Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

O man labai negražiai atrodo buteliukai su etikėtėmis... Arba nuplėščiau jas, arba daryčiau nepermatomus maišelius... smile.gif
Atsakyti
turiu klausimą - ar jūs mokėtės kur nors dirbti su oda ar pačios? Ir iš kur gaunat odos ir furnitūros? ax.gif

man patinka odiniai daikčiukai tik iš visko gaut reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Koshka21 @ 2008 02 10, 13:22)
evaj, man irgi graži tavo apykaklė, panaši į tas, kurias aš darau smile.gif
Tik aš tavo vietoj kaspiną tiesiog prisiučiau, o užsegimus padaryčiau kitoj pusėj...
Papildyta:
Ir dar, norėjau paklaust, kodėl beveik visos, kurios padaro savo galėrijas sajte publik.fotki.com neleidžia ten komentarus rašyt po nuotraukomis??
Papildyta:
Labiausiai patiko tavo apykaklės, visos nuostabios!!

Oi ju sitais atsegimais uzsegimais bandyta visokiu variantu. g.gif Aisku aciu uz patarimus mirksiukas.gif visada smagu isgirsti kitu nuomone ir ja apsvarstyti mirksiukas.gif
O del komentaru nezinau, net nezinau kaip tai padaryt. Niekad neteko su tuo susidurt.
Ir aisku aciu uz pagirimus ax.gif

user posted image

Papildyta:
QUOTE(brytva @ 2008 02 12, 14:11)
turiu klausimą - ar jūs mokėtės kur nors dirbti su oda ar pačios? Ir iš kur gaunat odos ir furnitūros? ax.gif

man patinka odiniai daikčiukai tik iš visko gaut reikia g.gif


Na mokslo apie tai neteko girdet g.gif na nebent batsiuvyste ax.gif . Bet as to nesimokiau. Esu baigusi medienos gaminiu dizaina ir seip esu prie meno zmogeliukas blush2.gif kitaip tarent slapiu maisu trenkta cool.gif . O su oda dirpt patinka, is vis patinka krapstinejimosi darbeliai.
Odos klausima jau aptariau is kur gaunu as.
O furnitura as perku:
http://www.kaivida.lt/
http://www.ciklanta.lt/
http://www.rankdarbiai.com/
na ir taip kur randu.
Atsakyti
QUOTE(Koshka21 @ 2008 02 12, 00:28)
O man labai negražiai atrodo buteliukai su etikėtėmis... Arba nuplėščiau jas, arba daryčiau nepermatomus maišelius... smile.gif

Aš specialiai rodau ,nes tas butelis yra pilnas o ne tuscias.O kad butu tuscias tai taip sutinku. As dengiu tada visa buteli.
user posted image
Pav. tas zalias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krita: 12 vasario 2008 - 14:44
Evaj, labai gražus darbelis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Evaj, jau tavo temoj rašiau, kad gražus valentinukas, bet man,na pati matei, kad odinės gėlės nelimpa schmoll.gif , gražu, bet...
O apyrankės visai kas kita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
O del komentaru nezinau, net nezinau kaip tai padaryt. Niekad neteko su tuo susidurt.

Ten yra profilio keitime toks nustatymas, kad leistum komentuot visiemssavo nuotraukas. Turi atsidaryti toks dydelis puslapys, kur daug nustatymų...
Manau tai svarbiausia funkcija, bent jau man smile.gif
Atsakyti
As cia tokia sage padariau viena tai norejau parodyti jums mergaites rolleyes.gif ax.gif [photo id=wtqqrkbbfbffdtgxgrrwgbtbddwwtype=vistyle=1align=nolink=photo]

nesuprantu kodel nerodo schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zilka69: 13 vasario 2008 - 22:12
QUOTE(evaj @ 2008 02 12, 13:54)


šiaip specialybių yra, aš pati esu baigus. Kadangi ten viską duodavo tai net klausimo nekilo iš kur gaut blush2.gif
o dabar susidomėjau ir nežinau nuo ko pradėt...
ačiū už puslapiukus, tikrai rasiu, ko reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brytva: 14 vasario 2008 - 15:05
Su valentadieniu merginos wub.gif

user posted image

brytva jai ne paslaptis ka pati baigus ? Seip ydomu. Kai atidariau tema mamose gavau labai daug laisku su klausimu ka esu baigus. Tai ir paciai ydomu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zilka69 @ 2008 02 13, 23:11)
As cia tokia sage padariau viena tai norejau parodyti jums mergaites  rolleyes.gif  ax.gif                                                                                [photo id=wtqqrkbbfbffdtgxgrrwgbtbddwwtype=vistyle=1align=nolink=photo]

nesuprantu kodel nerodo  schmoll.gif  verysad.gif

Parodyk ,nes nerodo. O gal tik man nerodo?
Atsakyti
QUOTE(evaj @ 2008 02 12, 15:54)

Na mokslo apie tai neteko girdet  g.gif na nebent batsiuvyste ax.gif



Ne tik batsiuvyste, pati esu baigus odos specialybe, o merginos kurios stojo kitais metais, tai stojo i odos dizaina smile.gif Musu kursas dar i dekoratyvine plastika - oda mirksiukas.gif
Atsakyti