Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(,,Selina'',2012 11 15, 22:00)
Nu ***** kaip kvailai.....Man irgi tie skatinimai ziurus moters kankinimas schmoll.gif

Bet gal dar visai be reikalo save grauzi, o gal visai netiketai va paims ir nubegs vandenys....
Buk gerute, nesinervink mirksiukas.gif


tai moters ten kaip moters, bet vaikui kaip.. juk kai jis pasiruošęs gimti, jis pradeda išskirti oksitociną, kuris ir skatina sąrėmius, gimdymą, vaikas turi 12-16 val (dažniausiai) visam procesui, o skatinant jis "išstumiamas" lauk per 4-5 val doh.gif net manau, kad CP tokiu atveju būtų geriau..

galbūt ir be reikalo, galbūt po savaitės, normaliai pagimdžius tik nusišypsosiu tokioms savo mintims, bet šian yra kaip yra..
4u.gif

labas rytas user posted image

Maidut, šian laukiam tavo naujienų po tyrimo ir konsultacijos pas S.
Atsakyti
Labas rytas.
Man atrodo mano sefe nori ilgai padirbeti viena tongue.gif Oj greitai as jau tai galiu suorganizuoti tongue.gif
QUOTE(zuzla @ 2012 11 15, 18:24)
pas mane naujienos net nežinau kokios.. Zuzliukas juda kruta, širdutė plaka puikiai, taigi į dienos šviesą nesiruošia nei pro kur, kaklas aklinai uždarytas, kietas.. jei po savaitės bus tas pats, gausiu siuntimą į ligoninę verysad.gif o ten skatins.. ir jei kaklas vistiek nesidarys, viskas gali baigtis CP..

O dabar ramiai: ne skatinimas nei CP tai ne nuosprendis - tai Zuzliuko gyvenimo pradzia. Na jei jau taip ir susiklostys situacija, priimk tai kaip butinybe ir viskas 4u.gif Aisku, noretusi kad viskas vykstu vadoveliskai, bet kaip bebutu, bus gerai 4u.gif

O tai "sudegiau" su "stavke" ant siandienos doh.gif
Atsakyti
Sveikos:-) perskaiciau delfi straipsni:mokslininkai nustate,jog didziuma neaiskaus nevaisingumo atveju kalta pazeista vyru spermos DNR blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 15, 19:51)
*tai kad atrodo pasakojau smile.gif kai jokie vandendieniai, maisto derinimas, nevalgymas ir kt. nepadėjo, pradėjau valgyt dažnai po mažai, 5-6 kartus per dieną. buvo
**tai ne tiek tas CP baisu, kiek baisus skausmas skatinant verysad.gif ir tik

Labas visoms,
*jo pati geriausia dieta 5-6 kartai ir porcijos delno dydžio. Nėra šoko organizmui ir tie kg negrįžta dvigubai. Tik blogiausia yra tai , kad ne visiems su darbo ritmu išeina tai suderinti. Ypač kai darbas nekabinetinis ir neprognozuojamas.
**aš irgi rinkčiausi jaučiu iš karto CP. Bet nesinervuok , viskas turi būt gerai 4u.gif

Laukiam Maidės rezultatų. Mes vilties vis tiek neprarandam.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Per savaitę numečiau 1,5 kg huh.gif Vakarais ir savaitgaliais labai apriboju save. Sunkoka sad.gif

Skauda galvą sad.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 11 16, 10:05)
Sveikos  4u.gif

Per savaitę numečiau 1,5 kg huh.gif Vakarais ir savaitgaliais labai apriboju save. Sunkoka sad.gif

Skauda galvą sad.gif

4u.gif . Man irgi kažkokia sunki galva.
Bandyk vandens daugiau gerti. Kartais padeda.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Pasiilgau jusu visu labai 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(zuzla @ 2012 11 15, 18:24)
pas mane naujienos net nežinau kokios.. Zuzliukas juda kruta, širdutė plaka puikiai, taigi į dienos šviesą nesiruošia nei pro kur, kaklas aklinai uždarytas, kietas.. jei po savaitės bus tas pats, gausiu siuntimą į ligoninę verysad.gif o ten skatins.. ir jei kaklas vistiek nesidarys, viskas gali baigtis CP..

Iki 23 viskas jau bus ten atsidare ir pagimdysi naturaliai ir lengvai irnesakyk.gif
Vyro sesei padejo seksas, kai niekaip nenorejo gimti jos pirmagimis smile.gif

As nutariau, kad dietos man nereikia laikytis, tik reikia kazkaip atsikratyti blogo iprocio uzkandziauti prie kompo ir skaitant knyga. Tik nezinau kaip ta padaryti, nes tas iprotis paveldetas dar is mamos ir mociutes ir pas mane nuo pat vaikystes g.gif
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2012 11 16, 08:29)
blogiausia yra tai , kad ne visiems su darbo ritmu išeina tai suderinti. Ypač kai darbas nekabinetinis ir neprognozuojamas.

**aš irgi rinkčiausi jaučiu iš karto CP. Bet nesinervuok , viskas turi būt gerai 4u.gif


tikrai taip..

4u.gif

QUOTE(maika @ 2012 11 16, 10:05)
Per savaitę numečiau 1,5 kg huh.gif Vakarais ir savaitgaliais labai apriboju save. Sunkoka sad.gif


niekas ir nesakė, kad keisti įpročius lengva, laikykis 4u.gif

QUOTE(stryga @ 2012 11 16, 10:20)
Laba diena  4u.gif Pasiilgau jusu visu labai  4u.gif


4u.gif

QUOTE(*River* @ 2012 11 16, 10:25)
Vyro sesei padejo seksas, kai niekaip nenorejo gimti jos pirmagimis smile.gif


pabandėm vakar.. po kelių mėnesių pertraukos skaudėjo kaip pirmą kartą doh.gif net su lubrikantu..

vienas langas išplautas, kambariai išsiurbti, pailsėsiu ir eisiu miškan.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 16, 07:29)
tai moters ten kaip moters, bet vaikui kaip.. juk kai jis pasiruošęs gimti, jis pradeda išskirti oksitociną, kuris ir skatina sąrėmius, gimdymą, vaikas turi 12-16 val (dažniausiai) visam procesui, o skatinant jis "išstumiamas" lauk per 4-5 val doh.gif net manau, kad CP tokiu atveju būtų geriau..

galbūt ir be reikalo, galbūt po savaitės, normaliai pagimdžius tik nusišypsosiu tokioms savo mintims, bet šian yra kaip yra..
4u.gif

labas rytas user posted image

Maidut, šian laukiam tavo naujienų po tyrimo ir konsultacijos pas S.

As irgi tokiu atveju uz CP. Nepatirsit tuomet nei vienas baisaus soko.
Atsakyti
QUOTE(,,Selina'',2012 11 15, 17:19)
labukas visoms wub.gif
ai, as gerai. Bandau numest koki kila, nes nu jau zinokite, pilvukas tai kaip kokiam 5 meneiuki nescia buciau. As visada pilneju, jei tik nervukai sukyla lotuliukas.gif
Bet pasigirsiu, kad siandien varom i baseina su vyru, reikia siek tiek relakso ax.gif aisku be pirciu schmoll.gif
kai as stresuoju, as apie maista net negalvoju.


QUOTE(zuzla @ 2012 11 15, 18:24)
pas mane naujienos net nežinau kokios.. Zuzliukas juda kruta, širdutė plaka puikiai, taigi į dienos šviesą nesiruošia nei pro kur, kaklas aklinai uždarytas, kietas.. jei po savaitės bus tas pats, gausiu siuntimą į ligoninę verysad.gif o ten skatins.. ir jei kaklas vistiek nesidarys, viskas gali baigtis CP..
lapkr 22 juk sakiau. tai dar anksti tiesiog mirksiukas.gif


QUOTE(zuzla @ 2012 11 15, 20:51)
porcijos tos pačios - mažos, t.y. tiek, kiek telpa delnuose.

ai karoče..

as pagalvojau, kad jeigu as valgyciau tiek kiek telpa mano delnuose... As tikrai nieko nenumesciau. Bet papilneciau tai tikrai. Nemazi tie mano delnai.

Viskas bus gerai. Zuzliukas ateis laiku.

QUOTE(zuzla @ 2012 11 16, 08:29)
tai moters ten kaip moters, bet vaikui kaip.. juk kai jis pasiruošęs gimti, jis pradeda išskirti oksitociną, kuris ir skatina sąrėmius, gimdymą, vaikas turi 12-16 val (dažniausiai) visam procesui, o skatinant jis "išstumiamas" lauk per 4-5 val doh.gif net manau, kad CP tokiu atveju būtų geriau..

Maidut, šian laukiam tavo naujienų po tyrimo ir konsultacijos pas S.
bet po CP antraji vaika jau privalesi gimdyti su CP. Po CP atrodo, natur nebegimdo.

Tyrimo neejau daryti. Kraujuoti pradejau siandien. Pirmadieni paskambinsiu S, tai kai nustos kraujavimas eisiu paziureti ar viskas issivale ir ka toliau daryti. Prasidejo alergija ant dupho, esu isberta, viskas niezti ir t.t. Ir kaip tycia savo tepala pamirsau ukrainoje.

QUOTE(jurmarta @ 2012 11 16, 09:06)
Sveikos:-) perskaiciau delfi straipsni:mokslininkai nustate,jog didziuma neaiskaus nevaisingumo atveju kalta pazeista vyru spermos DNR blink.gif
Visai itikinamai skamba. Net nera prie ko prikibti. Ir net nera ko gydyti.


QUOTE(velnyte @ 2012 11 16, 09:29)
Laukiam Maidės rezultatų. Mes vilties vis tiek neprarandam.
Metas prarasti. As beviltiska. smile.gif


QUOTE(maika @ 2012 11 16, 11:05)
Per savaitę numečiau 1,5 kg huh.gif Vakarais ir savaitgaliais labai apriboju save. Sunkoka sad.gif

Skauda galvą sad.gif
Saunuole smile.gif O savaitgaliais kodel save riboji? Tiesiog pakeisk produktus ir valgyk lieknedama. Vietoj grietines yra skanus liesas jogurtas, kuris gauna toki skoni, koki tu nori - nori, sumaisai su cesnakais ir zolelemis, nori - su uogiene ir voa la. Vietoje saldainiu - dziovinti vaisiai, riesutai. Obuolius gali valgyti kiek telpa.

Suvalgyk ka nors, daznai galva nuo alkio skauda. Bent jau man.


QUOTE(*River* @ 2012 11 16, 11:25)
Labas  4u.gif
Iki 23 viskas jau bus ten atsidare ir pagimdysi naturaliai ir lengvai irnesakyk.gif

As nutariau, kad dietos man nereikia laikytis, tik reikia kazkaip atsikratyti blogo iprocio uzkandziauti prie kompo ir skaitant knyga. Tik nezinau kaip ta padaryti, nes tas iprotis paveldetas dar is mamos ir mociutes ir pas mane nuo pat vaikystes g.gif
Riveriuk, ar tu ant 23 statei?

Galiu pasiulyti 2 variantus apie uzkandzius: 1. smulkiai susipjaustyk nesaldziu vaisiu uzkandziams ir uzkandziauk sau prie kompo. 2. paimk ka nors itin nekenciamo i lekste. As, pvz, nepernesu svieziu agurku, tai salia kompo buciau juos pasidejusi. Savaime, aisku, valgyt ju as nevalgyciau. (viena karta mano tevas nusprende mane ismokinti negriauzti nagu. man buvo 3 metai kokie. Jis mane gaude po visa buta, kad aptepti mano pirstus raudonais cili pipirais. Nuo to laiko as dievinu astru maista laugh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 16, 12:14)
Visai itikinamai skamba. Net nera prie ko prikibti. Ir net nera ko gydyti.
Metas prarasti. As beviltiska.  smile.gif


Nešnekėk nesąmonių, nesi tu beviltiška ir dar tikrai turi laiko ir vilties. Taip kad iki kito karto ir tškas jokių kitų beviltiškų minčių negali būt. Bus ta šventė tavo kieme ir nesiginčyk.
Atsakyti