Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą

Aš galiu parekomenduoti dvi knygas, kurias pirkausi Akropolio knygyne:

Laurence Pernoud "Aš auginu savo vaiką" - knyga su pieštais nespalvotais paveiksliukais (gal todėl ir tekainuoja beveik 19Lt), bet už tat labai daug informacijos apie kūdikio-vaiko priežiūrą, mitybą, sveikatą, psichologiją etc

Algimantas Vingras "Mamos žinynas" - pagal abėcėlę surašytos visos vaikų ligos ir problemos, priežastys, požymiai, ką daryt. Net yra gerų patarimų, ką daryt kad vaikas gerai valgytų ir pan. Liuks knyga thumbup.gif Kaina beveik 17Lt

Kitos knygos buvo gražios, bet vien dėl tų nuotraukyčių tiek mokėt schmoll.gif Niekada pati tiek nemokėčiau - geriau vaikučiui ką nors (juk tiek info galima gauti internete), nors dovanų gaut tikrai smagu ax.gif
Atsakyti
turiu as "Nestumo biblija", bet kitoms nepatarciau pirkti, nes brangokai kainuoja 70-80lt, labai graziai iliustruota,daug nuotrauku, daug spalvu, bet informacijos daugiau internete blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 03, 15:39)
Ar galima siuo metu rasti ji nusipirkti knygynuose?

as ir turiu "nesciosios kalkemdorius" bet ja pirkau pries 2metus o kai pernai drauge prase nupirkt tai jau vos radau ir tik vienam knygine nes sake kad baiges tirazas o daba kartais ir pasiziuriu nes kita drauge laukias bet jos tikrai neber....
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2006 06 08, 12:23)
Algimantas Vingras "Mamos žinynas" - pagal abėcėlę surašytos visos vaikų ligos ir problemos, priežastys, požymiai, ką daryt. Net yra gerų patarimų, ką daryt kad vaikas gerai valgytų ir pan. Liuks knyga  thumbup.gif  Kaina beveik 17Lt

tikrai puiki knyga drinks_cheers.gif
uztat spoko draugijos "pirmieji kudikio metai" nemanau kad verta demesio, tenlabai jau bendraja prasme apie viska sneka schmoll.gif
Atsakyti
Man gimtadienio proga drauge padovonojo knyga Johnsons Motina ir vaikas. Nebloga gnygute labi trumpai bet aiskiai aprasyta viskas nuo pastojimo iki 3 metu vaiko prieziura. Labai patinka. Nes trumpai pagalba aprasyta ka turi daryti,kaip atrodo maziukas ir jeigu suserga ka reikia daryti. Mna patinka.
Atsakyti
As turiu "Nėščiosios kalendorių" visai patenkinta esu mirksiukas.gif
Na o veliau reiks nusipirkt dar kazkokia knygele , kad butu pirmieji vaiko metai,ar pirmi trys, kad veliau nebutu šoko kai nežinosiu kas tam leliui darosi doh.gif
Atsakyti
O aš turiu "nėštumo bibliją" ir esu labai patenkinta (nors pinigų buvo labai gaila). Informacijos pakankamai, viskas, ką būtina žinoti žaliai nestuke.gif . Perskaičiau dar ne visą, bet labai daug naujo sužinojau. Internete informacijos irgi daug, bet ji nesusisteminta taip kaip knygoje ir galbūt ne visada taip vaizdžiai išdėstyta.
Atsakyti
Noreciau ir as su mielomis mamytemis pasidalinti informacija.
Tik suzinojus kad laukiuosi, nusipirkau Dr.B.Spoko "Nescios moters vadova" (pirma uz akiu uzkliuvo), bet si knyga nera labai jau verta demesio delto, kad nelabai pritaikyta Lietuvai ir joje informacijos nepakanka, nes dar iki pastojimo zinojau beveik ta pati. Na cia gal "kalta" mano specialybe, nes 4 metus mokiausi vien tik apie vaikucius rolleyes.gif Vertingiausia siuo poziuriu mano manymu yra "Nestumo biblija", tik ji labai brangi. Negalincioms isleisti beveik 100 lt. knygai, labai geras sprendimas knygele tik uz 5.25Lt! A. Klippel "Buk grazi ir sveika nestumo metu" (Lektura, 1998). Tiesa, ji seno leidimo, bet labai neturincioms pinigeliu tikrai praverstu, ji tokio daugiau patarimu knygeles tipo. Pirkau ja Vilniuje "Europos" knygyne jau vien delto, kad negaliu praeiti pro knyga, kuri kainuoja 2 puodelius kavos. Cia jau mano silpnybe..
Patarciau isigyti Ilka von Goerne knyga "Grozio knyga busimai mamai". Pirma, ji nebrangi 11 lt, o labai spalvota, aiski, pakankamai naudingu konkreciu grozio patarimu kiekvienam menesiui, antra, yra ir skyrelis "grazi po gimdymo" net su vaizdziai iliustruota mankstele ir kt. naudingais patarimais.
Nebloga knyga ir "Gimdymas" ar "Gimimas" (tiksliai nepamenu, nes tik varciau), labai jau ilistruota, bet vel gana brangoka, apie 60 Lt, jei neklystu.
Rekomenduoju lietuviu autoriu L. Kiskunes ir R. Pociutes knyga "Gimdymas ir Gimimas" (apie 24Lt.) ypac toms, kas domisi kuo naturalesniu gimdymu.
Ypac ypac rekomenduoju D.Einon knyga "Ankstyvasis ugdymas" (Egmont Lietuva) - vaizdziai ilistruota patarimu knyga kaip lavinti vaiko mokymosi igudzius nuo gimimo iki seseriu metu. Tai ne patarimu knyga kaip maitinti, migdyti ar slaugyti kudiki, o judrumo, pojuciu, kordinacijos, intelekto ugdymas, mokymas bendrauti, kalbeti, pasiruosimas mokyklai ir savarankiskumo ugdymas. Knyga adaptuota Lietuvos seimai, pakankamai stora, labai aiski ir issami su konkreciais nurodymais, patarimais ir net lavinamaisiais zaidimais. Kainuoja ji vos apie 15 Lt! O turintiems kelis mazamecius vaikus yra nepamainoma, aukso vertes!
Laisvalaikio pasiskaitymams labai rekomenduociau amerikieciu psichologo J. Grejaus Knyga "Vaikai kile is dangaus" (apie 20 Lt), kuri pades suprasti kiekviena vaika ir kaip isugdyti stipria ir laisva asmenybe.
Tikiuosi, kad mano patarimai bus naudingi jums mielosios mamytes. Laukim savo stebukleliu!

Atsakyti
QUOTE(agotele @ 2006 06 09, 09:09)
turiu as "Nestumo biblija", bet kitoms nepatarciau pirkti, nes brangokai kainuoja 70-80lt, labai graziai iliustruota,daug nuotrauku, daug spalvu, bet informacijos daugiau internete  blink.gif


Miela Agotėle, nėra tokios knygos kurioje būtų sudėta visa informacija esanti internete, todėl mes juo ir naudojamės mirksiukas.gif

Aš taip pat turiu "Nėštumo bibliją", esu labai patenkinta. Net mano vyrui ji patiko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes turiu nescios moters vadova nu visiskai nieko gero. O knyga nestumas ir gimdymas zymiai idomesne ir informacijos daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2006 08 15, 11:14)
Sveikutes turiu nescios moters vadova nu visiskai nieko gero. O

Pritariu. Kaip sunešė man jų, sužinoję, kad laukiuosi tai turėjau cielas 4 lotuliukas.gif Bet nepadėjo kiekybė pagerinti kokybės lotuliukas.gif Gali keletą sakinių pasiskaityti, bet tik tiek.
Dabar turiu ir LABAI patinka E. Fenwick "Motinos ir vaiko knyga". Įsigijau ją dėl to, kad joje aprašyti pratimai, kaip per gimdymą. bet radau ir šiaip daug geros informacijos. Juolab, kad ta informaciaj nenutrūksta ties gimdymu. Knyga tinka ir auginant vaiką iki 3 metų.
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2006 08 11, 09:41)
Aš taip pat turiu "Nėštumo bibliją", esu labai patenkinta. Net mano vyrui ji patiko thumbup.gif


pritariu thumbup.gif . paskaičiau vakar Jūsų temą ir užsisakiau šitą knygą.
(http://www.eknygynas.lt/catalog/?view=item_review&itemid=44715&filter_field=&filter_value=)
Šįryt gavau ir negaliu atsiplėšt. gaila dovanot ( išrinkau geriausiai savo draugei). blush2.gif

bigsmile.gif ir mano vyrui patiko drinks_cheers.gif . kai jau mums reikes- pirksim.

Atsakyti