Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 10

Labas vakaras, noriu paklaust ar būna indaplovių iki 70cm. aukščio, nes visur kiek ieškau randu nuo 80cm. o tokios nei per kur nesutalpinsim unsure.gif norim rasti tokia kuri tilptu i spintele šalia kriauklės.. taip pat domina tos pastatomos ant stalo, ar talpios ar verta pirkt..? dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Allegria @ 2012 12 03, 20:54)
Labas vakaras, noriu paklaust ar būna indaplovių iki 70cm. aukščio, nes visur kiek ieškau randu nuo 80cm. o tokios nei per kur nesutalpinsim  unsure.gif  norim rasti tokia kuri tilptu i spintele šalia kriauklės.. taip pat domina tos pastatomos ant stalo, ar talpios ar verta pirkt..? dėkoju  4u.gif

gal truputi dar papildysiu, esam dviejų asmenų šeima tai gal tos mažosios ir pakaktų? neisivaizduoju kaip užsieni surast reikalingus išmatavimus, ogi butas nuomojamas tai paskui neatitaikysim kitam bute, vel problema.. doh.gif tai sakau gal visai ir išsiverstume,
domina kažkas panašaus i šia: http://www.amazon.de...h...2285&sr=8-7 labai gražus dizainas, tik firmos norėtūsi kitos. Puodų neplanuoju aš joje plaut tik lėkštes, stalo irankius ir puodukus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allegria: 03 gruodžio 2012 - 21:25
Sveiki, MB liepė pasikonsultuot SM dėl indaplovės biggrin.gif tai patarkit kiek man daba įkainot savo neįkainojamą laiką, kurį sutaupys man indaplovė

Suprantu, kad šita labai gera
Bosch SMV69M40EU , tik mum nebūtinai įmontuojamos reik.

O kaip šita pvz BLOMBERG Smartouch (W/B) , ar nebus , kad dvi protingos virtuvėj nesusišnekės, ir kur gaminama Blomberg?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 12 03, 19:52)
Skirtumas ne tik tas. Ten apskritai viskas kitaip:
laiko parodymai (atidėjimas 1-24 val.),
naujesnės programos (intensyvi SMART 45 °C),
vandens jutiklis (programa Auto 45-65°C),
papildoma programa "intensiveZone",
mažiau vandens (10 litrų),
energijos sąnaudų efektyvumo klasė A++,
tylesnė (triukšmo lygis 46 (dB (A) re 1 pW).


Dėkui už išsamų atsakymą. Tikriausiai verta pora šimtų pridėti, nors tiesą sakant nelabai žinau kuo geriau tos naujesnės programos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Allegria @ 2012 12 03, 21:54)
Labas vakaras, noriu paklaust ar būna indaplovių iki 70cm. aukščio, nes visur kiek ieškau randu nuo 80cm. o tokios nei per kur nesutalpinsim  unsure.gif  norim rasti tokia kuri tilptu i spintele šalia kriauklės.. taip pat domina tos pastatomos ant stalo, ar talpios ar verta pirkt..? dėkoju  4u.gif

BUNA.
Papildyta:
QUOTE(aidaa @ 2012 12 03, 23:29)
Sveiki, MB liepė pasikonsultuot SM dėl indaplovės  biggrin.gif tai patarkit kiek man daba įkainot savo neįkainojamą laiką, kurį sutaupys man indaplovė

Suprantu, kad šita labai gera
Bosch SMV69M40EU  , tik mum nebūtinai įmontuojamos reik.

O kaip šita pvz BLOMBERG Smartouch (W/B) , ar nebus , kad dvi protingos virtuvėj nesusišnekės, ir kur gaminama Blomberg?

Taip pat gana geros:
Bosch SMS58N68EU - pagaminta Vokietijoje
Candy CDP6853X - pagaminta Italijoje
Atsakyti

Speedy gal pavyko issiaiskinti kur pagaminta sita indaplove? Siemens SN66L080

Niekur nerandu apie ja info, net oficialiam siemens psl g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2012 12 04, 14:21)
Speedy gal pavyko issiaiskinti kur pagaminta sita indaplove? Siemens SN66L080

Niekur nerandu apie ja info, net oficialiam siemens psl  g.gif

Kitą savaitę turėčiau sužinoti.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 12 04, 09:51)
Taip pat gana geros:
Bosch SMS58N68EU - pagaminta Vokietijoje
Candy CDP6853X - pagaminta Italijoje


Ačiū labai, dar ir kavos aparatui sutaupysim thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidaa: 04 gruodžio 2012 - 15:18
Gal kas galetu rekomenduoti kokia kokybiska, bet ne is brangiausiu indaplove 60 cm plocio? Nereikia man mandriausiu programu, bet butu gerai, kad butu galima jungt ir nepilnai prikrauta indaplove, kad atitinkamai maziau vandens sunaudotu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilėnė @ 2012 12 05, 23:04)
Gal kas galetu rekomenduoti kokia kokybiska, bet ne is brangiausiu indaplove 60 cm plocio? Nereikia man mandriausiu programu, bet butu gerai, kad butu galima jungt ir nepilnai prikrauta indaplove, kad atitinkamai maziau vandens sunaudotu...  4u.gif

Siemens SN60M030EU.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 12 06, 08:50)
Siemens SN60M030EU.


kazkodel neradau per google sios indaploves... gal turejote minty Siemens SN64M030EU?
Atsakyti
QUOTE(Pilėnė @ 2012 12 06, 12:24)
kazkodel neradau per google sios indaploves... gal turejote minty Siemens SN64M030EU?

blush2.gif taip Siemens SN64M030EU.
Atsakyti