Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Indaplovės - 10
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Viltyte
9 tema

user posted image

Ka reikėtų žinoti apie indaploves?

Tipai
Indaplovių rūšys būna: laisvai statomos (neįmontuojamos) indaplovės; indaplovės, visiškai integruotos į virtuvę ir indaplovės, iš dalies integruotos į virtuvę.
Laisvai statomos indaplovės yra geras sprendimas tiems, kurie jau įsirengę virtuvę ir nenori nieko keisti. Tiesiog nusiperkate papildomą įrangą ir pastatote ją ten, kur yra laisvos vietos. Šis sprendimas pigiausias – ši indaplovė visada yra pigesnė negu integruota. Jos privalumai: mažesnė kaina; nereikės perstatyti ar keisti virtuvės baldų; nesunku įsigyti. Jos trūkumai: išvaizda skiriasi nuo baldų ir kitos įrangos; dažnai jos turi mažiau funkcijų negu integruotos indaplovės.
Visiškai integruotas indaploves galima paslėpti arba tiesiog pastatyti virtuvės spintelėje. Duris galima padaryti tokio pačio stiliaus, kaip virtuvės baldai. Indaplovė, kaip ir naudojimo mygtukai yra visiškai paslėpti, tačiau lengvai pasiekiami. Jų privalumai: idealiai pritaikyta prie virtuvės interjero; atrodo kaip virtuvės spintelė; dažniausiai turi daugiau funkcijų negu įprasta indaplovė. Jų trūkumai: brangesnės negu įprastos indaplovės; prieš perkant reikia viską gerai apgalvoti, nes tokią indaplovę pakeisti į kitokią yra labai sudėtinga.
Iš dalies integruotas indaploves irgi galima slėpti spintelėje arba statyti tarp spintelių. Nuo visiškai integruotos skiriasi tuo, kad funkcijų mygtukai nėra paslėpti.

Indaplovių tūris ir jo pakeitimas
Indaplovių tūris skaičiuojamas indų komplektais. Paprastai indaplovėje telpa nuo 6 iki 15 indų. Pasirinkimas priklauso nuo to, kokio dydžio šeima, ar dažnai valgoma namuose, ar dažnai ateina svečių. Neverta pirkti indaplovės, kurios talpa 15 indų komplektų, jeigu gyvenate vienas ir dažnai valgote ne namuose.
Dažniausiai pasitaikantis indaplovių plotis – 45 cm ir 60 cm. Kokią įrangą pasirinkti, priklauso nuo to, kiek virtuvėje vietos ir ar dažnai šia įranga planuojama naudotis. Didesnės talpos indaplovės paprastai būna didesnių gabaritų. Perkamiausios – 60 cm pločio indaplovės. Jeigu virtuvėje yra daug vietos, geriau pirkti didesnę indaplovę. Visada galima plauti mažiau indų.
Plovimo klasė
Tai parametras, kuris nurodo, kaip švariai plauna indaplovė. Indaplovės klasifikuojamos mažėjimo tvarka nuo A iki G. Kuo aukštesnė klasė (pvz., „AEG Favorit 80870 M“), tuo didesnė tikimybė, kad ant indų neliks jokių degėsių ar riebalų žymių. Švariausiai plaunančios indaplovės yra A klasės.
Analogiška situacija ir džiovinant. Kuo aukštesnė džiovinimo klasė (aukščiausia – A) tuo didesnė tikimybė, kad išimsite iš džiovyklės sausus indus.
A klasės indaplovės brangiausios, tačiau, jeigu tik yra galimybė tokią nusipirkti, tai nereikia dvejoti.
Plovimo programos
Indaplovės turi nuo kelių iki keliolikos plovimo programų. Skiriasi sunaudojamo vandens kiekiu, vandens temperatūra ir indų plovimo laiku. Dažniausiai programos eina viena po kitos: normali, ekologiška/BIO (pavadinimas priklauso nuo gamintojo), sutrumpinta, švelni, ekonomiška ir pan. Svarbu prieš perkant pagalvoti, kurios yra reikalingos ir kurias teks nuolat naudoti. Pavyzdžiui, per šventes teks plauti daug indų, tačiau kiekvieną dieną indų bus mažai, todėl svarbu, kad būtų programa, su kuria būtų galima plauti tik esant pusei indų talpos. Taip bus sutaupoma. Naujausių indaplovių nereikia programuoti, įranga pati parenka tinkamiausią programą pagal į indų kiekį bei jų nešvarumą.
Triukšmingumas
Triukšmo lygis renkantis indaplovę labai dažnai pamirštamas. Tai labai svarbus dalykas, ypač jei virtuvė sujungta su svečių kambariu arba patalpų sienos yra plonos. Siūlome pasirinkti tokią įrangą, kurią įjungę nepažadintumėte už sienos miegančio vaiko, ir kad ją būtų galima įjungti net po 22 val. Standartinis indaplovės triukšmo lygis būna nuo 37 iki 58 dB. Verta pirkti modelį, kurio triukšmo lygis kuo mažesnis
Papildomos funkcijos
Šiuolaikinės indaplovės turi daug funkcijų. Įdedame indus ir negalvojame, kaip jie išplaunami. Gamintojai nuolat tobulina įrangą, taikydami ją prie Jūsų poreikių. Rinkdamiesi modelį, turite gerai pagalvoti kokios papildomos funkcijos yra reikalingos.
Indaplovė pati atpažįsta nešvarumo lygį ir pati parenka tinkamiausią plovimo programą darbo pradžios sulaikymas – galima suplanuoti, kada prasidės plovimas; signalas, primenantis, kad baigiasi milteliai; įranga pati tikrina vandens nešvarumo lygį – tinkamiausiu metu indaplovė pati pakeis vandenį plovimo krepšio reguliavimas (dažniausiai viršutinis) – jeigu reikia plauti nestandartinio dydžio indus (pvz., picos lėkštes), galima taip nustatyti plovimo krepšį, kad visi indai tilptų; analogiškai galima reguliuoti puodelių laikiklio aukštį; apsauga nuo vandens išsiliejimo iš indaplovės;
indaplovės blokavimas nuo vaikų, kad nebūtų galima jos atidaryti plovimo metu.

Indaplovių techniniai parametrai:
Energetinė klasė – elektros energijos kiekis, nustatytas ES. Pagal atliktus testus indaplovės klasifikuojamos mažėjimo tvarka nuo A iki G.
Matmenys – indaplovės dydis: aukštis x plotis x gylis (A x P x G).
Talpumas – standartinių indų komplekto skaičius, kurį indaplovė gali išplauti vieno plovimo metu.
Plovimo programos – kiekis ir programų rūšys, pagal kurias galima plauti indus.
Vandens sunaudojimo lygis – vandens kiekis, kurį vieno plovimo metu vidutiniškai sunaudoja indaplovė.
Energijos sunaudojimo lygis – elektros energijos kiekis, kurį sunaudoja indaplovė vieno plovimo metu.
Galimybė plauti dalį indų – galimybė plauti indus, kai sudėta tik pusė esamos talpos (indaplovė tada sunaudos per pusę mažiau vandens).

Šaltinis
speedy
QUOTE(Viltyte @ 2012 11 05, 23:44)
sveiki, kreipiuosi dar karta jusu pagalbos, ka manote apie sia indaplove
Siemens SR65M033EU http://www.buitis.lt/siemens-sr65m033eu.html
mums ja labai isgyre...
*


Gera, tik už tuos pinigus yra ir geresnių:
Siemens SR65M080EU
Bosch SPV58M00EU
Prie viso to gėrio, kurį girdėjote, pridėkite, kad pas šias yra daugiau programų (+intensiveZone) ir geresnių (intensyve Eco 45°C arba intensive Smart 45°C). thumbup.gif
pasikeitusi
Hm, jau lyg buvau apsistojus ties SR65M080EU, bet gavau pasiulyma
SR66T092EU g.gif uz 1950 lt. Kas per cia per modelis g.gif Kazin, ar vertas jis demesio? ir situ pinigu smile.gif
speedy
QUOTE(pasikeitusi @ 2012 11 06, 10:55)
Hm, jau lyg buvau apsistojus ties SR65M080EU, bet gavau pasiulyma
SR66T092EU  g.gif  uz 1950 lt. Kas per cia per modelis  g.gif Kazin, ar vertas jis demesio? ir situ pinigu  smile.gif
*


Esminių skirtumų tarp jų nėra. Bent jau tokių, kurie garantuotai pateisintų kainų skirtumą. Nebent, Jums asmeniškai, 300 lt nelabai ką reiškia, tada gal ir prasminga turėti kiek geresnį modelį 4u.gif
aurute__
Labas vakaras, reikia pagalbos 4u.gif nusipirkom indaplove siemens SR65M030EU ir nera lietuvisku instrukciju tai stovi pajungta o naudotis kazkaip bijau ax.gif gal kas zinot is kur gauti lietuviska instrukcija, busiu lb dekinga 4u.gif
mamutiene
Sveiki,

Atrodo, kad apsistojau ties 2 indaplovem: SIEMENS SN68M044EU arba
Bosh SMV48M10EU. Kažin kuri iš jų geresnė, nors parametrai atrodo identiški..
mamutiene
Jau radau prieš tai buvusioje temoje aalogišką mnajam klausimą apie Bosh ir Siemens:) . galįjau gi ankščiau susiprotėti i temos paiešką įmesti modelio pavadinimąsmile.gif
IeNeI
QUOTE(aurute__ @ 2012 11 06, 20:48)
Labas vakaras, reikia pagalbos 4u.gif nusipirkom indaplove siemens SR65M030EU ir nera lietuvisku instrukciju tai stovi pajungta o naudotis kazkaip bijau ax.gif gal kas zinot is kur gauti lietuviska instrukcija, busiu lb dekinga 4u.gif
*jeigu interneto platybėse lietuviškos instrukcijos pavyksta nerasti pasitelkus google.lt tai tiesiog ieškokit, bet kokios siemens indaplovės lietuviškos instrukcijos.
o šiaip nėra ko bijot naudotis, nes dažniausiai yra paveikslėliai, pagal juos labai paprasta suprasti dėl programų.
na nebent indaplovių akyse nematėt, tada kitas reikalas smile.gif bet principai jū visų vienodi
Juseda
Sveiki,

Reikia indaplovės 60 cm įmontuojamos. Kaina iki 1500. Noretusi kad būtų intensyvaus plovimo programa.
Gal patartumėt keletą modeliukų.

Ačiū
Juseda
Keletą indapliovių išsirinkau SN65E008EU, SN 64E008EU, BOSCH SMV40M50EU ,
BOSCH SMV50E90EU, BOSCH SMV50E70EU,

Ka reiškia plokščias šilumokaitis, kuom jis ypatingas. Kažkuris iš šių modelių turi praplovimo programą, kas tai?

Kuris iš šių modelių būtų geriausias?
Ačiū
irulia
labas vakaras,
ateinu prašyti patarimo. ieškau 60cm pločio, pilnai įmontuojamos bei ekonomiškos indaplovės. niekad neturėjau, todėl yra labai sunku išsirinkti iš tokios gausios pasiūlos. nežinau į ką būtent turėčiau atkreipti dėmesį - į ekonomiškumą, programų skaičių ar papildomas funkcijas (nežinau kokios yra naudojamos dažniausiai)? tiesiog nesinori nusipirkti daikto su daugybe funkcijų, kurių nenaudosiu.

renkamės iš šių variantų:
** Bosch SMV53L00EU
https://www.tausa.lt/goods/cat,3210/sub,321...MV-48M10EU.html
** Bosch SMV63M60EU
https://www.tausa.lt/goods/cat,3210/sub,321...SMV63M60EU.html
** Siemens SN 64M030EU
https://www.tausa.lt/goods/cat,3210/sub,321...N64M030EU-.html
** Siemens SN68M044EU
https://www.tausa.lt/goods/cat,3210/sub,321...N-68M044EU.html

iš anksto dėkoju už atsakymus 4u.gif
Bagyra606
SVEIKOS ir sveiki, planuojame pirkti indaplove, tiksliau man vyras dovanu nori uzfundinti jubiliejaus proga smile.gif nusiziurejau stai toki modeliuka BOSCH SPS69T18EU, laisvai pastatoma 45 cm plocio. gal kas tokia turite, gal galite atsiliepimu parasyti, kaip jin jums ar gera? dekoju uz atsakymus. 4u.gif http://www.buitis.lt/indaploves/stacionari...sps69t18eu.html
ericute
Sveiki,gal kas atkreipet demesi i reklama.reklamuoja Boch indaplove su 6 men pinigu grazinimo garantija ir priedo rinkinys finich dovanu.nesuprantu koks ten modelis ir kur akcija vyksta.gal kas pasdalins info 4u.gif
Bagyra606
QUOTE(ericute @ 2012 11 10, 11:15)
Sveiki,gal kas atkreipet demesi i reklama.reklamuoja Boch indaplove su 6 men pinigu grazinimo garantija ir priedo rinkinys finich dovanu.nesuprantu koks ten modelis ir kur akcija vyksta.gal kas pasdalins info 4u.gif
*

kad reklamuoja tai maciau, bet kur ta akcija vyksta ir koks modelis tai kazkaip net demesio neatkreikpiau, net pati dabar susidomejau smile.gif vien del dovanojamo rinkinio ;DD
speedy
QUOTE(irulia @ 2012 11 09, 22:08)
labas vakaras,
ateinu prašyti patarimo. ieškau 60cm pločio, pilnai įmontuojamos bei ekonomiškos indaplovės. niekad neturėjau, todėl yra labai sunku išsirinkti iš tokios gausios pasiūlos. nežinau į ką būtent turėčiau atkreipti dėmesį - į ekonomiškumą, programų skaičių ar papildomas funkcijas (nežinau kokios yra naudojamos dažniausiai)? tiesiog nesinori nusipirkti daikto su daugybe funkcijų, kurių nenaudosiu.

renkamės iš šių variantų:
** Bosch SMV53L00EU
https://www.tausa.lt/goods/cat,3210/sub,321...MV-48M10EU.html
** Bosch SMV63M60EU
https://www.tausa.lt/goods/cat,3210/sub,321...SMV63M60EU.html
** Siemens SN 64M030EU
https://www.tausa.lt/goods/cat,3210/sub,321...N64M030EU-.html
** Siemens SN68M044EU
https://www.tausa.lt/goods/cat,3210/sub,321...N-68M044EU.html

iš anksto dėkoju už atsakymus  4u.gif
*


Pirmas žingsnis: pažiūrėkite trečią stalčių (viršutinį, stalo įrankiams) ir apsispreskite ar Jums asmeniškai jis bus patogus. 4u.gif
Ntu-Kpi
Reikia indaplovės pilnai įmontuojamos, plotis 45 cm.
Mastau apie Siemens SR65M080EU arba SR65M033EU, nes oriu su stalčiumi įrankiams.
Tik klausimą turiu apie indaploves. Jei plauna ji ten indus ir staiga dingsta šviesa. Atsiranda šviesa po kurio laiko. Indaplovė ims iš naujo plauti pati? Ar kompas "atgamins" kur nutruko plovimas ir toliau plaus? Ar reikia ją įjungti, kad vėl pradėtų plauti? rolleyes.gif

Beje, o nėra tylesnių nei šie modeliai? blush2.gif
speedy
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 11 10, 19:03)
Reikia indaplovės pilnai įmontuojamos, plotis 45 cm.
Mastau apie Siemens SR65M080EU arba SR65M033EU, nes oriu su stalčiumi įrankiams.
Beje, o nėra tylesnių nei šie modeliai? blush2.gif
*


Siemens SR65M030EU tylesnė 2 dB.
Ntu-Kpi
QUOTE(speedy @ 2012 11 10, 17:09)
Siemens SR65M030EU tylesnė 2 dB.
*


Jei neklystu joje telpa 9 kompl. ir nėra stalčiuko įrankiams. g.gif
irulia
QUOTE(speedy @ 2012 11 10, 17:59)
Pirmas žingsnis: pažiūrėkite trečią stalčių (viršutinį, stalo įrankiams) ir apsispreskite ar Jums asmeniškai jis bus patogus. 4u.gif
*reiks nueit i kokia parduotuve ir apziuret, tada vel bandysiu konsultuotis 4u.gif
Bagyra606
na kiek suprantu apie mano isisrinkta indaploves modeliuka niekas pakomentuot negali verysad.gif , o taip tikejaus kokiu nors atsiliepimu apie ja,negi nieks tokios neturit? 4u.gif
speedy
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 11 10, 19:11)
Jei neklystu joje telpa 9 kompl. ir nėra stalčiuko įrankiams.  g.gif
*


Taip.
Ntu-Kpi
Dabar pastebėjau yra SR66T090EU. Čia kažkoks naujesnis modelis?
Pastebėjau, kad tylesnė - 44 dB ir energijos klasė A++.

Modelis SR65M080EU turi - Programų skaičius 2x5
Modelis SR66T090EU turi - Programų skaičius 6

Kaip čia suprasti? mastau.gif

Bet ar vertas SR66T090EU tų pinigų? blush2.gif
speedy
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 11 10, 21:37)
Bet ar vertas SR66T090EU tų pinigų? blush2.gif
*


Paprastai atsakau: jei jau užduodate tą klausimą, tada nevertas biggrin.gif
Ntu-Kpi
QUOTE(speedy @ 2012 11 10, 19:46)
Paprastai atsakau: jei jau užduodate tą klausimą, tada nevertas  biggrin.gif
*


O galima plačiau sužinoti - dėl ko verta mokėti 200-300 Lt daugiau? rolleyes.gif
speedy
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 11 10, 21:53)
O galima plačiau sužinoti - dėl ko verta mokėti 200-300 Lt daugiau? rolleyes.gif
*


Čia priklauso nuo požiūrio ir ką Jums asmeniškai reiškia ta suma.
Ntu-Kpi
QUOTE(speedy @ 2012 11 11, 11:21)
Čia priklauso nuo požiūrio ir ką Jums asmeniškai reiškia ta suma.
*Ką jus turite omeny - mano požiūris?
Nesivaikau naujovių, nes tuomet dar 10 metų reikės laikti, pakol atsiras kokia tobula mašina, kuri skalbs drabužius, plaus indus, minkys tešlą ir keps kibinus vienu metu. bigsmile.gif

Dar prieš gerus metus kai galvojau pirkti indaplovę, buvau išsirinkusi SR65M033EU arba SR65M030EU. Bet planai pasikeitė, pinigų prireikė kitam. Pavasarį vėl pradėjau domėtis, nes ketinom rudeniop jau tikrai nupirkti. Pasipylė čia gerų atsiliepimų apie SR65M080EU, beto man ir pačiai patiko kad yra tas stalčiukas įrankiams ir 10 kompl. telpa apačioj. Dabar kai jau pasiruošus esu pirkti, pastebėjau kad naujesnė atsirado SR66T090EU. Aišku ir brangesnė. Bet čia matau yra tylesnė ir energijos klasė aukštesnė.
Tas mano dėmėsį ir patraukė. Nes indaplovė stovės virtuvėje-svetainėje, kur vakarais žiūrimas tv, dirbama kompu. Tad tylesnė man ir reikalinga.
Tik man įdomu, ar dar yra kokie skirtumai (be tų dviejų, kuriuos pastebėjau) tarp šių modelių?

O dėl pinigų klausimas... g.gif... Man jų niekad nebus per daug. irnesakyk.gif
speedy
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 11 11, 17:19)
Ką jus turite omeny - mano požiūris?
Nesivaikau naujovių, nes tuomet dar 10 metų reikės laikti, pakol atsiras kokia tobula mašina, kuri skalbs drabužius, plaus indus, minkys tešlą ir keps kibinus vienu metu. bigsmile.gif

Dar prieš gerus metus kai galvojau pirkti indaplovę, buvau išsirinkusi SR65M033EU arba SR65M030EU. Bet planai pasikeitė, pinigų prireikė kitam. Pavasarį vėl pradėjau domėtis, nes ketinom rudeniop jau tikrai nupirkti. Pasipylė čia gerų atsiliepimų apie SR65M080EU, beto man ir pačiai patiko kad yra tas stalčiukas įrankiams ir 10 kompl. telpa apačioj. Dabar kai jau pasiruošus esu pirkti, pastebėjau kad naujesnė atsirado SR66T090EU. Aišku ir brangesnė. Bet čia matau yra tylesnė ir energijos klasė aukštesnė.
Tas mano dėmėsį ir patraukė. Nes indaplovė stovės virtuvėje-svetainėje, kur vakarais žiūrimas tv, dirbama kompu. Tad tylesnė man ir reikalinga.
Tik man įdomu, ar dar yra kokie skirtumai (be tų dviejų, kuriuos pastebėjau) tarp šių modelių?

O dėl pinigų klausimas... g.gif... Man jų niekad nebus per daug. irnesakyk.gif
*


Pirma: "prieš gerus metus kai galvojau pirkti indaplovę" nei vieno Jūsų apkalbėto modelio dar nebuvo blink.gif
Antra: turbūt suprantate, kad kuo aukštesnė kaina, tuo mažesni skirtumai jai didėjant g.gif
Trečia: pinigai Jūsų, todėl kas verta kas ne toje vietoje, kur akivaizdžių ir esminių privalumų nėra - nepatarsiu.
Situacija tokia:
jei akcentuojate triukšmingumą, renkatės tarp SR65M030EU ir SR66T090EU;
jei akcentuojate talpą apačioje, renkatės tarp SR65M080EU ir SR66T090EU;
galite pasirinkti viską iš karto - SR66T090EU - bet už tai teks gerokai susimokėti.
Todėl ir žiūrite: kas Jums svarbiausia.
Ntu-Kpi
QUOTE(speedy @ 2012 11 11, 16:06)
Pirma: "prieš gerus metus kai galvojau pirkti indaplovę" nei vieno Jūsų apkalbėto modelio dar nebuvo  blink.gif
Antra: turbūt suprantate, kad kuo aukštesnė kaina, tuo mažesni skirtumai jai didėjant  g.gif
Trečia: pinigai Jūsų, todėl kas verta kas ne toje vietoje, kur akivaizdžių ir esminių privalumų nėra - nepatarsiu.
Situacija tokia:
jei akcentuojate triukšmingumą, renkatės tarp SR65M030EU ir SR66T090EU;
jei akcentuojate talpą apačioje, renkatės tarp SR65M080EU ir SR66T090EU;
galite pasirinkti viską iš karto - SR66T090EU - bet už tai teks gerokai susimokėti.
Todėl ir žiūrite: kas Jums svarbiausia.
*Buvo netgi mūsų forume aptariami SR65M030EU (apie SR65M033EU buvau kažkur lenkuose skaičius) ir SR65M080EU. Jus rašėt. Ir kitų žmonių atsiliepimus čia skaičiau. Štai, datos yra kada rašyta:
QUOTE(speedy @ 2011 10 07, 09:47)
SR65M030EU (geresnis modelis, geresnė už Bosch SPV53M10EU)
*

QUOTE(Gerai bus @ 2011 10 07, 12:06)
Tai va, apie Siemens SR65M030EU ir klausiau. Man ir jis atrodo kiek pranašesnis už Bosch SPV53M10EU, bent dėl garso 44db visai neblogai skamba smile.gif Kaina mažai skirias
*

QUOTE(speedy @ 2011 10 28, 07:47)
Jei kyla noras paišlaidauti labiau, tada verta kreipti dėmesį į Bosch SPV53M10EU (Siemens SR65M030EU) arba Siemens SR65M080EU (Bosch SPV58M00EU).
P.S. Beje visose šiose Bosch/Siemens yra trys purkštukai  biggrin.gif
*


Vis tik ačiū speedy, kad padedat apsispręsti. aciuks.gif
Vis tikiuosi sulaukti pirmų kalėdinių nuolaidų ir pajamti viską iš karto. 4u.gif
speedy
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 11 11, 20:55)
Buvo netgi mūsų forume aptariami SR65M030EU (apie SR65M033EU buvau kažkur lenkuose skaičius) ir SR65M080EU. Jus rašėt. Ir kitų žmonių atsiliepimus čia skaičiau. Štai, datos yra kada rašyta:
Vis tik ačiū speedy, kad padedat apsispręsti. aciuks.gif
Vis tikiuosi sulaukti pirmų kalėdinių nuolaidų ir pajamti viską iš karto. 4u.gif
*


4u.gif velnias, kaip greitai laikas eina blush2.gif
Jei tikitės pirkti internete, kalėdinių nuolaidų galite ir nelaukti.
Bagyra606
kaip matau spydy labai gerai nusimanot apie indaploves, gal galetumet ir apie mano issirinkta modeliuka pakomentuoti, nes pagal aprasyma tai jau tipo ale labai gera smile.gif o kokia jusu butu nuomone , gal teko su tokia susidurti? dekoju uz atsakyma smile.gif http://www.buitis.lt/indaploves/stacionari...sps69t18eu.html stai toks modeliukas.
speedy
QUOTE(Bagyra606 @ 2012 11 12, 13:07)
kaip matau spydy labai gerai nusimanot apie indaploves, gal galetumet ir apie mano issirinkta modeliuka pakomentuoti, nes pagal aprasyma tai jau tipo ale labai gera smile.gif o kokia jusu butu nuomone , gal teko su tokia susidurti? dekoju uz atsakyma smile.gif http://www.buitis.lt/indaploves/stacionari...sps69t18eu.html stai toks modeliukas.
*


Labai gera ir yra. Made in Germany.
Jei piniginė leidžia, kodėl ne biggrin.gif
Ntu-Kpi
QUOTE(speedy @ 2012 11 12, 07:52)
4u.gif  velnias, kaip greitai laikas eina  blush2.gif
Jei tikitės pirkti internete, kalėdinių nuolaidų galite ir nelaukti.
*


Aha, greit.

Kodėl nelaukti? blush2.gif
O kur nors kitur (ne internetinėj pardėj) galima tikėtis rasti SR66T090EU? blush2.gif
allberto
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 11 12, 20:35)
Aha, greit.

Kodėl nelaukti? blush2.gif
O kur nors kitur (ne internetinėj pardėj) galima tikėtis rasti SR66T090EU? blush2.gif
*Todel, kad kaledines nuolaidos - tai tik „muilo burbulas“. „Internautai“ taigi ir taip uzsideda maza procenta, nes ekspozicijos nelaiko...
Geriausiu atveju, galit ispesti papildomu „dovaneliu“ - finish tableciu, puodeli, termosiuka ar kazka panasaus...
speedy
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 11 12, 22:35)
O kur nors kitur (ne internetinėj pardėj) galima tikėtis rasti SR66T090EU? blush2.gif
*


Tikėtis galima.
SSerena
speedy, ka manot apie Ariston LST114
speedy
QUOTE(SSerena @ 2012 11 13, 16:34)
speedy, ka manot apie Ariston LST114
*


Pigi, turėtų plauti indus g.gif
Ko dar norėti biggrin.gif
SSerena
QUOTE(speedy @ 2012 11 13, 14:52)
Pigi, turėtų plauti indus  g.gif
Ko dar norėti  biggrin.gif
*


na kad pigi tai tikrai...bet nesinori ismesti pinigu ir pirkti antra karta. aplamai kokia nuomone apie ARISTON? ar verta pirkti si modeli?
speedy
QUOTE(SSerena @ 2012 11 13, 16:54)
na kad pigi tai tikrai...bet nesinori ismesti pinigu ir pirkti antra karta. aplamai kokia nuomone apie ARISTON? ar verta pirkti si modeli?
*


Jei neklystu, tokių modelių turi Ariston, Indesit, Whirlpool, Candy.
Nesvarbu kurią iš jų pirksite, panašu kad gaminamos ten pat.
O geriau už panašiai litų nelabai kas išeina.
SSerena
QUOTE(speedy @ 2012 11 13, 15:03)
Jei neklystu, tokių modelių turi Ariston, Indesit, Whirlpool, Candy.
Nesvarbu kurią iš jų pirksite, panašu kad gaminamos ten pat.
O geriau už panašiai litų nelabai kas išeina.
*


na dar turime variantuose ELECTROLUX esl 48010
ir AEG F5540
ar yra Jusu nuomone kokiu esminiu skirtumu tarp ju?
taip pat mitas ar tiesa, jog kuo daugiau purkstuku - tuo kokybiskiau isplaunami indai? 2 purkstuku per maza?
Andzeja
o kokia indaplove geresne is siu modeliu Bosch SMV50E70EU ar SMV53L00EU? uz indaploves pardavejas jau galvos nedave lotuliukas.gif
speedy
QUOTE(Andzeja @ 2012 11 13, 18:50)
o kokia indaplove geresne is siu modeliu Bosch SMV50E70EU ar SMV53L00EU? uz indaploves pardavejas jau galvos nedave  lotuliukas.gif
*


Funkcionaliai geresnė SMV53L00EU (Lenkija).
Tikėtina kokybiškesnė SMV50E70EU (Vokietija).
Andzeja
QUOTE(speedy @ 2012 11 13, 20:03)
Tikėtina kokybiškesnė SMV50E70EU (Vokietija).
*o kaip sitoje indaploveje irankiu krepsys kurioj jis vietoj, sone? nerandu nuotrauku vidaus kad paziuret ji, tikiuos ne per viduri, nes kaip vienam electroluxe padaryta per viduri, labai nepatogu, puodu jau jokiu nebegali sudet del to nepatogioj vietoj esancio krepsio. Parduotuve tokio modelio neturi, reik uzsakinet, tai noretusi pamatyt kaip ten vidus realiai atrodo.
Ntu-Kpi
QUOTE(allberto @ 2012 11 12, 22:58)
Todel, kad kaledines nuolaidos - tai tik „muilo burbulas“. „Internautai“ taigi ir taip uzsideda maza procenta, nes ekspozicijos nelaiko...
Geriausiu atveju, galit ispesti papildomu „dovaneliu“ - finish tableciu, puodeli, termosiuka ar kazka panasaus...
*

Na muilo burbulas tai taip. Bet jei kaina nusileis porą šimtų litų, tai kodėl gi ne... ax.gif
O iš tamstos negalima sulaukti?


QUOTE(speedy @ 2012 11 13, 08:29)
Tikėtis galima.
*

Kur? ax.gif
speedy
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 11 15, 22:46)
Kur? ax.gif
*


Rašiau, kad tikėtis galima. Nerašiau, kad žinau kas pasistatė tokią į ekspoziciją.
Ntu-Kpi

QUOTE(speedy @ 2012 11 16, 08:20)
Rašiau, kad tikėtis galima. Nerašiau, kad žinau kas pasistatė tokią į ekspoziciją.
*


Ech... speedy, tu kaip visada - sugundai ir palieki ant ledo. sad.gif

Jau supratau, kad teks pirkti aklai - nečiupinėjant.
Kristaite25
ieskau laisvai pastatomos, issirinau sias;
1 vietoje boch SPS69T18EU ~ 1800 lt stalo irankiu stalcius virsuje, cia gerai,ar kaip?
2 vietoje BOCH SPS53M22EU ~ 1500 lt

nelabai suprantu tu savoku"vario3", "vario flex plius",
kuria imti?kaina nesvarbi...
busuko
o kokia speedy nuomone apie sia indaplove kaip uz tokia kaina, o gal kazka galima ir geresnio rasti whirlpool
speedy
QUOTE(busuko @ 2012 11 17, 12:59)
o kokia speedy nuomone apie sia indaplove kaip uz tokia kaina, o gal kazka galima ir geresnio rasti whirlpool
*


Neblogas modelis.
Bet Candy CDP6853X geresnė. Tokia (tik metalo spalvos):
user posted image
Gamintos abi ten pat.
busuko
o siame candy modelyje yra pusinis plovimas ar kaip ten vadinasi kai plaunamas pasirinktai virsutinis ar apatinis stalcius tik, kai mazai indu? whirlpool rasomas 42db o candy 46db ar labai jausis?
speedy
QUOTE(busuko @ 2012 11 17, 16:00)
o siame candy modelyje yra pusinis plovimas ar kaip ten vadinasi kai plaunamas pasirinktai virsutinis ar apatinis stalcius tik, kai mazai indu? whirlpool rasomas 42db o candy 46db ar labai jausis?
*


Pirmas dalykas: su jokia programa neapsimoka plauti mažai indų.
Antras: normalios indaplovės įsivertina įkrovos dydį.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.