Įkraunama...
Įkraunama...

Monster high lėlės

QUOTE(etynsur @ 2013 01 17, 17:20)
Super kaina jos tikrai !!!!!!!!!!!! wub.gif

Palyginus su šios lėlės kaina kituose tinklalapiuose, tai tikrai labai gera thumb_yello.gif Bet už panašią kaina būtų išėjusios net dvi kitokios: ši http://www.amazon.co...i...8193&sr=8-3 , kuri man dar gražesnė, ir ši http://www.amazon.co...1...7046&sr=1-1 , kurios ji dabar labai nori yahoo.gif Bet jos be baldų ir kitų "pribumbasų", o dukrelė už savo pinigėlius perkasi, tai jai ir spręsti surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(irke @ 2013 01 17, 19:07)
Palyginus su šios lėlės kaina kituose tinklalapiuose, tai tikrai labai gera thumb_yello.gif  Bet už panašią kaina būtų išėjusios net dvi kitokios: ši http://www.amazon.co...i...8193&sr=8-3 , kuri man dar gražesnė, ir ši http://www.amazon.co...1...7046&sr=1-1 , kurios ji dabar labai nori  yahoo.gif Bet jos be baldų ir kitų "pribumbasų", o dukrelė už savo pinigėlius perkasi, tai jai ir spręsti surrender.gif

Musiske Ebe ir nusipirko uz savo sutaupytus 4u.gif saunuoles mergaites smile.gif
Atsakyti
Irke, kadangi savo pirkimu pradzioje irgi pirkdavau per tarpininkes, tai esu visas isbandzius. Galiu sakyt, yra ir geresniu tarpininkiu mirksiukas.gif Bet patikima ir jusiske biggrin.gif Bet seip, jei is amazono kazko reikia, tai geriau apsimoka pirktis paciai. Kita tarpinike Limcamca duoda savo adresa apsipirkimams. Tada papildomai moki tik uz pervezima is UK i LT, o tai kainuoja 1,5 sv uz kilograma mirksiukas.gif Aisku, pirkti viena lelyte neapsimoka, bet jei perki daugiau kazka, tai tikrai verta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2013 01 17, 19:56)
Irke, kadangi savo pirkimu pradzioje irgi pirkdavau per tarpininkes, tai esu visas isbandzius. Galiu sakyt, yra ir geresniu tarpininkiu  mirksiukas.gif  Bet patikima ir jusiske  biggrin.gif  Bet seip, jei is amazono kazko reikia, tai geriau apsimoka pirktis paciai. Kita tarpinike Limcamca duoda savo adresa apsipirkimams. Tada papildomai moki tik uz pervezima is UK i LT, o tai kainuoja 1,5 sv uz kilograma  mirksiukas.gif Aisku, pirkti viena lelyte neapsimoka, bet jei perki daugiau kazka, tai tikrai verta  mirksiukas.gif

Taip, mačiau, kad taip pigiau, susitaupo 10%, kuriuos reikia mokėti už tarpininkavimą. Bet tuomet turi pats susimokėti per pay pal, tam reikia turėti kreditinę kortelę, man dar per daug sudėtinga pačiai pirktis blush2.gif Gal kada nors vėliau išdrįsiu, bet dar ne dabar schmoll.gif Pradžiai renkuosi paprastesnį pirkimo variantą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irke @ 2013 01 17, 20:09)
Taip, mačiau, kad taip pigiau, susitaupo 10%, kuriuos reikia mokėti už tarpininkavimą. Bet tuomet turi pats susimokėti per pay pal, tam reikia turėti kreditinę kortelę, man dar per daug sudėtinga pačiai pirktis blush2.gif Gal kada nors vėliau išdrįsiu, bet dar ne dabar schmoll.gif Pradžiai renkuosi paprastesnį pirkimo variantą ax.gif



Amazonas neleidzia apmoket per PayPala. Jis tiesiog is korteles nuskaito mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2013 01 17, 20:11)
Amazonas neleidzia apmoket per PayPala. Jis tiesiog is korteles nuskaito  mirksiukas.gif

Bet reikia tada turėti kreditinę kortelę? Aš tokios neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irke @ 2013 01 17, 20:13)
Bet reikia tada turėti kreditinę kortelę? Aš tokios neturiu doh.gif



Na mano irgi ne kreditine- SEB visa Clasic biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2013 01 17, 20:20)
Na mano irgi ne kreditine- SEB visa Clasic  biggrin.gif

Galima atsiskaityti paprasta lietuviška banko kortele amazone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irke @ 2013 01 17, 20:21)
Galima atsiskaityti paprasta lietuviška banko kortele amazone? g.gif



Man atrodo, galima megint bet kokia atsiskaityt, nes ten gi ne per PayPala, o tiesiog suvedi korteles duomenis ir nuskaiciuoja. Bet, greiciausia, tinka tos kortos, kurios kitoje puseje turi ta trizenkli saugos numeriuka- VVC, ar kaip jis vadinasi g.gif As su savo ta korta visur sekmingai atsiskaitau, kur tik priima LT kortas
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2013 01 17, 20:24)
Man atrodo, galima megint bet kokia atsiskaityt, nes ten gi ne per PayPala, o tiesiog suvedi korteles duomenis ir nuskaiciuoja. Bet, greiciausia, tinka tos kortos, kurios kitoje puseje turi ta trizenkli saugos numeriuka- VVC, ar kaip jis vadinasi  g.gif  As su savo ta korta visur sekmingai atsiskaitau, kur tik priima LT kortas

Čia man naujiena, kitą kartą, kai lėlių ieškosim, reikės pabandyti šitaip apsipirkti biggrin.gif Gal pavyks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irke @ 2013 01 17, 20:29)
Čia man naujiena, kitą kartą, kai lėlių ieškosim, reikės pabandyti šitaip apsipirkti biggrin.gif Gal pavyks thumbup.gif


Pats amazonas i tiesiai i LT siuncia, tai susikooperavus su kaimynais ir draugais, galima tiesiai i LT atsisiust mirksiukas.gif As tai, kadangi ne vien is amazono perku ir ne vien leles, tai dazniausiai i UK adresa nusiperku ir tada i LT.
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2013 01 17, 20:51)
Pats amazonas i tiesiai i LT siuncia, tai susikooperavus su kaimynais ir draugais, galima tiesiai i LT atsisiust  mirksiukas.gif  As tai, kadangi ne vien is amazono perku ir ne vien leles, tai dazniausiai i UK adresa nusiperku ir tada i LT.

Kiek žiūrėjau, tai tiesiai į LT siųstis daug brangiau gaunasi verysad.gif
O kokia nauda tiems, kurie suteikia savo adresą UK? g.gif
Atsakyti