Įkraunama...
Įkraunama...

Ispanija

QUOTE(almuteee @ 2009 06 24, 21:02)
Gali pasidairyti i Salou miesteli. jis visai prie Tarragonos. ten ir papludimys superinis, jokiu akmenuku, ir juros dugnas lygus, grazus, tinkamas vaikams.
ten yra ir didziulis atrakcionu parkas Port Aventura, i kuri privaloma nueiti.

Tarragona pasirode daugiau miesto tipo, didesnis, o Salou daugiau kurortinis, poilsiui ir pan. Nors, jeigu norisi daugiau autentikos, nieko negaliu patart, nes pati buvau turistinej Salou dalyje


Tai butent Salou as ir nenoriu biggrin.gif Nes tai yra dirbtinai turistams pastatytas miestas is mazo zveju kaimelio. As noriu senamiescio, gatveliu, vietiniu zmoniu, kalbos, atentisku koncerteliu, man nera jau taip svarbu ar tai kurortinis miestas, ar didmiestis.

O Tarragonoje papludymiai skiriasi nuo tarkim Salou? Ar jie visoj Costa Dorada panasus savo svariu smeliu ir geru dugnu?
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2009 06 24, 19:17)
Kas turit kokiu atsiliepimu apie Sitges?

Jei tavęs neįtikino tai, ką apie Sitges rašėm po stalu ir aš, ir mano anam puslapy įdėtos nuotraukos (taip pat ir paplūdimio), tai juk gali pasigūglinti, be to, yra atsiliepimų virtualtourist'e ar tripadvisor'yje.
Atsakyti
Poilsiavau Ispanijoje praeitą vasarą, labai patiko thumbup.gif Pas savo brolį skridome tai ne su kelionių agentūra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2009 06 24, 23:38)
O Tarragonoje papludymiai skiriasi nuo tarkim Salou? Ar jie visoj Costa Dorada panasus savo svariu smeliu ir geru dugnu?


Tarragonos papludimiuose neteko buti, bet visu atsiliepimai itin geri ir, svarbiausia, zmoniu ne tiek daug kaip prie pat Barcelonos. Jeigu neskubu, galbut liepa nuvaziuosiu specialiai ir parasysiu.

Ne prie juros (juk ten nemazai upiu, ezeriuku, o galetumet ir nerealus kalnus pamatyt) galetumet vaziuoti i mano jau rekomenduota Camprodón, Ripoll, kitus mazus miestukus. Tiesiog vaziuoti keliuku ir ieskoti geru vietu, nes buvom atrade ezera ant kalno, susprogdinta baznycia, nuostabius vienuolynus, vynuogynus wub.gif
Prie juros atrasti autentikos sunkiau, juk jie gyvena is turizmo. Nepatarciau vaziuoti i Roses, turistai net labai vargina, tas pats ir Figueras (nors miestas grazus). Visai nieko Platja d'Aro, ten dazniausiai patys katalonai vaziuoja i kempingus, dievishkai grazus papludimys. Dar gal Palamós, bet nepamenu, ar jis labai turistinis.
Gal tai pades
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo po_stalu: 28 birželio 2009 - 10:24
QUOTE(po_stalu @ 2009 06 28, 10:06)
Tarragonos papludimiuose neteko buti, bet visu atsiliepimai itin geri ir, svarbiausia, zmoniu ne tiek daug kaip prie pat Barcelonos. Jeigu neskubu, galbut liepa nuvaziuosiu specialiai ir parasysiu.




Aciu! Uzsibukinau preliminariai 3-4 naktis Tarragonoje ir 4 naktis Barselonoje. Dar yr laiko apsispresti, kur ilgiau pabuti.

Mes be masinos blush2.gif Tai apsistosim ties didmiesciais ir is ju pavazinesim. Labai nemazai skaiciau apie Tarragonos papludimius, atsiliepimai dviprasmiski. Nu pasiziuresim. O vaziuojam mes jau liepos 24 d.

Po_stalu, o tu Ispanijoje gyveni?
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2009 07 05, 16:50)
Prasau kur ir kokie pavadinimai  bigsmile.gif


Su atmintim man prastai, bet ten yra du restoraneliai, Can Flores ir Can Flores II. Man atrodo, kad mes pirmajame pietavom (jie salia, tai tam artimesniame einant nuo centro). Cia adresas yra. Nemaciau, ar sakiau, kad tai nera labai pigu (jeigu versti i litus), bet mes uz visiska apsirijima su daaaug vyno, bendrais desertais, kava ir chupitos (shot'ais) metemes kiekvienas gal po 25-30 euru, taip kad kartais tikrai galima sau leisti taip skaniai pavalgyti.

Ir gyvenu, ir ne - vis migruoju. Vasara tai tikrai pakranteje busiu
Atsakyti
Aciu tau, patikrinsim biggrin.gif

Vakar benarsydama radau nuostabu viduramziu miesteli Besalu. Atrodo nuotraukose pritrenkiamai. Labai noriu ten nuvaziuoti!! Gal yra buvusiu? Turistu tikriausiai milijonas.
Atsakyti
Besalu girdetas man, reikes paklausti daugiau zinanciu.

Tai va, siandien Calafell buvau, kuris jau priklauso Tarragonos privincijai.
Papludimys labai fainas, gultus emem, kainavo 4 eurai, zmoniu nemazai, bet vietos sociai, turistu nedaug. Yra didelis parkingas nemokamas netoli papludimio, maistas skanus, gerimai irgi, gan pigu. Jei idomu, valgem restoranely 'el rei de la paella' (Carrer del San Pere, jeigu reikes zemelapy ieskot) uz 12 euru ir apsivalgem. Ten pat daro nerealias paellas! Ir daug labai smagiu bariuku. Taigi rekomenduoju ax.gif
Ir visai netoli, tik ~60 km nuo BCN. Patariu vaziuoti ne autopista, o paprastu keliu (jeigu ne savaitgali varysit, nes siaip daug masinu), nes kaip anksciau buvo mineta, nerealus vaizdai atsiveria, Casteldefels papludimys (kiek pamenu, didziausias Europoje), Vilanova, Sitges wub.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Diamond @ 2009 08 10, 22:45)
O gal galit nuoroda "tu lenku" imesti. Aciukas  4u.gif

Labai prasom smile.gif www.travelplanet.pl arba www.itaka.pl
Atsakyti
sveikos gal kas buvo http://www.marinelan...aluna/index.php ??
ar verta eiti?
Atsakyti
QUOTE(nickee @ 2009 08 25, 10:02)
sveikos gal kas buvo http://www.marinelan...aluna/index.php ??
ar verta eiti?

siam nebuvom , bet buvome pieciau siame:
http://www.portaventura.co.uk/
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2009 08 25, 20:04)
siam nebuvom , bet buvome pieciau siame: 
http://www.portaventura.co.uk/

ir kaip patiko?
ziuriu visi vandens parkai dirba iki rugsejo vidurio negi jau vesoka rugsejo viduri ? g.gif as tik ta viena radau kuris dirba kaip mes busim unsure.gif
Atsakyti