Įkraunama...
Įkraunama...

Monster high lėlės

zinokit buvau ir antradieni tai vakare tebuvo operete rosele ir robeka,o paskui beliko tik operete...
dabat musu babycity yra akcija perki du zaislus tai trecia dovanu pasiimi...jei perki dvi monstres po 89 lt gaunasi 180 o gauni tris tai po 60 gautusi...irgi apsimoka....sake treciadieni turetu gauti papildyma monstriu reikes pavaziuoti paziureti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2012 12 09, 23:55)
zinokit buvau ir antradieni tai vakare tebuvo operete rosele ir robeka,o paskui beliko tik operete...
dabat musu babycity yra akcija perki du zaislus tai trecia dovanu pasiimi...jei perki dvi monstres po 89 lt gaunasi 180 o gauni tris tai po 60 gautusi...irgi apsimoka....sake treciadieni turetu gauti papildyma monstriu reikes pavaziuoti paziureti 4u.gif


apsimoketu jei pirkt pvz monstres is pizamu vakarelio- man kaip tik reiktu 3... bet jie pigiu neves tikriausiai...

Papildyta:
klausykit prizmoje nuolaida zaislams ten yra siu leliu???
Atsakyti
dabar pamislijau kad ieskosiu drakulauros ir zombers is puizamu vakarelio... jos pigiausios...

toliau del babycity- vilniuje irgi yra- cia visuose taikoma bus ar tik Klaipedoje?
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2012 12 10, 13:31)
dabar pamislijau kad ieskosiu drakulauros ir zombers is puizamu vakarelio... jos pigiausios...

toliau del babycity- vilniuje irgi yra- cia visuose taikoma bus ar tik Klaipedoje?

Visuose man atrodo 4u.gif paziurekite kotryna.lt ten turetu rasyti.
Atsakyti
taip raso- taciau ar jie neturi zaisliuku katalogo? ar cia tik as ziopliuke tokia nerandu??? man tikrai butu smagu pasiziureti-0 ar apsimoka varyt per puse miesto...
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2012 12 10, 20:57)
taip raso- taciau ar jie neturi zaisliuku katalogo? ar cia tik as ziopliuke tokia nerandu??? man tikrai butu smagu pasiziureti-0 ar apsimoka varyt per puse miesto...

Ne katalogo zaislu jie neturi,bet tu leliu tikrai kazkokiu tures,pabandykit pavaziuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2012 12 10, 22:59)
Ne katalogo zaislu jie neturi,bet tu leliu tikrai kazkokiu tures,pabandykit pavaziuoti 4u.gif


reiks pabandyti... cia akcija vyks keleta dienu tai gal su drauge isiruosim ir nuleksim... daba misliju i siaures miesteli geriau siausti ar i panorama... ten ir lyg buvo... g.gif
Papildyta:
nu jei ka ketvirtadieni vakare parasysiu kaip ir uz kiek sekesi tongue.gif
Atsakyti
RADAAAU>...
radau paddielkos nuotrauka...gal dar rasiu:
susipazinkime:
user posted image


Zaislas: Lele Monster clubsi vaidina greiciausiai drakulaura... kaina... ziurint kur- grubiai- gariunuose 15... prie manes pardeje 32... cia praso 30
Papildyta:
nors ne ten kazkokia kitokia- drakulauros nedave ikelti...
siaubas- kas nelabai susigaudo gali ir apsigauti...
Papildyta:
tik nesijuokit kai buvau Gariunuose visai rimtai mislijau nupirkti del musu Ebes panasia- o paskui kam atiduot pasilikus pedkelnes blush2.gif nes musu kai Ebes kojos issineria tai pedkelnes labai greitai p[areina... jau nebesiuvu nes dar karta susiuvus paprasciausiai nebeuzmausim...vyras pamates kaip as siuvu lelei pefdkelnes puse dienos zaksejo (tiek juokesi - sako tai gal lopa dek...) lotuliukas.gif
Atsakyti
sita tai dar nieko- o yra frankensteine kurios veidas melynas o kunas zydras...

nu ka pasikalbejo Klepesova temukeje pati su savimi i viskas... Kazkaip ismire. Ar tos leles nera tokiso jau ir populiarios... nezinau- dukra tai laukia laukia... biggrin.gif
Atsakyti
Gariunai taip ir apgauna vietoj monster high monster club doh.gif
virma karta matau 4u.gif

Siandien bandysiu i babycity vaziuoti ziuresim ka gero papildys 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie jusu 4u.gif
Nerandu tos retosios Vilkolakes, tiksliau uz kosmine kaina yra, jei kam aktualu maciau tinklalapyje otto.lt su baldeliais ~250 Lt(su parsiuntimu), o kazkokiam xnet.lt (kaip suprantu is Latvijos siuncia i Lietuva) tinklalapyje Vilkolake 160 Lt. + siuntimas (iseina~200 Lt).
Tokia suma kaledinei dovanai, manau, didoka. Tai dar naiviai tikiuosi rasti pigiau. Dukra uzsiprase nuo kaledu senio butent sitos, zino, kad Lietuvoje jos nera, Bet klasioke is anglijos parsiveze, tai kaledu senis irgi gali gauti doh.gif
Del monstriukiu Clubsi vakar buvo parduodamos per grupinis.lt ~30 Lt, bet jos tokios negrazios ir atrodo nekokybiskos ir nevertos net 10 Lt. Manau buvo daug mociuciu, kurios apsigavo ir nupirko isivaizduodamos, kad perka tikraja monstre.
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2012 12 12, 12:15)
Gariunai taip ir apgauna vietoj monster high monster club doh.gif
virma karta matau 4u.gif

Siandien bandysiu i babycity vaziuoti ziuresim ka gero papildys 4u.gif

zinias parasykite... mano visi vaziavimo planai apsikarpe- tik ketvirtadieni jei pavyks ir vaikams temperos nebus- su serganciais vyras bijo pasilikti o kai as dingsiu tai kokioms 4 valandoms...per visa miesta


tai ne tik as priejusi paklausiau ar tueri monster high irr man jis kisa monster club... o jos yra nu tikra ta zodzio prasme pigios baisios paddielkos... viena mociute jau buvo norejusi pirkti- atkalbejau... is pradziu as ziurejau gal rubai tiks... nu zinot originalus rubai virs 30 o cia su visa lele 10... bet kad jos DAAAUG mazesnes o rubu kokybe tragika... siaubas tiesiog... nors va riedutininkiu rubu kokybe mane irgi nuvyle... unsure.gif

QUOTE(irke @ 2012 12 12, 12:55)
Jungiuosi ir as prie jusu 4u.gif 
Nerandu tos retosios Vilkolakes, tiksliau uz kosmine kaina yra, jei kam aktualu maciau tinklalapyje otto.lt su baldeliais ~250 Lt(su parsiuntimu), o kazkokiam xnet.lt (kaip suprantu is Latvijos siuncia i Lietuva) tinklalapyje Vilkolake 160 Lt. + siuntimas (iseina~200 Lt).
Tokia suma kaledinei dovanai, manau, didoka. Tai dar naiviai tikiuosi rasti pigiau. Dukra uzsiprase nuo kaledu senio butent sitos, zino, kad Lietuvoje jos nera, Bet klasioke is anglijos parsiveze, tai kaledu senis irgi gali gauti doh.gif 
Del monstriukiu Clubsi vakar buvo parduodamos per grupinis.lt ~30 Lt, bet jos tokios negrazios ir atrodo nekokybiskos ir nevertos net 10 Lt. Manau buvo daug mociuciu, kurios apsigavo ir nupirko isivaizduodamos, kad perka tikraja monstre.


yui ta vilkolake visiems danties skausmas didysis gerai kad maniske nenor dar...jai reikia tokiu gan populiariu bet ir tai jei pirkti... tai... ufff siaubas kokios kainos...
cia kas kaune vienu tarpu sake Jonelio kieme ju daug- bet po keliu dienu jau sake ner...
taip ir visur- tik pasigiriame kad yra po valandos kitos toje parduotuveje tuscia... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 12 gruodžio 2012 - 12:32