Įkraunama...
Įkraunama...

Tema apie rankines...

QUOTE(sygyta @ 2014 06 20, 12:05)
wow , cameja, sitos geris . Ta kloste super gerai


drinks_cheers.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2014 06 19, 22:56)

Puikios rimtuoles biggrin.gif
Atsakyti

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2014 07 13, 20:42)

Gražuolės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 13 liepos 2014 - 20:19
O as dabar svajoju apie tokias wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na ir dar bucket stiliaus rankiniu - kitu firmu:

user posted image

user posted image

user posted image

http://3.bp.blogspot...-bucket-bag.jpg

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



 i 
Įkeliamų nuotraukų dydis turi neviršyti 640x480 taškų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 24 liepos 2014 - 12:21
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2015 03 17, 01:57)


Skaudini sirdi su Fendi biggrin.gif Kita pasirinkau sau, bet si vis is galvos neiseina.... Nors itariu viena is noro priezasciu yra galimybe issigraviruot inicialus, na ir be abejo grazi ji man bei pliusas uz ilga rankena (tik kiek pamenu man kliuvo nenusileidziancios rankenos su ilga rankena nesiojant). Ai, bet dabar tikrai daug graziu rankiniu matau, o pries pora metu vos keli modeliai tepatiko....

TB ir RL grazus modeliai, TB spalva kokia wub.gif Bet RL man isvis nelabai patinka oda, kartais net kaip dirbtine jauciasi, o TB tai nelabai smagi oda tik sitam modelyje ir 'york tote' (lyg toks pavadinimas), bet kituose modeliuose ta pati saffiano oda labai normali ir priekaistu neturiu.

Sita mazyle 'robinson' man labai patinka - turbut tas persiuvimas kazka priduoda ir oda graziau ziurisi (tik foto neperteikia tu siuliu grozio, realiai jos simtakart geriau atrodo).

Ir si paziuret patinka - neisivaizduoju saves su geltona rankine, bet parduotuvej iskart patrauke demesi:
user posted image

-----------------------------------------------------------------------------

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 17 kovo 2015 - 03:41
Jau buvau pasiilgusi Camejos su rankinėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 03 17, 03:40)
Skaudini sirdi su Fendi  biggrin.gif  Kita pasirinkau sau, bet si vis is galvos neiseina.... Nors itariu viena is noro priezasciu yra galimybe issigraviruot inicialus, na ir be abejo grazi ji man bei pliusas uz ilga rankena (tik kiek pamenu man kliuvo nenusileidziancios rankenos su ilga rankena nesiojant). Ai, bet dabar tikrai daug graziu rankiniu matau, o pries pora metu vos keli modeliai tepatiko....

TB ir RL grazus modeliai, TB spalva kokia wub.gif Bet RL man isvis nelabai patinka oda, kartais net kaip dirbtine jauciasi, o TB tai nelabai smagi oda tik sitam modelyje ir 'york tote' (lyg toks pavadinimas), bet kituose modeliuose ta pati saffiano oda labai normali ir priekaistu neturiu.


drinks_cheers.gif Fendi gerule ... zudo ji ir mane...ypac '2Jours Elite' medium ,juoda wub.gif ....mano noru sarase nr.1.. rupke , galetu but pigesne ... biggrin.gif
taip, rankenos nenusileidzia ,bet manau, maza cia beda.. rolleyes.gif

user posted image user posted image



QUOTE(Malena @ 2015 03 17, 14:11)
Jau buvau pasiilgusi Camejos su rankinėm smile.gif

hi.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2015 03 17, 23:55)
drinks_cheers.gif  Fendi gerule ...  zudo  ji ir mane...ypac  '2Jours Elite'  medium ,juoda  wub.gif ....mano noru sarase nr.1..    rupke , galetu but pigesne ... biggrin.gif 
taip, rankenos nenusileidzia ,bet manau, maza cia beda.. rolleyes.gif


Kazkada man buvo didele beda - rinkdamasi tarp jos ir Prada 'double zip tote' pasirinkau Prada (nors galiausiai vistiek emiau didesniji medium varianta, t.y. be ilgos rankenos). Nezinau kaip dabar butu, bet tada man trukde tos stovincios rankenos ir nebuvo patogu.

O paskutines dvi ikeltos kokios geros, o ypac Kurt Geiger wub.gif
Atsakyti