Įkraunama...
Įkraunama...

Monster high lėlės

Dėkui 4u.gif .
Taip pačios aprengėm ax.gif, tiksliau jaunoji žaidėja tik priarinėjo ir patarinėjo biggrin.gif .
Atsakyti
GAVAU SIANDIENA SITA GRAZUOLI drinks_cheers.gif

user posted image


Laikysiu ypatingai progai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 07, 20:33)
GAVAU SIANDIENA SITA GRAZUOLI  drinks_cheers.gif

user posted image
Laikysiu ypatingai progai  wub.gif

Aha sitas grazuolis,toks visas didelis,tvirtas 4u.gif
Maniske sita monstra gavo per kaledas,fainas labai smile.gif
O as dar viena islosiau ebay aukcionuose,drakula biggrin.gif
Pristaciau statymu,dabar pinigine tusteja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2013 02 07, 20:15)
Aha sitas grazuolis,toks visas didelis,tvirtas 4u.gif 
Maniske sita monstra gavo per kaledas,fainas labai smile.gif
O as dar viena islosiau ebay aukcionuose,drakula biggrin.gif
Pristaciau statymu,dabar pinigine tusteja biggrin.gif


Uz kiek sita pavyko gaut? Man brangokai atsiejo, bet kad jie visur nepigus, kaip supratau g.gif

O ta Toralei lele, kai jau nusprendziau pirkt, pasirodo, ispirko doh.gif Zodziu, nepasiseke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 07, 23:07)
Uz kiek sita pavyko gaut? Man brangokai atsiejo, bet kad jie visur nepigus, kaip supratau  g.gif

O ta Toralei lele, kai jau nusprendziau pirkt, pasirodo, ispirko  doh.gif  Zodziu, nepasiseke  verysad.gif

Pati lele berods buvo apie 23 eurus 4u.gif Pirkau kartu ir vilkolake tai abi kainavo 217lt 4u.gif
Atsakyti
Kam idomu, Bige toj isparduotuvej yra MH gamybos aparaciukas 99 lt ir monstriu namas didziulis 270 lt. Man pavyko nusipirkti draculaura su vaikinu. Tai meginsiu atskirai pirkta vaikina pardavinet, nes gi dvieju tai nereikia doh.gif
Atsakyti
PRASINESIAU PER SKELBIMUS
tai stai: skelbiu lt visiems zinomas portalas- pardavineja skelete 125lt blink.gif man pasirode KOSMINE kaina,...
toliau radau jau SM skelbimu lentoje "beveik kaip nauja" drakulaura is pizamu vakarelio- 45lt blink.gif irgi kosmine kaina.
kazkaip sedziu i misliju ... BARNGu

radau dar sia:
user posted image
per visiems zinama pardaveja- pazeista pakuote lovos remui truksta 3 strypu ir 170lt... brangu ...
Atsakyti
Tik ka ebay aukcione laimejau skelita bigsmile.gif Eina sau, vos pavyko thumbup.gif Ne pati pigiausia kaina, bet gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 10, 15:22)
Tik ka ebay aukcione laimejau skelita  bigsmile.gif  Eina sau, vos pavyko  thumbup.gif  Ne pati pigiausia kaina, bet gerai  drinks_cheers.gif

Nu fainai tikrai thumbup.gif As ir bandau vis ja islosti biggrin.gif
Jau ligotai tuose statymuose sedziu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Klepesova @ 2013 02 10, 14:52)
PRASINESIAU PER SKELBIMUS
tai stai: skelbiu lt visiems zinomas portalas- pardavineja skelete 125lt  blink.gif  man pasirode KOSMINE kaina,...
toliau radau jau SM skelbimu lentoje "beveik kaip nauja" drakulaura is pizamu vakarelio- 45lt blink.gif  irgi kosmine kaina.
kazkaip sedziu i misliju ... BARNGu

radau dar sia:
user posted image
per visiems zinama pardaveja- pazeista pakuote lovos remui truksta 3 strypu ir 170lt... brangu ...

O kodel brangu?Pabandykit gauti pigiau...Lietuvoje retesniu leliu pigiai ir negausi,as manau kainos kaip kainos,kas nesisiuncia tas ir perka,manau normaliai viskas...
Juk ne visi laukia akciju per kurias dar pigiau galima nupirkti,o ir nebuna is ko rinktis 4u.gif
Kiek jums tada nebrangiai???
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2013 02 10, 18:14)
Nu fainai tikrai thumbup.gif  As ir bandau vis ja islosti biggrin.gif
Jau ligotai tuose statymuose sedziu lotuliukas.gif



Cia mano pirmasis trofejus aukcione thumbup.gif Likus 7 sekundem pastaciau ir pasiseke, jau galvojau nebespesiu. Gavosi apie 23 sv su siuntimu g.gif net nezinau- per brangu, ar ne... Bet azartas apakino lotuliukas.gif Dabar zalia berniuka medzioju unsure.gif
Papildyta:
Del leliu kainu- as irgi nemanau, kad per brangiai jas pardavineja... Reti modeliai ir kitose salyse brangus. Na taip, kadtais imanoma gaut ir nerealiom kainom- pvz, sesutes katytes uz 89 lt, arba, vakaryksti mano pirkini- irgi uz 89 lt thumbup.gif

user posted image

Bet cia jau reikia tinkamu metu atsirasti tinkamoje vietoje- ne kasdien taip atsitinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jinafire: 10 vasario 2013 - 18:43
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 10, 18:42)
Cia mano pirmasis trofejus aukcione  thumbup.gif  Likus 7 sekundem pastaciau ir pasiseke, jau galvojau nebespesiu. Gavosi apie 23 sv su siuntimu  g.gif  net nezinau- per brangu, ar ne... Bet azartas apakino  lotuliukas.gif  Dabar zalia berniuka medzioju 


Zalias labai brangus doh.gif bandziau visa rudeni laimeti verysad.gif bet kainos buvo kosmines doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2013 02 11, 08:17)
Zalias labai brangus  doh.gif  bandziau visa rudeni laimeti  verysad.gif bet kainos buvo kosmines  doh.gif



Isitikinau tuo vakar doh.gif Kaina per kelias likusias sekundes padvigubejo unsure.gif nebegaudysiu biggrin.gif
Atsakyti