Įkraunama...
Įkraunama...

Paskola: eurais ar litais

Labutis,
Gal jau buvo kur nors analizuota sita tema, bet nepavyko rasti todel, uzvedu nauja.
Reikia skubiai pasimti paskola, baigiam tvarkytis dokumentus. Bet sustojom, nes svarstom kuria valiuta imti palankiau: litais ar eurais. Gal galit kas nors pakomentuoti, pateikti pliusus ir minusus. Banke nieko doro nepaaiskina, patys nezino kaip cia viskas bus, kai eura ives. g.gif
Atsakyti
Trumpai tariant, mane banke taip konsultavo.Jei imi eurais, gali duoti pazesnius procentus, nei imant litais.Bet jei tu perki busta eurais, o ne litais,vadinas reikes daryti konvertacija...Visviena bus nuostoliu.Tad jei bustas perkamas litais, imti reiketu litus.Seip mano padruska dirba Sampo banke, tai ji ten daug aiskino....aiskino....reziume-ji pati paskola imtu litais.
Atsakyti
Aš irgi imu litais 4u.gif
Atsakyti
Man irgi iškilo toks klausimas, bet dabar labiau linkstu prie lito. Juk neaišku, kada tą eurą įsives. O kai jis jau bus, tai juk automatiškai paskola versis eurais, ar ne ?
Atsakyti
Mes imam eurais, nes imant tiek litais, tiek eurais atsiranda visokių niuansų ir išlaidų, kurias sudėjus , manau, tas pats gaunasi. Jei jau imi paskolą, tai ir reikia susitaikyti su ta mintimi, kad reiks atiduoti kur kas daugiau nei paėmei, o jei neimsi, tai nieko ir neturėsi.
Atsakyti
Litais ėmiauir pardavėjai litais mokėjau
nors pardavėja buvo labai sukalbama, tai jai jokio skirtumo nebuvo, kokia valiuta mokesiu, ji sakė, kaip tau geriau bigsmile.gif
Atsakyti
GIRDĖJAU KAD KUR KAS MAŽESNI NUOSTOLIAI KONVERTUOJANT LITUS I EURUS NES MAZESNES PALUKANOS NEI IMANT LITAIS
Atsakyti
Mes eurais, nes norejom fiksuotu palukanu, o litais fiksuotos palukanos oho kokios. Norisi nors 5 m sioki toki sauguma tureti mirksiukas.gif Tik del sios preizasties pasirinkom eurais.
Atsakyti
KAI KAS DUODA 10 METU FIKSUOTAS-KAZI AR VERTA TOKIAM LAUKUI IMTI?
Atsakyti
Mes pries tris metus emem eurais.
Buvom pasisamde zmogu, kuris tvarke visus dokumentus, tai jis mums patare imti eurais. Kai pinigus mums pervede i saskaita, tai mes nusiemem ta suma jau litais. Ir nieko nepraradom.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 08 17, 16:17)
Mes pries tris metus emem eurais.
Buvom pasisamde zmogu, kuris tvarke visus dokumentus, tai jis mums patare imti eurais. Kai pinigus mums pervede i saskaita, tai mes nusiemem ta suma jau litais. Ir nieko nepraradom.

NA BET IMOKAS REIKEJO VIS VIENA MOKET EURAIS, O ALGA TAI LITAI, KAD NUSIIMI TAI VIENA, BET KOKIU ATVEJU KONVERTAVIMAS IRGI KAINAVO
Atsakyti
Mes paskola paemem eurais, bet atiduodame litais.
Atsakyti