Įkraunama...
Įkraunama...

Ispanija

cia 13 svaru i viena puse?
Atsakyti
QUOTE(just mamukass @ 2008 06 18, 19:43)
cia 13 svaru i viena puse?


taip, i viena. Jei is gironos oro uosto, apie 10 tada
Atsakyti
QUOTE(Garsink @ 2008 06 18, 20:30)
Nezinau kaip traukinys, bet shuttle transferas kainuoja apie 13svaru, paima is oro uosto nurodytu laiku ir nuveza iki viesbucio. cia kaina jei is barselonos oro uosto. Taip pat ir grizimas smile.gif




ar tikrai barselonoje mokama svarais? verysad.gif
ar cia tu is ukanojo londono, kad kitokiu pinigu nepazisti?
Atsakyti
Kas važiuoja iš Barselonos oro uosto traukiniu (jų sistema vadinasi Renfe) (10 linija, tokia rudai vyšninė plane) į Santa Susanna, Malgrat de Mar ar Blanes reikia išlipti 3 stotelėje, kuri vadinasi Sants ir pereiti į 1 liniją Blanes/Macanet (plane žydra) ir tada jau ten, kur reikia smile.gif Kaina priklausomai nuo zonos apie 14-16 eurų. Daugiau informacijos ieškokit čia Renfe. Tiesa, ispaniškai, bet nesunku susigaudyti 4u.gif

Dar yra bilietas vienai kelionei. Jis galioja 2 valandas. Važiuoti per 6 zonas kainuotų 4,10 eurų vienai asabai. Per tiek laiko tikrai įmanoma suspėti, aišku, jei nelipsit lauk ir neklaidžiosit su čemodanais. Išlipti iš po žemės tikrai nereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksnė: 19 birželio 2008 - 14:48
QUOTE(kobrumotina @ 2008 06 19, 08:09)
ar tikrai barselonoje mokama svarais?  verysad.gif
ar cia tu is ukanojo londono, kad kitokiu pinigu nepazisti?


tikrai ne svarais, ir as ne is londono. tiesiog bendrauju daugumoje su anglu bendrovem, tai kazkaip ipratau tuos dalykus skaiciuotis svarais smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

As irgi išvykstu į Ispanija Salou kurortą Villa Romana viesbuti Liepos 27 d.
Bandau susirinkti info ka nuveikt ir ką pamatyti. Nelabai moku anglų kalbą todėl sudėtinga.
Kaip nuvaziuot iki barselonos tikriausiai rasiu smile.gif bet mane domina kaip dasigauti iki tų turistinių autobusų (tie kur zali melini raudoni smile.gif )Prašau parašykite kas žinote. smile.gif
Taip pat norejau paklasuti ar lankesi kas nors kur torres vyna, brendi gamina. kiek zinau jis yrta kiles iš Katalonijos. Butu visai smagu susipažinti smile.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(krapyte @ 2008 06 20, 10:40)
Kaip nuvaziuot iki barselonos tikriausiai rasiu smile.gif bet mane domina kaip dasigauti iki tų turistinių autobusų (tie kur zali melini raudoni smile.gif )Prašau parašykite kas žinote. smile.gif
Taip pat norejau paklasuti ar lankesi kas nors kur torres vyna, brendi gamina. kiek zinau jis yrta kiles iš Katalonijos. Butu visai smagu susipažinti smile.gif

Turistinių autobusų stotelių yra 44 visame mieste, bet kurioje galima įsėsti. Pažiūrėk čia. Turbūt išlipsi Sants stoty? Pro ją eina mėlyna linija. Nusipirkusi autobuse bilietą gausi ir linijų žemėlapį, matysi, kur jos kertasi ir galima persėsti į kitos spalvos liniją. Bazinė jų stotelė prie Kolumbo paminklo, ten, kur Ramblas išeina prie jūros, ten ir jų kioskas, kur teikiama informacija (aišku, autobusuose irgi).

O dėl Torres žiūrėk čia, viskas surašyta, žemėlapis irgi duotas.

Atsakyti
Taip pat dar noreciua nuvykti į Flamenko vakarą. Kas buvo Salou gal žinot ar ten tokie vyksta? o gal organizuojamos išvykos ten kur šokama?
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2008 06 20, 14:53)
Mes rytoi isskrendam i Salou  thumbup.gif
Gal kas zinot kiek kainuoja taksi nuo Reus orouosto iki Salou  g.gif


apie 25 eurus lygtai kaina. o cia kazkas rase apie kelione i torres gamykla, tai bent jau mano nuomone ji visiskai niekuo neypatinga, bent jau man ispudzio nepaliko. Didziausia ispudi man paliko ir kur buvau po kelis kartus, tai port aventura parkas salou miestelyje, fontanai bei baznycia barselonoje, monserat vienuolynas ir kalnai kuriuose jis stovi. Aisku kiekvienam savo smile.gif
Atsakyti
Mes irgi isvykstame i Costa Dorada antradieni, tiesa, ne i viesbuti ir visiskai savarankiskai. Skrendam i Barselonos oro uosta de El Prat, jau turim issinuomave auto ir namuka apsigyvenimui (Miami Playa, kazkur 130 km nuo barselonos). Na, tikiuosi viskas bus gerai. Kai grisiu, galesiu papasakot, kaip mums sekesi. Geguzes men buvau Barselonoj, vazinejau tuo bus turistico, tai kiek pamenu kai ziurinejom ta nuolaidu knygele (gaila, kad esu ismetusi), tai nebuvo nuolaidos i Portaventura. As dabar apsiziurejau, kad vasaros laikotarpiui yra night tickets i Poraventura, siek tiek pigesni, kuriais mes turbut ir pasinaudosim, nes musu vaikams dar tik po 4 metus, tai turbut visa diena ten is tiesu neturetumem ka veikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(krapyte @ 2008 06 20, 11:38)
Taip pat dar noreciua nuvykti į Flamenko vakarą. Kas buvo Salou gal žinot ar ten tokie vyksta? o gal organizuojamos išvykos ten kur šokama?




Barselonoje tikrai yra, ispaniskame kaimelyje pueblo espanjol. kaina zmogui 35 eurai su vyno taure, 95 eurai su gera vakariene. yra dar tarpinsi variantas su uzkandziais, bet tiksliaos kainos neatsimenu, lygtai 60-65 eurai.
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Vakar grizau is Ispanijos,buvau Lorret de Mar, oras buvo labai geras thumbup.gif ,vanduo siltas,atostogos wub.gif
user posted image
Atsakyti