Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 11 25, 21:03)
As jau baigiu prapult su grindu plytelem virtuvei, sestadieni tiek parduotuviu apvaziavom ir nenusipirkom... Gal kas daugiau nusimano ir patartu, kokios virtuvej geriau, blizgios, matines, ar pusiau blizgios, pusiau matines? Zinau kad reikia labai sviesiu, ar geriau imt labiau vienspalvi, ar labiau panasu i koki marmura, ar siaip su visokiais taskais, demem ir pan? Virtuve siaurinej pusej, sienos bus baltos, baldai - blizgi balta ir blizgi vysnine spalva... Suprantu, kad nelengvas klausimas, bet gal is patirties parasytume, kurias geriau priziuret... Pvz, vyras sako, kad nuo labai sviesiu ir vienspalviu matysis kiekvienas plaukas ar trupinys, as sakau, kad kaip tik nuo panasiu i marmura, nesuprasiu, svaru ar ne...  blush2.gif reikia jau jas pirkti, o kaip apsisprest...  doh.gif


pas anytą kambary, hole, virtuvėj tamsiai rudos grindys - tikrai trupiniai, plaukai, dulkės matosi doh.gif pas mane šviesios, biežinės - dulkių nesimato, kiekvienas trupinys į akis nekrenta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 25 lapkričio 2012 - 23:14
QUOTE(Kasco E-robot @ 2012 11 24, 19:50)
je je...cia as saipausi,nes mano toks stilius rasymo.....cia buvo atsakas i citata- "Italiskos labai geros buvo pirktos is senuku su gera nuolaida    ir lenkisku daugiau nepirkciau, nes labai vandes lasai isdziuve ant grindu matosi"...ir nebuvo pamineta nei plyteliu kolekcija,nei gamintojas....sorry 4u.gif



QUOTE(Vilienė @ 2012 11 24, 20:18)
aš skaičiau kam jūs atsakėt  mirksiukas.gif



na soriukas, tada neįsiskaičiau iki galo smile.gif galvojau su tuo pomidoru čia rimtai buvo. na tipo paantrino: ant lenkiškų vanduo matosi o ant ispaniškų - pomidoras. lotuliukas.gif na bent jau kažkam 5 minutes linksma buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvin @ 2012 11 25, 20:37)
Na suprantu kad jums labai patinka toks stilius, man ir labai patiko, bet dabar kur nuomuojames yra panasus baldai dramblio kaulo spalvos matiniai, tai tenka su jais pagyvent  doh.gif  mano desimt kartu keikti ir prakeikti, sakau pas mus nebus jokiu frezavimu, dar jei stalciu daug doh.gif tarnauju dabar joms nei dienos nera kad su skudureliu as per visus tuos tarpelius nepraeidineciau  mega_shok.gif

o kas ten su tom durelem negerai, tose tarpuose kazkaip labiau uzsitersia? as tiesa sakant ir dabar beveik kasdien savo lygias pavalau nes virtuvej daug sukiuosi, vis apsitasko ax.gif as tik kol kas abejoju del medzio minkstumo, kad mano du bernai nesugalvotu kokiu plaktuku padauzyt, nes taip buna, tai vat ir nzn ar atlaikys, vis delto medis... g.gif nes dabar plokste tai labai praktiskas daiktas. Gal kas gali is praktikos pasakyt kaip tas medis po keliu intensyvaus naudojimo metu atrodo? rolleyes.gif

tiesa dar apie virtuves, aejau cia keleta gamintoju, tai kosmaras, arba kaina schmoll.gif arba kokybe labai abejotina, tai pradejau apie ikea svarstyt g.gif bet nzn ar sugebesim patyt surinkti ir dar taip viska nepritaikysi kaip uzsakant pas gamintojus, na vien zo visikai pasimetus... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anisa: 26 lapkričio 2012 - 08:54
Kazkas klause apie kriaukles dydi, as irgi ilgai svarsciau ir blaskiausi del to dydzio ar reik metrines kriaukles ar uzteks 78cm.
Tai galiausiai issirinkau Franke MRG611. Ant to padeklo bus galima pasideti pjaustymo lentute, o nusivarvejimo inda galvoju gal pritaikysiu tiesiai ant kriaukles uzdeti. Taip sutaupysiu stalvirsio vietos ax.gif

QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 11 25, 20:03)
As jau baigiu prapult su grindu plytelem virtuvei, sestadieni tiek parduotuviu apvaziavom ir nenusipirkom... Gal kas daugiau nusimano ir patartu, kokios virtuvej geriau, blizgios, matines, ar pusiau blizgios, pusiau matines? Zinau kad reikia labai sviesiu, ar geriau imt labiau vienspalvi, ar labiau panasu i koki marmura, ar siaip su visokiais taskais, demem ir pan? Virtuve siaurinej pusej, sienos bus baltos, baldai - blizgi balta ir blizgi vysnine spalva... Suprantu, kad nelengvas klausimas, bet gal is patirties parasytume, kurias geriau priziuret... Pvz, vyras sako, kad nuo labai sviesiu ir vienspalviu matysis kiekvienas plaukas ar trupinys, as sakau, kad kaip tik nuo panasiu i marmura, nesuprasiu, svaru ar ne...  blush2.gif reikia jau jas pirkti, o kaip apsisprest...  doh.gif


Mums dizainere patare pirkt plyteles lappato (pusiau blizgios ar pusiau poliruotos skaitosi). Tos pacios plyteles gali buti matines, blizgios ir lappato. tai mes koridoriuose ir virtuvej tokias susidejome. Virtuvej pilksvas, bet jos tokios lyg su pienu maisytos. Tikiuosi labai nesimatys dulkes ax.gif
paradyz firmos berods
Atsakyti
Kadangi pas save norėjau pataupyti stalviršio plotą tai pasirinkome Franke MRG 610-58. Ateityje planuosiu įsigyti nuvarėjimo indą jai. Norėjau, kad būtų kuo didesnė pati kriauklė. Žiūresim ar pasiteisins. Šia savaitę laukiam meitrų jau montuoti mūsų virtuvę.
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 11 25, 21:03)
As jau baigiu prapult su grindu plytelem virtuvei, sestadieni tiek parduotuviu apvaziavom ir nenusipirkom... Gal kas daugiau nusimano ir patartu, kokios virtuvej geriau, blizgios, matines, ar pusiau blizgios, pusiau matines? Zinau kad reikia labai sviesiu, ar geriau imt labiau vienspalvi, ar labiau panasu i koki marmura, ar siaip su visokiais taskais, demem ir pan? Virtuve siaurinej pusej, sienos bus baltos, baldai - blizgi balta ir blizgi vysnine spalva... Suprantu, kad nelengvas klausimas, bet gal is patirties parasytume, kurias geriau priziuret... Pvz, vyras sako, kad nuo labai sviesiu ir vienspalviu matysis kiekvienas plaukas ar trupinys, as sakau, kad kaip tik nuo panasiu i marmura, nesuprasiu, svaru ar ne...  blush2.gif reikia jau jas pirkti, o kaip apsisprest...  doh.gif

Tik raibas , atspalvis nesvarbu.Pas mus blizgios,raibos ,šviesios ,virtuvė šiaurinėj pusėj, nieko nesimato,bet jei būtų saulėta patalpa tai gal praktiškiau matinės plytelės.
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 11 26, 09:48)
Mums dizainere patare pirkt plyteles lappato (pusiau blizgios ar pusiau poliruotos skaitosi). Tos pacios plyteles gali buti matines, blizgios ir lappato. tai mes koridoriuose ir virtuvej tokias susidejome. Virtuvej pilksvas, bet jos tokios lyg su pienu maisytos. Tikiuosi labai nesimatys dulkes  ax.gif
paradyz firmos berods

O kaip tos paradyz, kokybiskos?
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 11 25, 23:05)
As pirksiu Franke MTG 651-100. O spinteleje po kriaukle nebus jokiu lentynu, nieko, nes mums reikia erdves vandens valymo sistemai pastatyti, na dar tikiuosi tilps didele siuksliu deze ir koks kibiriukas su bulvem smile.gif

Čia Franke MTG 651-100
user posted image
Aš iš pradžių irgi norėjau su ta mažyte kriauklyte, bet paskui pamaniau, kad gal imsiu didesnį dubenį ir ant jo galėsiu užsidėt nuvarvėjimo indą kai reikės. Be to, man nepatiko, kad ta kriauklytė per vidurį. O kodėl pasirinkote tokią? Aš kai pagalvoju, kad jai reikės auktoti metrą stalviršio doh.gif

QUOTE(Blue_rose @ 2012 11 26, 09:48)
Kazkas klause apie kriaukles dydi, as irgi ilgai svarsciau ir blaskiausi del to dydzio ar reik metrines kriaukles ar uzteks 78cm.
Tai galiausiai issirinkau Franke MRG611. Ant to padeklo bus galima pasideti pjaustymo lentute, o nusivarvejimo inda galvoju gal pritaikysiu tiesiai ant kriaukles uzdeti. Taip sutaupysiu stalvirsio vietos  ax.gif

Čia Franke MRG611:
user posted image
Aš tokią imčiau, bet mane žiauriai nervina ta ventilio uždarymo rankenėlė priekyje doh.gif Jums nekliudo? Be to, ar nebus per mažas dubuo tam nuvarvėjimo indui? g.gif

QUOTE(Elzy @ 2012 11 26, 10:36)
Kadangi pas save  norėjau pataupyti stalviršio plotą tai pasirinkome Franke MRG 610-58. Ateityje planuosiu įsigyti nuvarėjimo indą jai. Norėjau, kad būtų kuo didesnė pati kriauklė. Žiūresim ar pasiteisins. Šia savaitę laukiam meitrų jau montuoti mūsų virtuvę.

O čia Franke 610-58:
user posted image
Nuvarvėjimo indą tikrai rasite, dubuo didelis, o kodėl nusprendėte pirkti be padėklo? Stalviršis bus akmeninis?


o aš jei dedu metrinę plautuvę, pagrindiniam stalviršiui lieka 80-90cm. Kaip manot, užteks? g.gif Ir dar bais noriu tą spintelę susiprojektuot taip, kad tilptų du šiukšlių kibirai (dideli), svogūnų indas, bulvių kibiriukas, kempinėlės, valymo priemonės, pirštinės, ploviklių buteliai, būtų gerai ir šiupeliuką ten įkišt doh.gif ir viską į 80cm spintelę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 26, 17:50)
O kodėl pasirinkote tokią? Aš kai pagalvoju, kad jai reikės auktoti metrą stalviršio doh.gif

Plautuves dalis skirta pasideti pas mane bus paciam kampe, tai man ir negaila, to stalvirsio man dar lieka, manau uzteks smile.gif as irgi is pradziu galvojau imt be kriauklytes, bet kiek pasikonsultavau su draugem, sake, kad ta kriauklyte geras dalykas. O i kitus modelius ne neziurejau, nes man reikia kad butu dvi vietos dviems kranams, tai siuo atveju tiko tik MRG arba MTG modeliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 11 26, 18:10)
sake, kad ta kriauklyte geras dalykas.

o kam jos ją naudoja? nes aš galvoju atsisakyt kriauklytės, imt didesnį dubenį ir nuvarvėjimo indą, kad užsidėtų ant viršaus. Kažin, kaip patogiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 26, 18:19)
o kam jos ją naudoja? nes aš galvoju atsisakyt kriauklytės, imt didesnį dubenį ir nuvarvėjimo indą, kad užsidėtų ant viršaus. Kažin, kaip patogiau? g.gif

Sako labai patogu vaisius ir darzoves plaut smile.gif As kadangi dar tokios neturejus, tai nezinau kaip kas patogiau, isbandysiu, tada parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 26, 16:50)
Nuvarvėjimo indą tikrai rasite, dubuo didelis, o kodėl nusprendėte pirkti be padėklo? Stalviršis bus akmeninis?


Stalviršis bus ne akmeninis. Manau išsiversiu ir be padėklo, kaip kad ir iki šios buvo. Didelė dalis indų keliaus į indaplovę. O vienas kitas įrankis ar puodukas tilps nuvarvinimo inde.
Atsakyti