Įkraunama...
Įkraunama...

Airiški nėriniai

QUOTE(La Perla @ 2013 02 21, 17:02)
super  wub.gif  wub.gif
pasirodyk ir ant saves  ax.gif


Ačiū ax.gif
Na kad ne mano dydis. Draugei nėriau, jau atidaviau. O iš jos kažin ar pavyks foto išlupt (bent jau iki šiol jai nertų/megztų anei vienos nuotraukos neturiu doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Oragė @ 2013 02 21, 16:05)
Ačiū  ax.gif
Na kad ne mano dydis. Draugei nėriau, jau atidaviau. O iš jos kažin ar pavyks foto išlupt (bent jau iki šiol jai nertų/megztų anei vienos nuotraukos neturiu  doh.gif ).

buciau neatidavus lotuliukas.gif gaila man butu sitiek darbo ir toki grozi wub.gif wub.gif
juokauju zinoma lotuliukas.gif labai pasiseke tavo draugei drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2013 02 21, 17:09)
buciau neatidavus  lotuliukas.gif  gaila man butu sitiek darbo ir toki grozi  wub.gif  wub.gif
juokauju zinoma  lotuliukas.gif  labai pasiseke tavo draugei  drinks_cheers.gif


lotuliukas.gif eigoj kilo tokių minčių, bet kadangi 1. dydis ne mano (nu niekaip savo fyyyy nesudėčiau į tokį mažą rūbą), 2. fasonas irgi ne mano. Tai pasvarsčiau, kad ai, sau dar gražesnį pasidarysiu cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Orange labai grazu!
as laukiu LM pasirodant su savo darbu ax.gif
na o as prasau patarimu blush2.gif bandau ala airiska nerini
1. kazkaip sove i galva daryti nesimetriskai ir "is galvos" lapelius nert tai kaip cia su proporcijom ir tt, dar gi nesusiprotejau, kad i kita puse apverst reiks, tai gavosi, kad virsutiniai nekeliavo zemyn blush2.gif
2. ar reikia motyvus patempti smeigiant prie audinio? as juos isgarinau
3. kaip sujungti detales? nugara su priekiu, rankovem? pvz kai mezgi tai susiuni
4. ar yra kokia "norma" kiek jungimo siulas turetu buti plonesnis uz nerimo siula?

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Nelaukiam, nelaukiam schmoll.gif LM tik pirmą motyvą bando išnert lotuliukas.gif

Labai gražios gėlukės Bombatės bigsmile.gif

O Oragės nertinuko spalva, mmmm... wub.gif
Atsakyti
Ačiū labai merginos už pagyras. 4u.gif

QUOTE(Boombate @ 2013 02 21, 21:00)
as laukiu LM pasirodant su savo darbu  ax.gif
na o as prasau patarimu  blush2.gif  bandau ala airiska nerini
1. kazkaip sove i galva daryti nesimetriskai ir "is galvos" lapelius nert tai kaip cia su proporcijom ir tt, dar gi nesusiprotejau, kad i kita puse apverst reiks, tai gavosi, kad virsutiniai nekeliavo zemyn  blush2.gif
2. ar reikia motyvus patempti smeigiant prie audinio? as juos isgarinau
3. kaip sujungti detales? nugara su priekiu, rankovem? pvz kai mezgi tai susiuni
4. ar yra kokia "norma" kiek jungimo siulas turetu buti plonesnis uz nerimo siula?


Uploaded with ImageShack.us


Labai labai gražūs motyvai wub.gif Gal "šaltiniu" pasidalintumėt? ax.gif

Į klausimus galėčiau tik iš savo šitos menkos patirties atsakyti.
2. motyvus tik ištiesiau, gal vos vos patempiau, bet tikrai labai vos vos, kad išsitiestš. Va tinklelį neriant jau jį kažkiek laisvesnį dariau.
3. Nugarą su priekių elementoriškai sunėriau tuo pačiu tinkleliu.
4. Normos kaip ir nėra, čiau jau gal meistrės tau galėtų konkrečiau pasakyt. Aš nėriau iš dvigubo siūlo motyvus ir iš viengubo tinklelį. Tinklelis pas mane prašytųsi būti plonesnis. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oragė: 22 vasario 2013 - 10:21
Orange, geles is cia http://angebaltik.gallery.ru/ imetu visa linka, nes labai daug naudingos info (bent jau man). aciu uz atsakymus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Boombate @ 2013 02 22, 23:00)
Orange, geles is cia http://angebaltik.gallery.ru/ imetu visa linka, nes labai daug naudingos info (bent jau man). aciu uz atsakymus smile.gif


Ačiū labai. Iš tikrųjų - lobynas bigsmile.gif Buvau susirinkusi tikrai didelį archyvą mezgimo schemų, o kompas ėmė ir nusprogo su visom nuorodom ir išsisaugotais adresais, tai va vėl rankiojuosi iš naujo.

O aš merginos turiu bėdą verysad.gif Kai nėriau boleruką, sakiau tikrai tikrai dabar jau ilgai nenersiu nieko airiško... nu ir spėkit ką visą savaitgalį veikiu? Nu tep, neriu naujus motyvus, šį kartą galbūt savo švarkeliui. cool.gif doh.gif biggrin.gif Gal yra kokių vaistukų? hihihi.gif Taip, kad pasimatysim tikriausiai po kokių... 2 metų hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Orage, thumbup.gif biggrin.gif

O aš jau lelinta diena sėdžiu ir neriu, o po to ardau - nei vienas iš nunertų motyvų taip ir neprilipo schmoll.gif Beliko du iš begalės schemų - gal bent vienas liks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oragė @ 2013 02 24, 18:51)
O aš merginos turiu bėdą  verysad.gif Kai nėriau boleruką, sakiau tikrai tikrai dabar jau ilgai nenersiu nieko airiško... nu ir spėkit ką visą savaitgalį veikiu? Nu tep, neriu naujus motyvus, šį kartą galbūt savo švarkeliui. cool.gif  doh.gif  biggrin.gif Gal yra kokių vaistukų? hihihi.gif Taip, kad pasimatysim tikriausiai po kokių... 2 metų  hihihi.gif  hihihi.gif

Užjaučiu, atkritus pasveikti dar sunkiau rolleyes.gif
Lauksim vaizdų iš ligoninės priimamojo.
Papildyta:
QUOTE(Boombate @ 2013 02 21, 22:00)


Pradžia daug žadanti, laukiu tesinio
Papildyta:
QUOTE(...little mary... @ 2013 02 24, 21:39)
O aš jau lelinta diena sėdžiu ir neriu, o po to ardau


Kaip ten apie Maskvos statybas sako?
Be to niekas ir nežadėjo, kad tobulybės ieškojimas bus lengvas dalykas.
Atsakyti
Tai statau statau ir aš tą Maskvą biggrin.gif Turbūt kažką būsiu radus jau rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Gal galit kas man padet:noriu nunert lapelius, kurie pavaizduoti nuotraukyteje (juodi, rudi, melsvi), bet nerandu butent tokio lapuko schemos, kad butu su skylutemis per viduri, gal kas turit schemute? Ir kaip taip gaunasi, kad kiekviena lapelio nerta eilute taip isryskeja? As bandziau nert pagal viena schemute, bet man gaunasi lygus lapelis, be jokiu grioveliu verysad.gif
user posted image
Atsakyti