Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

QUOTE(krita @ 2007 01 24, 06:06)
Aš šita žinau,nes anas knygas taip atsiunčiau,tai l.ačiū už patarimą,bet ne eina tas laikas ir nera (nekrauna) kodo.Labai gaila,nes tikrai noriu.

Ka tik tikrinau viskas veikia, gal daugiau kantrybes kartais reikia? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kodėl visi tyli? Turbut kaž ką darot gražaus? Pasidalinkyt...
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 01 24, 10:00)
Ka tik tikrinau viskas veikia, gal daugiau kantrybes kartais reikia? mirksiukas.gif

Viskas eina atsisiunciau per tris minutes ,aciu gugile thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 01 24, 07:06)
bet ne eina tas laikas ir nera (nekrauna) kodo.Labai gaila,nes tikrai noriu.

Pabandik šiek tiek veliau, matyt išsemtas limitas, man taip buvo, bet po kiek laiko atsisiūnčiau normaliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 01 26, 06:52)
Kodėl visi  tyli? Turbut kaž ką darot gražaus? Pasidalinkyt...


Netylim biggrin.gif tik kad laiko ne visad yr prie kompo sedet... bigsmile.gif A parsisiuntei? a viskas gavos? g.gif matai jei daug su rapshidu siuntiesi tai paskui ilgesnis laiko limitas buna ar visai neduoda palauk truputi ir parsisiusi... smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Mergaitė,norėčiau parodyt savo darbelius is odos. Pradėjau kurt Photobuketą,bet labai man sunku nenusimanant ir nežinant anglų k. nors tu verk. Suprantu,kai žinai,tai ir labai paprasta. Kažkaip pora darbelių pasisekė ikelt.,o kaip jums parodyt? Gal aiškiau paaiškinsyt?Laukiu.
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 02 01, 21:17)
Mergaitė,norėčiau parodyt savo darbelius is odos. Pradėjau kurt Photobuketą,bet labai man sunku  nenusimanant ir nežinant anglų k. nors tu verk. Suprantu,kai žinai,tai ir labai paprasta. Kažkaip pora darbelių pasisekė ikelt.,o kaip jums parodyt? Gal aiškiau paaiškinsyt?Laukiu.

Na kad kaip ir paprasta...po nuotaruka yra tokie uzrasai

URL Link

HTML Tag

IMG Code
norint ikelti nuotrauka i foruma reikia nokopijuoti visa eilute ties siuo uzrasu kur dabar rasau ir ideti prie zinutes forume ir viskas... 4u.gif
Atsakyti
http://http://s154.p...ent=foto008.jpg[/IMG]
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2007 02 04, 11:40)

Nesigavo norėjau nuotrauką parodyt. O albumą dar tik kuriu. Kažką primakaliojau.
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 02 04, 11:42)
Nesigavo norėjau nuotrauką parodyt. O albumą dar tik kuriu. Kažką primakaliojau.

Pabandik kelti per cia http://www.imageshack.us/ ieskok per browse, paspausk du kartus ant nuotaukos, pazymek resize image for message boars 640x480, spausk host it, ir kai atsiras nuotrauka, nukopijuok adresa hotlink for forums 1 į atsakymo langelį mirksiukas.gif Taip keliu tiesiai iš kompiuterio.
Atsakyti
gal zinot kur vilniuje galim nusipirkti odos ir kailio ? g.gif
Atsakyti
Na musu kaime tai anru ranku parduotuvese daug buna, jei nori pabandymams....
Atsakyti
Dar vienas naujokiu klausimukas - kokiais dazais dazote oda? ar plati spalvu palete? as pasiryzau pasidaryti rankinyte(naudosiu ne tik oda), bet neturiu nei odos, nei dazu. patarkit, saunuoles mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti