Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 11:25)
tai ir valgyk mirksiukas.gif svarbu, paskutinis valgymas būtų 2-3 val prieš miegą.
mastau.gif o kaip nenorėt ko nors saldaus? blush2.gif

QUOTE(*River* @ 2012 11 08, 11:34)
Man irgi reik mesti valgyti. O tai tik valgau, valgau, valgau, sportas pamirstas iki kito pavasario, netruks man visi kg ataugti  blush2.gif
drinks_cheers.gif 4u.gif Verdam šiandien Bonos sriubą? biggrin.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 11:53)
kuo daugiau suvalgysi, tuo greiciau liekneji.
Skamba nuostabiai cool.gif

QUOTE(Grim @ 2012 11 08, 11:59)
Šiandien vėl į klinikas lašinių... Kasdien pas gydytojus kaip į darbą smile.gif
4u.gif


Skauda pilvą blink.gif Nejaugi mmm beldžiasi, kažkaip tikrai vėliau tikėjausi... Tokiais tempais histero gausis ciklo viduryj arba net antroj pusėj huh.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 11 08, 15:46)
mastau.gif o kaip nenorėt ko nors saldaus?  blush2.gif

Verdam šiandien Bonos sriubą?  biggrin.gif

Skauda pilvą  blink.gif Nejaugi mmm beldžiasi, kažkaip tikrai vėliau tikėjausi... Tokiais tempais histero gausis ciklo viduryj arba net antroj pusėj huh.gif

Aha blush2.gif

Kas tai yra? Man reikia, kad butu skanu biggrin.gif Salierais, kaip Maide, negaleciau maitintis biggrin.gif

O pakeisti datos nepavyktu?
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 08, 16:12)
Aha  blush2.gif

Kas tai yra? Man reikia, kad butu skanu  biggrin.gif Salierais, kaip Maide, negaleciau maitintis biggrin.gif

O pakeisti datos nepavyktu?

Sveikutes, as irgi ziurinejau apie ta sriuba, nes svoris auga oi oi oi.... doh.gif baisu rolleyes.gif

Druide, laikau kumstukus uz Tave, privalai pralauzt ledus smile.gif juk mums reikia nauju nestukiu smile.gif

River, kaip tu laikaisi? Kaip Tavo nuotaikos? Kaip sveikata?

Mergaites, prisimenat sapnavau, kad vaziuoju vis i kelione. Nepatikesit, sianakt jau netiketai grizau is keliones lotuliukas.gif ne sapnai, o anekdotai pas mane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 08, 12:34)
Tai gal neparsivilks  ax.gif

Man irgi reik mesti valgyti. O tai tik valgau, valgau, valgau, sportas pamirstas iki kito pavasario, netruks man visi kg ataugti  blush2.gif
parsivilks, kur jos dings.

nu jau nu jau... susiimam!


QUOTE(maika @ 2012 11 08, 15:46)
mastau.gif o kaip nenorėt ko nors saldaus?  blush2.gif

Skamba nuostabiai  cool.gif

4u.gif
Skauda pilvą  blink.gif Nejaugi mmm beldžiasi, kažkaip tikrai vėliau tikėjausi... Tokiais tempais histero gausis ciklo viduryj arba net antroj pusėj huh.gif
Kad nenoreti saldaus, reikia gerti chromo vitaminus. O saldu galima pakeisti dziovintais vaisiais - ne ka maziau saldu ir skanu. ir laaabai sveika. Ypac - dziovintos slyvos.

Skamba tai nuostabiai, bet as gi nieko nesakiau apie jos skoni laugh.gif Ir ten dafiga saljeru laugh.gif Bet kadangi as megstu astriai, tai man tinka. Kita vertus, visada galima nauduoti prieskonius ir sriuba igauna jusu norima skoni.

Nu gal prikibo kas nors ir pleciasi bigsmile.gif
QUOTE(,,Selina'',2012 11 08, 17:28)
Sveikutes, as irgi ziurinejau apie ta sriuba, nes svoris auga oi oi oi.... doh.gif baisu rolleyes.gif

Mergaites, prisimenat sapnavau, kad vaziuoju vis i kelione. Nepatikesit, sianakt jau netiketai grizau is keliones lotuliukas.gif ne sapnai, o anekdotai pas mane lotuliukas.gif

tai virk, o ne ziurek. As igudau jau. Turiu visa puoda. tai kaip ir turiu ka valgyti, bet kaip ir neturiu. laugh.gif matyt, jos poveikis toks stebuklingas ir yra, kad nenori valgyti laugh.gif

Prisimenu. Nu ir kaip keliones ispudziai? Kur buvai? biggrin.gif

p.s. verysad.gif g.gif o as turiu itarimu. du NT skirtingu firmu rodo vos vos vos iziurima vaiduokli. gal vel biocheminis.. todel ir nepramusa mmm. kai nukris iki 5, pramus gal. zodziu, paziuresiu ka BT ryt ryte rodys. gal petrusiu uzsivirti ir nuo lovos pasokineti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 08 lapkričio 2012 - 17:12
QUOTE(maika @ 2012 11 08, 14:46)
mastau.gif o kaip nenorėt ko nors saldaus?  blush2.gif


norėk ir valgyk, tik tada jau teks atsisakyt pagrindinio maisto smile.gif pvz. kaip man būdavo, norisi alaus ir čipsų, tada jau vakarienės nevalgau.

QUOTE(,,Selina'',2012 11 08, 16:28)
Mergaites, prisimenat sapnavau, kad vaziuoju vis i kelione. Nepatikesit, sianakt jau netiketai grizau is keliones lotuliukas.gif ne sapnai, o anekdotai pas mane lotuliukas.gif


nu tikrai biggrin.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 16:46)
gal petrusiu uzsivirti ir nuo lovos pasokineti?


o iš kur toks noras? o jei prikibo ir viskas gerai, tos petruškos nepadės smile.gif

aš po gydytojos, po apžiūros pasakė, kad dar ilgai vaikščiosiu irnesakyk.gif jei netikėtai vandenys nenubėgs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 lapkričio 2012 - 17:20
QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 18:19)
norėk ir valgyk, tik tada jau teks atsisakyt pagrindinio maisto smile.gif pvz. kaip man būdavo, norisi alaus ir čipsų, tada jau vakarienės nevalgau.
nu tikrai biggrin.gif
o iš kur toks noras? o jei prikibo ir viskas gerai, tos petruškos nepadės smile.gif

aš po gydytojos, po apžiūros pasakė, kad dar ilgai vaikščiosiu irnesakyk.gif jei netikėtai vandenys nenubėgs.
aga, as irgi taip darau - jeigu noriu alaus ir surio - jokios vakarienes. Tiesa, apsinesu tada greitai. uztat pigiau kainuoja alus.. Maziau isgeri.

tas noras is to, kad 31 cd negali buti tokiu matomai neimatomu antru pagaliuku. turi buti ryskus, jeigu viskas OK. vis delto, nusprendziau, kad tamoxifenas kad ir pagerina kieki, taciau ant spermatozoidu kokybes tai niekaip neatsispindi. tai lieka IVF. Arba donoras. Donoras labiau realus variantas. Nes manau, kad tokiam nuostabiam vyrui tikrai netinka tokia kvaila, nemastanti zmona.

O pas gydytojus tas "dar ilgai" - tai kiek? savaite, ar dvi? bet juk ne menesi, a? Bet gi pernesioti irgi neleis, skatinamuosius gi siulys, ar lieps leisti.. Nekalbejot apie tai? Gal pataikysiu i lapkr 22? och, kaip norisi zuzliuka pamatyti.. jau taip laukiu.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 08 lapkričio 2012 - 17:40
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 17:46)
p.s.  verysad.gif  g.gif o as turiu itarimu. du NT skirtingu firmu rodo vos vos vos iziurima vaiduokli. gal vel biocheminis.. todel ir nepramusa mmm. kai nukris iki 5, pramus gal. zodziu, paziuresiu ka BT ryt ryte rodys. gal petrusiu uzsivirti ir nuo lovos pasokineti?


Ko iskart taip pesimistiskai... O NT turbut ne ryte darei, gal del to nerysku?

QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 18:19)
aš po gydytojos, po apžiūros pasakė, kad dar ilgai vaikščiosiu irnesakyk.gif jei netikėtai vandenys nenubėgs.

Gal zuzliukas nori buti Saulys, o ne skorpionas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 08, 18:46)
Ko iskart taip pesimistiskai... O NT turbut ne ryte darei, gal del to nerysku?
Gal zuzliukas nori buti Saulys, o ne skorpionas biggrin.gif

Su mano nestumine patirtimi, eilinis ryskesnis II issaukia begale ryskiu emociju, kaip tas panika, paranoja, isterija ir absoliutu pesimizma, jeigu ne apatija tokiam ivykiui. bet si karta as visu siu emociju isvengiu, nes NT darytas su rytiniu, kas automatiskai issklaido visas paranojas ir speliones is serijos "a vdrug".

Zuzliukui namelyje silta ir jauku. Jis nenori i si salti listi. galvoja, jeigu jau turiu galimybe pagyventi siltai, kai visi norai patenkinami ir nereikia zviegti, kad i tave atkreiptu demesi ir tuo labiau, zviegimu aiskinti ko nori, tai kodel to nepadarius ilgeliau.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 17:38)
tas noras is to

O pas gydytojus tas "dar ilgai" - tai kiek? savaite, ar dvi?

bet juk ne menesi, a? Bet gi pernesioti irgi neleis, skatinamuosius gi siulys, ar lieps leisti.. Nekalbejot apie tai?

Gal pataikysiu i lapkr 22? och, kaip norisi zuzliuka pamatyti.. jau taip laukiu..  rolleyes.gif


visaip būna.. juk ir ciklas nebe laikrodukas.

taip supratau, laiku. juk dar 11 dienų - nemažai. be to, mano ciklas visada ilgesnis būdavo nei 28 dienos, dar tas turi įtakos terminui. nors kai du ciklai iš eilės buvo stimuliuoti ir 28 dienos, tai gal ir teisingai ta data apskaičiuota g.gif

ne, nekalbėjom, gal kitą kartą, po savaitės eisiu. jei jau neprasidės laiku, tai bandysiu verstis be skatinamųjų, o su liaudiškom priemonėm - namų tvarkymas, užuolaidų kabinimas, seksas, etc..

kokia įdomi data išeitų bigsmile.gif
tiesa, jei dėsiu nuotraukas, tai taip pat į užrakintą albumą, į kurį užsienyje patekti negalėjai.. ar bandei iš namų?
Papildyta:
QUOTE(*River* @ 2012 11 08, 17:46)
Gal zuzliukas nori buti Saulys, o ne skorpionas biggrin.gif


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 18:38)
vis delto, nusprendziau, kad tamoxifenas kad ir pagerina kieki, taciau ant spermatozoidu kokybes tai niekaip neatsispindi.


Gali buti g.gif Beje, per genetikos paskaitas aiskino, kad visokios genu mutacijos (kurios dazniausiai ir baigiasi persileidimais ir nesivystanciais nestumais) daug dazniau buna del vyru kaltes (nes spermatozoidu gamybos procese buna daugiau lasteliu dalijimosi ir del to padideja klaidu tikimybe). Be to, priklauso ir nuo vyro amziaus, kuo toliau, tuo blogiau. Tai va, gali buti, kad musu vyrai per seni vaiku darymui g.gif

Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 18:57)
visaip būna.. juk ir ciklas nebe laikrodukas.

taip supratau, laiku. juk dar 11 dienų - nemažai. be to, mano ciklas visada ilgesnis būdavo nei 28 dienos, dar tas turi įtakos terminui. nors kai du ciklai iš eilės buvo stimuliuoti ir 28 dienos, tai gal ir teisingai ta data apskaičiuota g.gif

ne, nekalbėjom, gal kitą kartą, po savaitės eisiu. jei jau neprasidės laiku, tai bandysiu verstis be skatinamųjų, o su liaudiškom priemonėm - namų tvarkymas, užuolaidų kabinimas, seksas, etc..

kokia įdomi data išeitų bigsmile.gif
tiesa, jei dėsiu nuotraukas, tai taip pat į užrakintą albumą, į kurį užsienyje patekti negalėjai.. ar bandei iš namų?
nu cia tai tikrai... nebelaikrodukas. prisikalbejau su tuo "vadoveliniu variantu". D is manes juokiasi kaip per KVN..

Nu ziuresim.. gal ir laiku..

12.11.22.. grazu ziureti. (mano pirmosios meiles data 77.11.22 )

ne, is cia neziurejau. reikia pabandyti, gal vakare iseis prisesti atkapstyti nuoroda, nes sian visa diena klausausi rekimu ir dirbu MV darba. tai tuoj vaziuosiu dar su reikalais.

bet tau, tikriausiai, jau visiskai nebesvarbu, ar Saulys, ar Skorpionas, jis tau - Zuzliuuukaaaas rolleyes.gif

QUOTE(*River* @ 2012 11 08, 19:21)
Gali buti  g.gif Beje, per genetikos paskaitas aiskino, kad visokios genu mutacijos (kurios dazniausiai ir baigiasi persileidimais ir nesivystanciais nestumais) daug dazniau buna del vyru kaltes (nes spermatozoidu gamybos procese buna daugiau lasteliu dalijimosi ir del to padideja klaidu tikimybe). Be to, priklauso ir nuo vyro amziaus, kuo toliau, tuo blogiau. Tai va, gali buti, kad musu vyrai per seni vaiku darymui  g.gif
ir pabandyk tu jiems paaiskinti. vat MV gydytojas leptelejo, kad niekas nesvarbu, vyras apvaisino ir tiek, o jeigu neisnesioja, nustoja vystytis, tai tik moters problema. Tai man nesivystancius jau prikaisioja, kad cia AS nieko negaliu. Zodziu, atmosfera kas liecia vaikus, ziuriu, fantastiska.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 18:51)
reikia pabandyti, gal vakare iseis prisesti atkapstyti nuoroda

bet tau, tikriausiai, jau visiskai nebesvarbu, ar Saulys, ar Skorpionas, jis tau - Zuzliuuukaaaas  rolleyes.gif

Zodziu, atmosfera kas liecia vaikus, ziuriu, fantastiska.


nekapstyk, atsiųsiu AŽ mirksiukas.gif

tai jau tikrai, kad nesvarbu smile.gif o ir vistiek ant ribos ta data, taip kad turės ir to ir ano ženklo savybių.

console.gif

paguldėm šian anytą į ligoninę, pusiau privati, ne psichuškė kokia, tai vyrui bus ramiau..
Atsakyti