Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą

Norėjau jūsų paklausti, ar skaitot kokia pažintinę knygą apie nėštumą, gimdymą?

Aš pati labai dažnai, beveik kasdien <!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->, varciau knygą "Motinos ir vaiko knyga" <!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg--> . Joje nemažai informacijos apie vaisiaus tyrimus, vystymąsi, nėščiosios mitybą, miegą, kūdikio skiepus, kraitelį, aprengimą, maudymą ir daug kitų gerų patarimų <!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg--> ; labai daug iliustracijų. ČIA galite pasižiūrėti patį knygos turinį.
Tik truputi brangoka, apie 60 lt kainuoja, bet to ji tikrai VERTA!!!

<!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->



Gal kuri turi šią knygą? Apsimoka ją pirkti?

<!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

"Ši knyga apie vaikų auginimą - naudingiausia, kokią tik gali turėti tėvai: autoritetinga, raminanti ir neįsakinėjanti. Ji teikia tėvams visą informaciją, reikalingą auginant vaikus nuo gymimo iki mokyklos. Joje daug gyvenimiškų situacijų apie vaikų elgesį šeimoje, todėl galite nuolat ja remtis vaikui augant ir vystantis - iš bejėgio kūdikio tampant besidžiaugiančiu gyvenimu žmogumi.
Autorė pasakoja, kaip pasitikint savimi rūpintis vaiku, pataria, kaip prižiūrėti mažąjį įvairiais jo vystymosi tarpsniais, siūlo, kaip spręsti dažniausiai pasitaikančius sunkumus tėvų ir vaikų santykiuose.
Knygoje aptariamas vaiko ugdymas ir elgesys šeimoje, nagrinėjama, kokią įtaką vaikai daro savo tėvams.
Skiriama tėvams, globėjams, tinka visiems, dirbantiems su vaikais. Knygoje daug praktiškų patarimų, galinčių padėti įvairiose situacijose."


<!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Atsakyti
Man tai labai praverte "Nesciosioskalendorius" kur aprasyti organizmo  pokyciai nestumo metu
fizine forma ir kuno prieziura
Negalavimai ir kaip ju isvengti
nestuma eiga ir gimdymas, be to issamus savaies planavimas.
Sis kalendorius knygynuose kainavo 12,5Lt tiesa nezinau ar ju dar yra (bet jei kam reikes galiu paskolinti)
Atsakyti
QUOTE
Man tai labai praverte "Nesciosioskalendorius" kur aprasyti organizmo  pokyciai nestumo metu
fizine forma ir kuno prieziura
Negalavimai ir kaip ju isvengti
nestuma eiga ir gimdymas, be to issamus savaies planavimas.
Sis kalendorius knygynuose kainavo 12,5Lt tiesa nezinau ar ju dar yra (bet jei kam reikes galiu paskolinti)



Siaip tai man irgi "Nescios moters kalendorius" labai patiko. Ten aprasyta nestumo metu vykstantys pokyciai kiekviena savaite ir kaip kudikelis auga. Ir kaina labai normali.
Turejau taip pat ir "Motinos ir vaiko knyga", bet sia knyga tikrai reciau varciau nei "Nescios moters kalendoriu". wink.gif
Atsakyti
TauRe, o tu malačius!
Gerą vietelę sugalvojai  ;D

Šiaip aš irgi turėjau "Motinos ir vaiko knygą". Tiesa, senesnio leidimo, tai kainavo ne 60 Lt, kaip dabar, o 30 lt. Bet pavarčius tai nedaug kas skiriasi. Man ji labai patiko.
Bet kai nuėjau į tėvelių kursus, tai tos knygos nebereikėjo. Pastebėjau, kad kai kuriuose skyriuose informacija jau seniai pasenusi (nežinau, gal naujame leidime jau biški pakeitė).
Tačiau vistiek naudingos informacijos yra.  :)
Atsakyti
QUOTE
Gal kuri turi šią knygą? Apsimoka ją pirkti?

--Resize_Images_Alt_Text--

Šią knygą pasiskolinau iš draugės ir perskaičiau nuo pradžios iki galo ;)Bet nepasakyčiau, kad man labai patiko :-[Daug elementerių dalykų kuriuos žino ir nesilaukianti ir labai jau viskas abstrakčiai aprašyta ir gan trumpokai.Vien žodžiu aš jos nepirkčiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE
"Ši knyga apie vaikų auginimą - naudingiausia, kokią tik gali turėti tėvai: autoritetinga, raminanti ir neįsakinėjanti. Ji teikia tėvams visą informaciją, reikalingą auginant vaikus nuo gymimo iki mokyklos. Joje daug gyvenimiškų situacijų apie vaikų elgesį šeimoje, todėl galite nuolat ja remtis vaikui augant ir vystantis - iš bejėgio kūdikio tampant besidžiaugiančiu gyvenimu žmogumi.
Autorė pasakoja, kaip pasitikint savimi rūpintis vaiku, pataria, kaip prižiūrėti mažąjį įvairiais jo vystymosi tarpsniais, siūlo, kaip spręsti dažniausiai pasitaikančius sunkumus tėvų ir vaikų santykiuose.
Knygoje aptariamas vaiko ugdymas ir elgesys šeimoje, nagrinėjama, kokią įtaką vaikai daro savo tėvams.
Skiriama tėvams, globėjams, tinka visiems, dirbantiems su vaikais. Knygoje daug praktiškų patarimų, galinčių padėti įvairiose situacijose."

--Resize_Images_Alt_Text--


shia knyga nupirkom bichiuliams dovanu, bet, kad pinigeliai tushchiai nenueitu (tai vyras pareishke ;D) - jis ja per nakti perskaite pats! Man taip ir neteko, nes shiaip naktimis miegu, bet vyras sake, kad buvo labai idomu. Manau, tai shi ta reishkia ;D

Atsakyti

Ash pati, beje, skaitau "Neshchios moters vadova" (paveiksleliu mazhai, bet informacijos - daug smile.gif) ir dar labai informatyvi ir man gal labiausiai patiko "Vaikas auga". Ten nuo neshtumo pradzhios, apie gimdyma ir paskui jau apie vaikuti biggrin.gif. O tos, kur daug nuotrauku - jos beveik visos vienodos! Mes su drauge palyginome, tai paaishkejo, kad ta kur storesne - tik labiau papildyta manishke "Motinos ir vaiko knyga". Informacija jose labai skysta, bet paveiksliukai idomus wink.gif.
Atsakyti
QUOTE

Šią knygą pasiskolinau iš draugės ir perskaičiau nuo pradžios iki galo ;)Bet nepasakyčiau, kad man labai patiko :-[Daug elementerių dalykų kuriuos žino ir nesilaukianti ir labai jau viskas abstrakčiai aprašyta ir gan trumpokai.Vien žodžiu aš jos nepirkčiau [smiley=wink.gif]


Mano drauge irgi yra nusipirkusi sita knyga. Sake, kad nieko gero, be reikalo pirko... Prasiau, kad atnestu man paskaityti, bet neatnese, gal pamirso  ???
As skaitau "Nescios moters vadova", man patinka, nemazai aprasyta. Bet norisi daugiau ir daugiau  ;D
Reiks sakyt vyrui, kad ieskotu nescios moters kalendoriaus ir vardu zodyno.
Atsakyti
Šiandien buvau Akropolio knygyne ir nusipirkau vis dėl to Mamos ir vaiko knygą.Dar neperskaičiau, bet pervertus visai patiko biggrin.gifO, tik kad kaina didoka ohmy.gif. Kai paklausiau ar neturi vardų žinyno, tai pasakė, kad baigėsi tiražas ir jos nėra ir nebent kada pakartotinį leidimą išleis.Va kaip liūdna :'(
Gal kuri kada kur pamatysit, tai duokit žinią wink.gif, bėgsiu pirkt.
O klausiau ir apie Nėščiosios kalendorių, tai sakė kad irgi nėra ir nežino kada bus [smiley=ghost.gif] >:(
Atsakyti
pakol kas viena geriausiu knygu yra "Nescios moters vadovas" ir kas keisciausia ir man paciai smagiausia - ja man padovanojo vyras dar pavasrai, kai apie vaikus tik tesvajojm:)
na, o del vardu zodyno - yra toks puslapis: http://day.lt
kur yra vardai ri ju reiksmes bei kitas puslapis su vardais, naudojamais Lietuvoje: http://www.mamos-sve....de/vardas.html
sekmes!
Atsakyti
QUOTE
pakol kas viena geriausiu knygu yra "Nescios moters vadovas" ir kas keisciausia ir man paciai smagiausia - ja man padovanojo vyras dar pavasrai, kai apie vaikus tik tesvajojm:)
!

man sia knyga irgi vyras per kaledas padovanojo kai vaikucio dar ne kvapo nebuvo  ;D. man tai labai patiko tikrai daug informacijos. dar nupirko "PIrmi kūdikio metai" iš tos pačios serijos, tų pačių atorių. paskaičiau man ir ši knyga atrodo gera. daug informacijos
Atsakyti
QUOTE (smulkute @ 2003 12 18, 17:46)
O gal kas žinot, kur galima įsigyti gražų nėščiosios dienoraštį?
Taip pat įdomu ir dėl vaiko dienoraščio. Aplėkiau pagr. Vilniaus knygynus- neradau sad.gif .

Vaiko dienorasciu tai tikrai yra,Kaune tai centriniame knigyne tikrai maciau,bet mamos...apie toki dar neteko girdeti,as tai paprasciausiai rasausi kada ka naujo padare,kada guguoti, vartytis pradejo,ka jauciau kai pastojau ir pan.Tai musu bendras asmeninis Jogailes ir jos mamos dienorastis tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti