,kad ojojoj....vienžo,anksčiau ir LT prekiavo, dabar tik iš Rusijos galima atsivežti,vaistai imunitetui - ISOPRINOSIN. Tai va, plokštelę sugeri - ir pusmetį gyveni ramutėliai. Čia profilaktiškai. Keliaspakuotes suvartojau - ir dabar jau laaaabai seniai negėriau,nes nebelenda jokios pūslytės thumbup.gif o jei jau išlenda, tas vienoj žinutėj minėtas SILICEA - geresnis už visus ACIC mirksiukas.gif 4u.gif
mandy*
QUOTE(gusia23 @ 2009 05 23, 16:53)
Vaistinese parduodamas toks "Cinko oksidas", vos pajuntu kylant is kart pasitepu nakciai, daugiau tempt nereikia,po paros pradeda dziut ir nesidaugina thumbup.gif
Kaina apie 13lt,tubele nemaza
*

o man jis nelabai padeda, kad ir iš pradžių patepu, vis tiek iškyla schmoll.gif
adrija
QUOTE(LG81 @ 2009 05 08, 13:10)
Is kur tos sieros tiek gauti, kad uztektu patepti puslele  biggrin.gif  lotuliukas.gif  , jei zmogus valai kas diena ausis, tai jos nuolat svarios ir neprisikaupia tu bjaurybiu.
*

o jūs žinot,kad ausų valyti negalima? biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.