Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 10:11)
Daug blogiau, kai vienas nori eiti pas gyd, o kitam dzin. Sitokia situacija yra daug skaudesne.
Tikrai taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 10:11)

man paciai nebegaila. tik kvailas pyktis ant viso pasaulio, kad aplinkiniai tokiu gailescio pilnu zvilgsniu i tave ziuri ir galvoja, nu vat, tokia grazi, tokia protinga, o laimes jai D nedave, vat vargsele, vaiku neturi, visu tuo kompensuodami savo nenusisekusius gyvenimus, apleistras figuras ir praleistus issilavinimus. mad.gif sorry uz negatyva.

Aplankys, pamatysi. Ir butinai reikia eiti pas gyd nuo naujo ciklo. Ir, patikek, tai 50% darbo, kad tu GALI eiti pas gydytoja, kad jusu seimos yra toks sprendimas ir jus kazka link to darote. Daug blogiau, kai vienas nori eiti pas gyd, o kitam dzin. Sitokia situacija yra daug skaudesne.
Papildyta:


O man vistiek labai labai gaila unsure.gif Kaip ir SElina rašė, gaila mūsų visų verysad.gif

Maide, apsiverkiau sad.gif Nu jau taaip liūdna šiandien, kad net darbe kolegės matė angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(,,Selina'',2012 11 09, 10:12)
Sriuba virsiu, aciu uz receptuka smile.gif O dabar varau gaminti tiramisu blush2.gif mamos gimtadienis, o jai tas pyragas labai thumbup.gif

Visoms LABAS RYTAS, ir po bucki smile.gif


kokia šaunuolė bigsmile.gif mano svajonė pagaminti kokį nors tortą taip ir liko svajone.. bent jau kol kas.

ir tau friends.gif sėkmės virtuvėj.
Atsakyti
QUOTE(,,Selina'',2012 11 09, 11:12)
Maide,  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Sakai, kad neliudna, bet........ Man liudna del Taves, saves ir visu cia susirinkusiu. Tik noreciau izvelgti kazka teigiamo visame tame. Gal visgi vyro sperma nera jau tokia bloga, jei vyksta tokie dalykai. Nereikes jums to IVF, uzteks kokios IUI.
Sriuba virsiu, aciu uz receptuka smile.gif O dabar varau gaminti tiramisu blush2.gif mamos gimtadienis, o jai tas pyragas labai thumbup.gif
Visoms LABAS RYTAS, ir po bucki smile.gif
Spermos kiekis gal ir neblogas.. bet kas is to... paskaicius, ka raso googlas apie biocheminius, tai man pas genetika reikia ir tai tik mano problema. Nes surasyta visa priezasciu puokste kaip nekokybiska kiausialaste, prg trukumas, imuniniai, autoimuniniai susirgimai, tirstas kraujas.. Del imuniniu as pati zinau, del kraujo irgi, kiausialastes kokybe bus aiski tik per IVF kaip suprantu. Bet kadangi MV net spermogramos negali priduoti, tai IVF man tas pats kaip gyvenimas marse.

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 11:13)
g.gif Gal? Kada dareisi PRG tyrimą paskutinį kartą?

Maidut, o gal nulėk į Jolsaną ir priduok kraują? mirksiukas.gif Bent jau žinosi, ar buvo biocheminis, ar testai brokuoti g.gif
pries 2 metus, kai [pirma karta apsilankiau pas S.

Ne, kam cia reikia, tiksliai zinau, kad nestumas buvo, nes skirtingu firmu testai padaryti skirtingu laiku negali susitarti rodyti II. Gal pirmadieni nueisiu PRG.. Nors, kam jis man.. kam as paklausiau S ir nutraukiau aspirina kol buvau isvaziavusi. Butu skystas tas mano kraujas, tada uztektu genetiku.

QUOTE(maika @ 2012 11 09, 11:15)
Daržovės tos, eiga panaši, tai gal ir gerai sugaminau  ax.gif
kad tos sriubos neimanoma sugadinti. bile kaip padarai ir vistiek gerai gaunasi. pastebejai, kad druskos nera? tiesa, buljonetkoj yra, nu bet tik tiek.


QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 11:17)
visaip būdavo, juk nėra kam jos kontroliuoti.
nu bet dvigubas "S'. tokiu atveju tikrai klinika iseitis, nu bet kas bus kai iseis. nu ok, menesi pratempsit, o kas toliau.. vel.. tai ne gyvenimas.

Aj, tiesa, radau rusiskam forume netycia:
virsutinis - mmm veluojant 6 dienas, apatinis - 9 dienas. blink.gif blink.gif veluojant 6 dienas juk turi jau vos ne kaip sviesoforas sviesti!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 09 lapkričio 2012 - 10:41
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 11:13)
Man panašiai blush2.gif Visada noriu sex, bet atėjus O bijau, kad nepavyks ir dingsta seksualumas blink.gif

g.gif Gal? Kada dareisi PRG tyrimą paskutinį kartą?

Maidut, o gal nulėk į Jolsaną ir priduok kraują? mirksiukas.gif Bent jau žinosi, ar buvo biocheminis, ar testai brokuoti g.gif

As ir eiciau hcg...nes paskui ir speliosi kabinosi ar ne ..ar brokuoti nt ar ne...man kiek buvo vaiduokliu dar ne karto nepasitvirtino...

O maide tu darei progest vartojant dufa? Gal jis tau netinka nes nepasisavina?
As kai vartojau crinona tai pasidariau ir maciau kad tikrai pakelia prog . 7 dpo buvo 102 ng, o verciant i nmol tai gautusi isvis virs 300 . O kas butu buve jei butu nestumas?

Beje o koki nt mums fotografavai?


Jautruole , laikykis mazut 4u.gif

Zuzla tau ir stiprybes 4u.gif

Druide kumsciai kasdien vis labiau spaudziami !!!
Atsakyti
Gaila, Maide verysad.gif Atsikeliau, galvojau pradziuginsi mus savo teigiamais testukais verysad.gif

QUOTE(maika @ 2012 11 09, 11:18)
Tikrai taip  verysad.gif

O del kokiu priezasciu tavo vyras nenori nieko daryti? Ar jis aplamai nenori vaiku? unsure.gif

QUOTE(meskute102 @ 2012 11 09, 11:44)
As ir eiciau hcg...nes paskui ir speliosi kabinosi ar ne ..ar brokuoti nt ar ne...

man kiek buvo vaiduokliu dar ne karto nepasitvirtino...

drinks_cheers.gif Net jei biocheminis, butu irodymas einant pas gydytoja.

As nesu maciusi jokio vaiduoklio... Kokius jus nt perkat?
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 11 09, 10:44)
Jautruole  , laikykis mazut  4u.gif

mirksiukas.gif
Jau susiėmiau į rankas, pažliumbiau tualete ir pasakiau sau- baik panikuoti, ašaros nepadės, dirbti reikia TUO klausimu tongue.gif Paskambinau ir užsiregistravau pas dr. (Diržauską, VK) trečiadienį vakare mirksiukas.gif Iki to laiko sulauksiu mmm, gal spėsiu pasidaryti iš naujo hormonų tyrimus, atsišviesti kortelės išrašą iš S. ir su visa papkute kulniuosiu pas ginių.
Beje, susimasinau ir rytoj taip pat darysiu Tiramisu, pasikviesiu tėtį su mama vakarienės ir išgersim butelaitį gero vyno smile.gif
Panos, nepasiduokim, neturim teisės, nubraukim ašaras ir varom toliau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Maidenana, kiek tu rašei tau vėluoja, porą trejetą dienų? Nu priduok tu kraują šiandien, bus aiškiau. Testai dar gali nelabai ką ir parodyt, kai tiek nedaug vėluoja. Man gi vėlavo, aš testą dariau, špygą pamačiau ir nusprendžiau nuo lovos pašokinėt doh.gif O tu tuos vakarykščius testus turi? Neparyškėjo?

Jautruole, stengiuos nesinervint, bet vakar buvau tikra kobra smile.gif Šiandien vėl važiuosiu į klinikas lašinės ir, jei reiks ten laukt, aš už save neatsakau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 10:40)
nu bet dvigubas "S'. tokiu atveju tikrai klinika iseitis, nu bet kas bus kai iseis. nu ok, menesi pratempsit, o kas toliau..


toliau vėl gulėjimas ištisomis dienomis ir žiūrėjimas į vieną tašką.. iki kito panikos priepolio. ir tu teisi, tai ne gyvenimas. ji jau laukia, kada mirs. patikėk, buvo daug kas bandyta, siūlyta ir t.t. jei žmogus pats nenori pasveikti, nepriversi.

QUOTE(meskute102 @ 2012 11 09, 10:44)
O maide tu darei progest vartojant dufa? Gal jis tau netinka nes nepasisavina?

Zuzla tau ir stiprybes  4u.gif


dufas nesimato kraujo tyrime schmoll.gif nes sintetinis, prg rodys tiek, kiek yra tavo. va crinonas, utrogestanas matosi, nes natūralūs.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 12:04)
Paskambinau ir užsiregistravau pas dr. (Diržauską, VK) trečiadienį vakare mirksiukas.gif Iki to laiko sulauksiu mmm, gal spėsiu pasidaryti iš naujo hormonų tyrimus, atsišviesti kortelės išrašą iš S. ir su visa papkute kulniuosiu pas ginių.
Beje, susimasinau ir rytoj taip pat darysiu Tiramisu, pasikviesiu tėtį su mama vakarienės ir išgersim butelaitį gero vyno smile.gif

Panos, nepasiduokim, neturim teisės, nubraukim ašaras ir varom toliau biggrin.gif

Geri planai thumbup.gif

As irgi dar nenusiteikusi pasiduoti ax.gif Manau, kad keisiu ir as gyd., turbut eisiu pas O.K., tik nezinau, kelinta c.d. geriau pirma syki apsilankyti (jei del IUI)?

QUOTE(Grim @ 2012 11 09, 12:06)
Man gi vėlavo, aš testą dariau, špygą pamačiau ir nusprendžiau nuo lovos pašokinėt  doh.gif O tu tuos vakarykščius testus turi? Neparyškėjo?

Na va, gyvas irodymas, kad kol mmm neatejo, jokie neigiami testai nieko nereiskia smile.gif

zuzla, uzjauciu labai del anytos. Ir sutinku, kad kol pats nenores pasveikti, jokie gydytojai ir vaistai nepades verysad.gif O tu tikrai labai gera marti (ir zmona), kad taip ja rupinies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 09, 11:21)
As irgi dar nenusiteikusi pasiduoti  ax.gif

Na va, gyvas irodymas, kad kol mmm neatejo, jokie neigiami testai nieko nereiskia  smile.gif



drinks_cheers.gif

Būtent smile.gif Be to, man jau buvo pradėję tepliot raudonu šviežiu krauju, buvau įsitikinus, kad mmm ateina, ir va smile.gif

O kalbant apie depresiją - baisi liga... Sunku ir pačiam žmogui, ir artimiesiems... Gerai, jei dar turi kažkiek motyvacijos ir jėgų kabintis ir gydytis, o jei ne. Ir kažkaip man atrodo, kad sergantys šia liga numoja ranka į viską ir sako, kad vis tiek jiems niekas nebepadės unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grim: 09 lapkričio 2012 - 11:26
QUOTE(meskute102 @ 2012 11 09, 11:44)
As ir eiciau hcg...nes paskui ir speliosi kabinosi ar ne ..ar brokuoti nt ar ne...man kiek buvo vaiduokliu dar ne karto nepasitvirtino...

O maide tu darei progest vartojant dufa? Gal jis tau netinka nes nepasisavina?
As kai vartojau crinona tai pasidariau ir maciau kad tikrai pakelia prog . 7 dpo buvo 102 ng, o verciant i nmol tai gautusi isvis virs 300 . O kas butu buve jei butu nestumas?

Beje o koki nt mums fotografavai?
zinau, kad kabinosi. juk nebe pirma karta. praeita liepa, praeita rugseji buvo tas pats.

ne, S nieko nesake del PRG tyrimo, tai ir nesidariau. Tiesiog geriau dupha. matyt, pasisavina, nes su dvinukais po arklines dozes net ji nutraukus savaiminio persileidimo nebuvo.

Comfort. kasete. Ant dezutes vaikiukas su meluynom gelytem nupiestas.
QUOTE(*River* @ 2012 11 09, 11:58)
Gaila, Maide  verysad.gif Atsikeliau, galvojau pradziuginsi mus savo teigiamais testukais  verysad.gif
O del kokiu priezasciu tavo vyras nenori nieko daryti?  Ar jis aplamai nenori vaiku?  unsure.gif
drinks_cheers.gif Net jei biocheminis, butu irodymas einant pas gydytoja.

As nesu maciusi jokio vaiduoklio... Kokius jus nt perkat?
Atsiprasau, nepradziuginau sad.gif
Nes vyrui kazkokia jo drauge, kuri nevaisinga ir absoliuciai frigidiska ir nenorinti vaiku (jos pacios zodziai) pasake jam, kad jeigu jis taip stipriai nores vaiku ir varys D i medi su visokiom IUI, tai jam gims invalidas. jis aplamai nori vaiku, bet nori, kad jie gimtu savaime, be IUi, be sekso ir spermogramu.

Gydytoja zino apie visus mano biocheminius. Buvo ir 9 miu/ml, ir 20 miu/ml 14-17 dpo. Tai yra mano korteleje klinikoje uzfiksuota. tai kaip ir nereikia irodineti.

Jeigu nori pamatyti vaiduokli, tai nusipirk dBest testa arba eurovaistines. jie visada vaiduokliuoja. O siaip perku comfort arba evitest. jie po 6 litus su kapeikom. O evitest geri visai, 20 miu, be reikalo nevaiduokliuoja ir ju buna pirkti maximose prie higienos prekiu, salia saugojimosi priemoniu.

Skambino MV. Laksto po vokietija, dziaugiasi gyvenimu ir graziais vaizdais, sako, nebenori grizti kaip ten gera, grazu ir skanu. Tikiu. ir labai jam pavydziu.

Kas zino, ar genetike, dirbanti pas S jolsanoje yra tik vaisiaus genetike ar ir zmoniu?
Atsakyti