Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrosios praktikos slauga UK

Sveiki domina kas dirbat Anglijoje pagal šią specialybę? Kiek laiko užtruko diplomo autorizacija? kaip į jus žiūri darbdaviai? Koks buvo tas jūsų kelias iki šio darbo? papasakokite smulkiau apie viską, būtų labai įdomu ir naudinga sužinot.
Pati ketinu keliauti į UK ieškoti tokio darbo, bet manau teks pirma sanitare padirbėti smile.gif
Atsakyti
Čia visa informacija apie sesučių registraciją UK:
http://www.nmc-uk.org/Registration/
4u.gif

Ir čia plačiau paaiškinimas:
http://www.nurses4lo...uk/overseas.cfm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jersey: 04 lapkričio 2012 - 11:39
QUOTE(Jersey @ 2012 11 04, 11:38)
Čia visa informacija apie sesučių registraciją UK:
http://www.nmc-uk.org/Registration/
4u.gif

Ir čia plačiau paaiškinimas:
http://www.nurses4lo...uk/overseas.cfm

Tuos visus dalykus aš žinau, mane labai domina reali patirtis 4u.gif bet ačiū, bus naudingos ir šios nuorodos 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklaust dėl registracijos Uk gal žinot kurį punktą rinktis, visi yra:
Adult nurse (RN1) (please choose this box if you are trained as a general nurse)
Mental health nurse (RN3)
Learning disabilities (RN5) nurse
Children's nurse (RN8)
Midwife (RM)
Adult nurse (RN2) (second level)

Na aš kaip ir suaugusiųsjų slaugytoja, bet kaip suprast tuos vienodus tik su skirtingais RN1 ir RN2

Tai man rinktis Adult nurse (RN1) (please choose this box if you are trained as a general nurse) taip suprantu? o kuo jis skiriasi nuo Adult nurse (RN2) (second level)?

Gal kas ką žinot smuliau ir pakomentuot nesunku ? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes noriu prie jus prisijungti baigiau bendrosios praktikos slauga ir atvyukau i uk gyventi tikiuosi pavyks dirbti megiama darba
Atsakyti
QUOTE(patraika @ 2013 06 06, 02:33)
Sveikutes noriu prie jus prisijungti baigiau bendrosios praktikos slauga ir atvyukau i uk gyventi tikiuosi pavyks dirbti megiama darba

Kaip sekasi? ar senai UK jau? susitvarkei dokumentus jau?
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2013 06 11, 19:08)
Kaip sekasi? ar senai UK jau? susitvarkei dokumentus jau?


esu pose m nezinau nuo ko pradeti tvarkytis nemoka dar anglu kalbos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(patraika @ 2013 06 11, 22:38)
esu pose m nezinau nuo ko pradeti tvarkytis nemoka dar anglu kalbos verysad.gif

Dėl kalbos ir aš silpna jaučiuosi smile.gif mokykis, nenusimink smile.gif kokioje dalyje esi?
Viršuje yra nuorodos, kur reikia užsiregistruoti, kokių reikia dokumentų, na išsianalizuok tas nuorodas, bet pirma anglų kalba smile.gif

Aš jau susirinkau visus reikiamus dokumentus, penktadienį jau būsiu UK, ir siūsiu jau NMC jau iš UK dokumentus smile.gif dar apmokėti reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiqtea: 11 birželio 2013 - 22:05
QUOTE(Wiqtea @ 2013 06 11, 23:56)
Dėl kalbos ir aš silpna jaučiuosi smile.gif mokykis, nenusimink smile.gif kokioje dalyje esi?
Viršuje yra nuorodos, kur reikia užsiregistruoti, kokių reikia dokumentų, na išsianalizuok tas nuorodas, bet pirma anglų kalba smile.gif

Aš jau susirinkau visus reikiamus dokumentus, penktadienį jau būsiu UK, ir siūsiu jau NMC jau iš UK dokumentus smile.gif dar apmokėti reikia smile.gif


Esu is Sheffield labai noriu dirbti nors padeja svarbu kad medicinoj ir legaliai cia mano svajoniu darbas:)
Atsakyti
QUOTE(patraika @ 2013 06 11, 23:37)
Esu is Sheffield labai noriu dirbti nors padeja svarbu kad medicinoj ir legaliai cia mano svajoniu darbas:)

Aš būsiu iš Ely biggrin.gif, o ką iki šiol dirbai? aš truputį dirbau žemes ūkyje UK biggrin.gif bet net šiurpas purto....nebenoriu doh.gif
Man šis darbas irgi visai nieko smile.gif na tai pirmyn po truputuką smile.gif aš pradžioj irgi bandysiu bent padėjėja padirbėt o po to jau bus matyt kaip seksis, pirma registraciją svarbu gaut smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiqtea: 11 birželio 2013 - 22:42
QUOTE(patraika @ 2013 06 12, 00:37)
Esu is Sheffield labai noriu dirbti nors padeja svarbu kad medicinoj ir legaliai cia mano svajoniu darbas:)


bet tik su savimi neturiu licenzijos lietuvoje nesiimiau dar
Papildyta:
QUOTE(Wiqtea @ 2013 06 12, 00:41)
Aš būsiu iš Ely biggrin.gif, o ką iki šiol dirbai? aš truputį dirbau žemes ūkyje UK biggrin.gif  bet net šiurpas purto....nebenoriu doh.gif
Man šis darbas irgi visai nieko smile.gif na tai pirmyn po truputuką smile.gif aš pradžioj irgi bandysiu bent padėjėja padirbėt o po to jau bus matyt kaip seksis, pirma registraciją svarbu gaut smile.gif


o tai cia daug reikia sumoketi uz ja
Atsakyti
QUOTE(patraika @ 2013 06 11, 23:42)
bet tik su savimi neturiu licenzijos lietuvoje nesiimiau dar

Tai tau UK lietuviška ir negalios, reikės susitvarkyti, kad diplomą pripažintų ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(patraika @ 2013 06 11, 23:43)

o tai cia daug reikia sumoketi uz ja

kol kas 110sv biggrin.gif
Atsakyti