Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ambro
Norėjau jūsų paklausti, ar skaitot kokia pažintinę knygą apie nėštumą, gimdymą?

Aš pati labai dažnai, beveik kasdien <!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->, varciau knygą "Motinos ir vaiko knyga" <!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg--> . Joje nemažai informacijos apie vaisiaus tyrimus, vystymąsi, nėščiosios mitybą, miegą, kūdikio skiepus, kraitelį, aprengimą, maudymą ir daug kitų gerų patarimų <!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg--> ; labai daug iliustracijų. ČIA galite pasižiūrėti patį knygos turinį.
Tik truputi brangoka, apie 60 lt kainuoja, bet to ji tikrai VERTA!!!

<!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

Gal kuri turi šią knygą? Apsimoka ją pirkti?

"Ši knyga apie vaikų auginimą - naudingiausia, kokią tik gali turėti tėvai: autoritetinga, raminanti ir neįsakinėjanti. Ji teikia tėvams visą informaciją, reikalingą auginant vaikus nuo gymimo iki mokyklos. Joje daug gyvenimiškų situacijų apie vaikų elgesį šeimoje, todėl galite nuolat ja remtis vaikui augant ir vystantis - iš bejėgio kūdikio tampant besidžiaugiančiu gyvenimu žmogumi.
Autorė pasakoja, kaip pasitikint savimi rūpintis vaiku, pataria, kaip prižiūrėti mažąjį įvairiais jo vystymosi tarpsniais, siūlo, kaip spręsti dažniausiai pasitaikančius sunkumus tėvų ir vaikų santykiuose.
Knygoje aptariamas vaiko ugdymas ir elgesys šeimoje, nagrinėjama, kokią įtaką vaikai daro savo tėvams.
Skiriama tėvams, globėjams, tinka visiems, dirbantiems su vaikais. Knygoje daug praktiškų patarimų, galinčių padėti įvairiose situacijose."

Board
Man tai labai praverte "Nesciosioskalendorius" kur aprasyti organizmo  pokyciai nestumo metu
fizine forma ir kuno prieziura
Negalavimai ir kaip ju isvengti
nestuma eiga ir gimdymas, be to issamus savaies planavimas.
Sis kalendorius knygynuose kainavo 12,5Lt tiesa nezinau ar ju dar yra (bet jei kam reikes galiu paskolinti)
Ingute
Man tai labai praverte "Nesciosioskalendorius" kur aprasyti organizmo  pokyciai nestumo metu
fizine forma ir kuno prieziura
Negalavimai ir kaip ju isvengti
nestuma eiga ir gimdymas, be to issamus savaies planavimas.
Sis kalendorius knygynuose kainavo 12,5Lt tiesa nezinau ar ju dar yra (bet jei kam reikes galiu paskolinti)

Siaip tai man irgi "Nescios moters kalendorius" labai patiko. Ten aprasyta nestumo metu vykstantys pokyciai kiekviena savaite ir kaip kudikelis auga. Ir kaina labai normali.
Turejau taip pat ir "Motinos ir vaiko knyga", bet sia knyga tikrai reciau varciau nei "Nescios moters kalendoriu". wink.gif
Kidda
TauRe, o tu malačius!
Gerą vietelę sugalvojai  ;D

Šiaip aš irgi turėjau "Motinos ir vaiko knygą". Tiesa, senesnio leidimo, tai kainavo ne 60 Lt, kaip dabar, o 30 lt. Bet pavarčius tai nedaug kas skiriasi. Man ji labai patiko.
Bet kai nuėjau į tėvelių kursus, tai tos knygos nebereikėjo. Pastebėjau, kad kai kuriuose skyriuose informacija jau seniai pasenusi (nežinau, gal naujame leidime jau biški pakeitė).
Tačiau vistiek naudingos informacijos yra.  :)
Čillė
Gal kuri turi šią knygą? Apsimoka ją pirkti?

--Resize_Images_Alt_Text--

Šią knygą pasiskolinau iš draugės ir perskaičiau nuo pradžios iki galo ;)Bet nepasakyčiau, kad man labai patiko :-[Daug elementerių dalykų kuriuos žino ir nesilaukianti ir labai jau viskas abstrakčiai aprašyta ir gan trumpokai.Vien žodžiu aš jos nepirkčiau wink.gif
nuke
"Ši knyga apie vaikų auginimą - naudingiausia, kokią tik gali turėti tėvai: autoritetinga, raminanti ir neįsakinėjanti. Ji teikia tėvams visą informaciją, reikalingą auginant vaikus nuo gymimo iki mokyklos. Joje daug gyvenimiškų situacijų apie vaikų elgesį šeimoje, todėl galite nuolat ja remtis vaikui augant ir vystantis - iš bejėgio kūdikio tampant besidžiaugiančiu gyvenimu žmogumi.
Autorė pasakoja, kaip pasitikint savimi rūpintis vaiku, pataria, kaip prižiūrėti mažąjį įvairiais jo vystymosi tarpsniais, siūlo, kaip spręsti dažniausiai pasitaikančius sunkumus tėvų ir vaikų santykiuose.
Knygoje aptariamas vaiko ugdymas ir elgesys šeimoje, nagrinėjama, kokią įtaką vaikai daro savo tėvams.
Skiriama tėvams, globėjams, tinka visiems, dirbantiems su vaikais. Knygoje daug praktiškų patarimų, galinčių padėti įvairiose situacijose."

shia knyga nupirkom bichiuliams dovanu, bet, kad pinigeliai tushchiai nenueitu (tai vyras pareishke ;D) - jis ja per nakti perskaite pats! Man taip ir neteko, nes shiaip naktimis miegu, bet vyras sake, kad buvo labai idomu. Manau, tai shi ta reishkia ;D

nuke

Ash pati, beje, skaitau "Neshchios moters vadova" (paveiksleliu mazhai, bet informacijos - daug smile.gif) ir dar labai informatyvi ir man gal labiausiai patiko "Vaikas auga". Ten nuo neshtumo pradzhios, apie gimdyma ir paskui jau apie vaikuti biggrin.gif. O tos, kur daug nuotrauku - jos beveik visos vienodos! Mes su drauge palyginome, tai paaishkejo, kad ta kur storesne - tik labiau papildyta manishke "Motinos ir vaiko knyga". Informacija jose labai skysta, bet paveiksliukai idomus wink.gif.
Linda

Šią knygą pasiskolinau iš draugės ir perskaičiau nuo pradžios iki galo ;)Bet nepasakyčiau, kad man labai patiko :-[Daug elementerių dalykų kuriuos žino ir nesilaukianti ir labai jau viskas abstrakčiai aprašyta ir gan trumpokai.Vien žodžiu aš jos nepirkčiau [smiley=wink.gif]

Mano drauge irgi yra nusipirkusi sita knyga. Sake, kad nieko gero, be reikalo pirko... Prasiau, kad atnestu man paskaityti, bet neatnese, gal pamirso  ???
As skaitau "Nescios moters vadova", man patinka, nemazai aprasyta. Bet norisi daugiau ir daugiau  ;D
Reiks sakyt vyrui, kad ieskotu nescios moters kalendoriaus ir vardu zodyno.
Čillė
Šiandien buvau Akropolio knygyne ir nusipirkau vis dėl to Mamos ir vaiko knygą.Dar neperskaičiau, bet pervertus visai patiko biggrin.gifO, tik kad kaina didoka ohmy.gif. Kai paklausiau ar neturi vardų žinyno, tai pasakė, kad baigėsi tiražas ir jos nėra ir nebent kada pakartotinį leidimą išleis.Va kaip liūdna :'(
Gal kuri kada kur pamatysit, tai duokit žinią wink.gif, bėgsiu pirkt.
O klausiau ir apie Nėščiosios kalendorių, tai sakė kad irgi nėra ir nežino kada bus [smiley=ghost.gif] >:(
sunny
pakol kas viena geriausiu knygu yra "Nescios moters vadovas" ir kas keisciausia ir man paciai smagiausia - ja man padovanojo vyras dar pavasrai, kai apie vaikus tik tesvajojm:)
na, o del vardu zodyno - yra toks puslapis: http://day.lt
kur yra vardai ri ju reiksmes bei kitas puslapis su vardais, naudojamais Lietuvoje: http://www.mamos-svetaine.de/vardas.html
sekmes!
Meka
pakol kas viena geriausiu knygu yra "Nescios moters vadovas" ir kas keisciausia ir man paciai smagiausia - ja man padovanojo vyras dar pavasrai, kai apie vaikus tik tesvajojm:)
!

man sia knyga irgi vyras per kaledas padovanojo kai vaikucio dar ne kvapo nebuvo  ;D. man tai labai patiko tikrai daug informacijos. dar nupirko "PIrmi kūdikio metai" iš tos pačios serijos, tų pačių atorių. paskaičiau man ir ši knyga atrodo gera. daug informacijos
Smilte
QUOTE (smulkute @ 2003 12 18, 17:46)
O gal kas žinot, kur galima įsigyti gražų nėščiosios dienoraštį?
Taip pat įdomu ir dėl vaiko dienoraščio. Aplėkiau pagr. Vilniaus knygynus- neradau sad.gif .

Vaiko dienorasciu tai tikrai yra,Kaune tai centriniame knigyne tikrai maciau,bet mamos...apie toki dar neteko girdeti,as tai paprasciausiai rasausi kada ka naujo padare,kada guguoti, vartytis pradejo,ka jauciau kai pastojau ir pan.Tai musu bendras asmeninis Jogailes ir jos mamos dienorastis tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Čillė
Yra knygyne toks kūdikio albumas, brangokas bet labai labai gražus.Ten galima nuotraukytes klijuoti, visokios datos ir pan.
Kūdikio albumas
smulkute
QUOTE (molli @ 2003 12 18, 17:03)
Yra knygyne toks kūdikio albumas, brangokas bet labai labai gražus.Ten galima nuotraukytes klijuoti, visokios datos ir pan.
Kūdikio albumas

Labai fainas dalykėlis. Jei Dievas duos, ir susilauksiu kudikelio butinai nusipirksiu (ar paprasysiu dovanu tongue.gif ). Beje, mano drauge laukiasi, jau 8 menuo. Bus tikrai gera dovana wink.gif
Meka
QUOTE (smulkute @ 2003 12 18, 15:46)
Taip pat įdomu ir dėl vaiko dienoraščio. Aplėkiau pagr. Vilniaus knygynus- neradau sad.gif .

kūdikio albumą galima įsigyti allma litera knigyne (vilniuje-Gedimino pr. ar tai 13 (ant kampo salia makdonaldo). iejus i knigyna reikia eiti iki pat galo, kur yra knygutes vaikams ir ten ant palanges rasi padeta kudikio albumą.. jo kaina apie 41 lt jei uzsisakysi is anksto tai mokesi 38 lt. dar gali nusipirkti neseniai atsidariusioje universalines parduotuveje ten yra knigynas pirmame aukste irgi rasi... tiek as maciau.. o del nescios mamos dienorascio tai tokio irgi neteko matyt... cia kazkuri mama siule grazius internetinius puslapiukus i kuriuos atsispausdinusi galetum rasyt savo isgyvenimus ir pan.
LIUDAL
QUOTE (smulkute @ 2003 12 18, 17:46)

As turejau nesciosios kalendoriu. Tox pastatomas, kiekvienai savaitei yra aprasas, kaip jauciasi mazylis ir kaip jauciasi mamyte + iliustracija rolleyes.gif Lux dalykelis, o sone kiekvienai dienai tusti laukeliai dienorasciui rasyti. Pries metus pirkau Kauno centriniame knygyne, panasiu laiku. Isleido "Vasario leidykla" 1999 m.
Jo-ma-Jo
QUOTE (viksrelis @ 2003 04 17, 07:03)

Aš pati labai dažnai, beveik kasdien --Resize_Images_Alt_Text--, varciau knygą "Motinos ir vaiko knyga" --Resize_Images_Alt_Text-- . Joje nemažai informacijos apie vaisiaus tyrimus, vystymąsi, nėščiosios mitybą, miegą, kūdikio skiepus, kraitelį, aprengimą, maudymą ir daug kitų gerų patarimų --Resize_Images_Alt_Text-- ; labai daug iliustracijų. ČIA galite pasižiūrėti patį knygos turinį.

Super knyga thumbup.gif Iskart suzinojus kad laukiuosi nusipirkau, tikrai negaila tu isleistu 63 lt. Laikau prie lovos ir kas vakara pavartau, o ir vyras su malonumu paskaitineja. Viskas aiskiai ir issamiai. Uztai kai anksciau nusipirkau pigia "sportas, nestumas, sveikata", tai perverciau 1 karta ir numeciau- beverte.
O gailincioms pinigeliu galiu pasakyt kad viska galima rasti internete. thumbup.gif
Limcamca
Man pati geriausia buvo ir yra "Nescios moters vadovas". Tiesiog idealiai kiekviena situacija aprasyta, bet kokios informacijos gali gauti. Kaip kokia biblija visa nestuma thumbup.gif
Čillė
QUOTE (mamuska @ 2004 04 14, 13:12)
QUOTE (viksrelis @ 2003 04 17, 07:03)

Aš pati labai dažnai, beveik kasdien --Resize_Images_Alt_Text--, varciau knygą "Motinos ir vaiko knyga" --Resize_Images_Alt_Text-- . Joje nemažai informacijos apie vaisiaus tyrimus, vystymąsi, nėščiosios mitybą, miegą, kūdikio skiepus, kraitelį, aprengimą, maudymą ir daug kitų gerų patarimų --Resize_Images_Alt_Text-- ; labai daug iliustracijų. ČIA galite pasižiūrėti patį knygos turinį.

Super knyga thumbup.gif Iskart suzinojus kad laukiuosi nusipirkau, tikrai negaila tu isleistu 63 lt. Laikau prie lovos ir kas vakara pavartau, o ir vyras su malonumu paskaitineja. Viskas aiskiai ir issamiai. Uztai kai anksciau nusipirkau pigia "sportas, nestumas, sveikata", tai perverciau 1 karta ir numeciau- beverte.
O gailincioms pinigeliu galiu pasakyt kad viska galima rasti internete. thumbup.gif

Na man iš pradžių šita knyga patiko, gražūs paveikslėliai ir panašiai, bet gimus dukrytei perverčiau - informacijos visais mažai.O vat nusipirkau (Tokia kaip nėščiosiso moters vadovas) atrodo vadinasi pirmieji kūdikio metai, tai labai gera knyga thumbup.gif thumbup.gif Daug aktualių klausimų , aprašyta apie kiekvieną mėnesį kaip lialiukas vystosi ir aplamai daug info. apie visokias ligas ir daR DAUG APIE KĄ.o KAINUOJA 40 LT.taIGI DAUG GERESNĖ NEGU MAMOS IR VAIKO KNYGA.aNTRĄ KART TIKRAI NEPIRKČIAU, NA NEBENT UŽ KOKIUS 10 LT. laugh.gif tongue.gif
Vukas
As irgi pirkau ir Nescios moters vadova ir Pirmuosius kudikio metus, yra daug geru patarimu thumbup.gif , bet vistiek is knygos vaiko neuzauginsi, patarciau vadovautis taip pat ir savo intuicija biggrin.gif
Yurgita
QUOTE (Vukas @ 2004 04 16, 10:27)
patarciau vadovautis taip pat ir savo intuicija biggrin.gif

clap_1.gif kartais mamos net nesuvokdamos, tiesiog intuityviai pasielgia taip kaip kudikiui geriausia, svarbu tik nepanikuoti ir pasitiketi savim.

Mes irgi turim Motinos ir vaiko knyga, bet nepirkau o is puskes pasiskolinau. del to, kad labai idomu ten, kur kudikio ir gimdos ismatavimai su vaisiais ir uogom lyginami. Va musiskis dabar braskes dydzio (panasiai) tai mes 2.gif braske vadinam biggrin.gif thumbup.gif
Pippa
QUOTE (asara @ 2004 04 16, 06:21)
Man pati geriausia buvo ir yra "Nescios moters vadovas". Tiesiog idealiai kiekviena situacija aprasyta, bet kokios informacijos gali gauti. Kaip kokia biblija visa nestuma thumbup.gif

Man taip pat pati geriausia knyga - "Nescios moters vadovas". Ten kiekviena situacija aprasyta, radau atsakymus i visus iskilusius klausimus. Pirmojo vaiko teko lauktis toli nuo namu, patarimu is mamos ar draugiu negalejau gauti, tad man ta knyga buvo didziausia patareja (vien intuicija besilaukiant ypac pirmo vaiko neprisivadovausi, kiekvienas skausmelis atrodo kaip didziausia tragedija tongue.gif ). Dabar laukiuosi antro, turiu keliata kitu knygu nesciosioms, bet jos visos guli padetos i sona, skaitalioju tik "Nescios moters vadova" smile.gif .
Olaiva
o as noreciau pasiulyti lenku ginekologo-akuserio Wlodzimierz Fijalkowski knyga "Gimdymo dovana".tai knyga apie tai,kaip atsiranda,vystosi ir auga zmogus iki isvysta saules sviesa.tikrai verta paskaityti
Anelija
Aš irgi turiu šią knygą. Visai nieko. Tik buvo bajeris, kad vienas skyrius buvo latviškai parašytas - knygine pakeitė. Tad būkit atsargios, galimas ir toks brokas.
Lambada
Sveikos, visos būsimos arba jau esamos mamytės 4u.gif

Ketinu pirkti kokią nors knygą apie leliuko priežiūrą nuo jo gimimo, apie jo maitinimą ir pan... Gal galit parašyti, kokią knygą (pavadinimą ir autorių) turite jūs, ar ji jums patinka, o gal kuo nepatinka?

Labai laukiu...
kasiopeja
Aš pirkau paprastą lietuvių autoriaus knygutę. Tokia plona, kelis litus tekainuoja. Bet informacijos joje tikrai daugiau, negu visokiose spalvotose užsienietiškose knygose, spausdintose didelėm raidėm ir su daug paveiksliukų. Pavadinimo dabar nepamenu, namie pažiūrėsiu pavadinimą ir parašysiu 4u.gif
Jurma
Man paskolino vadovą tėvams apie vaiką nuo apvaisinimo iki trejų metų. Knyga didoka, su paveiksliukais, vadinasi "Motinos ir vaiko knyga", aut. Elizabeth Fenwick. Čia visko yra, man ši knyga patinka.
*MiAu*
kai pastojau, iš vyro dovanu gavau „Motinos ir vaiko knygą". kol buvau nėščia, ir iškart po gimdymo, ją skaičiau. o po to daugiau net nebeatsiverčiau, kažkaip viskas gaunasi savaime, ar supermamoj atsakymus randu. bet knyga šiaip nebloga, rašo ir apie nėštumą, ir apie vaiko auginimą iki 3 metų, daug iliustracijų
Adile
Man pats geriausias "skaitinys" supermama. Skaitau ir dziaugiuosi. Ko paklausi - ta gausi. Ir, svarbiausia, viskas is realiai vykstancios patirties. Atradau supermama netycia, dar pries pastojant... Taip kad supermama vadovaujuosi jau senai ir nenusivyliau 4u.gif
Turiu ir knygų keleta:
A.Eisenberg, E.Murkof ir kt. (1999). Pirmieji kūdikio metai. 752p. Kaunas. Tyrai. \
Visi ją labai gyrė, kursuose sake, kad viena is geresniu... man siaip sau, nes baisiai "uzsenietiska", priedo didele... griozdas (nemegstu dideliu knygu blush2.gif )... Dalis informacijos pateikta klausimu - atsakymu budu. O siaip.. suskirstyta menesiais... ir paaiskinimai ko ta menesi tiketis. Jei ne nepatogus formatas gal butu super knyga. Bet cia tik mano nuomone 4u.gif

A.Vingras. (1995). Jūsų kūdikis. 286p. Vilnius. Rosma.
Sita senesne kazkiek, bet man patiko labiau. Mazesne, patogesne i rankas paimt ir labiau koncentruotai surasyta. Patiko, kad yra surasyta ka kiekviena menesi vaikiukas ismoksta daryt: judesiai, psichika, kalba, socialinis tobulejimas. Man smagu buvo sekt pagal sarasa: va ta jau moka, sita moka, ano dar nemoka... ir t.t.
RUDOJI
QUOTE(Jurma @ 2005 07 21, 16:47)
Man paskolino vadovą tėvams apie vaiką nuo apvaisinimo iki trejų metų. Knyga didoka, su paveiksliukais, vadinasi "Motinos ir vaiko knyga", aut. Elizabeth Fenwick. Čia visko yra, man ši knyga patinka.
*

QUOTE(berrry @ 2005 07 22, 08:00)
kai pastojau, iš vyro dovanu gavau „Motinos ir vaiko knygą". kol buvau nėščia, ir iškart po gimdymo, ją skaičiau. o po to daugiau net nebeatsiverčiau, kažkaip viskas gaunasi savaime, ar supermamoj atsakymus randu. bet knyga šiaip nebloga, rašo ir apie nėštumą, ir apie vaiko auginimą iki 3 metų, daug iliustracijų
*

Ir aš turiu šią knygą ir man ji labai patinka thumbup.gif , ten gana paprastai ir aiškiai viskas paaiškinta biggrin.gif
kasiopeja
QUOTE(RUDOJI @ 2005 07 22, 07:30)
Ir aš turiu šią knygą ir man ji labai patinka thumbup.gif , ten gana paprastai ir aiškiai viskas paaiškinta biggrin.gif

Varčiau knygyne šitą knygą. Labiausiai nepatiko tai, kad formatas neatitinka informacijos kiekio. Ir šiaip labai paviršutiniškai parašyta. Plius kaina nereali blink.gif
Pikciumachiu
QUOTE(kasiopeja @ 2005 07 22, 10:32)
Varčiau knygyne šitą knygą. Labiausiai nepatiko tai, kad formatas neatitinka informacijos kiekio. Ir šiaip labai paviršutiniškai parašyta. Plius kaina nereali  blink.gif
*

Kasio... tikrai nieko gero mirksiukas.gif paveksliukus pažiūrėt nebent, bet info tai visai mažai rolleyes.gif draugė davė pavartyt, bet pirkti tai nė už ką schmoll.gif
LT saulele

turiu abi šias knygas:

QUOTE(Jurma @ 2005 07 21, 16:47)
*

graži knyga, tačiau brangi, apie 66 lt, aš pirkau per knygų klubą, tai mokėjau 33 lt. thumbup.gif pravertė norint nustatyt išbėrimų tipą, nes su nuotraukomis

QUOTE(Jolyta @ 2005 07 22, 08:26)
A.Eisenberg, E.Murkof ir kt. (1999). Pirmieji kūdikio metai. 752p. Kaunas. Tyrai. \
Visi ją labai gyrė,  kursuose sake, kad viena is geresniu... man siaip sau, nes baisiai "uzsenietiska", priedo didele... griozdas (nemegstu dideliu knygu blush2.gif )... Dalis  informacijos pateikta  klausimu - atsakymu budu. O siaip.. suskirstyta menesiais... ir paaiskinimai ko ta menesi tiketis. Jei ne nepatogus formatas gal butu super knyga. Bet cia tik mano nuomone 4u.gif
*

vat šita knyga tai labai labai thumbup.gif

tik abi knygas pravartu paskaityt nėštumo metu, nes vėliau tik retkarčiais skiri tam laiko, daugiau ieškai info SM, pas koleges mamas smile.gif
Isila
aš tai turiu "Motinos ir vaiko knyga", tokia didelė, Johnson's & Johnson's užrašyta, berods. Tai ta man patinka, nes paveiksliukų yra. Dar turiu porą dar mano mamos knygelių - "Vaiko priežiūra" 1977m leidimas, autorius Špokas.
kasiopeja
Galų gale prisiruošiau pažiūrėti knygos pavadinimą:
Rimantas Jasinauskas. Kūdikio priežiūra

Maža plona knygelė, bet informacijos joje tikrai daug 4u.gif
Čillė
QUOTE(Jolyta @ 2005 07 22, 08:26)

Visi ją labai gyrė,  kursuose sake, kad viena is geresniu... man siaip sau, nes baisiai "uzsenietiska", priedo didele... griozdas (nemegstu dideliu knygu blush2.gif )... Dalis  informacijos pateikta  klausimu - atsakymu budu. O siaip.. suskirstyta menesiais... ir paaiskinimai ko ta menesi tiketis. Jei ne nepatogus formatas gal butu super knyga. Bet cia tik mano nuomone 4u.gif

*

O man šita knyga labai patiko thumbup.gif Tikrai daug naudingos informacijos yra. mirksiukas.gif Man tai visai nemaišė,kad ji didelė schmoll.gif Gi nesinešioji jos rankinuke, o kartts nuo karto paimi į rankas paskaityti mirksiukas.gif
Turiu ir Mamos ir vaiko knygą, tą didelę,bet man ji nepatiko schmoll.gif Na nebent gražių nuotraukų pasižiūrėti tongue.gif
kristik
"Motinos ir vaiko knyga" ir as turiu (paskolino drauge). Tai dziaugiuosi, kad ji skolinta, o ne pirkta, nes kitaip buciau prasikeikusi - visiskai pavirsutiniska ir kai kuri info netinka lietuvaitems, nes remtasi uzsieniu sad.gif Drauge turi Johnsons knyga, tai ten irgi daug kas aprasyta kaip yra Sveicarijoj ar Austrijoj, na, bet paveiksliukai tikrai grazus tongue.gif
Geriau 60 Lt sumoketi uz menesi interneto ir kiek nori tiek informacijos susirandi per ta menesi biggrin.gif
nigrita
O aš rekomenduoju knygą:
Jackie Silberg "Kūdikio smegenų mankšta": 125 ugdymo žaidimai", Gamta 2003
Daug žaidimėlių ir veiklos, kaip užimti ir lavinti savo mažylį nuo pat gimimo. Turiu dvi knygas, nuo gimimo ir nuo 1 iki 2m. Tai pirmą nuolat pavartau. Antra dar laukia lentynoj, kol vaikis paaugs wink.gif
smileja
Kai tik sužinojau, kad laukiuosi, nuėjau į knygyną ir nusipirkau vienintelę ten buvusią knygutę Marjorie Greenfield "Nėščios moters vadovas". Visai nieko, man patinka, suskirstyta mėnesiais ir šiaip nemažai visokių patarimų smile.gif O šiaip ko nėra knygutėje, randu internete..
Kusiuka
QUOTE(smileja @ 2005 08 18, 19:19)
Kai tik sužinojau, kad laukiuosi, nuėjau į knygyną ir nusipirkau vienintelę ten buvusią knygutę Marjorie Greenfield "Nėščios moters vadovas". Visai nieko, man patinka, suskirstyta mėnesiais ir šiaip nemažai visokių patarimų smile.gif O šiaip ko nėra knygutėje, randu internete..
*

man sita knyga buvo paskoline, greit perskaiciau, bet baisiai neapsidziaugiau..visgi tos uzsienietishkos knygos kazkaip is tikruju labai pavirsutiniskai raso ir pritaikytos nesuper protingiems zmonems (tik jokiais budais nepagalvokit kad apie kuria nors is jusu, gink diev 4u.gif ) tik siaip mano tokia nuomone apie visas tas dideles spalvotas knygas didelem raidem, nedaug info pagal formata schmoll.gif jeigu jau pirkciau tai kokia lietuviu autoriu ar rusu..

as turiu "nesciosios kalendorius"..na ten tik nesciajai, kainavo 10 lt, tik paziurejau super mamos on-line kalendoriu ten tas pats, tad pirkt gal ir neapsimoka, tik tiek kad visada turiu su savim, o del vaiku prieziuros, as dar per "jauna", dar tuo nesidomejau, kokiu 8 menesiuku susirupinsiu, ir tuomet vel siame skyrelyje reiks apsilankyti 4u.gif
gintale
pasirinkimas knygyne tikrai neblogas... ir "motinos ir vaiko knyga" man patiko ir "nesciosios moters vadovas" ivairus zurnalai - "Tavo vaikas", "Mamos zurnalas" taip, kad pasirinkimas nemazas... o dar supermamos forumas thumbup.gif
smileja
QUOTE(gintale @ 2005 08 19, 10:18)
pasirinkimas knygyne tikrai neblogas... ir "motinos ir vaiko knyga" man patiko ir "nesciosios moters vadovas" ivairus zurnalai - "Tavo vaikas", "Mamos zurnalas" taip, kad pasirinkimas nemazas... o dar supermamos forumas  thumbup.gif
*

Gyvenant tokiam mieste kaip aš, ir kur tik vienas knygynas, tai surasti ką nors tikrai sunku sad.gif Bet nebėda, nes internete, ir būtent supermamoj kur kas daugiau info nei knygose smile.gif
** Svaja**
As turiu "MOTINOS IR VAIKO KNYGA 4u.gif ,man ji labai idomi ir reikalinga nestuke.gif ,ir ten butent yra gan svarbiu dalyku ir manau kad ten ir pati jauniausiai ir nepatyrusiai mamai butu didelis pagalbininkas wub.gif wub.gif
O dar yra labai neblogos daktaro Spoko knygos ,tai vadovas nesciajai ir dar viena knyga kudikio prieziura berods mirksiukas.gif mirksiukas.gif abi knygos kainuoja po 20 lt. Literaturos yra nemazai tik reikia pasirinkti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gerbera
as nusipirkau nestumo biblija siandien man ji laaabai patiko, ziuresim kaip bus toliau
Romeo
O gal kas nors galite ideti nuotrauka kaip tas nesciosios kalendorius atrodo. Buciau dekinga wub.gif
joločka
QUOTE(smileja @ 2005 08 18, 19:19)
*

Man ši knyga nelabai patiko, kaip kažkas rašė "labai jau užsienietiška" g.gif . Labiausiai patiko žurnaliukai "Nėščia ir graži". Juos duodavo gydytojas, bei per nėščiųjų kursus. thumbup.gif
laiminga_mamyte
QUOTE(joločka @ 2006 01 29, 18:44)
Man ši knyga nelabai patiko, kaip kažkas rašė "labai jau užsienietiška" g.gif . Labiausiai patiko žurnaliukai "Nėščia ir graži". Juos duodavo gydytojas, bei per nėščiųjų kursus. thumbup.gif
*

O aš irgi turiu Nėščios moters vadovą.Jau visą perskaičiau ir dabar vis pagal savaites atsiverčiu,dar kartelį paskaitinėju.... Daug informacijos sudėta.

Aha tie žurnaliukai nėščia ir graži man irgi liux patiko thumbup.gif
Mėnulio duktė
QUOTE(Romeo @ 2006 01 26, 10:19)
O gal kas nors galite ideti nuotrauka kaip tas nesciosios kalendorius atrodo. Buciau dekinga wub.gif
*

As mielai ideciau to kalendoriaus nuotrauka, bet nemoku..... blush2.gif Gal kas pasakys, kaip tai padaryti?.... wacko.gif

O siaip, tokiu kalendoriu jau nebeleidzia... verysad.gif Man paciai drauge paskolino. Bet informacija jame praktiskai sutampa su musu Supermamos Nestumo kalendoriumi.... Taip pat savaitemis aprasyti moters kuno pokyciai ir vaikelio raida. Ir nuotraukos tos pacios. Turbut Supermama tuo kalendoriumi ir remesi.... book.gif
Romeo
QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 10, 14:13)
As mielai ideciau to kalendoriaus nuotrauka, bet nemoku.....  blush2.gif Gal kas pasakys, kaip tai padaryti?....  wacko.gif

O siaip, tokiu kalendoriu jau nebeleidzia...  verysad.gif Man paciai drauge paskolino. Bet informacija jame praktiskai sutampa su musu Supermamos Nestumo kalendoriumi.... Taip pat savaitemis aprasyti moters kuno pokyciai ir vaikelio raida. Ir nuotraukos tos pacios. Turbut Supermama tuo kalendoriumi ir remesi....  book.gif
*

aciu, jau radau kazkoki kalendoriu vadinasi "stebuklo laukiant" tai ji ir isigijau.
Mėnulio duktė
Aš vadovaujuosi ne viena knyga, o iš karto keliomis. Taip turiu galimybę palyginti informaciją ir sužinau daugiau. cool.gif Pvz., ieškojau informacijos apie Cezario pjūvį - plačiausiai apie tai parašyta "Nėščiosios moters vadove", bet pasiskaičius papildomai ir kitas knygas, susidaro gan išsamus vaizdas. smile.gif Pvz., iš vokiškos knygutės "Nėštumas ir gimdymas" (vokiečių autorė, bet išvarsta į lietuvių kalbą)sužinojau šios operacijos priešistorę. smile.gif

Taigi, mano nėščiosios biblioteką sudaro:
"Nėščiosios moters vadovas"
"Nėštumas ir gimdymas"
"Motina ir vaikas"
"Nėščiosios kalendorius"
"Geriausia pradžia"
www.supermama.lt
ir įvairūs žurnalai mamoms
smartass.gif

Kai iškyla koks nors klausimas, tai atsisėdu ir vartau visą literatūrą... book.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.