Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

Paziurejus i dezute taip uzsimaniu sokoladinio torto ,teks lekti i pasdiuotuve. lotuliukas.gif Isvada-geri darbi sukelia apetita essen.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės iž gerus žodoius.Šiandien dar padariau tongue.gif verysad.gif
Atsakyti
noriu parodyti savo pirma darba is odos - aplankalas uzrasu knygutei. pasidariau gal pries 15 metu.... taciau negaliu jo ismesti
tiesiog norejau parodyti technika. cia klijuota raukta oda ir kai sudziuvo susiuta siuvimo masina. zinoma, yra daug netikslumu, prasau atsizvelgti i mano tuo metu buvusi labai jauna amziu ir gebejimus...smile.gif

user posted image
Atsakyti
Oda ir po 15 metu oda. O atrodo kaip siandien padaryta. O padaryta tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ir odinis dekliukas smulkmenoms:

user posted image
Papildyta:
tavo, krita, knygutes man vel primine, ka buvau padariusi... ir jau vel noriu daryti:)
Atsakyti
superiniai darbeliaia ir pries 15 metu buvo...saunuole
Atsakyti
Jūsų visų mergaitės darbeliai labai mieli ir nesvarbu kada daryti - ar vakar ar prieš 15 metų, jie spinduliuoja šilumą, nes daryti su meile wub.gif
Atsakyti
Pinciuke,
norejau paklausti- kaip ta oda suraukti? g.gif
Atsakyti
imu oda, tepu moment klijais, tada kloju ant pagrido ir rankimis formuoju kokias tik noriu raukslesles. jei negerai prilipo - atplesiu ir, vel patepus klijais, raukiu is naujo. tada jei lygus darbelis - paslegiu kuo nors, jei ne - dziovinu kaip iseina.
jei reikia ir imanoma prieiti - apsiuvu su masina krastelius jei kur neprilipe buna - ziurint, ka darau... cool.gif
tokia technika galima dekoruoti buteliukus, daryti paveikslus, rankines. viena tokia rankine buvau irgi laabai seniai pasidariusi - gaila, ji neisliko, nes sunesiojau iki pamusalo, nes labai jau miela buvo man, zinoma...
va taip smile.gif
jei ka padarysi - butinai parodyk bigsmile.gif
Papildyta:
gugile - labai grazi tavo zalia rankine - ko neparodai visoms?
o ka dedi, kad ji tokia forma turetu? kartona ar ka nors kita?
as tai naudoju dazniausiai toki minksta sintetini audini,ar pluosta,ar daikta, kuri deda po plaukiojanciomis grindimis... net nezinau kaip ji pavadinti...
Atsakyti
pinciuke aciu kad lyg rodziau o gal ne toj temoj? nu bet kas nori pamato pasirodo ir taip lotuliukas.gif o vidui kartonas, ji tokia kieta pas mane su savo forma kaip skrynute panasiai, daryta tai irgi labai seniai pries 10 metu, po to buvo tarpas kad nieko nedariau nenorejau ko tai... o dabar vel po truputi atgyju... ax.gif
Atsakyti
Va tik padariau ir rodau blush2.gif

user posted image
Atsakyti