Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą

dziugu 4u.gif zinosiu ko knygyne ieskoti smile.gif nes noriu kuo daugiau zinoti apie nestuma, nes laukiam pirmojo vaikucio, dar pati pati pradzia, tai taip nedrasu dziaugtis, bet tikrai tikiu kad viskas bus gerai ir galesiu but grazi ir laiminga nestuke.gif
o iki nestumo perskaiciau ,,stebuklo belaukiant" ten irgi nemazai nuosirdzios informacijos. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

As dar nauja nestuke.gif , bet perskaicius Jusu atsiliepimus taip pat nusprendziau nusipirkti "Nestumo biblija". Smagu prisijungti prie Jusu rato smile.gif
Atsakyti
As irgi turiu Nestumo Biblija... Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif knyga !!! Daug informacijos ir mamytei ir teveliui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2008 05 08, 19:58)
man atrodo, kad bet kuriame kngyne, bent jau "Vagoj" vakar tikrai maciau


Vakar pirkau "maxima baze" parduotuveje Vilniuje, kaina 77Lt
Atsakyti
sveikos, su vyru gavome dovanu dr.B.Spoko knygas "Nescios moters vadovas" ir "Pirmieji kudikio metai". taciau ta dovana dar ne pas musu, dar keliauja ax.gif tai noriu jusu paklausti ar geros tos knygos, ar nebus dovana, kuri stovi lentynoje? blush2.gif aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovilepp: 02 liepos 2008 - 17:21
sveikos,
aš irgi turiu nėštumo bibliją smile.gif gal kažko daugiau iš jos tikėjausi, nors iš tikro net nžn ko tikėtis turėjau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif
Nusipirkau Vingro knygą "Pirmieji treji gyvenimo metai" ir visiškai ja nusivyliau verysad.gif Patarimai senamadiški, info pasenusi, pati rašymo forma man irgi nepatiko. Svarstau dabar apie kitos knygos pirkimą, tik dabar noriu jau užsienio autorių, gal bus šiuolaikesnė g.gif Ką manot apie Spoko draugijos knygą "Pirmieji kūdikio metai"? Radau šitoj temelėj ir gerų, ir blogų atsiliepimų g.gif Bet gal kas skaitė abidvi šitas knygas (Vingro ir Spoko) ir gali palyginti? Ar nebus vėl ta pati nesąmonė?
Atsakyti
Paskaičius supermamyčių atsiliepimus apie įvairias knygutes ir aš nusipirkau "Nėštumo bibliją". Knyga tikrai gera, aprašyta kaip kas savaitę keičiasi mamytės organizmas, kaip lelius vystosi kas savaitę, ko galima laukti kokiu trimestru, kokie tyrimai turi būti daromi ir visa kita ką turi žinoti būsimos mamytės thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
as visa nestuma skaiciau knyga"Nėštumo biblija".Begalo gera knyga,viskas nuo a iki Z thumbup.gif
Atsakyti
Paskaiciusi tema, galvojau rekomenduosiu labai gera knyga bigsmile.gif , bet paziurejusi pasisakymus, matau, kad dauguma ja jau giria. ax.gif Kai ziurinejau ir rinkausi ka pirkti, lyginau su kitomis knygomis, tai mano manymu, Nestumo BIBLIJA buvo geriausia. Paskaicius, tai pasitvirtino, thumbup.gif Daug informacijos, tikrai daug ir tokiu labai neblogu patarimu yra, kuriu net ginekolog nepasako. thumbup.gif thumbup.gif Labai patenkinta sia knuga nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilepp @ 2008 07 02, 18:19)
sveikos, su vyru gavome dovanu dr.B.Spoko knygas "Nescios moters vadovas" ir "Pirmieji kudikio metai". taciau ta dovana dar ne pas musu, dar keliauja   ax.gif  tai noriu jusu paklausti ar geros tos knygos, ar nebus dovana, kuri stovi lentynoje?  blush2.gif aciu

As turiu "Pirmieji kudikio metai", visai nebloga.

Bet matau daugelis nestuke.gif ir mamyciu labai gerai atsiliepia apie "Nestumo biblija" , manau isigysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasaraitė: 22 liepos 2008 - 10:04
Man nestumo biblija labai thumbup.gif
o motina ir vaikas nepakankamai informatyvi
Atsakyti