Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą

as vakar nusipirkau knyga "Nesciosios vadovas", ir kiek paskaiciau, tai labai patiko, taip viskas aiskiai, graziai.. na tikrai kolkas patinka thumbup.gif
Atsakyti
Na o as tai pirkau NESTUMO BIBLIJA smile.gif tikrai daug informacijos, nemazai ir medicininiu terminu, tai man siek tiek sunkokai skaites, bet tikrai Super thumbup.gif daug patarimu kaip sumazinti pykinima, galvos skausma, yra sporto pratimu nesciosioms nestuke.gif taip pat ir apie naujagimio prieziura, zodziu tikrai daug informaciojas, nors ir brangoka, bet tikrai apsimoka thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
As turiu ir NESTUMO BIBLIJA ir NESCIOSIOS VADOVA...tai tikrai neblogos knygos... thumbup.gif kadangi nesioji pima savo stebukliuka...tai jose randu nemazai atsakymu i man rupimus g.gif klausimus....siaip pasiskaitymui turiu labai linksma dienorascio forma parasyta knygele DU VIENAME vadinasi....tai su lengvu humoru pasakojama vienos nestukes savijauta mintys isgyvenimai nestumo metu...labai sveika paskatyt su sypsena.... biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As, kai tik suzinojau, kad laukiuosi, nusipirkau "nestumo biblija". (akropolio maximoj mokejau 95 litus, o baltu lanku 99 kainavo).
Siaip labai patinka, issamiai viskas parasyta, paveiksliukai grazus wub.gif
Atsakyti
labai rekomenduoju knyga "Pojūčių pasaulis"
čia aprašyta kaip leliuka lavinti nuo gimimo.
labai gailiuosi,kad ja tik neseniai dovanu gavau o ne kai laukiausi nusipirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labiausia patiko Neštumo Biblija
Atsakyti
as kai prisiskaiciau nestumo vadovo, tai ir leliaus nebenorejau... sesuo kvaile isvadino ir liepe maziau skaityti, nes ten veju prirasyta... be to amerikietiska knyga, taip ir isversta, tad yra info, kurios pas mus nepanaudosi... zodziu truputi nusivyliau verysad.gif
Atsakyti
As tai nepirkau ne vienos knygos ir nesiruosiu to daryti. Tycia neapkraunu savo galvos jokiais nereikalingais dalykais. Be to nera knygos, kuri butu parashyta lietuviu autoriu!!! g.gif O amerikoniskas galima parsisiusti originalo kalba ir pavartyti nemokamai.
Taip pat lb daug informacijos, tame tarpe ir neigiamos, galima prisiskaityti siame forume. Kazkodel sunkiai gimdziusios mamos jaucia pareiga viska su smulkmenomis aprashyti ir dar tris kartus pakartoti doh.gif Tik ar tikrai jums tos informacijos labai reikia?? Uzhsidejau filtra, ir skaitau tik apie grazius dalykus ar paprastus mamu pliotkus, manau tai padarys maziau zalos mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos,

as turiu Johnson & Johnson knyga "Motina ir vaikas", tai esu labai patenkinta. Ten viskas aprasyta - nuo nestumo planavimo iki vaikui sueis 3 metai. Kol kas man tos knygos pilnai uztenka ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
aš užmačiau šiandien "Nėščiosios BIBLIJA" atrodo- tokia didelė ir info, ir iliustraciju yra naudingų, tik vat kainuoja 107lt blink.gif g.gif
Ar kas naudojotės ja? gal kas nors pvz parduoti nori pigiau?... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau baisiai smagia knyga "Du viename" (http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?ISBN=9785415019649)
Manau, kad kaip ir kievienoje knygoje, taip ir sioje yra nemazai naudingu patarimu, bet... kaip ir visa info reikia atsirinkti...
anyway, visoms busimoms mamoms rekomenduojamos geros emocijos - o si knyga kaip min jas suteika thumbup.gif
Atsakyti
skaitancioms angliskai - labai gera ir informatyvi knyga (neveltui pasaulyje parduota 30 000 000 knygu) "WHAT TO EXPECT WHEN YOU'RE EXPECTING".
Atsakyti