Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

95 tema
94 tema 93 tema 92 tema 91 tema 90 tema 89 tema 88 tema 87 tema 86 tema 85 tema 36-84 temos 1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.

Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.

Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.

Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Daug naudingos info rasit nekomentuojamoje temoje

Gražių ir skanių tortų!

Draudžiama:

* cituoti nuotraukas
* bet kokie reklaminio / komercinio pobūdžio skelbimai / paieškos
Atsakyti
Aciu uz grazius namucius smile.gif Jei nesupyksit noreciau atkelti klausima is praeitos temos smile.gif Gavau užsakymą vestuviniam
tortui, vieno aukšto du širdies
formos tortai sujungti ir apdengti mase.
Viskas būtų gerai, bet manęs
prašo, kad vienas tortas būtų
jogurtinis, o aš taip nemėgstu ir
nenoriu jų daryti. Kažkaip masė
ir jogurtinis tortas visai
nesiderina, be to tortai dideli,
reikės didelės formos, o vėliau
išpjaustyti širdies formą
neįsivaizduoju kaip tai reikės
padaryti su jogurtiniu tortu
Padėkit sugalvoti ir pasiūlyti kitą
variantą, kad tortas būtų gaivus,
bet ne su želatina smile.gif
Atsakyti
Oj kokios gražios pelėdos, fantastiškos. wub.gif


QUOTE(Mažulėlė @ 2012 11 08, 10:52)
Man ilgis, storis netrukdo, bet jis tiesiog kažkada seniai seniai mano tėčio tekintas. Pats pirmasis. Tai visokių duobių turi, "įkandimų". Labiausiai jis tiktų kočioti kelmui dengimo masę, nes gaunasi gražus medžio rievės raštas.  rolleyes.gif


Atkėliau savo žinutę apie kočėlą mėlynam_dangui. 4u.gif Beje, jei jau tokia tema išsirutuliojo, gal galėtų kas nors patarti, kokį kočėlą reikėtų įsigyti?


Ir gal kas nors man gali paaiškinti, kam skirti krimperiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 08 lapkričio 2012 - 11:27
RUTUTEX,jei gerai paruosi pertepima,tai nebus problemu ispjaustyti ar apdengti mase.Pati esu dengus,kam nesiderina,lai palieka ir nevalgo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rututex @ 2012 11 08, 12:10)
Aciu uz grazius namucius smile.gif Jei nesupyksit noreciau atkelti klausima is praeitos temos smile.gif Gavau užsakymą vestuviniam
tortui, vieno aukšto du širdies
formos tortai sujungti ir apdengti mase.
Viskas būtų gerai, bet manęs
prašo, kad vienas tortas būtų
jogurtinis, o aš taip nemėgstu ir
nenoriu jų daryti. Kažkaip masė
ir jogurtinis tortas visai
nesiderina, be to tortai dideli,
reikės didelės formos, o vėliau
išpjaustyti širdies formą
neįsivaizduoju kaip tai reikės
padaryti su jogurtiniu tortu
Padėkit sugalvoti ir pasiūlyti kitą
variantą, kad tortas būtų gaivus,
bet ne su želatina smile.gif


del skoniu: na gaivius pati siulau tik jogirtinius arba tokius kaip varskes gaivumeli (arba miksuoju jogurta, varske desertine ir grietinele). dekit riebia grietinele (as naudoju smilgos kur buna su sokolado gabaliukais ir kriausem 4,5proc. 350ml indukas) ji bus tirsta, tai zelatinos galima ir nedeti. O jei vistik det tai as 24cm tortui darau taip: 420 grietineles, 350 to jogurto, blenderiuotu konservuotu persiku (koks puse stiklines gal) ir 17g. zelatinos (tirpinu gal 60ml apelsinu sulciu)-niammmmmmmm tongue.gif Buna purus, lengvas bet standus. Na aisku jis is minkstesniu, bet jokiu formu suteipmui nereik-kremas standus. daugiau is gaiviu net nezinau ka siulyti g.gif
del sirdies formos: susiraskit internete trafaretuka kokios reik PVZ persikelkit ant popieriaus ir po to apipjausit jau sutepta tortuka, arba (turbut pati daryciau taip) issipjaukit biskvitus tada sutepkit.
Papildyta:
QUOTE(Mažulėlė @ 2012 11 08, 12:22)
Oj kokios gražios pelėdos, fantastiškos.  wub.gif
Atkėliau savo žinutę apie kočėlą mėlynam_dangui.  4u.gif Beje, jei jau tokia tema išsirutuliojo, gal galėtų kas nors patarti, kokį kočėlą reikėtų įsigyti?
Ir gal kas nors man gali paaiškinti, kam skirti krimperiai?

as naudoju TW kocela-su mediniu bandziau limpa visi galai doh.gif snekejo mergaites kad kitom tinka, man maniskis pats paciausias smile.gif
Klimperiai naudojami torto krasciukui dekoruoti. Suznybat masyte ir gaunasi toks grazaus rasto kantukas. Va kaip CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 08 lapkričio 2012 - 11:51
Del sirdies formos tai as nusprendusi daryti kvadratini tortuka ir apvalu, apvalu perpjausiu pusiau, abu tortus sujungus gausis tobula sirdis ir nereikes nieko ispjaustyt smile.gif todel ir nenoriu jogurtinio torto, nes jam reikes kvadratines formos, kad sustingtu, o kaip veliau man ji iskrapstyti ;( galvoju gal su maskarpone pameginti? Atsarginis variantas yra rafaelo tortas, o antrasis juodasis miskas. Ryt atvaziuoja ragauti ir issirinkti tortu, duosiu paragauti rafaelo ir juodojo misko, o db galvoju koki trecia toruka pasiulyti, jei rafaelo netiktu. Tad bandau rasti geresni varianta, nei jogurtinis tortas, kad liktu suzaveti ir pasirinktu mano siulomus tortukus. Taciau jei nepatiks tuomet teks vargti su jogurtiniu :/
Atsakyti
QUOTE(vaivin @ 2012 11 07, 15:03)
Sveikos supermamytes 4u.gif

Visu jusu tortukai nerealus, saunuoles thumbup.gif ir tikiuosi as ne tai kad taip bet bent jau panasiai kada ismoksiu ax.gif
As kaip visad su klausimais, tortuku savo nedristu rodyti, bet pasidziaugsiu, kad pastilazas jau gavosi thumbup.gif tikiuosi ir sekanti karta taip bus.
beje didelis dekui ramunei.v uz atakymus mano praeitam tortukui 4u.gif
Kita savaite reikia iskepti tortuka mazam berniukui sugavojau kad kepsiu meduti su zele gabaliukais. Noriu paklausti kaip jus sutepat tortus, as keik dariau visad tepiau formoje ir tai sunku man, o  kaip sutepti be formos? prterliociau visa virtuve o ant torto tikriausiai nieko neliktu, puosimu tema pervarcius 100 kartu, ten sutepta viskas idealiai ir atrodo taip lengvai, as kai imuosi tai nesitepa man, o jei datepu iki krastu, bega viskas. Gal kas paaiskintu kaip tai atlikti blush2.gif Dengti bandysiu pastilazu ir kaip nors papuosti visa tai. Tad klausimas,  ka lengviau apdengti  lygiai apvalu ar takim vieneto formos torta? tada dar klausimas uzsisakiautokias raideles bet jus  paaiskinkit kaip jas isspausti? kiek skaitinejau temoj tai reikia iskocioti pastilaza leisti padziuti ir tada per maistine plevele isspausti,  taip? bet tai ka visa ta liniuote ir spausti? o kur deti nereikalingas raides? klijuoti kaip suprantu uztenka  ir vandens jei svieziai isspausta, o  jei ne tai tik su aisingu ar kaip jis ten?
atleiskit uz kvailus klausimus, bet labai jau norisi ismokti ax.gif aciu jei kas atsakys 4u.gif

prasom, kad tik padetu smile.gif
na jei formoje ir ji nera kosminio dydzio tai ten viskas l. paprasta, pasidalinat kremuka kiek reik ir dedat saukstais, paskirstot ir viskas smile.gif Jei ne formoj tai dekit labiau i viduri, neikit visai prie krastuku, jis vis vien kiek pasispaus ir islys tas kremukas. Arba galit kiek kremo pasilikti ir kai sutepsit torta, jei reiks, uzpildysit ta likusi tarpuka. Pritariu, kad jei kremas gerai padarytas tikrai nieks ten nevarves smile.gif
del dengimo jau naitas atsake smile.gif
del raidziu: viskas taip kaip paraset. Nereik kociot dedziulio gabalo, pasidarot maziuka-ji ant maistines pleveles, ant jo ir plevele ir per virsu spaudziat (kociota turi buti plonai) tada graziai ispakuojat ir peiliu atsargiai nuimat (galit dar kiek ir palaukti kad apdziutu).

Papildyta:
QUOTE(rututex @ 2012 11 08, 12:54)
Del sirdies formos tai as nusprendusi daryti kvadratini tortuka ir apvalu, apvalu perpjausiu pusiau, abu tortus  sujungus gausis tobula sirdis ir nereikes nieko ispjaustyt smile.gif todel ir nenoriu jogurtinio torto, nes jam reikes kvadratines formos, kad sustingtu, o kaip veliau man ji iskrapstyti ;( galvoju gal su maskarpone pameginti? Atsarginis variantas yra rafaelo tortas, o antrasis juodasis miskas. Ryt atvaziuoja ragauti ir issirinkti tortu, duosiu paragauti rafaelo ir juodojo misko, o db galvoju koki trecia toruka pasiulyti, jei rafaelo netiktu. Tad bandau rasti geresni varianta, nei jogurtinis tortas, kad liktu suzaveti ir pasirinktu mano siulomus tortukus. Taciau jei nepatiks tuomet teks vargti su jogurtiniu :/

na is jusu vardintu tai mascarpone gaiviausias, nes man nei juodas miskas, nei tuo labiau rafaelo tikrai nera gaivus g.gif o varskes gaivumo (be jokiu persiku ir zele) nenorit? jei baisu kad minkstas tai darykit daugiau biskvito sluoksniu minkstu ir viskas. Teko formuoti ir jogurtini ir varskini-viskas ten ok smile.gif Dar pasiulyciau viena, bet ten vienas pertepimas gaivus kitas su kava g.gif
Atsakyti
Jie nori vieno gaivesnio, kito sunkesnio smile.gif manau reikes kovot su savo baimem ir daryti jogurtini smile.gif gavau sms, kad vyras BUTINAI nori jogurtinio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rututex @ 2012 11 08, 13:18)
Jie nori vieno gaivesnio, kito sunkesnio smile.gif manau reikes kovot su savo baimem ir daryti jogurtini smile.gif gavau sms, kad vyras BUTINAI nori jogurtinio biggrin.gif

na va smile.gif
Atsakyti
laba diena ax.gif

merginos reikia patarimo, su kokiu kremu butu galima tokias rozeles sumeistravoti ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2012 11 08, 15:03)
laba diena  ax.gif

merginos reikia patarimo, su kokiu kremu butu galima tokias rozeles sumeistravoti ?  blush2.gif

beze, grietinele, sviestinis-esme ne kremas, o antgaliukas ir igudziai smile.gif cia jau Keilos specifikacija smile.gif
Atsakyti
matau,kad Ramune atsake.Dedete i konditerini maiseli viename sone spalvota nudazyta jusu pasirinkta krema,o didziaja dali uzpildote baltu nedazytu tuo paciu kremu.Ir pirmyn.Fliancuokite rozes smile.gif
Atsakyti