Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Aiškinamės sapnus toliau
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Riviera Maya
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 12 06, 09:56)
aš jau antrą nakty išeilės sapnuoju savo buvusy draugą su kuriuo buvau prieš dabartiny draugą.. ir nesuprantu ką tai galėtų reikšti... g.gif 
apie buvusy net nėra dienos kad pagalvočiau.. bet sapnuoju jy
*

Gal tai ir reiskia, kad islike kazkokie prisiminimai, nebutinai tai kazka kitka turi reiksti 4u.gif
Chocolatea
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 12 06, 20:51)
Gal tai ir reiskia, kad islike kazkokie  prisiminimai, nebutinai tai kazka kitka  turi reiksti  4u.gif
*

na tam žmogui visada manau išliks kažkokie prisiminimai smile.gif bet kad negalvojimas čia yra vienas dalykas kuris nesueina su mano sapnu. Nebent pasamonė kažką galvoji ten pati sau biggrin.gif
Flika
Sveikos,

Vis grįžtu mintimis prie sapno..tiksliau vieno epizodo..Sapne taip ryškiai nutrupėjo dantis vienas iš priekinių..taip ir matau kaip laikau gabaliukus danties, jaučiu tą tarpą kai danties nėra...Nežinau kodėl, bet neramu..
Gal kas galėtų pakomentuoti apie dantų reikšmę sapnuose?! smile.gif
Riviera Maya
Sitoje temeleje nuo pat pradziu, yra diskusiju apie dantis nemazai, jau isdiskutavome turbut visas galimas reiksmes ax.gif Priejome isvada, kad kiekvienam ta reiksme skirtinga 4u.gif
*Mirabella*
Gal zinot ka reiskia liftu sapnavimas. Jau antram sapne lekiu kazkur su liftu. Realybej su jais nevazineju.
Flika
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 12 07, 17:43)
Sitoje temeleje nuo pat pradziu, yra diskusiju apie dantis nemazai, jau isdiskutavome turbut visas galimas reiksmes  ax.gif  Priejome isvada, kad kiekvienam ta reiksme skirtinga  4u.gif
*

Dekui ir uz tai..
irma1969
QUOTE(Lyžuka @ 2012 12 06, 11:43)
Bet sapnai vistiek mane stebina smile.gif, pvz būna, kad viena naktį sapnuoju sapną, o kitą naktį to spano tęsinį  smile.gif arba pvz sapne lankausi tokiose vietose, kur realybėje nemačius jų ir po kurio laiko vėl sapnuodama atpažįstu tas vietas, žinau kad ten buvau ir ką veikiau  g.gif
*

ir man taip būna. Toks jausmas, kad gyvenu du gyvenimus, vieną sapnuose, kitą realybėj. Manau, kad mūsų pagrindinis gyvenimas ne čia...

O dar gal kas gali pabandyt paaiškinti, ką reiškia sapnuoti 2 saules? Tą antrą saulę tik aš mačiau, kiti žmonęs sapne jos nematė...
irma1969
QUOTE(liekna @ 2012 11 17, 10:22)
Nezinau, turbut visai nuprotejau- bet manau du siluetai, nes mociute buvo dvyne blink.gif (zodiakas- Kaip ir as) rolleyes.gif
*

čia aš aiškinčiau tuo, kad mes nesam vieni. Mes turim angelus sargus, su jais ir vaikštom
Lyžuka
QUOTE(Flika @ 2012 12 07, 13:28)
Sveikos,

Vis grįžtu mintimis prie sapno..tiksliau vieno epizodo..Sapne taip ryškiai nutrupėjo dantis vienas iš priekinių..taip ir matau kaip laikau gabaliukus danties, jaučiu tą tarpą kai danties nėra...Nežinau kodėl, bet neramu..
Gal kas galėtų pakomentuoti apie dantų reikšmę sapnuose?! smile.gif
*

Tikrai pritariu drinks_cheers.gif išdiskutuota tie dantys maximaliai, aplamai trupėjimas reiškia kažko netekimą, praradimą, gal turtų, gal kažkokių moralinių savybių, čia sunku pasakyti, nežinant konkrečios situacijos...
mammy1
ka reiksia, susapnuoti savo tikslia vestuviu data? zinau metus,menesi ir laika. ka tai reiskia???
Atropa belladonna
Neretai sapnuoju, kad persikeliu gyventi kitur - paprastai labai erdvūs gražūs namai, šiąnakt štai vėl krausčiausi, draugai baldus stumdė ir židinius kūreno. Ką tas kraustymasis reiškia? Rodo kokias vidines įtampas, pvz., kad man nepatinka kur aš dabar gyvenu? (Kad lyg patinka biggrin.gif) Ar ieškot gilesnių prasmių?
vme
QUOTE(irma1969 @ 2012 12 09, 19:05)
ir man taip būna. Toks jausmas, kad gyvenu du gyvenimus, vieną sapnuose, kitą realybėj. Manau, kad mūsų pagrindinis gyvenimas ne čia...
*

O kas jums sakė, kad šiuo metu ne sapnuojate? ax.gif mirksiukas.gif
*sandriukas*
Laba, iš 6dienio paryčiais sapnavau sapną, kuris mane labai sukrėtė, visą dieną buvau išmušta iš vėžių. Sapnavau prieš daug daug metų mirusią močiutę, kurios turbūt nuo vaikystės ir nesapnavau. Tarp mūsų buvo labai didelis ryšys. Sapnuoju, kad susitikau kažkokią moterį (konkrečiai jos nepamenu), kuri pasakoja man apie mano močiutę, kad ji tada nemirė, kad ji toliau gyveno, kad va pagaliau surado vyrą, kuris JĄ labai mylėjo ir va kaip gaila, kad ji vėl mirė. Man ta moteris davė daug nuotraukų, kuriose ryškiai mačiau jauną gražią moterį su vyru, pasipuošusią sakyčiau net prabangiai. Nuotraukos buvo nespalvotos, bet ryškios. Vienoje iš tų nuotraukų buvo užfiksuota praeinanti mano dukryte - man ta moteris sapne paaiškino, kad jos bendravo, buvo pažįstamos. Gale sapno aš verkiau balsu iš ilgesio ir nevilties, kad ji buvo, o mes nesusitikom ir jaučiau apglėbtus pečius iš už nugaros, tokią šilumą. Kai jau pabudau aš negalėjau nustot verkti, tą šilumą tebejaučiau...

Gal galit paaiškint, ką tas sapnas galėtų reikšti. Nes jaučiausi, lyg man buvo papasakota mano močiutės kito gyvenimo istorija ir kažkaip įdomus tas ryšys su mano dukryte...
aurole1
gal kas mano sapna paaiskins kitaip, nes sapnininke tik blogos reiksmes, mano tevai gyvena salia baznycios, o sapnuoju as tai kad nuo baznycios sventoriaus nupjautas ar kaip kitaip israutas kryzius ,labai didelis (ta kryziu as zinau) ir prikabintas prie lektuvo virvem ar kazkuo, nes ji nori perskraidint i kita vieta, ir tas lektuvas skrenda virs pat tevu namu, lyg pradeda krist tas lektuvas, nes kryzius labai sunkus, tai vel pakyla, mes visi stovim lauke, as pradedu saukti, kad tuoj nukris ant namo ir begu.o tas lektuvas tai kyla lyg krenta, o paskui lyg matau, kad toliau jis nukrites ir atrodo, kad dega, kaip po katastrofos.buciau labai dekinga uz paaiskinimus, nes is ties neramu, prisigalvojau, kad tevams kazkas gali atsitikti, nes virs ju namu ta kryziu skaraidina
Riviera Maya
QUOTE(aurole1 @ 2012 12 10, 13:01)
gal kas mano sapna paaiskins kitaip, nes sapnininke tik blogos reiksmes, mano tevai gyvena salia baznycios, o sapnuoju as tai kad nuo baznycios sventoriaus nupjautas ar kaip kitaip israutas kryzius ,labai didelis (ta kryziu as zinau) ir prikabintas prie lektuvo virvem ar kazkuo, nes ji nori perskraidint i kita vieta, ir tas lektuvas skrenda virs pat tevu namu, lyg pradeda krist tas lektuvas, nes kryzius labai sunkus, tai vel pakyla, mes visi stovim lauke, as pradedu saukti, kad tuoj nukris ant namo ir begu.o tas lektuvas tai kyla lyg krenta, o paskui lyg matau, kad toliau jis nukrites ir atrodo, kad dega, kaip po katastrofos.buciau labai dekinga uz paaiskinimus, nes is ties neramu, prisigalvojau, kad tevams kazkas gali atsitikti, nes virs ju namu ta kryziu skaraidina
*

Turbut rupiniesi tevais ne tik del sito sapno, turbut rupi jie stipriai, gal pasirgo daugiau paskutiniu metu kuris, gal pykosi, todel toks sapnas ir prisisapnavo 4u.gif Nemanau, kad tai kazkas blogo g.gif
Elysa
QUOTE(Atropa belladonna @ 2012 12 10, 12:56)
Neretai sapnuoju, kad persikeliu gyventi kitur - paprastai labai erdvūs gražūs namai, šiąnakt štai vėl krausčiausi, draugai baldus stumdė ir židinius kūreno. Ką tas kraustymasis reiškia? Rodo kokias vidines įtampas, pvz., kad man nepatinka kur aš dabar gyvenu? (Kad lyg patinka biggrin.gif) Ar ieškot gilesnių prasmių?
*

Aš taip pat dažnokai sapnuodavau, kad persikraustau gyventi kitur. Liaudis lyg aiškina, jog tai nėra gera sapno reikšmė. Tačiau tada nelabai sapnais domėjausi - jokių pastebėjimų nepamenu. Bet blogo taip pat. Nes, kadangi negerą reikšmę žinojau, tai, jei kas išties būtų atsitikę negero, gal būčiau įsidėmėjusi.
Elysa
O ką reiškia daug įvairiausių nuotykių sapnuoti? Jų tiek daug paskutiniu metu sapnuose, kad visko prisiminti paprasčiausiai į galvą nesutilptų smile.gif
Todėl sapną kaskart apibūdinu paprastai ir trumpai - daug nuotykių.
dimming
Sapnavau idomu (bent jau man taip pasirode biggrin.gif) sapna- tiksliau toki kaip ir epizoda...

Matau savo atvaizda lange, uz lango tamsu, todel ir matosi atspindis. Matau save is nugaros , mentys labai atsikisusios, tiesiog toks vaizdas kad ten buvo sparnai, ju nebeliko ir liko tik atsikisusios mentys... Ir viskas... sapnas pasikeite i kita siuzeta.
irma1969
Sveikutės, gal kas turi pamąstymų ir apie mano sapną? 4u.gif Sapnavau 2 saules. Tą antrą saulę tik aš mačiau, kiti žmonės sapne jos nematė...
Riviera Maya
QUOTE(Elysa @ 2012 12 10, 18:18)
O ką reiškia daug įvairiausių nuotykių sapnuoti? Jų tiek daug paskutiniu metu sapnuose, kad visko prisiminti paprasčiausiai į galvą nesutilptų  smile.gif
Todėl sapną kaskart apibūdinu paprastai ir trumpai - daug nuotykių.
*

Nebeieskok jokiu paaiskinimu tam, as nebeieskau, tai tik sapnai...Mano sapnai, kokie5-6 sapnai per nakti ir vien nuotykiai doh.gif

QUOTE(dimming @ 2012 12 10, 19:06)
Sapnavau idomu (bent jau man taip pasirode biggrin.gif) sapna- tiksliau toki kaip ir epizoda...

Matau savo atvaizda lange, uz lango tamsu, todel ir matosi atspindis. Matau save is nugaros , mentys labai atsikisusios, tiesiog toks vaizdas kad ten buvo sparnai, ju nebeliko ir liko tik atsikisusios mentys... Ir viskas... sapnas pasikeite i kita siuzeta.
*

Maciau save juodu angelu apsuptyje, as buvau vienintele su didziuliais baltais sparnais lotuliukas.gif Tai tik sapnas, tai nereiskia ,kad as kazkoks angelas mirksiukas.gif
QUOTE(irma1969 @ 2012 12 10, 20:35)
Sveikutės, gal kas turi pamąstymų ir apie mano sapną?  4u.gif Sapnavau 2 saules. Tą antrą saulę tik aš mačiau, kiti žmonės sapne jos nematė...
*

Sapnavau dvi vienodas zemes planetas mirksiukas.gif Nieko nereiskia, tik sapna 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mammy1 @ 2012 12 10, 00:06)
ka reiksia, susapnuoti savo tikslia vestuviu data? zinau metus,menesi ir laika. ka tai reiskia???
*

O is ko sprendi, kad tai tiksli vestuviu data? Gal but kazkas kito g.gif
Sapnavau, kad nuperku saldainiu dezute ir einu lankyti drauges ligoninneje, ant dezutes galiojimo laikas, bet neatitinka datos numieriai, labai gerai isiminiau skaicius, tie skaiciai buvo laimingi skaiciai sekanciame loterijos losime, bet bilieto nenusipirkau g.gif Pabandyk, ta vestuvine data uzpildyti loterijos bilietuose 4u.gif
irma1969
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 12 11, 03:48)
Nebeieskok jokiu paaiskinimu tam, as nebeieskau, tai tik sapnai...Mano sapnai, kokie5-6 sapnai per nakti ir vien nuotykiai  doh.gif
Maciau save juodu angelu apsuptyje, as buvau vienintele su didziuliais baltais sparnais  lotuliukas.gif  Tai tik sapnas, tai nereiskia ,kad as kazkoks angelas  mirksiukas.gif

Sapnavau dvi vienodas zemes planetas  mirksiukas.gif  Nieko nereiskia, tik sapna  4u.gif
Papildyta:

O is ko sprendi, kad tai tiksli vestuviu data? Gal but kazkas kito  g.gif
Sapnavau, kad nuperku saldainiu dezute ir einu lankyti drauges ligoninneje, ant dezutes galiojimo laikas, bet neatitinka datos numieriai, labai gerai isiminiau skaicius, tie skaiciai buvo laimingi skaiciai sekanciame loterijos losime, bet bilieto nenusipirkau  g.gif  Pabandyk, ta vestuvine data uzpildyti loterijos bilietuose  4u.gif
*

Ko tu visoms taip skeptiškai atsakai? Mūsų sapnai tai tikrai kažką reiškia ax.gif
Elysa
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 12 11, 04:48)
Pabandyk, ta vestuvine data uzpildyti loterijos bilietuose  4u.gif
*

Ar neturi sąsajų su loterijos verslu?

Joke smile.gif
Elysa
Nebeieskok jokiu paaiskinimu tam, as nebeieskau, tai tik sapnai...Mano sapnai, kokie5-6 sapnai per nakti ir vien nuotykiai  doh.gif

Na, sapnus nuo ne sapnų dar atskiriu... smile.gif

Kadangi turiu galvą, tai ji neišvengiamai pati galvoja smile.gif

Paskutiniu metu kiek perdaug "apsikasiau lapais", ko pasekmė - trūkumas nuotykių realiam gyvenime.

Todėl mano galva galvoja ( smile.gif ), jog tai kompensaciniai sapnai, apie kuriuos yra minėjusi arpos.

O gal yra kitokių nuomonių?
Riviera Maya
QUOTE(irma1969 @ 2012 12 11, 22:03)
Ko tu visoms taip skeptiškai atsakai? Mūsų sapnai tai tikrai kažką reiškia  ax.gif
*

Gerai, Irma, na pabandyk savo sapna pabandyti paaiskinti ax.gif Arba mano paminetus mirksiukas.gif

QUOTE(Elysa @ 2012 12 11, 23:41)
Ar neturi sąsajų su loterijos verslu?

Joke  smile.gif
*

Aha, turiu, linkiu visiems laimeti biggrin.gif
Chocolatea
aš vienam sapne kelis įvikius sapnuoju... šendien sapnavau, kad bandė taisyti dantį sugedusį, paskui sapnuoju kad su mb išsiskyrėm ir paskui dar kažką... kaip taip gali būti blink.gif g.gif
dimming
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 12 12, 10:56)
aš vienam sapne kelis įvikius sapnuoju... šendien sapnavau, kad bandė taisyti dantį sugedusį, paskui sapnuoju kad su mb išsiskyrėm ir paskui dar kažką... kaip taip gali būti blink.gif  g.gif
*

gal reikia santykius su vyru paremontuoti? lotuliukas.gif blush2.gif
Chocolatea
QUOTE(dimming @ 2012 12 12, 10:00)
gal reikia santykius su vyru paremontuoti? lotuliukas.gif  blush2.gif
*

nu vakar apsipykom tai tikriausiai todėl ir sapnavau tokį sapną.. bet aš ne tai turėjau omeny dėl to sapno.. o dėl visų 3 reikšmės sapnų 1 sapnas g.gif
Elysa
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 12 12, 10:07)
Gerai, Irma, na pabandyk savo sapna pabandyti paaiskinti  ax.gif  Arba mano paminetus  mirksiukas.gif

Na, pabandžiau aš... smile.gif

Nors arpos minėtuose kompensaciniuose sapnuose buvo minima labiau emocijų išliejimas sapne, ko nedrįstama padaryti realiame gyvenime, tačiau tie nuotykiniai sapnai juk yra visiška analogija.

Jau visą mėnesį aš sapnuoju nuotykinius sapnus, ir visą mėnesį esu "apsikasusi lapais" sad.gif ( smile.gif ) Na negaliu(neturiu moralinės teisės) dabar iš tų "lapų" išsikapstyti, todėl pusiausvyrą atstato sapnai smile.gif

Esu tikra, o tai net būtų galima pavadinti pranašyste, jog po kažkurio laiko tokie mano sapnai pranyks.
Štai ir gauname du priešingus variantus.

Arba
- "Tu esi pranašas".

Arba
-"Elementaru, Vatsonai".

smile.gif

Juk tai išties elementaru smile.gif
Elysa
Mano sapnai, kokie5-6 sapnai per nakti ir vien nuotykiai  doh.gif

Riviera Maya,
į mano pabandymą išaiškinti nuotykinio pobūdžio sapnus tu gali reaguoti dvejopai:

- tu supyksti. Pyktis užgožia bet kokį racionalų mąstymą (kaip aš tai vadinu, dominantė krenta ne ten, kur reikėtų), tu pradedi neigti viską, ką tik aš ateityje parašysiu. Nepriklausomai nuo to, ar kada protingai parašysiu, ar kvailai. Viską matuosi vienu kurpaliu. Ir taip pat nesvarbu, ar tu apie tai čia parašysi, ar ne. Tai vyks tavyje.

- tu nesupyksti. Tavo mąstymas įgauna potencijos. Tu įgauni galimybę tobulėti. Ir šiuo konkrečiu atveju net gali pamatyti nuorodą į kai ką. Ji gali būti naudinga tik tau. Kadangi mano gyvenimas plaukia sava vaga, taviškis - tava vaga. Mes neturime kuo dalintis, konkuruoti ar objekto, kas galėtų būti pretekstu susipykimui.

Kadangi aš laikausi nuomonės (iš pastebėjimų), jog protingi žmonės nesupyksta, todėl galvoju, jog suveiks antrasis mano paminėtas variantas.

O kodėl?
O todėl, kad tavo postuose kai kada perskaitau mano supratimu protingų minčių.
irma1969
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 12 12, 09:07)
Gerai, Irma, na pabandyk savo sapna pabandyti paaiskinti  ax.gif  Arba mano paminetus  mirksiukas.gif
*

sapnininke radau, kad dvi saules matyti, reiškia antras vedybas, bet aš manyčiau kitaip g.gif Galbūt turiu neatskleistų gabumų ax.gif Ieškosim kam aš čia gabi blush2.gif
Riviera Maya
QUOTE(Elysa @ 2012 12 12, 11:22)
Riviera Maya,
į mano pabandymą išaiškinti nuotykinio pobūdžio sapnus tu gali reaguoti dvejopai:

- tu supyksti. Pyktis užgožia bet kokį racionalų mąstymą (kaip aš tai vadinu, dominantė krenta ne ten, kur reikėtų), tu pradedi neigti viską, ką tik aš ateityje parašysiu. Nepriklausomai nuo to, ar kada protingai parašysiu, ar kvailai. Viską matuosi vienu kurpaliu. Ir taip pat nesvarbu, ar tu apie tai čia parašysi, ar ne. Tai vyks tavyje.

- tu nesupyksti. Tavo mąstymas įgauna potencijos. Tu įgauni galimybę tobulėti. Ir šiuo konkrečiu atveju net gali pamatyti nuorodą į kai ką. Ji gali būti naudinga tik tau. Kadangi mano gyvenimas plaukia sava vaga, taviškis - tava vaga. Mes neturime kuo dalintis, konkuruoti ar objekto, kas galėtų būti pretekstu susipykimui.

Kadangi aš laikausi nuomonės (iš pastebėjimų), jog protingi žmonės nesupyksta, todėl galvoju, jog suveiks antrasis mano paminėtas variantas.

O kodėl?
O todėl, kad tavo postuose kai kada perskaitau mano supratimu protingų minčių.

*

O kodel negalejei tik tiek parasyti biggrin.gif As nors ir turiu siek tiek priesinga nuomone apie sapnus, pykstu gyvenime tik ant tu kurie nusipelno pykcio,del skirtingu nuomoniu niekada nesu su niekuo susipykusi per nemazai laiko pragyvento ant sios zemeles 4u.gif

QUOTE(irma1969 @ 2012 12 12, 16:13)
sapnininke radau, kad dvi saules matyti, reiškia antras vedybas, bet aš manyčiau kitaip  g.gif Galbūt turiu neatskleistų gabumų    ax.gif  Ieškosim kam aš čia gabi  blush2.gif
*

Irma, zinok ,kad pats zmogus visada geriausiai supranta savo sapnus 4u.gif Ir ne tik sapnus, savo mintis, savo gyvenima 4u.gif Jokie psichologai, sapnininkai, mokslininkai nezino taves geriau, nei tu pati 4u.gif
Febrez
Sapnai yra labai ASMENISKAS dalykas, lygiai taip pat kaip zmogaus mintys, niekas neturi jokios teises, lysti i kitu privacia erdve 4u.gif Deja...
Kaip nepykti ant tokiu zmogystu, kuriems tai zaidimas, atrakcija doh.gif Arba kisasi i kitu gyvenima lyg jie tam turi teise g.gif
irma1969
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 12 12, 19:16)
Irma, zinok ,kad pats zmogus visada geriausiai supranta savo sapnus  4u.gif Ir ne tik sapnus, savo mintis, savo gyvenima  4u.gif  Jokie psichologai, sapnininkai, mokslininkai nezino taves geriau, nei tu pati  4u.gif
*

Visiškai su tavim sutinku 4u.gif
Elysa
QUOTE(Febrez @ 2012 12 12, 21:35)
Sapnai yra labai ASMENISKAS dalykas, lygiai taip pat kaip zmogaus mintys, niekas neturi jokios teises, lysti i kitu privacia erdve  4u.gif Deja...
Kaip nepykti ant tokiu zmogystu, kuriems tai zaidimas, atrakcija  doh.gif Arba kisasi i kitu gyvenima lyg jie tam turi teise  g.gif
*

Na, suplakei čia tu ir gevenimą, ir sapnus į vieną košę, todėl kažką bendro paryškinau.

Kas ir kokiu būdu kišasi į tavo sapnus???

Tavo postai visada pilni pagiežos man nesuprantamoms būtybėms, kurios kišasi į tavo sapnus.
Kas tos būtybės? Žmonės ar dar kažkas?
Febrez
QUOTE(Elysa @ 2012 12 12, 20:00)
Na, suplakei čia tu ir gevenimą, ir sapnus į vieną košę, todėl kažką bendro paryškinau.

Kas ir kokiu būdu kišasi į tavo sapnus???

Tavo postai visada pilni pagiežos man nesuprantamoms būtybėms, kurios kišasi į tavo sapnus.
Kas tos būtybės? Žmonės ar dar kažkas?
*

Elysa, ne tik i sapnus 4u.gif Todel ir subendrinau 4u.gif Nebutybes lotuliukas.gif nors tuos zmones galima ir daug blogiau pavadinti 4u.gif
Elysa
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 12 12, 20:16)
pykstu gyvenime tik ant tu kurie nusipelno pykcio,del skirtingu nuomoniu niekada nesu su niekuo susipykusi per nemazai laiko pragyvento ant sios zemeles  4u.gif

Puiku, reiškia aš neapsirikau smile.gif
fjorė
Kaip keistai sapnavau, kad dideliame žmonių (draugų ir pažįstamų) sambūryje vienas pažįstamas žmogus labai man į ranką kabinosi, bandžiau jį visaip ignoruoti, bet galiausiai labai stipriai apkabinau, kaip ko nors labai bijantį vaiką. Po poros dienų mirė tam žmogui vienas iš artimiausių žmonių... Taip keistai jaučiuosi, negaliu apie jį negalvot...
Chocolatea
aš tai šendien vėl sapnavau buvusy draugą... su kuriuo išdaviau dabartini savo draugą. aš nesuprantu kaip čia taip g.gif doh.gif
Karolina12
Man tai keistas dalykas buvo šiandien: sapnavau kažką apie mokyklą o paskui tas sapnas užsibaigė ir tiesiog buvau užsimerkus ir pamačiau kad kažkur šone blykstelėjo, pagalvojau kad žaibas ir laukiau baisaus griaustinio, bet buvo ne bum o kokias 5sek kažkoks nepaaiškinamas dalykas, kažkokia įtampa, cypimas galvoj, nu galvojau galas atėjo, galva sprogs, vos ištvėriau tas 5sek. Ir dar dungtelėjo kažkas..Nu keistai čia, paskui taip ir neužmigau.. unsure.gif
*Mirabella*
QUOTE(Karolina12 @ 2012 12 14, 16:09)
Man tai keistas dalykas buvo šiandien: sapnavau kažką apie mokyklą o paskui tas sapnas užsibaigė ir tiesiog buvau užsimerkus ir pamačiau kad kažkur šone blykstelėjo, pagalvojau kad žaibas ir laukiau baisaus griaustinio, bet buvo ne bum o kokias 5sek kažkoks nepaaiškinamas dalykas, kažkokia įtampa, cypimas galvoj, nu galvojau galas atėjo, galva sprogs, vos ištvėriau tas 5sek. Ir dar dungtelėjo kažkas..Nu keistai čia, paskui taip ir neužmigau.. unsure.gif
*

gal kokie astralai bande isgasdint ar ju atakos... g.gif
as tokiu viena nakti idomiu potyriu turejau pries uzmiegant, kad negalejau to nei susapnuot nei negalejo man ten pasivaident... doh.gif doh.gif
Riviera Maya
QUOTE(Karolina12 @ 2012 12 14, 16:09)
*

Jei taip ne po nakties, sakyciau uzsuk pas akiu gydytoja g.gif Nes taip buna , kai akies rainele siek tiek atsokusi 4u.gif Netoks jau itemptas sapnas g.gif
eda9
Labai daznai sapnuoju, kad kylu. Laiptais, liftu, vis i virsu. Bet labai sunkiai, tai tureklai virsta, tai liftas kyla i koki 50 auksta, nors name tik 10 aukstu. Bet niekada nenukrentu, kabarojuos kaip tik galiu smile.gif

Paskutiniu metu sapnuoju arklius. Gyvenime nebuvau jojusi arkliu. O sapne kad jojau, suoliavau laiminga per laukus.. Atrodo, buvo beras arklys.
O sianakt sapnavau daug arkliu, vienas juodas vijosi juos. Piktas buvo.

Sapne begu. Oi kaip greitai. Jei mane kas gaudo, as visada pabegu.
Riviera Maya
Grazios reiksmes , gerai besibaigiantys sapnai, manau jog nugalesi bet kokius sunkumus 4u.gif
jurgute91
gal kas pagelbėsit išsiaiškinti...
sapnavau žaibą, ir važiavau namo, labai skubėjau, kad netrenktų į mus, nes važiavome visa šeima. ir mačiau tik žaibus, o griausmo nebuvo. tik jaučiau tokį jausmą, kad tuoj tuoj griaus, bet negriaudžia....
ačiū, kas pakomentuos 4u.gif
Riviera Maya
QUOTE(jurgute91 @ 2012 12 15, 22:51)
sapnavau žaibą, ir važiavau namo, labai skubėjau, kad netrenktų į mus, nes važiavome visa šeima. ir mačiau tik žaibus, o griausmo nebuvo. tik jaučiau tokį jausmą, kad tuoj tuoj griaus, bet negriaudžia....
*

Ar tikroveje bijai zaibo?
jurgute91
QUOTE(Riviera Maya @ 2012 12 16, 01:08)
Ar tikroveje bijai zaibo?
*

nėra taip , kad bijočiau, tik kaip realybėje griaudėja ar žaibuoja nėra smagu sad.gif
Riviera Maya
QUOTE(jurgute91 @ 2012 12 15, 22:51)
*

QUOTE(jurgute91 @ 2012 12 16, 14:25)
nėra taip , kad bijočiau, tik kaip realybėje griaudėja ar žaibuoja nėra smagu sad.gif
*

Galbut kazkas nesmagaus ivyko seimoje, bet liko iki galo neissiaiskinta, todel be griaustinio 4u.gif
jalka
sveiki,sapnavau keista sapna(sapnuoju retai ar gal neprisimenu)
atsikeliu ryte einu prie veidrodzio kedenu plaukus-is plaukai kuokstais lieka mano rankose,isssigastu vel uz plauku ir vel jie kuokstais lieka mano rankose...keista kad plaukai balti,tokie kaip i ziluma,esu dabar raunplauke.paskui nusprendziu nebekendt plauku,nes suvokiu kad galiu likt be ju,lieku trumpa sukuosena...vel ziuriu i veidrodi palieciu priekini danti -ir jis iskrenta,be kraujo be skausmo,tik palietus iskrenta..
atsibudau su tokia nekokia nuotaika po tokiu sapnu,kazkaip neramu ant dusios netgi
mėnulis
Sapnavau labai keista sapna. Kad mano sesuo turi vaika, bet jis dar negimes. Ji negali jo auginti pilve, o gemalas auga tokioje voneleje. Ji reikia palaistyti, vis pripilti vandens, jis taip greit auga, vartosi tame vandenyje, nei gemalas nei kudikis. Ten kaip dirbtine gimda, bet galima ji paliesti, kaip voneleje. Vis prieinu, palaistau. Stebiu kaip dideja. Toks labai aiskus sapnas buvo. biggrin.gif Zinoma idomu ka tai reikstu g.gif
Riviera Maya
QUOTE(jalka @ 2012 12 19, 08:18)
sveiki,sapnavau keista sapna(sapnuoju retai ar gal neprisimenu)
atsikeliu ryte einu prie veidrodzio kedenu plaukus-is plaukai kuokstais lieka mano rankose,isssigastu vel uz plauku ir vel jie kuokstais lieka mano rankose...keista kad plaukai balti,tokie kaip i ziluma,esu dabar raunplauke.paskui nusprendziu nebekendt plauku,nes suvokiu kad galiu likt be ju,lieku trumpa sukuosena...vel ziuriu i veidrodi palieciu priekini danti -ir jis iskrenta,be kraujo be skausmo,tik palietus iskrenta..
atsibudau su tokia nekokia nuotaika po tokiu sapnu,kazkaip neramu ant dusios netgi
*

Manau, kad pats laikas pastiprinti imunine sistema, kad nepradetu visokie gripai kibti, organizmas pats jau perspeja 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.