Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą

Norėjau jūsų paklausti, ar skaitot kokia pažintinę knygą apie nėštumą, gimdymą?

***

Aš nusipirkau knygą "Gimimas" (teksto autorius - Lars Hamberger, nuotraukos - Lennart Nilsson).

Man ši knyga labai patinka, nes joje aprašomas visas vaiko vystymosi procesas: nuo gyvybės užsimezgimo iki pat gimimo, aprašoma , kaip vaikelis vystosi kiekvienu laikotarpiu.

Labiausiai įspūdį daro unikalios Lennart Nilsson mokslinės nuotraukos. Keltą jų galite rasti ir fotografo tinklapyje: http://www.lennartnilsson.com/ , reikia rinktis Scientific Pictures / A Child is Born
Atsakyti
Skaitau Nestumo biblija - labai faina knyga thumbup.gif Turiu ir nesciosio vadovas, bet man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Pirkčiau "Nėštumo biblija"

Vilnius, siūlykit į AZ. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės,

gal kam nebereikia ir galėtų parduoti knygą "Nėštumo biblija"?
Atsakyti
Sveikos, as skaitau keleta knygu, idomiausia man, "The Great Ormond Street book of baby and child care". Tiesa ji anglu kalba, bet manau turi buti ir vertimu i Lietuviu, tikrai labai gera knyga, daug naudyngos informacijos ir apie vaisiaus vystimasi ir apie gimdyma ir apie visa kita, taip pat zinoma daug apie vaiko prieziura. Sekanti lietuviska knyga :"Kauno medicinos universitetovadovelio Ginekologija ir akuserija iv dalis".Labai tinka toms kurios nori kuo daugiau suzinoti apie gimdyma, gimdymo satijas, galimas komplikacijas ir tt. O trecia knyga tinkanti placiai publikai, skirta besilaukiancioms, ir jau mamytems su daugybe naudyngos informacijos, Gabriele Grunebaum "Mazylio Knyga" be to jos kaina man irgi pasirode priimtinama tik 64.90. lt.
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
As nusipirkau nestumo biblija ir gimimas....

kol man tik pati nestuke.gif pradzia tai man dabar labai aktuali knyga gimimas, ten viskas smulkiai, su foto aprasyta kas vyksta 9 menesius....

nestumo biblija ir labai puiki knyga, ji pravers ilgam, ilgam ...
Atsakyti
Knygynuose nemačiau mano manymu geresnės knygos nei "Nėštumo biblija". Nuostabi knyga thumbup.gif
Atsakyti
Kam idomu paziurekite gimdymo procesa wink.gif thumbup.gif

[url]
http://www.bunny.lt/...allery/gimdymas
[/url]
Atsakyti
Kaip supratau is pasisakanciuju, geresnes knygos LT kalba kaip Nestumo biblija siuo metu nera mirksiukas.gif

Reikes prashyti kad atsiustu, nes idomu pasidare, kas ten per stebuklas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

siuo metu kaip tik skaitau Nestumo biblija. Kiek varciau knygynuose, sita labiausiai patiko. Kita, kuria turiu, labai sena - jusu kudikis.
Atsakyti
Sveikos, gal kas pigiau perleistu "Nestumo biblija" ax.gif ? Arba keisciau i "Seimos sveikatos enciklopedija" (visiskai nauja) 4u.gif
Atsakyti