Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą

QUOTE(irmukas28 @ 2007 10 03, 14:24)
As tai dabar skaitau "Gimdymas ir Gimimas", dar nedaug perskaiciau bet nepaskyciau kad idomi.Bus matyt kaip finisa pasieksiu parasysiu ar idomi buvo smile.gif .O apie ta knyga "Du viename"kazkas rase kad idomi.


oij tiksliai doh.gif doh.gif radau kur parašyta
Atsakyti
Tiek daug knygu apie nestuma doh.gif doh.gif
o gal zinote kuri geriausi?
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2007 10 10, 19:44)
Tiek daug knygu apie nestuma doh.gif  doh.gif
o gal zinote kuri geriausi?

tai kogero nėštumo biblija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigi @ 2007 10 12, 09:09)
tai kogero nėštumo biblija g.gif


Kiek esu girdejusi jos tirazas yra pasibaiges,
Gal dar perleis blush2.gif
Atsakyti
Turiu ir jau baigiu perskaityt ne viena knyga: Nestumo biblija, Nescios moters vadova, Motinos ir vaiko knyga. Nestumo biblija tikrai gera, issami ir... brangi (apie 90 Lt), taciau objektyviai vertinant man labai patinka "Nescios moters vadovas" (kaina apie 22 Lt) - ji neisplesta, labiau konsentruota, viskas ko reikia - trumpai ir aiskiai. "Nestumo biblija" buvo daugiau mano uzgaida, susiviliojau del nuostabiu nuotrauku ir pan. - vyras padovanojo, kai viena labai rizikinga nestumo laikotarpi iveikem... Motinos ir vaiko knyga paskolino drauge, ji puiki vien jau tuo, kad yra net tokios nuotraukos, kaip naujagimiui "bodziuka" per galvyte uzmauti.
Atsakyti
Rekomenduočiau "Nėštumo bibliją", kaip išsamią, vaizdingą ir naudingą knygą (pirkau prieš pusę metų knygyne). Prasidėjus sąrėmiams, skyrelį apie gimdymo pradžią skaičiau n kartų :-))) Dabar iėškau panašaus lygio knygos apie kūdikio auginimą ir vystymasi. GAL kas galit parekomenduot? Kad būtų išsamiai aprašyta pagal mėnesius kūdikio vystymasis, pasiekimai ir ką su juo nuveikt (kaip lavint)?
Atsakyti
Sveikos,
gal kas turite ir jau nesinaudojate knyga, isleista 1999 m. Tyru leidykloje, "Pirmieji kudikio metai", autoriai Arlene Eisenberg, Heidi E.Murkoff, Sandec E.Hathaway?
Mielai nupirkciau ja is jusu smile.gif


Atsakyti
Kaip tik dabar skaitau "Pirmieji kudikio metai", bet autorius R.Needlman, 2003 metu. Man tai siaip sau, is perskaitytu 70 lapu, naudingu gal tik pora. Be to is karto matosi, kad rasyta amerikonams, ta pati, kartuoja per ta pati. Pvz. vaiko guldykite tik ant nugaros, pakartota gal 20 kartu. Lovytes matmenys parasyti mm tikslumu.
As labiau jieskau knygos, kur butu praktiniai patarimai, kaip ir ka su mazyliu daryti, kur butu labiau viskas susisteminta, nenoreciau vien grazios pasakos, arba kaip cia tikslumas net absurdiskas.
Gal kas gali rekomenduoti, nes labiau rasote apie nestuma, man noretusi paskaityti apie pirma vaiko gyvenimo laikotarpi. Aciu.
Atsakyti
Sveikos,
O sakykite, gal kuri skaitete Nesciosios Biblija ar Nestumo Biblija? (nepamenu kaip tiksliai vadinasi, bet turetumet zinoti). Daug teko girdeti, bet kazkaip nerandu atsiliepimu..
Papildyta:
QUOTE(nu nu @ 2007 10 15, 12:26)
Rekomenduočiau "Nėštumo bibliją", kaip išsamią, vaizdingą ir naudingą knygą (pirkau prieš pusę metų knygyne). Prasidėjus sąrėmiams, skyrelį apie gimdymo pradžią skaičiau n kartų :-))) Dabar iėškau panašaus lygio knygos apie kūdikio auginimą ir vystymasi. GAL kas galit parekomenduot? Kad būtų išsamiai aprašyta pagal mėnesius kūdikio vystymasis, pasiekimai ir ką su juo nuveikt (kaip lavint)?


ak doh.gif Jau radau smile.gif Skaiciau tik pirmuosius puslapius, o naujausiu nebespejau perversti, tai ir nepamaciau, kad jau nuomone issakyta smile.gif Aciu.
wub.gif
Atsakyti
Knygyne maciau naujai perleistas alma littera knygas
Motina ir vaikas
Motinos ir vaiko knyga
Atsakyti
perskaiciau visa nestumo biblija smile.gif nebloga visai ax.gif
kitos rasot kad jos nerandat... as tikrai labai lengvai ja isigijau ax.gif
Atsakyti
As turiu knyga "Mazylio knyga". knyga yra apie nestumo, gimdymo ir pirmuju treju vaiko gyvenimo metu laikotarpi. man ji labai patiko, cia ir kaip vaikiuka priziuret reikia, ir ju auklejimas bei sveikata aprasyta. taip pat issamiai apie nestuma ir gimdyma parasyta. turiu ir nescios moters vadova, bet man mazylio knyga labiau patinka 4u.gif
Atsakyti