Įkraunama...
Įkraunama...

Ispanija

Sveikute 4u.gif

Mes irgi su draugu planuojam kelione i ispanija (kosta dorada).
Planuojam rugpjucio pabaigoj rugsejo vidury.
Kaip manot ar dar galeism pasidziaugti ten papludimiu sualute? Ar nebus salta?
Dar cia pradzioje forumo snekejo apie Andorra. Ar kas vykot? Ka ten aplankyt butu galima?
Atsakyti
Andoroj geriausia aplankyti parduotuves.Tax free zona.
I Andora galima patekti kalnu keliu (rekomenduoju) arba tuneliu(lyg 5 eurai kainuoja). Vaziuojant kalnu keliu vaizdas nuostabus, vaziuojant tuneliu nieko nematai.Mes ivazinejom i Andora is Prancuzijos puses.Pirmas sustojimas buvo kazkoks parduotuviu miestelis. Susiraskit jame info centra ir pasiimkit Andoros lankytinu vietu zemelapius (uz dyka duoda). Pagrinde lankytinos vietos tai gamtos kampeliai. Sostineje pagrinde lankomos irgi parduotuves. Atminkit,kad sostineje sviesoforai veikia iki pietu,o po pietu del kamsciu reguliuoja policininkai/es.
Andora tai kalnas.Vienas pagrindinis kelias.Pasiklysti neimanoma.Is Andoros mes vaziavom i Ispanija. Isvaziuojant tikrino muitininkai,klause ka ir ko vezam(kiek bloku cigareciu,alkoholio).
Jei i Andora ivaziuosit is Prancuzijos,tai nustebins labai grazus krastovaizdis,nes Prancuzija nuo Andoros skiria Pirenu kalnai.
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 06 06, 11:38)
Planuojam rugpjucio pabaigoj rugsejo vidury.


rugpjucio gale dar nera ko kvepuoti.. rugseji jau pakenciama.. bet be kondicionieriaus dar neapsieisi.. taip, kad karscio per akis...
atvest pradeda gal tik rugsejo gale spalio men doh.gif

Sig ar irgi i Malaga tik pro sali.. po to i Almerija.. ax.gif zadam nuomotis masina tai kazin ar uzsuksim i pacia Malaga blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sejle: 06 birželio 2007 - 17:11
Dar kartą patikrinau žinutes, kad nepaklausčiau antrąkart blush2.gif : kiek galima turguose nusidėrėti, t.y. ar mušti kainą per pusę ar kaip Lietuvoj po 0,5 ar 1/2 Lt. Aš vis tikiuosi nenublūdijant pasiekti turgus ir bent jau vietinių vaisių paragauti. Ispanijoj ispaniškų braškių ar dar kažko lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Jūros gyviai kažkaip visai netraukia.
Atsakyti
kiek buvau turguj, tai beveik neteko deretis (gal, kad nemegstu?) o ir nelabai reikia.. nes rekauja visas turgus.. "viskas po 1 eura" doh.gif arba visokios akcijos... 1 kg tarkim 1 eu kainuoja, o 5 - 3 eu ir panasiai rolleyes.gif rubus pirkaus derejaus, tai nenuleido schmoll.gif siaip dauguma vis delto daro akcijas.. pardavineja ne po viena vnt, o po kelis ir taip tada nuleidzia... mirksiukas.gif

resiume: derintis vistiek daug nenusideresi.. ta prasme puse kainos kaip arabu salyse.. cia manau kazkas panasaus kaip LT, nuleis eura kita ir tiek unsure.gif
PS: pataisykit, jei klystu.. cia kalbu apie Almerijos turgu blush2.gif (gal kitur kitaip?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sejle: 08 birželio 2007 - 17:31
Man teko būti ir Kosta Bravoje (pakrantė, šiauriau nuo Braselonos) ir Kosta Doradoje (pakrantė piečiau nuo Barselonos) - labai patiko abi, gal kiek labiau Costa Brava.... Jeigu kas ilsesitės kuriame kurorte tai, sakyčiau, privalu nuvykti į Barseloną ir tai geriausiai padaryti savarankiškai - daugiau įpūdžių... Čia šitam forume daug prirašyta apie tai.
Kas važiuoja su vaikais Kosta Doradoje yra puikus pramogų parkas "Puerto Ventura"- su įvairiausiais atrakcionais, mažiesiems tikrai labai patiks... o ir suaugę gaus pakankaimai adrenalino, nes yra labaiii ekstremalių atrakcionių...
Atsakyti
QUOTE(Gyvybe @ 2007 06 03, 14:31)
Sveika jei dar ne per velu gali pabandyt pasiieskot per si vebsaita: http://www.holidaylettings.co.uk Pernai per ji nuomavaus vila.

o cia jei jau nuomojiesi, tai visa vila, ar ne?
Mums reikia kazko 2 zmonems. Nearandu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif , rugsejo pirmomis dienomis ruosiuosi ir as su drauge i kosta brava, issirinkom viesbuti 3 zvaigzdziu su pusryciais ir vakariene. Kiek esu atostogavusi anksciau, visada imdavau su viskas iskaiciuota, tai galvoju ar neapsirinkam dabar pasirinkdamos si varianta. Kaip ten yra su gerimu kainomis, ar labai brangu. Kaip vaisiu kainos. Siaip septyniom dienom paemus viska iskaiciuota kaina dideja beveik 400 lt, ar verta? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(afrika @ 2007 07 05, 14:09)
Sveikos mergaites smile.gif , rugsejo pirmomis dienomis ruosiuosi  ir as su drauge  i kosta brava, issirinkom viesbuti 3 zvaigzdziu su pusryciais ir vakariene. Kiek esu atostogavusi anksciau, visada imdavau su viskas iskaiciuota, tai galvoju ar neapsirinkam dabar pasirinkdamos si varianta. Kaip ten yra su gerimu kainomis, ar labai brangu. Kaip vaisiu kainos. Siaip septyniom dienom paemus viska iskaiciuota kaina dideja beveik 400 lt, ar verta?  g.gif  g.gif  g.gif

as atsimenu pries pora metu ir emiau pusrycius ir vakariene.... man asmeniskai maisto pakako.. nes diena vistiek noris, kur nors islekti.. o cia dar jei prietus, tai priristas esi.. nebent negrizt ant ju g.gif gerimu kainos... hmmm.. ziurint kokiu... visokios fantos skardinese ir tt... po 50 ct + - vaisiai + - apie 2 eurus... nuo keliasdesimt ct iki 2 eu.. priklauso nuo sezono ir vaisiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sejle @ 2007 07 06, 11:52)
as atsimenu pries pora metu ir emiau pusrycius ir vakariene.... man asmeniskai maisto pakako.. nes diena vistiek noris, kur nors islekti.. o cia dar jei prietus, tai priristas esi..

Ispanijos viešbučiuose priemoka už pietus tikrai nedidelė, mes mokėjom iki 200 už 10 dienų, tai, manyčiau, tikrai apsimoka, jei bent pusę laiko planuoji viešbuty praleisti. Be to, vykstant į eksursijas įdeda lauknešėlius - nieko ypatingo, bet vis tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(afrika @ 2007 07 05, 13:09)
Sveikos mergaites smile.gif , rugsejo pirmomis dienomis ruosiuosi  ir as su drauge  i kosta brava, issirinkom viesbuti 3 zvaigzdziu su pusryciais ir vakariene. Kiek esu atostogavusi anksciau, visada imdavau su viskas iskaiciuota, tai galvoju ar neapsirinkam dabar pasirinkdamos si varianta. Kaip ten yra su gerimu kainomis, ar labai brangu. Kaip vaisiu kainos. Siaip septyniom dienom paemus viska iskaiciuota kaina dideja beveik 400 lt, ar verta?  g.gif  g.gif  g.gif


Apsispręsti turi pati , bet....
pagal šiemetinį mano patyrimą Kosta Bravoje - 400lt/7d yra daug. Nežinau kiek jūs "pavalgantys", tačiau antras patiekalas (ne pats brangiausias) ir atsigerti kavinėse kainavo ape 10 eurų. Tuo labiau, kad valgant pusryčius ir vakarienę tokių sočių pietų kasdien valgyti nebūtina lotuliukas.gif Gėrimų kainos: Vanduo 1,5 -2lt. butelis, fantos - colos pigesnės nei pas mus, vynas - pigumėlis, kavai gerai turėti virdulį, kad galėtum gerti kambaryje. Vaisiai tikėjausi, kad bus pigesni, nes kainos svyravo apie 2eurus už kg schmoll.gif , tik Barselonos garsiajam turguj viskas buvo po 1eurą, o jau skonis neišpasakytas tongue.gif
Tai tiek kainų, o po to jau eina matematika biggrin.gif
Atsakyti
gal kas buvot ispanijoj su vaiku ir galetumet rekomenduot koki gera viesbuti prie pat juros?
Atsakyti