Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės penktadienį

Rodos tokios temos nėra g.gif
Tai va mes sumąstėme tuoktis vasarą, o pasirodo čia vestuvės planuojamos jau prieš metus unsure.gif Tai va dar bažnyčią tai galima rasti, bet gerų fotografų, muzikantų, kavinių ir t.t. nė su žiburiu nerasi doh.gif Tai mums pasiūlė tuoktis penktadienį ax.gif Tomis dienomis dar kažką galima susiorganizuoti rolleyes.gif Tai taip mes ir padarysime bigsmile.gif
Kankina abejonės ar svečiams bus patogu, ar ne? Vestuves jau į vakarą 15.30 val. tai gal nėra taip blogai g.gif Iš esmės juk artimiausi žmonės tikrai susiorganizuos laisvą dieną unsure.gif
Noriu išgirsti jūsų nuomonę, o gal ne patirtimi pasidalinti 4u.gif
Ir surasti tokio pat likimo porų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latte: 11 gegužės 2006 - 08:20
Mes tuokemes penktadieni, todel kad taip norejome, o ne todel, kad vietos nebutu sestadieni.
Buvo labai faina, sekmadieni atsipalaiduoti tiek mums, tiek sveciams, kurie ejo i darba
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2006 05 11, 10:30)
Mes tuokemes penktadieni, todel kad taip norejome, o ne todel, kad vietos nebutu sestadieni.
Buvo labai faina, sekmadieni atsipalaiduoti tiek mums, tiek sveciams, kurie ejo i darba

O ar visi svečiai susiorganizavo nedarbo dieną? Ar tik artimiausi žmonės buvo?
Atsakyti
mes ir kelem vestuves penktadieni. Visai smagu buvo. Visi kviestiniai sveciai buvo. Niekam del to nekilo problemu. Tik vestuves isejo ne dvi dienas, o jau visas tris. super drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tuokemes mes penktadieni, nes irgi "taip norejom" biggrin.gif Is tikruju ceremonija buvo kukli be galo (liudijo tevai...), kas norejo ir galejo, atejo pasveikint prie rotuses. Keista ir malonu buvo, kad tiek daug zmoniu atejo vien tam, kad pasveikint, nes tikru vestuviu nedarem. Manau, kad cia tikrai menka beda busimiems vestuviu dalyviams - susiderinti puse ar pilna laisva penktadieni tokia proga mirksiukas.gif Juo labiau ne savaites vidurys...
Tikrai nesukciau sau galvos del "penktadienio" smile.gif
Atsakyti
Na mane truputi nuraminote 4u.gif
Atsakyti
na mes irgi svesim penktadieni, seip norejom sestadieni bet jau laiku nebuvo pasirinkimo o poto dar pagalvojom kad mes vestuviu vistiek nedarom tai penktadienis bus thumbup.gif
Atsakyti
Na mūsų vestuvės irgi buvo penktadienį, vestuvės buvo ne itin kuklios, bet mes kažkaip nutarėm penktadienį, gal ir iš dalies dėl to, kad labai greitai sumąstėm tuoktis ir kad nereiktų sukti galvos dėl mašinų, bažnyčios ir t.t. neabejodami pasirinkom penktadienį thumbup.gif o dėl svečių nereik sukti galvos, kas tikrai norės pasiims laisvą dieną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2006 05 11, 11:16)
O ar visi svečiai susiorganizavo nedarbo dieną? Ar tik artimiausi žmonės buvo?



niekam problemu nekilo buvo apie 80 zmoguciu 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip mano drauges ir sese tekejo penktadieni. Mes irgi pasirinkom penktadieni, nes taip patogiau- pirma diena svesim su seima, antra su draugais o sekmadieni ilsesiems..
ir šiaip man penktadieni fainiau-nereikia trintis visur su kitom porom... nors aišku vasarą Kaune ir penktadienį teks pasitrinti...
Atsakyti
Mes irgi tuokemes penktadieni, patis taip pasirinkom. O be to tas penktadienis buvo laisvas, vasario 17 d. Ir poru buvo mazai, uztad atsventem visas tris dienas smile.gif
Atsakyti
Oi man trijų dienų būtų per daug šventimams doh.gif
Bet dar susidūriau su kita problema, kad ne visos bažnyčios tuokia penktadieniais doh.gif doh.gif doh.gif Jei ne paslaptis kokiose tuokėtės Vilniuje? 4u.gif
O šiaip po jūsų pasisakymų padrąsinote mane kelti vestuves 5dienį bigsmile.gif
Atsakyti