Įkraunama...
Įkraunama...

Monster high lėlės

PASIGIRSIU
is devetu prekiu nupirkau Deuce'as Gorgon'a tik be aksesuaru ir rubeliu bliuzele originali- o kelnes jau pritaikytos...
mokejau 8 litukus dabar nuplautas sutvarkytas laukia dukrytes gryztancios is darzelio... biggrin.gif atsidziaukti negaliu... ir i mano kiema svente atejo smile.gif
stai toki:
user posted image
2008m laidos smile.gif
Papildyta:
ir dar keistokai- rankos lengvai labai isitraukia- be tu uzfiksavimu... trauki ir isitraukia... kojos ne- bet rankos lengvokai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 29 gegužės 2013 - 12:29
ai auskariuks likes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 29 gegužės 2013 - 14:50
QUOTE(Klepesova @ 2013 05 29, 13:31)
PASIGIRSIU
is devetu prekiu nupirkau Deuce'as Gorgon'a tik  be aksesuaru ir rubeliu bliuzele originali- o kelnes jau pritaikytos...
mokejau 8 litukus  dabar nuplautas sutvarkytas laukia dukrytes gryztancios is darzelio... biggrin.gif  atsidziaukti negaliu... ir i mano kiema svente atejo smile.gif
stai toki:
user posted image
2008m laidos smile.gif
Papildyta:
ir dar keistokai- rankos lengvai labai isitraukia- be tu uzfiksavimu... trauki ir isitraukia... kojos ne- bet rankos lengvokai...



Turim ir mes toki. Tik mano panike bernu ko tai nelabai myli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 05 29, 16:52)
Turim ir mes toki. Tik mano panike bernu ko tai nelabai myli  biggrin.gif

unsure.gif maniske pasirodo irgi... tai padejau aukstai ir viskas... matai- jai nereikia tokio... doh.gif jai reikia "mergyciu- o cia berniukiskas zaislas" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 05 29, 15:54)
unsure.gif  maniske pasirodo irgi... tai padejau aukstai ir viskas... matai- jai nereikia tokio... doh.gif  jai reikia "mergyciu- o cia berniukiskas zaislas" doh.gif

mano tai irgi ne ir viskas schmoll.gif
Atsakyti
SIANDIEN ISISAISKINAU KODEL JAI NEPATINKA SIS BERIUKAS tai nezinojau ar ma juoktis ar verkt- sako: mama taigis jam ant galvos sliekai veisiasi- o tete sake kad jie tik meslyne veisiasi... nu sakes- geelzine logika lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 06 02, 15:56)
SIANDIEN ISISAISKINAU KODEL JAI NEPATINKA SIS BERIUKAS tai nezinojau ar ma juoktis ar verkt- sako: mama taigis jam ant galvos sliekai veisiasi- o tete sake kad jie tik meslyne veisiasi... nu sakes- geelzine logika lotuliukas.gif


Kad ne sliekai gi ten, o zelmeneliai kazkokie... pavasariskas berniukas biggrin.gif
Atsakyti
Gyvatukai ten, taigi tai Meduzos Gorgonos sūnus.Pagal padavima pažiūrėje i Medūza Gorgona sustingdavo. Maniškiai su berniuku žaidžia sustingimus lotuliukas.gif
Atsakyti
ne zelmeneliai o gyvates jei jau but tiksliai... biggrin.gif juk ten GORGONA 4u.gif

o siaip gera zinia ir is karto bloga- akcija Norfoje 40 proc zaislams - bet tik iki siandien
ir geroji zinia gal kas spes dar:
su lagaminu yra monstriu 109lt tai gaunasi 66 litukai yra
Vilkolake (kai buvau 3vnt)
skeletina- is arti man jinai nepasirode tokia grazi- nosike nudazyta akys tiesa gigantiskos ir ispaisyta tatuiruotes
laguna
ebe
nu trumpiau su lagaminais daug buvo
buvo ir pigesniu:
89 litukai keli variantai- bet mes visas turejome smile.gif
Papildyta:
P.S. buvome su vaikais tai deja nieko nepirkome... be progu dabar as perku tik nebrangius zaisliukus o naujus zailiukus gauna tik atejus progoms... buvo mintis paimti ta vilkolake jeijau jin tokia reta ir skelete ta,.... bet dukra apsiglebe ir ta ir ta- ir net su tete neisejo is pardes... galiausiai MB pasake- lyg maza leliu dar... uzteks bus dar tu akciju... nu pagalvojau- tikrai- va jei is viso neturetu - kitas reikalas- o dabar jinai su tomis monstremis zaidzia aisku- bet pagrinde su frankensteine ir drakulaura kitos... tik minia- tai ytariu kad ir dabartines tik apsikabino nes tokiu netur- jin is viso man yra pareiskusi kad cia (apie frenke ir drakulaura) mano mylimiausios o ten- pirstuku i sustatytas tai mano kolekcija as taip ir likau apsalusi - juk jai tik 6 va suejo...
Atsakyti
Manoji tai tu monstriu gerokai virs 20 turi, dar keleta bratzillu, dar mystix viena, dar pora tu ale monstriu padielkiu. Tai tikrai ne su visom vienu metu zaidzia. Man paciai ju labiau norisi, nei jai. Pries kelias dienas pasiuliau atiduot uzslepta sniege su 3 komplektais rubeliu, tai pareiske, kad sniege jau turi ir sitos jai nereikia doh.gif nu griuk negyvas, smugis man rimtas verysad.gif Nebepirksiu daugiau monstriu, nebent visai visai papigiai. Roseles dar neturejo su lagaminu. Tai nukepiau uz 12 svaru. Lyg ir nebloga kaina biggrin.gif Zodziu, bandau save tikint, kad leliu jai daugiau nebereikia. Prades i mokykla eit, nebebus laiko tiek zaist ir t.t.
Atsakyti
ui iskritau- galnesakiau bet dukra atdave savo Gorgona ta broliui (3m jam) taigis vaikinukas apsikabino pasiziuri i kelnes savo i sako: cia mano sliekas- o kode pas ji sliekai ant galvos??? MB ir as taip ir nukritome
Atsakyti
Pas mus apsigyveno Ebė ir Berniukas- čia buvo paruošiamosios klasės baigimo proga. Ieškau gražios Frenkės , bet turbūt gražios buvo senu kolekciju , ns dabar labai plaukai man ju nepatina ax.gif. Mergaičiukė žaidžia, o mama linksminasi siūdama lėlėms drabužius
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti