Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

QUOTE(pinciuke @ 2007 02 14, 16:13)
kaip sudelioju - tiesiog delioju, isivaizduoju ir siunu. jei kas neiseina, tada galvoju, kaip iskiluia problema isspresti - tada gaunasi dar idomiau: prisiunu kokia detale, kuri is pradziu nebuvo suplanuota. o geriausias rezultatas buna tada, kai kazkokios medziagos neuztenka, tada esi priversta durstyti, kombinuoti, jungti ir isradineti dvirati.
spalvu ivairove atsirado is begalinio noro, ieskojimu. dabar jau net mano kaimynai zino, kad man reikia odos, kailiu - rtai jei kas kokios idomesnes spalvos  randa devetu prekiu parduotuvese, butinai man pranesa arba nuperka. ir dabar jau odos turiu apie kuba namie....ivairiausiu spalvu ir fakturos. nemazai pirkau ir naujos odos atraizu is zmogaus.
Papildyta:
o rankine visai ne balta - ji pieno spalvos su tamsiai rudu (sokoladiniu) kailiuku apvarstytomis siulemis. prie jos dirbau apie dvi savaites. bet pirkejai labai patiko.

va dabar matau, nu grozybes wub.gif tos gelytes kokios fainios, o zodiakai kokie grazus. SUPER thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonkiukas @ 2007 02 14, 21:12)
va dabar matau, nu grozybes  wub.gif  tos gelytes kokios fainios, o zodiakai kokie grazus. SUPER  thumbup.gif

Aciu blush2.gif
Zodiakams reikai labai plonos odos arba zamso. Tik tada graziai gaunasi suraukti.
Visas darbstuoles su Valentinke! 4u.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Čia mano darbeliai

http://s154.photobuc...=odosdarb-5.jpg
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 02 16, 10:11)


tikrai labai grazu. man tai is viso oda visur labai patinka. ir graziai atrodo. ja labai malonu liesti, nes ji silta. ne taip kaip dirbtine. kas dar su doda nieko nedarete, pradekite, ir kuo greiciau. pamatysite - tai uzkreciama, kaip gripas.
Atsakyti

tikrai labai grazu. man tai is viso oda visur labai patinka. ir graziai atrodo. ja labai malonu liesti, nes ji silta. ne taip kaip dirbtine. kas dar su doda nieko nedarete, pradekite, ir kuo greiciau. pamatysite - tai uzkreciama, kaip gripas.
[/quote]

Ačiū ir tikrai pritariu,gad galima susirgt
Atsakyti
oi ka cia siam forume bet kuo galima uzsikrest, visur kai pasidairai taip visko norisi...as jau beveik nepagydoma lotuliukas.gif
Atsakyti
Tik baigiau mini rankinuką iš odos.

user posted image
Atsakyti
cia manasis, darytas jau seniai...

user posted image
Atsakyti
Gugile, tikrai esi šaunuolė-darbštuolė bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
aciu krita uz siltus zodzius, siaip tai save prie tinginiu laikau blush2.gif megstu pamiegoti -pailseti, o daba su vaikais tai isvis mazai ka bedarau... ax.gif
Atsakyti
Noriu parodyti ką vakar padariau.
user posted image
Atsakyti
Krita, uzsikretei odos manija? biggrin.gif Labai grazus darbeliai wub.gif

Atsakyti