Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 22:17)
o kodel turetu buti nemokoma? s isviso bedarbe, turiu moketi pilna kaina.

As bedarbe, bet nemoku uz valdiska gydyma (tiesa sakant, tik tada juo ir pasinaudojau siek tiek, kai tapau bedarbe smile.gif) Moku tik PSD (nes ji taip ar taip privaloma moketi).
O tau tikrai turetu priklausyti nemokami tyrimai.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 21:17)
Zuzla - tau turi ne neteisingos zigotos rupeti, o zuzliukas smile.gif Jis gi cia pat smile.gif


nu nu, tai visai nereiškia, kad man nustos rūpėti jūsų problemos schmoll.gif

vyras nusprendė skristi tik vienai dienai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 11 12, 22:26)
na ta prasme kad  po tiek persileidimu turetum gauti siuntima ...

nu paziuresim, S man gali siuntima israsyti tik svo ligonineje, o ten, man atrodo, nera genetiku.. Nors nezinau, siuo atveju man tiesiog pasikliauti S sprendimais lieka ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 22:45)
nu paziuresim, S man gali siuntima israsyti  tik svo ligonineje, o ten, man atrodo, nera genetiku.. Nors nezinau, siuo atveju man tiesiog pasikliauti S sprendimais lieka ir tiek.

Gali ir is seimos gyd. pasiimti siuntima.
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 12, 22:33)
As bedarbe, bet nemoku uz valdiska gydyma (tiesa sakant, tik tada juo ir pasinaudojau siek tiek, kai tapau bedarbe smile.gif) Moku tik PSD (nes ji taip ar taip privaloma moketi).
O tau tikrai turetu priklausyti nemokami tyrimai.
o as irgi turiu ji moketi? As nieko nemoku.. tu apie tuos 72 litus? O kur/kaip/kada moketi reikia? Kvailas klausimas, zinau, bet o ka tas mokejimas duoda?


QUOTE(zuzla @ 2012 11 12, 22:34)
nu nu, tai visai nereiškia, kad man nustos rūpėti jūsų problemos schmoll.gif

vyras nusprendė skristi tik vienai dienai smile.gif

4u.gif ak, tu musu drauge smile.gif

valio!!!!!! O ims tevystes atostogas? Pabuti su maziuku?

Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 12, 22:47)
Gali ir is seimos gyd. pasiimti siuntima.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 22:50)
o as irgi turiu ji moketi? As nieko nemoku.. tu apie tuos 72 litus? O kur/kaip/kada moketi reikia? Kvailas klausimas, zinau, bet o ka tas mokejimas duoda?

Jei nedirbi, tai reikia. Jei nemoki dabar, tai kitais metais pildant mokesciu deklaracija vis tiek teks susimoketi. Cia apie tai (imokos kodas, dydis, kam reikia moketi):
http://www.vmi.lt/lt/?itemId=10826563

Duoda tai, kad jei esi apsidraudes tuo draudimu, gali gydytis nemokamai valdiskose istaigose.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 21:50)
valio!!!!!! O ims tevystes atostogas? Pabuti su maziuku?


ims smile.gif viršininkas jį bandė įkalbėt imti tik dvi savaites, tipo neturės ką veikti mėnesį, bet sakau, gal juo žmona nepasitikėjo ir nepasidalino namų ir mažiuko priežiūros darbais, tai ans ir neturėjo ką veikt g.gif tiesą sakant, aš noriu, kad vyras tiesiog pailsėtų.. nežinau, kiek tai gausis turint naujagimį, gimdymo paveiktą žmoną ir sergančią mamą, bet nors nuo darbo pailsės.
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 12, 22:47)
Gali ir is seimos gyd. pasiimti siuntima.

Nu paziuresim kaip cia bus iki mmm arba iki penktadienio. Vistiek, dabar as su "vaikais", tai ypac turint omenyje siandienos ivykius, tai nueiti nusisauti. Ir kaip vyras su jais dorojasi?! Dar man 26 isvaziuoti vel... Tai siuntimo tai reikia, bet ir konsultacijos reikia, ir kazkokiu tyrimu. ka as sau cia nusistaciau/ismasciau, juk gali buti toli nuo realybes. Nu ple ple - ziboras mane isgelbes?! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 23:18)
Nu paziuresim kaip cia bus iki mmm arba iki penktadienio. Vistiek, dabar as su "vaikais", tai ypac turint omenyje siandienos ivykius, tai nueiti nusisauti. Ir kaip vyras su jais dorojasi?! Dar man 26 isvaziuoti vel... Tai siuntimo tai reikia, bet ir konsultacijos reikia, ir kazkokiu tyrimu. ka as sau cia nusistaciau/ismasciau, juk gali buti toli nuo realybes. Nu ple ple - ziboras mane isgelbes?!  doh.gif

Gali pabandyti uzsiregistruoti dabar i Santariskes (per sergu.lt, vyra irgi gali uzregistruoti), vis tiek ten pora men. reikia palaukti, tai va, spetum ir isvaziuoti, ir grizti. Siuntima is gydytojo ne dabar, o tik pries einant i konsultacija reikia pasiimti. O jei neprireiks tos konsultacijos - atsauksi ir viskas, gi nesunku.
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 12, 23:32)
Gali pabandyti uzsiregistruoti dabar i Santariskes (per sergu.lt, vyra irgi gali uzregistruoti), vis tiek ten pora men. reikia palaukti, tai va, spetum ir isvaziuoti, ir grizti. Siuntima is gydytojo ne dabar, o tik pries einant i konsultacija reikia pasiimti. O jei neprireiks tos konsultacijos - atsauksi ir viskas, gi nesunku.


as ir taip daryciau...
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 12, 22:58)
Duoda tai, kad jei esi apsidraudes tuo draudimu, gali gydytis nemokamai valdiskose istaigose.
Aciu uz info. Bet nesuvokiu logikos. jeigu PSD as nemoku, as susimoku uz gydyma, jeigu toks man reikalingas. jeigu moku PSD, tai nemokomai. Bet jeigu as nesinaudoju valdiskomis paslaugomis?
Siaip, kvaila sistema - kai neturi darbo - turi tureti pinigu, kai turi - nemokomai.. na, salyginai nemokomai. Kaip besuk, nera pas mus nemokamos medicinos.


QUOTE(zuzla @ 2012 11 12, 23:02)
ims smile.gif viršininkas jį bandė įkalbėt imti tik dvi savaites, tipo neturės ką veikti mėnesį, bet sakau, gal juo žmona nepasitikėjo ir nepasidalino namų ir mažiuko priežiūros darbais, tai ans ir neturėjo ką veikt g.gif tiesą sakant, aš noriu, kad vyras tiesiog pailsėtų.. nežinau, kiek tai gausis turint naujagimį, gimdymo paveiktą žmoną ir sergančią mamą, bet nors nuo darbo pailsės.

tikrai pailses vyro smegenys, gal fiziskai nelabai, bet bus visiskai kitokia mastymo ir emociju kryptis, o tas labai svarbu.
Atsakyti