Įkraunama...
Įkraunama...

Ispanija

Tai faktas kur jau per baisu tai neleisciau pati ir patys neitu, bet yra tokiu atrakcionu kuriu tikrai nera ko bijoti, bet pvz truksta ugio kad ir to vieno cm. Zinociau daug maz nuo kiek laidzia tai pas batsiuvi paklijuociau padus kokiem batams ir veztumemes blush2.gif
Atsakyti
O sakykit ar brangi automobilių nuoma? Ir kur nuomoja? Nukrendi, apsigyveni, kur ieškot mastau.gif atsiprašau kad taip durnai klausiu, na bet man neaišku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2008 05 04, 13:12)
O sakykit ar brangi automobilių nuoma?  Ir kur nuomoja? Nukrendi, apsigyveni, kur ieškot mastau.gif atsiprašau kad taip durnai klausiu, na bet man neaišku  lotuliukas.gif

O nebandei internete paieškot? Pvz., surinkti google kokį nors „car rent Barcelona“ (ar kitą miestą) ir žiūrėti, ką išmeta. Va Barselonos kainų palyginimo puslapis pagal nuomos trukmę ir vietą. Užsisakyti gali ir iš Lietuvos, pristatys tau į oro uostą. Arba pasiimsi nurodytu adresu, bet užsisakiusi iš anksto žinosi, kad tavo išsirinkta mašina tikrai bus. O jei nežinai, ar tikrai reikės ir kada, tai vietoj bet kurioj turizmo informacijoj tau pasakys ir plane papaišys, kaip rasti.
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2008 05 04, 13:12)
O sakykit ar brangi automobilių nuoma?  Ir kur nuomoja? Nukrendi, apsigyveni, kur ieškot mastau.gif atsiprašau kad taip durnai klausiu, na bet man neaišku  lotuliukas.gif

Nuskrendi, apsigyveni, ir jei tai - kurortas, tai bus ant kiekvieno kampo tų nuomų thumbup.gif
O jei ne kurortas, ir jei nerasi, tai nueikį Turistų infocentrą, viską susakys smile.gif
Atsakyti
Pasikartosiu kaip kazkada sakiau kad myliu sita sali biggrin.gif 3kart buvau ir dar tiek pat ir daugiau mielai nuvaziuociau..ir ispanu zmones labai mieli..aisku siltesni tie kurie gyvena mazuose miesteliuose.. Gyvenau pas juos, buvo mano bagazas dinges tai patikekit man tempe viska ko galejo prireikt..biggrin.gif pradedant naujais apatiniais, pizamom..baigiant marskineliais ir dantu sepeteliu bigsmile.gif
Ne naujiena, bet tikrai patarciau pasimokyt kalbos ten vaziuojant.. visad kur nors einant, ekstra atveju ar klausiant tikedavaus kad kalbes angliskai ...tai pirmas klausimas budavo- Habla ingles? Jei- no....tada jau atsikvepiu, susikaupiu ir jau ispaniskai biggrin.gif bet kalbos mokejimas tikria laabai praverte ir kai kuriose situacijose gelbejo..tai nors pora reikalingiausiu fraziu ismokit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2008 05 04, 13:12)
O sakykit ar brangi automobilių nuoma?  Ir kur nuomoja? Nukrendi, apsigyveni, kur ieškot mastau.gif atsiprašau kad taip durnai klausiu, na bet man neaišku  lotuliukas.gif


mes kaip nuomavomes, tai ta firma isikurusi aeruoste...ir ten nuvykus pamatem, kad ju ten labai daug..bet visa tai dar padarem pries kelione: uzsakyma...nezinau ar taip rastum kokiu laisvu g.gif o siaip tai kazkaip mums visai nebrangiai gavos, bet bijau sumeluot, nes nera salia asmens kuris galetu patvirint...bet man atrodo 10 dienu mes mokejom maziau nei 200 euru. ir masina buvo nebloga - nauja peugeot.
Atsakyti
Sveiki smile.gif ,ruosiuosi su vaiku atostogauti LLORET DE MAR ,gal kas buvote?
Ziuriu,kaip tai visi i kitus krastus traukia g.gif
Atsakyti
buvom, tik ne konkreciai ten, salia calelloje. O kada jus planuojate vaziuoti?
Atsakyti
QUOTE(Garsink @ 2008 05 13, 16:19)
buvom, tik ne konkreciai ten, salia calelloje. O kada jus planuojate vaziuoti?

Planuoju,rugpjucio men,i pabaiga smile.gif
As tai kalbos,ne bum bum doh.gif ,bet vaikas mano anglu kalba gerai moka,tai gal,kaip nors ax.gif
Ar patiko jums?
Man drauge rekomendavo,sako ir miestelis nemazas , ir pramogu ir klimatas thumbup.gif
Atsakyti
gal kas zinote, koks dabar Barselonoje oras? per televizija rodo lietu vis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(maliavka @ 2008 05 14, 09:53)
gal kas zinote, koks dabar Barselonoje oras? per televizija rodo lietu vis sad.gif

Šiandien kaip tik per žinias mačiau, jog visą Kataloniją užpuolė didžiulė sausra. Vandenį tanklaiviais į Barseloną gabena nes savų išteklių nebeužtenka.
Papildyta:
QUOTE(rulle @ 2008 05 13, 13:08)
Sveiki smile.gif ,ruosiuosi su vaiku atostogauti LLORET DE MAR ,gal kas buvote?
Ziuriu,kaip tai visi i kitus krastus traukia g.gif

Pati ten buvus nesu, bet kiek pasakojo pažįstama ispanė, tai patarė į šį kurortą nevažiuot. Sakė važiuokit į bet kokį Ispanijos kurortą, bet tik ne į Lorret.
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2008 05 14, 08:17)

Pati ten buvus nesu, bet kiek pasakojo pažįstama ispanė, tai patarė į šį kurortą nevažiuot. Sakė važiuokit į bet kokį Ispanijos kurortą, bet tik ne į Lorret.


Priestarauciau, jeigu jau vaziuoti i Katalonija, tai Lloret, vienas is geresniu pasirinkimu. Bent jau mano reikalavimus sis kurortas atitiko.
Dabar mano argumentai uz:
miestelis nemazas, turintis Kataloniska vaizda, kazka panasaus i senamiesti, jame daug judejimo ir veiksmo, pilna kavinukiu, parduotuveliu ir problemos "ka dabar veikti " nekyla. Viesbuciu pasirinkimas didelis, todel galima pasirinkti pagal kokybe ir kaina. Papludimys neblogas, nors privaciu praktiskai kaip ir nera. Taigi, minusu beveik nematau.
Kitos kurortines vietoves, isskyrus Tossa de Mar, man pasirode zymiai prasciau, nes mazesnieji miestukai, esantys nuo Lloret link Barselonos gerokai siuolaikiskesni ir su maziau pramogu, o nuo Blaneso dar ir pacia juros pakrante eina gelezinkelis, kas nera labai malonu. Kosta Dorados miesteliai irgi niekuo neissiskiria, tiesiog tipiniai daugiaauksciu pastatu junginiai.

Tokia mano nuomone, o gyvenom mes po keleta dienu keliose siaures Ispanijos vietose, pravaziavom pakrante saziningai visa mirksiukas.gif
Atsakyti