Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

laba vakara cool.gif
QUOTE(pinciuke @ 2007 10 06, 09:20)
tokia technika as dariau paveiksliukus su zodiako zenklais:
user posted image

gal galite pasakyti kaip padaryti tas tokias lygias formas. kaip cia pvz. pats tas zodiako zenklas mastau.gif

ir dar gal zinote kaip odoje butu galima ismusti ar isgauti (nezinau kaip cia teisingiau issireiksti) koki nors rasta g.gif jei yra toks imanomas dalykas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2007 11 06, 00:01)
laba vakara cool.gif

gal galite pasakyti kaip padaryti tas tokias lygias formas. kaip cia pvz. pats tas zodiako zenklas mastau.gif



as iskerpu kietesni kontura is kartono ar kitos medziagos ir priklijuoju ji prie norimo pagrindo. tada, kai jau isdziusta klijai, formuoju virsutinius raukinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinciuke: 06 lapkričio 2007 - 17:40
O jau aš labai seniai čia buvau.
user posted image
Atsakyti
naujas mano darbelis. dekoravau rankine. naudojau tamsiai ruda plona oda ir storesne smelio spalvos.

user posted image

is arciau:

user posted image


Atsakyti
QUOTE(pinciuke @ 2007 12 09, 15:15)
naujas mano darbelis. dekoravau rankine. naudojau tamsiai ruda plona oda ir storesne smelio spalvos.

user posted image

is arciau:

user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
Isardziau Bizon'o kailinukus tigro rastu ir aptikau odos...ant subikes krastu. Semsiuos minciu, ka cia gero sumeistravus...
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 12 10, 16:24)
Isardziau Bizon'o kailinukus tigro rastu ir aptikau odos...ant subikes krastu. Semsiuos minciu, ka cia gero sumeistravus...

tai butinai panaudok ir kaliuka, ne tik oda. turetu gautis kazkas idomaus. butinai pasirodyk....
Atsakyti
O CIA MANO NAUJAS DARBAS.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 12 22, 09:28)
O CIA MANO NAUJAS DARBAS.
user posted image

va, va - kaip tik i tema pataikei. saunuole ir daug pridarei. as mat ruosiuosi siuti uzrasu knygelei aplankala - taigi bus i ka paziureti ir pasisemti ideju. aciu ir sekmes smile.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
http://s154.photobuc...beliai-leather/

Kvieciu uzsukti.
Atsakyti
Sveikos, norėčiau ir aš parodyti keletą darbų ax.gif
pagalvėlė iš odos:
user posted image
Atsakyti