Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą

As tai turiu keleta knygeliu ir is visu skaitau biggrin.gif turiu nesciosios vadova, na visai nieko rimtai, aiskiai ir paprastai parasyta viskas, taip pat gavau dovanu Du viename, tai smaiksciai, pasisaipant is saves viskas aprasyta gali ir savo ispudzius ten parasyti, vyksta toks dialogas su ten besilaukiancia mamyte, panasu truputi i Brigitos Dzons dienorasti, bet yra ir tikros informacijos na ir dar nusipirkau Vingro pirmuosius 3 gyvenimo metus, tai ir ta pradejau skaityti, labai patinka si knygute. blush2.gif





Atsakyti
dayg kas labai rekomendavo "padekime augti"
Atsakyti
Na va ir as tapau reklamos auka 4u.gif
Katik užsisakiau Nestumo biblija, laukiu kada pristatis
Atsakyti
as siuo metu skaitau nestumo biblija, man labai patinka, su paveiksliukais, graziai ir nenuobodziai aprasyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agė @ 2009 01 13, 10:22)
dayg kas labai rekomendavo "padekime augti"


Turiu sita knyga, bet ji jau ne apie nestuma. Gana issami info apie ligas, negalavimus. MAn aptinka.
Atsakyti
Pirkciau NESTUMO BIBLIJA. Prasom siulyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2009 01 13, 13:07)
Turiu sita knyga, bet ji jau ne apie nestuma. Gana issami info apie ligas, negalavimus. MAn aptinka.



kaip matau temele ne tik apie nestuma :"Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą, kurias verta turėti? rekomenduokite".
Atsakyti
QUOTE(wesika @ 2009 01 13, 13:58)
as siuo metu skaitau nestumo biblija, man labai patinka, su paveiksliukais, graziai ir nenuobodziai aprasyta  thumbup.gif

ir aš noriu,reikės užsisakyt smile.gif
Atsakyti
Aš turiu dvi knygas:
Dr. B. Spoko draugija "Nėščios moters vadovas" ir
Heidi Murkoff ir kt. "Nėščiosios vadovas".
Pirmoji man tai nelabai patinka, bet paskaitau vien dėl to, kad turiu (dabar tokiis tikrai nepirkčiau ax.gif ).
O antroji man patinka thumbup.gif Išsami ir aiški informacija ax.gif
Čia mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
O is kur jus perkat Nestumo biblija? blush2.gif Man ir reiktu
Atsakyti
QUOTE(Agė @ 2009 01 14, 09:41)
kaip matau temele ne tik apie nestuma :"Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą, kurias verta turėti? rekomenduokite".


As nenorejau tik patikslinti, kad sita knygute apie prieziura. Be jokiu blogu minciu mirksiukas.gif
Tikrai thumbup.gif knyga
Papildyta:
QUOTE(jurguze @ 2009 01 17, 12:00)
O is kur jus perkat Nestumo biblija? blush2.gif Man ir reiktu


As pirkau Maximoje. Kiekvienoje didesneje yra. Ir kaina palyginus su knygynais ten mazesne.
Atsakyti
as kol kas apsiriboju zurnalais mamos apie vaiku auginima ir prieziura bigsmile.gif
Atsakyti