Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tarp IUI ir IVF...
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nesulaukiančioms gandro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*River*
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 19:51)
vat MV gydytojas leptelejo, kad niekas nesvarbu, vyras apvaisino ir tiek, o jeigu neisnesioja, nustoja vystytis, tai tik moters problema.
*

Durnas tas gydytojas stupid.gif
Mums irgi keli vyro gyd. pamate tuos jo 10 ar 15 % judriu sperm. (o ir kad tiek butu, yra retas ivykis) bande aiskinti, kad jei nepastojam, tai gal manyje problema unsure.gif Nors visi ginekologai tik juokesi is tokios versijos. Bet po tokiu kalbu as is tikruju buvau rimtai pradejusi savimi abejoti, kad gal ir as nevaisinga...

QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 20:01)
paguldėm šian anytą į ligoninę, pusiau privati, ne psichuškė kokia, tai vyrui bus ramiau..
*

O jai jau seniai taip blogai unsure.gif
ooo
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 07, 21:03)
kazkaip mane terzajut smutnye somnenija... ar nebus cia netycia tas vardas, kuri as saukiu kasdien po miloijona kartu.. slaviskas toks..  g.gif Nu bet gal ne. Nors ir retokas. t.y. kadaise vartojamas buvo daznokai, bet siuo metu niekas taip berniuku nebevadina.
*

kazkada galvojau, kad pirma ( smile.gif ) sunu pavadinsiu Aleksandru. bet dabar isrinkau kita varda ax.gif slaviska, siais laiakis ypac reta ir labai grazu biggrin.gif kirba mintis, kad visos apie ta pati galvojam lotuliukas.gif

QUOTE(zuzla @ 2012 11 07, 21:18)
virusuoju naują temą 2.gif turbūt jau paskutinį kartą smile.gif
*

as statau uz 2012-11-18 biggrin.gif
*River*
QUOTE(ooo @ 2012 11 08, 21:34)
kazkada galvojau, kad pirma ( smile.gif ) sunu pavadinsiu Aleksandru. bet dabar isrinkau kita varda  ax.gif  slaviska, siais laiakis ypac reta ir labai grazu  biggrin.gif  kirba mintis, kad visos apie ta pati galvojam  lotuliukas.gif
*

biggrin.gif
zuzla
QUOTE(*River* @ 2012 11 08, 20:30)
O jai jau seniai taip blogai unsure.gif
*

pati pirmoji depresija buvo pogimdyvinė..

QUOTE(ooo @ 2012 11 08, 20:34)
kirba mintis, kad visos apie ta pati galvojam  lotuliukas.gif

as statau uz 2012-11-18  biggrin.gif
*

ot tai bus biggrin.gif

kas nors užrašinėja statymus? laugh.gif
Maidenana
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 08, 21:14)
Tai ,Maide,vis tik tas autobuso kreslas tave apvaisino? biggrin.gif .... mirksiukas.gif
*

Pagal viska tai tik tais kreslas.
Prasau, vakarinis (siaip per ekrana sunkiai iziurimas, taciau plika akim matomas.):

user posted image

QUOTE(Grim @ 2012 11 08, 21:30)
-Džiovintos slyvos - didelis blogis biggrin.gif

--Nedrįsk mad.gif
*

as ju nemegstu. bet trecia diena edu, EDU dziovintus vaisius ir lazdyno riesutus. kaip isprotejusi. Ir vis noriu ir noriu lavaso. kazkokie durni skooniai, as niekad del to taip nealpdavau, o dabar drebu tiesiog. Ir man taip skaaanu rolleyes.gif

Bet gi tu drisai ir gerai...

QUOTE(ooo @ 2012 11 08, 21:34)
kirba mintis, kad visos apie ta pati galvojam  lotuliukas.gif
*

nu gal ne. As turejau omeny is S raides beprasidedanti. ir labai -slaviska...
Grim
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 22:32)

Prasau, vakarinis (siaip per ekrana sunkiai iziurimas, taciau plika akim matomas.)

Bet gi tu drisai ir gerai...

*

Matosi ir per ekraną truputį unsure.gif Pasidaryk dar ryte vieną. Gal aspirino įkalk? g.gif

Paskui norėjau į alkūnę įsikąst, ale nepasiekiau biggrin.gif Nu bet gal tikrai - reik petruškų ir bus viskas ok biggrin.gif
*River*
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 23:32)
Prasau, vakarinis (siaip per ekrana sunkiai iziurimas, taciau plika akim matomas.):
*

As tikrai matau. Pasidaryk HCG!
,,Selina''
As irgi maciau. Reikalaujam HCG.

Maide, buvau atostogaut siltuose krastuose lotuliukas.gif
Maidenana
QUOTE(Grim @ 2012 11 08, 23:42)
Matosi ir per ekraną truputį  unsure.gif Pasidaryk dar ryte vieną. Gal aspirino įkalk?  g.gif

Paskui norėjau į alkūnę įsikąst, ale nepasiekiau  biggrin.gif Nu bet gal tikrai - reik petruškų ir bus viskas ok biggrin.gif
*

As kazkaip jau savaite laiko geriu vel aspirina. Siandien jau 100 mg ikaliau. Nupirkau siandien easyCup, padejau, paruosiau termometra, pasimatuosiu BT ryte. Nu zodziu, apsiginklavuis kaip reikiant. Ir jeigu itarimai pasitvirtins, teks pedinti pas S su panikom ir isterikom, pradzioje ryte del HCG, o jeigu jis kazkoks ne 1 ir ne 5, tai pas S po pietu Ziboro gal. Tau nuo kada skire Zibor? Esme, kad as neturiu zalio supratimo kelinta cd. pagal maika jau 31. pagal NT, tai ka as zinau, kokia 10 dpo, nes rytine juostele labai skiriasi nuo sios kasetes. rytines nesimato normaliai. As tokia juostele turejau implantacijos diena. Tik tokios paranojikes kaip as gali iziureti ko nebuta..

Nu, kitas rakursas, gal geriau matosi.
user posted image

Gerai, kad MV nera ir nebus savaite... Kazkodel manau, kad gerai.
Papildyta:
QUOTE(*River* @ 2012 11 08, 23:47)
As tikrai matau. Pasidaryk HCG!
*

QUOTE(,,Selina'',2012 11 08, 23:51)
As irgi maciau. Reikalaujam HCG.

Maide, buvau atostogaut siltuose krastuose lotuliukas.gif
*

ikalbejote. rytoj ryte HCG. Pas S klinikoje, berots, iki 11 reikia priduoti, o rezultatai apie 15 val..

Selina, nu fainiai. Faini tokie sapnai. As jau nieko nebesapnuoju. senokai. MV nera, tai mes su katinu kaip senais gerais laikais miegame dviese dideleje lovoje biggrin.gif Katinas kaifuoja ir nuolat mane zadina savo senatvisku knarkimu.
Grim
Man "Ziborą" skyrė iškart, kai tik HCG pasidariau, t. y. kitą dieną po testo.
Kelintą ryt kartosi testą? ax.gif
O koks tavo ciklas paprastai būna? Kiek dienų?
*River*
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 00:06)
Nu, kitas rakursas, gal geriau matosi.

ikalbejote. rytoj ryte HCG. Pas S klinikoje, berots, iki 11 reikia priduoti, o rezultatai apie 15 val..
*

Matosi, matosi... Turbut tas kreslas buvo stipriai virusuotas biggrin.gif

Lauksim rytoj naujienu ax.gif
Maidenana
QUOTE(Grim @ 2012 11 09, 00:06)
Man "Ziborą" skyrė iškart, kai tik HCG pasidariau, t. y. kitą dieną po testo.
Kelintą ryt kartosi testą?  ax.gif
O koks tavo ciklas paprastai būna? Kiek dienų?
*

o kiek tavo HCG buvo? Nes jeigu man rodo tokia blankia juostele vakare, tai kazkur 20 miu/ml. ryte butu apie 25-30 gal. Ar nores S skirti vaistu tokiam nenestuminiui nestumui..
Kartosiu kai issirisiu is lovos, priklauso kada mane isriedens. Puse 8 prades skambineti, tai ir eisiu padaryt NT.
Paprastai 28 dienos. Bet paskutinius menesius tai 30, tai 26, tai 24, tai 28. Nuo liepos kas cikla stumiasi 2-3 dienom i neaiskia puse. Bet gal tikrai man nebe vienas folis auga, tai sprogineja kada nori..

QUOTE(*River* @ 2012 11 09, 00:19)
Matosi, matosi...  Turbut tas kreslas buvo stipriai virusuotas biggrin.gif

Lauksim rytoj naujienu  ax.gif
*

nu gerai, kad matosi. reiskia, tai ne mano fantazijos. dar nenukvakau.

nu kreslas tai jo.. nebent. Butu is fantastikos skyrelio kazkas. Sian dar vaikus ziuredama, paplepejau su drauges vyru apie savo ateities planus. Kuriuose, deja, vaiku nebuvo. Na, mokslu baigimai, kalediniai-naujametiniai baliai, darbo paieskos ir t.t.
Grim
Mano HCG apie 800 buvo. Nu bet keik bebūtų, jei daugiau nei 5, sakyčiau, reik "Ziboro" g.gif

Iškart po testo prasinešk čia, o tai nervas jau dabar jama biggrin.gif
Maidenana
QUOTE(Grim @ 2012 11 09, 00:38)
Mano HCG apie 800 buvo. Nu bet keik bebūtų, jei daugiau nei 5, sakyčiau, reik "Ziboro"  g.gif

Iškart po testo prasinešk čia, o tai nervas jau dabar jama biggrin.gif
*

O NT ryskus buvo? Normalus adekvatus NT? Ne sitoks kaip mano, kur prisimerkti reikia, kad pamatyti?

Aisku, prasinesiu. Kur as dingsiu. Ir taip jus pirmosios suzinojot. Net MV nezino. Blemba, man jau panika, kad biocheminis, kad nesivystys, kad teplios, kad "N" visko. Viskas, reikia eiti zuvu sapnuoti ir gaudyti.
siaures meskute
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 00:45)
O NT ryskus buvo? Normalus adekvatus NT? Ne sitoks kaip mano, kur prisimerkti reikia, kad pamatyti?

Aisku, prasinesiu. Kur as dingsiu. Ir taip jus pirmosios suzinojot. Net MV nezino. Blemba, man jau panika, kad biocheminis, kad nesivystys, kad teplios, kad "N" visko. Viskas, reikia eiti zuvu sapnuoti ir gaudyti.
*

Maide o tai kelinta cd grizai? Jei snd 31 cd ir toks nt tai gal tavo O nusivelino, vistik kelione stresas del egzu...
Grim
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 23:45)

Blemba, man jau panika, kad biocheminis, kad nesivystys, kad teplios, kad "N" visko. Viskas, reikia eiti zuvu sapnuoti ir gaudyti.
*

Aga, ryškesnis buvo. Bet antra juostelė vis tiek dar buvo blankesnė už pirmą.

doh.gif

Viskas, eik miegot, kad ryt kuo anksčiau čia naujienas (iliustruotas!) praneštum smile.gif
DruiDe
Labas rytas
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 17:46)
p.s.  verysad.gif  g.gif o as turiu itarimu. du NT skirtingu firmu rodo vos vos vos iziurima vaiduokli. gal vel biocheminis.. todel ir nepramusa mmm. kai nukris iki 5, pramus gal. zodziu, paziuresiu ka BT ryt ryte rodys. gal petrusiu uzsivirti ir nuo lovos pasokineti?
*

bigsmile.gif O vat cia tai reikaliukai bigsmile.gif Nuotrauku darbe nematau, bet jie kitos mato, tikiu, kad yr ta antroji juostele 4u.gif Na dabar kantrybes ir laukiam HCG rezultatu, neprisigalvok anksciau laiko del pertusku 4u.gif
Se tai "vadoveline" schema thumbup.gif
QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 18:19)
aš po gydytojos, po apžiūros pasakė, kad dar ilgai vaikščiosiu irnesakyk.gif jei netikėtai vandenys nenubėgs.
*

Lauksim wub.gif
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 18:38)
aga, as irgi taip darau - jeigu noriu alaus ir surio - jokios vakarienes. Tiesa, apsinesu tada greitai. uztat pigiau kainuoja alus.. Maziau isgeri.

As priesingai: pavalgau vakarienes ir nebenoriu alaus ir surio ax.gif
QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 20:01)
paguldėm šian anytą į ligoninę, pusiau privati, ne psichuškė kokia, tai vyrui bus ramiau..
*

Ir tau, mergyt, bus lengviau 4u.gif Ojai kaip liudna verysad.gif
QUOTE(Grim @ 2012 11 08, 21:30)
Aš pikta kaip velnias.
Bet įkaliau ir taaaaip gera dabar smile.gif Mielai pakartočiau biggrin.gif
*

Velniukstis biggrin.gif Buna dienu kaip tycia, svarbiausia netylet, nuleidai gara, gavai kas priklauso ir ramu drinks_cheers.gif
Kas dien galesi pakartot, tik su tinktura mirksiukas.gif

Maide, sedziu-budziu, laukiu tavo rezultatu it naujo NT bigsmile.gif
zuzla
Prasau, vakarinis (siaip per ekrana sunkiai iziurimas, taciau plika akim matomas.
*

matomas. man toks pat buvo. tai tavo O užsvėlino g.gif įdomu, kokia tau dpo.. gaila, bet nesužinosim.. gal jei su vyru ne kasdien išdykavot, galima būtų atsekti?
bleee, laikau kūmsčius schmoll.gif

QUOTE(DruiDe @ 2012 11 09, 08:17)
As priesingai: pavalgau vakarienes ir nebenoriu alaus ir surio  ax.gif

Ir tau, mergyt, bus lengviau  4u.gif Ojai kaip liudna  verysad.gif

Maide, sedziu-budziu, laukiu tavo rezultatu it naujo NT  bigsmile.gif
*

kaip tau gerai biggrin.gif

4u.gif paskaitėm apie tą kliniką, pasirodo ir gydytojas geras pasitaikė, tai gal dar pagerės, nes jau keli metai stabiliai blogai.

jungiuos bigsmile.gif kavos duoda?

labryt group.gif
Maidenana
Labas rytas.

Fotoreportazo nekelsiu, nes sitoks pozoras nevertas buti patalpintas temuteje. NT rytinis blankesnis uz vakarini, puodukas rodo I, BT 37,2 - nukrito viena padala. laukiam mmm. eilinis biocheminis. irnesakyk.gif ta proga eisiu sian i sale pasportuoti vietoj HCG. neverta nei pinigu laidyti.

Zuzla - aciu uz nuoroda, is namu man atidare smile.gif Kaip miela ir kaip grazu wub.gif rolleyes.gif Zuzliukas bus toks grazus.. rolleyes.gif
velnyte
QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 21:57)
pati pirmoji depresija buvo pogimdyvinė..
ot tai bus biggrin.gif

kas nors užrašinėja statymus? laugh.gif
*

Ir man įdomu kas užrašinėja? Nebepamenu kada rašiau.
Gerai, kad paguldėt galėsit atsipūsti ir susikoncentruoti Zuzliuko atėjimui

Pagal viska tai tik tais kreslas.

user posted image
as ju nemegstu. bet trecia diena edu, EDU dziovintus vaisius ir lazdyno riesutus. kaip isprotejusi. Ir vis noriu ir noriu lavaso. kazkokie durni skooniai, as niekad del to taip nealpdavau, o dabar drebu tiesiog. Ir man taip skaaanu  rolleyes.gif

Maide tirpdina ledo karalienę thumbup.gif
Oi laukiam HCG mes laukiam

QUOTE(DruiDe @ 2012 11 09, 08:17)
Labas rytas

Maide, sedziu-budziu, laukiu tavo rezultatu it naujo NT  bigsmile.gif
*

O reklamas išjungei? Gal gali patart kaip? Nes užkniso negyvai.
zuzla
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 08:45)
Fotoreportazo nekelsiu, nes sitoks pozoras nevertas buti patalpintas temuteje. NT rytinis blankesnis uz vakarini, puodukas rodo I, BT 37,2 - nukrito viena padala. laukiam mmm. eilinis biocheminis. irnesakyk.gif ta proga eisiu sian i sale pasportuoti vietoj HCG. neverta nei pinigu laidyti.

Zuzla - aciu uz nuoroda, is namu man atidare  smile.gif Kaip miela ir kaip grazu  wub.gif  rolleyes.gif Zuzliukas bus toks grazus..  rolleyes.gif
*

verysad.gif

ačiū 4u.gif
jurmarta
kaip as dziaugiuosi,Maide,tavo gerom ziniom ir kad mano intuicija nemelavo thumbup.gif ,ech,kad ir man mano Taro kortos nemeluotu,o tai meta ir meta vaiku kortas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 09:45)
Labas rytas.

Zuzla - aciu uz nuoroda, is namu man atidare  smile.gif Kaip miela ir kaip grazu  wub.gif  rolleyes.gif Zuzliukas bus toks grazus..  rolleyes.gif
*

verysad.gif
Maidenana
QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 09:44)
matomas. man toks pat buvo. tai tavo O užsvėlino g.gif įdomu, kokia tau dpo.. gaila, bet nesužinosim.. gal jei su vyru ne kasdien išdykavot, galima būtų atsekti?
bleee, laikau kūmsčius schmoll.gif

4u.gif paskaitėm apie tą kliniką, pasirodo ir gydytojas geras pasitaikė, tai gal dar pagerės, nes jau keli metai stabiliai blogai.

jungiuos bigsmile.gif kavos duoda?
*

nezinau, as kazkaip keistai, mmm parsivilko 4 dienom anksciau nei reikejo, bet tik patepliojo, pramuse gal ir kokia diena anksciau nei reikejo. nezinau. neturiu zalio supratimo, bet kad jau nebesvarbu.

o nesipriesino? paklusniai vaziavo su jumis?

Duoda, prasau:

user posted image

QUOTE(velnyte @ 2012 11 09, 09:50)
Maide tirpdina ledo karalienę thumbup.gif
Oi laukiam HCG mes laukiam

O reklamas išjungei? Gal gali patart kaip? Nes užkniso negyvai.
*

ne, pravalau tik kelia DruiDei - jai butinai reikia. As jau kaip nors, isgyvensiu.
Nebelauk 4u.gif

O gal pas tave chromas? pas mane chromas ir as baigiu nusizudyti su tom reklamom. nebeimanoma.
zuzla
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 09:03)
o nesipriesino? paklusniai vaziavo su jumis?

Duoda, prasau:
*

šįkart kažkaip normaliai..

drinks_cheers.gif

maika
QUOTE(*River* @ 2012 11 08, 16:12)
Kas tai yra? Man reikia, kad butu skanu  biggrin.gif Salierais, kaip Maide, negaleciau maitintis biggrin.gif

O pakeisti datos nepavyktu?
*
Kažkokia salierų ir įvairių kitų daržovių sriuba. Bulvės, kaip supratau, netinka, o šiaip galima pakaitaliot ax.gif

Žiūrėsim, gal ir teks keist unsure.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 16:46)
Nu gal prikibo kas nors ir pleciasi  bigsmile.gif

As igudau jau. Turiu visa puoda. tai kaip ir turiu ka valgyti, bet kaip ir neturiu. laugh.gif matyt, jos poveikis toks stebuklingas ir yra, kad nenori valgyti laugh.gif
*
Neprikibo... Šiandien 1 cd. O va taviškis vaiduoklis tikrai matomas smile.gif

Gal kažką ne taip padariau, bet man tas viralas visai patiko, net pakartojau biggrin.gif Papasakok, kaip tu darai blush2.gif

Ačiū visoms už patarimus dėl mitybos aciuks.gif 4u.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 18:51)
Zodziu, atmosfera kas liecia vaikus, ziuriu, fantastiska.
*
Suprantu... 4u.gif Pas mus irgi šitos temos geriau nejudinti, nes visada susipykstam...

QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 19:01)
tai vyrui bus ramiau..
*
Manau netgi galima tikėtis pagerėjimo

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 23:06)
Esme, kad as neturiu zalio supratimo kelinta cd. pagal maika jau 31.

Katinas kaifuoja ir nuolat mane zadina savo senatvisku knarkimu.
*
Skaičiuoju pagal tavo spalio 8 d. pasakymą "Siandien 25 cd man. Butu buvusi, jeigu ji nebutu 1 cd! (nors realiai tik rytoj pirma pilnaverte. Dabar tik teplioju).". Kitą rytą rašei, kad labai skausmingos mmm 4u.gif

Kaip miela smile.gif
zuzla
QUOTE(maika @ 2012 11 09, 09:10)
Manau netgi galima tikėtis pagerėjimo
*

po ligoninių visada būna pagerėjimas.. max mėnesiui.
Jautruolė
Labas rytas, merginos,
Žiūriu, naujienų kiek mirksiukas.gif

Maide> gaila sužibėjusios vilties, eh, kaip man gaila šįryt visų, kurioms taip ilgai nesiseka unsure.gif Esu liūdna kaip niekad-ar mus beaplankys kada nors TAS džiaugsmas?

Zuzla> aš vistik statau už 16d. 4u.gif Gerai, kad anyta daktarų priežiūroj, tau paskutinės dienos bus ramesnės mirksiukas.gif

DruiDe> spaudžiu kumščius, prašau, pastok, nutrauk šį nesėkmių ruožą mūsų temutėje 4u.gif

Grim> ramiakas, nesinervink šitaip, mergytė gims nervinga 4u.gif

Meskute> kokie tavo planai?

P.S. Man tuoj parsivilks mmm...Žinau, kad REIKIA eiti pas dr. nuo naujo ciklo, nebus be pastangų jokio stebuklo, nenusipelniau, reikia atidirbti unsure.gif
Maidenana
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 09, 10:03)
ech,kad ir man mano Taro kortos nemeluotu,o tai meta ir meta vaiku kortas
*

tai paburk ir man. man irgi idomu, ka ten mes tos kortos.

QUOTE(maika @ 2012 11 09, 10:10)
Gal kažką ne taip padariau, bet man tas viralas visai patiko, net pakartojau  biggrin.gif Papasakok, kaip tu darai  blush2.gif

Suprantu...  4u.gif Pas mus irgi šitos temos geriau nejudinti, nes visada susipykstam...

Skaičiuoju pagal tavo spalio 8 d. pasakymą "Siandien 25 cd man. Butu buvusi, jeigu ji nebutu 1 cd! (nors realiai tik rytoj pirma pilnaverte. Dabar tik teplioju).". Kitą rytą rašei, kad labai skausmingos mmm  4u.gif
*

paimu puoda, and dugno alyvuogiu aliejaus paklaitinu, sudedu pusziedziais supraustyta svoguna, kai tampa permatomas iberiu kario ir kmynu, pamaisau, po to 3 stiebus saljeru, patusinu, po to morka ir sviezius kopustus. Po to viska uzpilu saltu (!) vandeniu, ugni palieku minimalu ir laukiu kol uzvirs. kai uzviria sudedu pomidorus (arba sviezius, arba konservuotus savo sultyse), kalafjorus, brokolius, 2 kubelius darzoviu sultinio, kokiu kalendru ir kitu prieskoniu. Dedu arba cili pipirus, arba daug tabasco. Ir dar kokias 10-15 minuciu pavirinu. Ir viskas. Su kalafjorais ar brokoliais ne visada iseina isvirti, nes buna, kad neturiu, bet visos kitos darzoves tai visada po ranka.

as jau kaip jurmartos vyras tapau - kai O - norisi pasislepti. ND visiskai nebesinori daryti.

Tada mano 1 cd - spalio 9. Nu dabar viskas aisku. O buvo spalio 23, as grizau 21. Aisku, po 2 menesiu pertraukos daug ND. ir pataikeme. Siuo metu mmmm veluoja trecia diena, turejo prasideti lapkr 6. Is visko auksciau isdestyto turime akivaizdu biochemini nestuma. Tai kazkur uz poros dienu mmm parsivilks. Gal uz triju. Ka, PRG pakiso koja?
zuzla
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 09:26)
Ka, PRG pakiso koja?
*

o kažkada turėjai problemų su juo? kiek atsimenu, ne. tavo O visada gerai, laiku ir pilnavertiškai vykdavo, kodėl dabar turėjo pakišti koją? ir su prg ~20 vnt. neštumas laikosi.. ne, tavo problema ne prg.
Maidenana
QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 10:17)
po ligoninių visada būna pagerėjimas.. max mėnesiui.
*

vartojant vaistus?

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 10:25)
Maide> gaila sužibėjusios vilties, eh, kaip man gaila šįryt visų, kurioms taip ilgai nesiseka unsure.gif Esu liūdna kaip niekad-ar mus beaplankys kada nors TAS džiaugsmas?

P.S. Man tuoj parsivilks mmm...Žinau, kad REIKIA eiti pas dr. nuo naujo ciklo, nebus be pastangų jokio stebuklo, nenusipelniau, reikia atidirbti unsure.gif
*

man paciai nebegaila. tik kvailas pyktis ant viso pasaulio, kad aplinkiniai tokiu gailescio pilnu zvilgsniu i tave ziuri ir galvoja, nu vat, tokia grazi, tokia protinga, o laimes jai D nedave, vat vargsele, vaiku neturi, visu tuo kompensuodami savo nenusisekusius gyvenimus, apleistras figuras ir praleistus issilavinimus. mad.gif sorry uz negatyva.

Aplankys, pamatysi. Ir butinai reikia eiti pas gyd nuo naujo ciklo. Ir, patikek, tai 50% darbo, kad tu GALI eiti pas gydytoja, kad jusu seimos yra toks sprendimas ir jus kazka link to darote. Daug blogiau, kai vienas nori eiti pas gyd, o kitam dzin. Sitokia situacija yra daug skaudesne.
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 10:56)
o kažkada turėjai problemų su juo? kiek atsimenu, ne. tavo O visada gerai, laiku ir pilnavertiškai vykdavo, kodėl dabar turėjo pakišti koją? ir su prg ~20 vnt. neštumas laikosi.. ne, tavo problema ne prg.
*

nu kad neturejau. mano amziuje vistiek jau papildomai reikia naudoti dupha, tai cia net nekvarsinu galvos. Klausineju dabar guglo visagalio, gal ka padoraus pasakys.
,,Selina''
tai paburk ir man. man irgi idomu, ka ten mes tos kortos.
paimu puoda, and dugno alyvuogiu aliejaus paklaitinu, sudedu pusziedziais supraustyta svoguna, kai tampa permatomas iberiu kario ir kmynu, pamaisau, po to 3 stiebus saljeru, patusinu, po to morka ir sviezius kopustus. Po to viska uzpilu saltu (!) vandeniu, ugni palieku minimalu ir laukiu kol uzvirs. kai uzviria sudedu pomidorus (arba sviezius, arba konservuotus savo sultyse), kalafjorus, brokolius, 2 kubelius darzoviu sultinio, kokiu kalendru ir kitu prieskoniu. Dedu arba cili pipirus, arba daug tabasco. Ir dar kokias 10-15 minuciu pavirinu. Ir viskas. Su kalafjorais ar brokoliais ne visada iseina isvirti, nes buna, kad neturiu, bet visos kitos darzoves tai visada po ranka.

as jau kaip jurmartos vyras tapau - kai O - norisi pasislepti. ND visiskai nebesinori daryti.

Tada mano 1 cd - spalio 9. Nu dabar viskas aisku. O buvo spalio 23, as grizau 21. Aisku, po 2 menesiu pertraukos daug ND. ir pataikeme. Siuo metu mmmm veluoja trecia diena, turejo prasideti lapkr 6. Is visko auksciau isdestyto turime akivaizdu biochemini nestuma. Tai kazkur uz poros dienu mmm parsivilks. Gal uz triju. Ka, PRG pakiso koja?
*

Maide, 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sakai, kad neliudna, bet........ Man liudna del Taves, saves ir visu cia susirinkusiu. Tik noreciau izvelgti kazka teigiamo visame tame. Gal visgi vyro sperma nera jau tokia bloga, jei vyksta tokie dalykai. Nereikes jums to IVF, uzteks kokios IUI.
Sriuba virsiu, aciu uz receptuka smile.gif O dabar varau gaminti tiramisu blush2.gif mamos gimtadienis, o jai tas pyragas labai thumbup.gif
Visoms LABAS RYTAS, ir po bucki smile.gif
Jautruolė

Ka, PRG pakiso koja?

Man panašiai blush2.gif Visada noriu sex, bet atėjus O bijau, kad nepavyks ir dingsta seksualumas blink.gif

g.gif Gal? Kada dareisi PRG tyrimą paskutinį kartą?

Maidut, o gal nulėk į Jolsaną ir priduok kraują? mirksiukas.gif Bent jau žinosi, ar buvo biocheminis, ar testai brokuoti g.gif
maika
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 09:25)
*
Ir nueisi irnesakyk.gif Negalvodama, nori ar nenori, tiesiog nueisi 4u.gif

paimu puoda

Nu dabar viskas aisku.
*
Daržovės tos, eiga panaši, tai gal ir gerai sugaminau ax.gif

4u.gif 4u.gif console.gif
zuzla
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 10:08)
vartojant vaistus?

man paciai nebegaila. tik kvailas pyktis ant viso pasaulio
Daug blogiau, kai vienas nori eiti pas gyd, o kitam dzin. Sitokia situacija yra daug skaudesne.
*

visaip būdavo, juk nėra kam jos kontroliuoti.

tikrai, labai skaudu 4u.gif
maika
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 10:11)
Daug blogiau, kai vienas nori eiti pas gyd, o kitam dzin. Sitokia situacija yra daug skaudesne.
*
Tikrai taip verysad.gif
Jautruolė
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 10:11)

man paciai nebegaila. tik kvailas pyktis ant viso pasaulio, kad aplinkiniai tokiu gailescio pilnu zvilgsniu i tave ziuri ir galvoja, nu vat, tokia grazi, tokia protinga, o laimes jai D nedave, vat vargsele, vaiku neturi, visu tuo kompensuodami savo nenusisekusius gyvenimus, apleistras figuras ir praleistus issilavinimus. mad.gif sorry uz negatyva.

Aplankys, pamatysi. Ir butinai reikia eiti pas gyd nuo naujo ciklo. Ir, patikek, tai 50% darbo, kad tu GALI eiti pas gydytoja, kad jusu seimos yra toks sprendimas ir jus kazka link to darote. Daug blogiau, kai vienas nori eiti pas gyd, o kitam dzin. Sitokia situacija yra daug skaudesne.
Papildyta:

O man vistiek labai labai gaila unsure.gif Kaip ir SElina rašė, gaila mūsų visų verysad.gif

Maide, apsiverkiau sad.gif Nu jau taaip liūdna šiandien, kad net darbe kolegės matė angel_sadangel.gif
zuzla
QUOTE(,,Selina'',2012 11 09, 10:12)
Sriuba virsiu, aciu uz receptuka smile.gif O dabar varau gaminti tiramisu blush2.gif mamos gimtadienis, o jai tas pyragas labai thumbup.gif

*

kokia šaunuolė bigsmile.gif mano svajonė pagaminti kokį nors tortą taip ir liko svajone.. bent jau kol kas.

ir tau friends.gif sėkmės virtuvėj.
Maidenana
QUOTE(,,Selina'',2012 11 09, 11:12)
Maide,  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Sakai, kad neliudna, bet........ Man liudna del Taves, saves ir visu cia susirinkusiu. Tik noreciau izvelgti kazka teigiamo visame tame. Gal visgi vyro sperma nera jau tokia bloga, jei vyksta tokie dalykai. Nereikes jums to IVF, uzteks kokios IUI.
*

Spermos kiekis gal ir neblogas.. bet kas is to... paskaicius, ka raso googlas apie biocheminius, tai man pas genetika reikia ir tai tik mano problema. Nes surasyta visa priezasciu puokste kaip nekokybiska kiausialaste, prg trukumas, imuniniai, autoimuniniai susirgimai, tirstas kraujas.. Del imuniniu as pati zinau, del kraujo irgi, kiausialastes kokybe bus aiski tik per IVF kaip suprantu. Bet kadangi MV net spermogramos negali priduoti, tai IVF man tas pats kaip gyvenimas marse.

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 11:13)

Maidut, o gal nulėk į Jolsaną ir priduok kraują? mirksiukas.gif Bent jau žinosi, ar buvo biocheminis, ar testai brokuoti g.gif
*

pries 2 metus, kai [pirma karta apsilankiau pas S.

Ne, kam cia reikia, tiksliai zinau, kad nestumas buvo, nes skirtingu firmu testai padaryti skirtingu laiku negali susitarti rodyti II. Gal pirmadieni nueisiu PRG.. Nors, kam jis man.. kam as paklausiau S ir nutraukiau aspirina kol buvau isvaziavusi. Butu skystas tas mano kraujas, tada uztektu genetiku.

QUOTE(maika @ 2012 11 09, 11:15)
Daržovės tos, eiga panaši, tai gal ir gerai sugaminau  ax.gif
*

kad tos sriubos neimanoma sugadinti. bile kaip padarai ir vistiek gerai gaunasi. pastebejai, kad druskos nera? tiesa, buljonetkoj yra, nu bet tik tiek.

QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 11:17)
visaip būdavo, juk nėra kam jos kontroliuoti.
*

nu bet dvigubas "S'. tokiu atveju tikrai klinika iseitis, nu bet kas bus kai iseis. nu ok, menesi pratempsit, o kas toliau.. vel.. tai ne gyvenimas.

Aj, tiesa, radau rusiskam forume netycia:
virsutinis - mmm veluojant 6 dienas, apatinis - 9 dienas. blink.gif blink.gif veluojant 6 dienas juk turi jau vos ne kaip sviesoforas sviesti!
user posted image
siaures meskute
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 11:13)
Man panašiai blush2.gif Visada noriu sex, bet atėjus O bijau, kad nepavyks ir dingsta seksualumas blink.gif

*

As ir eiciau hcg...nes paskui ir speliosi kabinosi ar ne ..ar brokuoti nt ar ne...man kiek buvo vaiduokliu dar ne karto nepasitvirtino...

O maide tu darei progest vartojant dufa? Gal jis tau netinka nes nepasisavina?
As kai vartojau crinona tai pasidariau ir maciau kad tikrai pakelia prog . 7 dpo buvo 102 ng, o verciant i nmol tai gautusi isvis virs 300 . O kas butu buve jei butu nestumas?

Beje o koki nt mums fotografavai?

Jautruole , laikykis mazut 4u.gif

Zuzla tau ir stiprybes 4u.gif

Druide kumsciai kasdien vis labiau spaudziami !!!
*River*
Gaila, Maide verysad.gif Atsikeliau, galvojau pradziuginsi mus savo teigiamais testukais verysad.gif

QUOTE(maika @ 2012 11 09, 11:18)
Tikrai taip  verysad.gif
*

O del kokiu priezasciu tavo vyras nenori nieko daryti? Ar jis aplamai nenori vaiku? unsure.gif

QUOTE(meskute102 @ 2012 11 09, 11:44)
As ir eiciau hcg...nes paskui ir speliosi kabinosi ar ne ..ar brokuoti nt ar ne...

man kiek buvo vaiduokliu dar ne karto nepasitvirtino...
*

drinks_cheers.gif Net jei biocheminis, butu irodymas einant pas gydytoja.

As nesu maciusi jokio vaiduoklio... Kokius jus nt perkat?
Jautruolė
QUOTE(meskute102 @ 2012 11 09, 10:44)
Jautruole  , laikykis mazut  4u.gif

mirksiukas.gif
Jau susiėmiau į rankas, pažliumbiau tualete ir pasakiau sau- baik panikuoti, ašaros nepadės, dirbti reikia TUO klausimu tongue.gif Paskambinau ir užsiregistravau pas dr. (Diržauską, VK) trečiadienį vakare mirksiukas.gif Iki to laiko sulauksiu mmm, gal spėsiu pasidaryti iš naujo hormonų tyrimus, atsišviesti kortelės išrašą iš S. ir su visa papkute kulniuosiu pas ginių.
Beje, susimasinau ir rytoj taip pat darysiu Tiramisu, pasikviesiu tėtį su mama vakarienės ir išgersim butelaitį gero vyno smile.gif
Panos, nepasiduokim, neturim teisės, nubraukim ašaras ir varom toliau biggrin.gif
Grim
Sveikos,

Maidenana, kiek tu rašei tau vėluoja, porą trejetą dienų? Nu priduok tu kraują šiandien, bus aiškiau. Testai dar gali nelabai ką ir parodyt, kai tiek nedaug vėluoja. Man gi vėlavo, aš testą dariau, špygą pamačiau ir nusprendžiau nuo lovos pašokinėt doh.gif O tu tuos vakarykščius testus turi? Neparyškėjo?

Jautruole, stengiuos nesinervint, bet vakar buvau tikra kobra smile.gif Šiandien vėl važiuosiu į klinikas lašinės ir, jei reiks ten laukt, aš už save neatsakau biggrin.gif
zuzla
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 10:40)
nu bet dvigubas "S'. tokiu atveju tikrai klinika iseitis, nu bet kas bus kai iseis. nu ok, menesi pratempsit, o kas toliau..
*

toliau vėl gulėjimas ištisomis dienomis ir žiūrėjimas į vieną tašką.. iki kito panikos priepolio. ir tu teisi, tai ne gyvenimas. ji jau laukia, kada mirs. patikėk, buvo daug kas bandyta, siūlyta ir t.t. jei žmogus pats nenori pasveikti, nepriversi.

QUOTE(meskute102 @ 2012 11 09, 10:44)

Zuzla tau ir stiprybes  4u.gif
*

dufas nesimato kraujo tyrime schmoll.gif nes sintetinis, prg rodys tiek, kiek yra tavo. va crinonas, utrogestanas matosi, nes natūralūs.

4u.gif
*River*
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 12:04)
Paskambinau ir užsiregistravau pas dr. (Diržauską, VK) trečiadienį vakare mirksiukas.gif Iki to laiko sulauksiu mmm, gal spėsiu pasidaryti iš naujo hormonų tyrimus, atsišviesti kortelės išrašą iš S. ir su visa papkute kulniuosiu pas ginių.
Beje, susimasinau ir rytoj taip pat darysiu Tiramisu, pasikviesiu tėtį su mama vakarienės ir išgersim butelaitį gero vyno smile.gif

Panos, nepasiduokim, neturim teisės, nubraukim ašaras ir varom toliau biggrin.gif
*

Geri planai thumbup.gif

As irgi dar nenusiteikusi pasiduoti ax.gif Manau, kad keisiu ir as gyd., turbut eisiu pas O.K., tik nezinau, kelinta c.d. geriau pirma syki apsilankyti (jei del IUI)?

QUOTE(Grim @ 2012 11 09, 12:06)
Man gi vėlavo, aš testą dariau, špygą pamačiau ir nusprendžiau nuo lovos pašokinėt  doh.gif O tu tuos vakarykščius testus turi? Neparyškėjo?
*

Na va, gyvas irodymas, kad kol mmm neatejo, jokie neigiami testai nieko nereiskia smile.gif

zuzla, uzjauciu labai del anytos. Ir sutinku, kad kol pats nenores pasveikti, jokie gydytojai ir vaistai nepades verysad.gif O tu tikrai labai gera marti (ir zmona), kad taip ja rupinies 4u.gif
Grim
QUOTE(*River* @ 2012 11 09, 11:21)
As irgi dar nenusiteikusi pasiduoti  ax.gif

Na va, gyvas irodymas, kad kol mmm neatejo, jokie neigiami testai nieko nereiskia  smile.gif

*

drinks_cheers.gif

Būtent smile.gif Be to, man jau buvo pradėję tepliot raudonu šviežiu krauju, buvau įsitikinus, kad mmm ateina, ir va smile.gif

O kalbant apie depresiją - baisi liga... Sunku ir pačiam žmogui, ir artimiesiems... Gerai, jei dar turi kažkiek motyvacijos ir jėgų kabintis ir gydytis, o jei ne. Ir kažkaip man atrodo, kad sergantys šia liga numoja ranka į viską ir sako, kad vis tiek jiems niekas nebepadės unsure.gif
Maidenana
QUOTE(meskute102 @ 2012 11 09, 11:44)
As ir eiciau hcg...nes paskui ir speliosi kabinosi ar ne ..ar brokuoti nt ar ne...man kiek buvo vaiduokliu dar ne karto nepasitvirtino...

As kai vartojau crinona tai pasidariau ir maciau kad tikrai pakelia prog . 7 dpo buvo 102 ng, o verciant i nmol tai gautusi isvis virs 300 . O kas butu buve jei butu nestumas?

Beje o koki nt mums fotografavai?
*

zinau, kad kabinosi. juk nebe pirma karta. praeita liepa, praeita rugseji buvo tas pats.

ne, S nieko nesake del PRG tyrimo, tai ir nesidariau. Tiesiog geriau dupha. matyt, pasisavina, nes su dvinukais po arklines dozes net ji nutraukus savaiminio persileidimo nebuvo.

Comfort. kasete. Ant dezutes vaikiukas su meluynom gelytem nupiestas.
QUOTE(*River* @ 2012 11 09, 11:58)
Gaila, Maide  verysad.gif Atsikeliau, galvojau pradziuginsi mus savo teigiamais testukais  verysad.gif
O del kokiu priezasciu tavo vyras nenori nieko daryti?  Ar jis aplamai nenori vaiku?  unsure.gif
drinks_cheers.gif Net jei biocheminis, butu irodymas einant pas gydytoja.

As nesu maciusi jokio vaiduoklio... Kokius jus nt perkat?
*

Atsiprasau, nepradziuginau sad.gif
Nes vyrui kazkokia jo drauge, kuri nevaisinga ir absoliuciai frigidiska ir nenorinti vaiku (jos pacios zodziai) pasake jam, kad jeigu jis taip stipriai nores vaiku ir varys D i medi su visokiom IUI, tai jam gims invalidas. jis aplamai nori vaiku, bet nori, kad jie gimtu savaime, be IUi, be sekso ir spermogramu.

Gydytoja zino apie visus mano biocheminius. Buvo ir 9 miu/ml, ir 20 miu/ml 14-17 dpo. Tai yra mano korteleje klinikoje uzfiksuota. tai kaip ir nereikia irodineti.

Jeigu nori pamatyti vaiduokli, tai nusipirk dBest testa arba eurovaistines. jie visada vaiduokliuoja. O siaip perku comfort arba evitest. jie po 6 litus su kapeikom. O evitest geri visai, 20 miu, be reikalo nevaiduokliuoja ir ju buna pirkti maximose prie higienos prekiu, salia saugojimosi priemoniu.

Skambino MV. Laksto po vokietija, dziaugiasi gyvenimu ir graziais vaizdais, sako, nebenori grizti kaip ten gera, grazu ir skanu. Tikiu. ir labai jam pavydziu.

Kas zino, ar genetike, dirbanti pas S jolsanoje yra tik vaisiaus genetike ar ir zmoniu?
Jautruolė

As irgi dar nenusiteikusi pasiduoti  ax.gif Manau, kad keisiu ir as gyd., turbut eisiu pas O.K., tik nezinau, kelinta c.d. geriau pirma syki apsilankyti (jei del IUI)?

thumbup.gif Kartu stumiamės tikslo link mirksiukas.gif Man naujoji registratorė sakė, kad jeigu iškart noriu planuot IUI, reikia ateiti naujo ciklo 2-5d.(kad spėtų priskirti stimuliuojančius vaistus), o jei ne, tada po mmm,kad apžiūrėtų echoskopiškai ir spręsim tolesnį gydymą. Vizitui skiria 40min.,nesu išbuvusi tiek pas S. schmoll.gif
siaures meskute
QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 12:12)
toliau vėl gulėjimas ištisomis dienomis ir žiūrėjimas į vieną tašką.. iki kito panikos priepolio. ir tu teisi, tai ne gyvenimas. ji jau laukia, kada mirs. patikėk, buvo daug kas bandyta, siūlyta ir t.t. jei žmogus pats nenori pasveikti, nepriversi.
dufas nesimato kraujo tyrime schmoll.gif nes sintetinis, prg rodys tiek, kiek yra tavo. va crinonas, utrogestanas matosi, nes natūralūs.

4u.gif
*

Hmmm bet kai panos daros tai jis dideja. Pvz viena mergina gere po dvi ginius liepe viena nuimti ir tyrime tai atsispindejo nu nzn nzn...nesigincyju blush2.gif
zuzla
eisiu pas O.K., tik nezinau, kelinta c.d. geriau pirma syki apsilankyti (jei del IUI)?
Na va, gyvas irodymas, kad kol mmm neatejo, jokie neigiami testai nieko nereiskia  smile.gif

zuzla, uzjauciu labai del anytos. Ir sutinku, kad kol pats nenores pasveikti, jokie gydytojai ir vaistai nepades  verysad.gif O tu tikrai labai gera marti (ir zmona), kad taip ja rupinies  4u.gif
*

eik vidury / pasibaigus mmm, apsitarsit, pažiūrės echo ir nuspręsit ką daryt naujame cikle smile.gif

4u.gif dėl marčios nežinau, o žmona supratinga stenguosi būti.. va langus reik išplaut bent iš namų pusės, užuolaidas nuimt išskalbt, sėdžiu tyliu į skuduriuką, nes ne tas vyrui galvoj..

QUOTE(Grim @ 2012 11 09, 11:25)
kažkaip man atrodo, kad sergantys šia liga numoja ranka į viską ir sako, kad vis tiek jiems niekas nebepadės  unsure.gif
*

jauni ne, jauni tikisi, kad jiems pagerės tarkim vaistus pakeitus, ar su tokiais pat pabendravus, ar po terapijų.. bent jau kiek esu forumuose skaičius, o va su senukais visai kitaip, jie juk savo gyvenimą nugyveno ir ką jiems daugiau veikt..?

mergytės, nuotaikai pakelti siūlau suvalgyti didelę porciją ledų 4u.gif man padėjo.

user posted image
Maidenana
QUOTE(Grim @ 2012 11 09, 12:06)
Sveikos,

Maidenana, kiek tu rašei tau vėluoja, porą trejetą dienų? Nu priduok tu kraują šiandien, bus aiškiau. Testai dar gali nelabai ką ir parodyt, kai tiek nedaug vėluoja. Man gi vėlavo, aš testą dariau, špygą pamačiau ir nusprendžiau nuo lovos pašokinėt  doh.gif O tu tuos vakarykščius testus turi? Neparyškėjo?
*

per velu gal. reikejo iki 11 priduoti. Siandien trecia diena veluoja. kiek tau velavo?

QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 12:12)
*

Zinok nelabai taip. butent del 'jei zmogus nenori pasveikti". Sioje vietoje reikia suprasti, kad ji serga, tai chemines rakcijos jos smegenyse ir ji tiesiog nezino, kad reikia noreti. Jeigu ji butu norejusi pasveikti taip akivaidziai, besilankydama pas gydytojus, siciolizuodamasi, ji butu sveika, bet su liudesio sindromu (liudesys yra stadija pries lengvos formos depresija) ir tikrai nebutu klausimo apie klinikas. Ji tokioje stadijoje, kai jos kunas ne jos kunas, jos mintys ne jos mintys, ji nebeturi skausmo ir gebejimas verkti su laiku visiskai dingsta, prarastas savigarbos, jumoro jausmas, negebejimas patirti naujus pojucius, nuolatinis sunkumo pojutis ir cia yra uzburtas ratas - kuo daugiau ji netenka energijos guledama, tuo blogiau jauciasi. ir gana sunkiai eina parinkti antidepresantus, nes ju salutinis poveikis gali paveikti kitas organizmo sritis. Cia ne jos kalte, kad ji nenori, tai organizmo reakcijos i fermentus, o jos bukle yra siu reakciju pasekme ir ji tikrai negali nieko su savimi padaryti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.