Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų namai, viskas apie juos

QUOTE(svieske @ 2012 11 11, 21:50)
Labas,
siemet vis domejausi kaip kas daro pomidoru sultis... Bandziau ir vienaip ir kitaip, bet vis dar nenurimstu ir nesurandu man geriausio metodo. Vakar uzmaciau parduotuveje toki daikta
http://www.migiris.l....php?page=sunkt
Gal kuri turit, naudojat? Sakau , gal butu geras daiktas pomidoru sulciu gamybai g.gif

O kaip bandei ir kas nepatiko? maišelis iš užuolaidos-nieko geriau nera,mano nuomone g.gif Kad tik pomidorų būtų,darbas neilgas.O sultyse dar sveikų pomidorų užsikonservuoju. Dūkra su blenderiu pertrina,jei kažką gamina.
Noriu,noriu,noriu rolleyes.gif Daug pomidorų savo sultyse. Gal kitamet geriau seksis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 11 12, 20:33)
O kaip bandei ir kas nepatiko? maišelis iš užuolaidos-nieko geriau nera,mano nuomone  g.gif Kad tik pomidorų būtų,darbas neilgas.O sultyse dar sveikų pomidorų užsikonservuoju. Dūkra su blenderiu pertrina,jei kažką gamina.
Noriu,noriu,noriu  rolleyes.gif Daug pomidorų savo sultyse. Gal kitamet geriau seksis  unsure.gif

ax.gif o tau jie laikosi...aš nedariau , nes daug kam išaudė , bent jau dalis...o pati nesu asas konservavimo , tai susilaikiau...gaila būtų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 12 lapkričio 2012 - 20:09
QUOTE(diuni @ 2012 11 12, 20:08)
ax.gif o tau jie laikosi...aš nedariau , nes daug kam išaudė , bent jau dalis...o pati nesu asas konservavimo , tai susilaikiau...gaila būtų ax.gif

Sterilizavau,laikosi visi. Sūroki,į litrą sulčių dedu šaukštą gerą druskos,nes juk rūgšties nemarios ten .
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 11 12, 21:08)
ax.gif o tau jie laikosi...aš nedariau , nes daug kam išaudė , bent jau dalis...o pati nesu asas konservavimo , tai susilaikiau...gaila būtų ax.gif

O kodel turi nesilaikyti, niekad gyvenime nera issaude, tiek daug druskos nededu kaip Amarile, nes nemegstu suriai, bet kaitinu, t.y. sterilizuoju. Siemet nedariau, nes neliko tam tikslui, derlius buvo mazesnis, bet kitamet noresiu pasidaryt g.gif
Atsakyti
Sveikos palatos drauges 4u.gif grizta paklydele dar viena ax.gif

derlius ne pats geriausias,bet uzteko ir valgyt ir su zele pasidaryt bei savo sultyse. Daugiau nieko ir nedariau,nes kecupo sociai is pernai like. Dar turiu viena dezute,po truputi noksta...na gal kaledu sulauks,o gal ir ne ax.gif neturiu siemet saku prisikabinus tai nebus kuom dziaugtis iki pavasario ax.gif
is pernai ILDI ant saku prabuvo iki pat naijojo derliaus,paskui as juo pakabinau lauke isnesu tai iki pat rugsejo buvo,kol neuzmate pauksciai ir nesulese biggrin.gif dalis sudziuvo,bet kiti buvo visai pakenciamos formos ax.gif
QUOTE(svieske @ 2012 11 11, 22:50)
Labas,
siemet vis domejausi kaip kas daro pomidoru sultis... Bandziau ir vienaip ir kitaip, bet vis dar nenurimstu ir nesurandu man geriausio metodo. Vakar uzmaciau parduotuveje toki daikta
http://www.migiris.l....php?page=sunkt
Gal kuri turit, naudojat? Sakau , gal butu geras daiktas pomidoru sulciu gamybai g.gif

kazkodel manau,jog su situo spaudzian issispaus visas skystis,bet nebus to tirstumo...galiu klysti. Idomu kiek jis kainuoja,sudomino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2012 11 11, 22:04)
Kaip smagu, kad senbuvės sugrįžta  4u.gif Dar kad grįžtų Ex ir Gaudvilė ...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

sveikos bigsmile.gif kazkoks sutapimas - parsiradau ir as. Pries pora dienu paalvojau, ar kad nebus laikas seklom dometis biggrin.gif

kazkas rase apie zemaugiu risima - tai as visus risau, betalux ir maskotka - betaluxai tai zemuciai vos puses metro kaikurie, bet daug vaisiu buvo, tad vien del svorio raisiojau. O va Maskotka tai kone aukstaugiai doh.gif
Atsakyti
Maskotka ir pas mane žema nepavadinsi. Raišiojau ir aš..kad beveik visas kažkiek reikia pririšti, nors ir žemos. Mes žemų neskabom.
Atsakyti
Ir as kisu trigrasi ax.gif
pagaliau isigijau duminimui sieros, tai skaitau kad jau per salta tam reikalui doh.gif kagi, teks griebt kastuva ir varyt bent jau zeme sukasti cool.gif
o patarkit kas yra, nebutinai siltnamyje bet gal susidure , tinkla nuo kurmiu kasusi rolleyes.gif kiek giliai reikia ta tinkla ikasineti, kazin 50cm vertikaliai i zeme ikasti ar uzteks g.gif busiu dekinga uz nuomone 4u.gif
ir koks tas tinklas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 11 12, 23:10)
Idomu kiek jis kainuoja,sudomino g.gif


Esu mačiusi Žalioje stotlėje, regis ~70Lt kainavo.

Labas mergaitės
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 11 13, 18:14)
Labas mergaitės


labas, Dzhine smile.gif Seniai matyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 11 13, 19:14)
Esu mačiusi Žalioje stotlėje, regis ~70Lt kainavo.

Labas mergaitės

na reiks uzsukt kada i pati Migiri paziuret kokios ten kainos
Atsakyti
Laba 4u.gif
Gal kuri turit german orange strawberry sekluciu pasidalint blush2.gif
Atsakyti