Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 16:02)
ačiū smile.gif aš panašiai tik dar morkų dedu.

mmdaaa..
aik tu sau unsure.gif kaip norėčiau..
super bigsmile.gif
tikras anekdotas lotuliukas.gif

aš jau namie smile.gif galvoju, pakuot čemodaną į dovanų popierių ar tiesiog banto užteks laugh.gif
trečioj aplankytoj siūlų parduotuvėj pagaliau gavau siūlų, kurių reikėjo..
pažiūrėjau vyrui dovaną gimtadieniui, tai dabar liko sužinot, kas jam labiau patks - anglų lėktuvnešis ar rusų linkoras g.gif aš apie laivą klijuojamą iš dalių..



laiva is daliu??Super,koks idomus pas ji hobis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*River* @ 2012 11 14, 15:53)
Manau, kad viskas labai laiku ir folis buvo tinkamo dydzio. O jums reikejo susilaikyti kiek nors dienu pries IUI? Ar buvo galima kasdien daryti ND? Idomu, kokie buvo spermos rezultatai pries atplovima?

lotuliukas.gif



reikejo viena diena pries IUI susilaikyt,bet mums gavosi dvi..siandien liepe jokiu ND tik rytoj..pries atplovima,pasak O.K pas mano vyra buvo....PER DAUG spermos blink.gif ...kiekis buvo 8 ml,koncentracija 79mln/ml,A 32mln(41 proc.) B 5 mln (6proc)...pasak jos labai gera koncentracija ir A neblogai,bet pas ji labai daug tu negyvu ar kokie jie ten-D-net 40 mln blink.gif blink.gif (51proc).....tai as nustaciau musu nepastojimo priezasti-per lavonus normalus buozgalviai prasibraut nebegali lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 14:36)
Neisbego nei lasas,nes O.K skirtingai nuo K. paliko mane ilgai ilgai gulet ir dare labai letai,leido is leto,kai K.  tik bakst ir viskas...Pasak jos,jei per greitai suleidzia-gali isplaut kiausialaste

Vyras rado, bet..pradziai....nuejo i....NE I TA klinika


Man irgi staigiai suleido abu kartus, kas iš to, jog leido pagulėti 15min., kai atsikėliau, išbėgo bele kiek blink.gif Ir aišku rezultato nebuvo...

Anekdotas čia su jumis šįkart lotuliukas.gif Įsivaizduoju, kaip eilinė seselė, ničnieko nesuprantanti apie IUI, sureagavo, kai tavo vyras jai pasakė- atnešiau spermą doh.gif Jei būtų senesnė, kaip River rašė, iš tarybinių laikų, tikriausiai būtų nugriuvusi tongue.gif O maniškis tai gėdinosi net įduoti į rankas, sako, tu nešk- ir dar sako, jie stiprioji lytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 15:27)
laiva is daliu??Super,koks idomus pas ji hobis smile.gif


aha smile.gif ir nepigus.. pusmetrinis linkoras iš ~450 dalių 160 lt.. bet užteks visiems metams krapštytis laugh.gif
tik galvoju, prie esamų dviejų senovinių laivų turbūt netiktų IIPK technika g.gif gal dar kitur kitokių pažiūrėsiu..
Papildyta:
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 15:38)
tai as nustaciau musu nepastojimo priezasti-per lavonus normalus buozgalviai prasibraut nebegali lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 15:38)
tai as nustaciau musu nepastojimo priezasti-per lavonus normalus buozgalviai prasibraut nebegali lotuliukas.gif

Jurmarta> paskaičius šiandien tavo postus- tu MALADIEC, su humoru mergina thumbup.gif Išsireiškimai verčia iš koto, žvengiu kabinete su garsu, gerai, kad viena sėdžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 16:39)
aha smile.gif ir nepigus.. pusmetrinis linkoras iš ~450 dalių 160 lt.. bet užteks visiems metams krapštytis laugh.gif
tik galvoju, prie esamų dviejų senovinių laivų turbūt netiktų IIPK technika g.gif gal dar kitur kitokių pažiūrėsiu..


kokie jus abu su vyru krapstukai smile.gif tu megsti siuvinet,jis surinkinet smulkias detales...tam reikia tiek kruopstumo!man tai neuztenka kantrybes siuvinejimui-viskas man turi pasidaryt greitai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 15:41)
aha smile.gif ir nepigus.. pusmetrinis linkoras iš ~450 dalių 160 lt.. bet užteks visiems metams krapštytis laugh.gif
tik galvoju, prie esamų dviejų senovinių laivų turbūt netiktų IIPK technika g.gif gal dar kitur kitokių pažiūrėsiu..

o Zuzla mūsų protinga kaip reikiant thumbup.gif Paklausk kuri čia iš mūsų bent ką nors suvirškino apie IIPK? Kas tas per velnias? doh.gif
Merginos, siunčiu daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif šioje temutėje esančioms- visos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 14, 16:42)
Jurmarta> paskaičius šiandien tavo postus- tu MALADIEC, su humoru mergina thumbup.gif Išsireiškimai verčia iš koto, žvengiu kabinete su garsu, gerai, kad viena sėdžiu lotuliukas.gif



dziaugiuos,kad pakeliau tau darbine nuotaika siandien 4u.gif ...nu jo....kolektyvas mano irgi is manes zvengia istisai...is tevo paveldejau cinizma ir humoro jausma..toki juodaji daznai g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 15:42)
man tai neuztenka kantrybes siuvinejimui-viskas man turi pasidaryt greitai biggrin.gif


o tu bandei? bigsmile.gif turėjau dvi drauges, kurios taip sakė.. abidvi jau siuvinėja biggrin.gif

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 14, 15:44)
o Zuzla mūsų protinga kaip reikiant thumbup.gif Paklausk kuri čia iš mūsų bent ką nors suvirškino apie IIPK? Kas tas per velnias? doh.gif

Merginos, siunčiu daug 4u.gif  4u.gif  4u.gif  šioje temutėje esančioms- visos  thumbup.gif


Antrasis pasaulinis karas biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

mane šeimos gyd. šiandien prigąsdino doh.gif Padarė kraujo tyrimus, ENG per didelis, sako į ligoninę reik unsure.gif Paskambinau savo ginekologei, nuramino, liepė ramiai gulėt ir nesiparint biggrin.gif

QUOTE(jurmarta @ 2012 11 14, 14:36)
Vyras rado, bet..pradziai....nuejo i....NE I TA klinika,o i kazkoki sveikatos centra,isdidziai trenke indeli ant stalo ir pareiske:"Sperma atnesiau"...Darbuotojos ziuri issizioje.ka????Na sako,insceminacijai....Kam????Liko biski nesuprastas

Nu šakės kaip juokas paėmė lotuliukas.gif

Laikau kumščius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 14, 15:57)
Antrasis pasaulinis karas biggrin.gif

Dabar aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
Per sita IUI mano vyrui kilo mintis,kad pries mus kazkas naudoja juodaja magija,kad nesusilauktume vaiko,galvoju kas g.gif vakar niekaip davaziuot iki gydytojos negalejom,rodos visi VILNIAUS automobiliai uzkiso mums visus kelius...siandien-DAEIT biggrin.gif jis suko ratus apie klinika vos rado,as irgi atvaziavus rast negalejau-turejo iseit manes pasitikt,zodziu....netikiu jokiais panasiais dalykais,bet sias dienas jauciausi taip lyg kazkas bando mums sutrukdyt kokia vudu lele adatomis badydamas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Maidenana,2012 11 14, 12:23]
ir kaip tau pasirode? grazi maloni moteris?

Miezeniene dare man irgi gimdos nuotrauka, gan profesionaliai. O siaip jinai Bogdanskienes drauge, bent jau buvo... O MB irgi ji atrode panasi i isgerti megstancia moteri... doh.gif
Atsakyti