Įkraunama...
Įkraunama...

Saulės poveikis nėštukei!

QUOTE(jurkona @ 2006 06 24, 15:59)
KO CIA SNEKETI APIE DEGINIMASI SAULEJE, JEIGU NERA SVEIKATOS PER TOKIUS KARSCIUS NET NOSIES I LAUKA ISKISTI.    karsta.gif

bet kai bunu kur prie vandenuku juk gali atsigaivint i vandenuka ir toliau gulinet... ax.gif bent jau man tai patiko...
Atsakyti
Siandien buvau ligoninej, nes tepliot pradejo, tai gydytoja pamacius kad esu ruda labai, piktai pradejo sakyt: tai ka i pliaza vaikstai?, sakau nevaikstau, tik vakar po pietu buvau, tai sako: Nori dabar nueisiu i koridoriu ir vyro paklausiu!!! lotuliukas.gif Nu bet rimtai nemelavau biggrin.gif aisku kol nezinojau, kad laukiuosi, tai svilindavausi, bet tik suzinojusi sustojau. Sake iki kol bus 12 sav isvis vengti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 06 25, 21:13)
Siandien buvau ligoninej, nes tepliot pradejo, tai gydytoja pamacius kad esu ruda labai, piktai pradejo sakyt: tai ka i pliaza vaikstai?, sakau nevaikstau, tik vakar po pietu buvau, tai sako: Nori dabar nueisiu i koridoriu ir vyro paklausiu!!! lotuliukas.gif Nu bet rimtai nemelavau biggrin.gif aisku kol nezinojau, kad laukiuosi, tai svilindavausi, bet tik suzinojusi sustojau. Sake iki kol bus 12 sav isvis vengti  doh.gif

na taip nestumo pradzioj tikrai nepatartina vien del persileidimu...juk ir karstos vonios, pirties ir negalima .. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 06 25, 21:13)
Siandien buvau ligoninej, nes tepliot pradejo, tai gydytoja pamacius kad esu ruda labai, piktai pradejo sakyt: tai ka i pliaza vaikstai?, sakau nevaikstau, tik vakar po pietu buvau, tai sako: Nori dabar nueisiu i koridoriu ir vyro paklausiu!!! lotuliukas.gif Nu bet rimtai nemelavau biggrin.gif aisku kol nezinojau, kad laukiuosi, tai svilindavausi, bet tik suzinojusi sustojau. Sake iki kol bus 12 sav isvis vengti  doh.gif



As irgi buvau "apsaukta" blink.gif del idegio verysad.gif , nors nei karto dar sia vasara nesideginau verysad.gif ! As esu tamsaus gymio, tai man uztenka ir per miesta pereiti, kad paruduociau. Tai dabar vaikstau kaip po soliariumo blush2.gif ! Gydytoja taip jau piktai ziurejo doh.gif ,kol neitikinau, kad jokiuose soliariumuose nesilankau ir plezuose nesideginu unsure.gif !
Atsakyti
o as savaitgali budama prie vandens stiprei nudegiau tai bijau kad gyd ant manes nerektun doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 06 27, 15:47)
As irgi buvau "apsaukta"  blink.gif  del idegio  verysad.gif  , nors nei karto dar sia vasara nesideginau  verysad.gif ! As esu tamsaus gymio, tai man uztenka ir per miesta pereiti, kad paruduociau. Tai dabar vaikstau kaip po soliariumo  blush2.gif ! Gydytoja taip jau piktai ziurejo  doh.gif ,kol neitikinau, kad jokiuose soliariumuose nesilankau ir plezuose nesideginu  unsure.gif !


Tu matai kaip buna g.gif dar ir nepatiki g.gif juk nevisos baltos gimsta tongue.gif mano sesute nuo gimimo ruda ir jei tik biski saulutei pabuna dar labiau paruduoja mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi kai nesilaukiau visada stengdavausi kuo rudziau idegti, ir ant saules galedavau isbuti nors ir visa diena. bet dabar jau nebegaliu - nebepatinka man tas karstis. savaitgali prie ezeriuko buvom, tai tik ir stengiausi i pavesi nulisti. ir visa laika bliuzeles nenusirengiau, kad tik pilvukas nedegtu.
cia kazkuri rase, kad maudesi blink.gif o galima mums atviruose vandenyse maudytis? g.gif as kazkaip nedrisau nei karto, nors ir labai karsta buvo ir vanduo svarus (atrode). tai tik pabraidziau, rankas apsislaksciau...
Atsakyti
as irgi anksciau priesh saule kaip ruonis vartaliodavausi lotuliukas.gif o dabar nei galima,kad net ir nenoriu ax.gif bet vaziuosim ketvirtadieni prie juros,tai sakiau dienos rezimas bus toks:nuo 8 iki 10 man prie juros,pasivaikshciosim,ishsimaudysim.tada namo,pietus pasidarysim,pavalgysim,pamiegosim ir nuo 16-17 val vel prie juros,tada jau bus galima is po skecio biski tai ishlysti,tai vel po juo paguleti ax.gif uzsisakiau apsauginiu kremu,tai manau,kad stipriai nenusvilsiu.saule mane greitai ima rudai.reiks kokia skara pasiimti nerta ant pilvuzo g.gif kaip tik turiu balta thumbup.gif o maudytis tai gal galima...nebent jau labai neaiskus koks prudas butu,kur vanduo labai stovintis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxyLady @ 2006 07 01, 11:20)
as irgi kai nesilaukiau visada stengdavausi kuo rudziau idegti, ir ant saules galedavau isbuti nors ir visa diena. bet dabar jau nebegaliu - nebepatinka man tas karstis. savaitgali prie ezeriuko buvom, tai tik ir stengiausi i pavesi nulisti. ir visa laika bliuzeles nenusirengiau, kad tik pilvukas nedegtu.
cia kazkuri rase, kad maudesi  blink.gif o galima mums atviruose vandenyse maudytis?  g.gif as kazkaip nedrisau nei karto, nors ir labai karsta buvo ir vanduo svarus (atrode). tai tik pabraidziau, rankas apsislaksciau...

Klausiau daktares apie maudymasi ir deginimasi, degintis is vis nepatartina, o maudytis netgi rekomenduojama nestukem,s bet deja ne su tokiuose vandens telkiniuose kokie yra Lietuvoje verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
sveikutes, nu ka as zinau, dar nestumo pradzioje vos ne pirmutinis mano klausimas gydytojai buvo ar galiu vaikscioti i soliariuma?leido, tik nepiktnaudziauti liepe, nu cia savaime aisku, semetos kursuose klausiau to paties, ten sake kad vaisiui nekenkia, bet kenkia nestuke.gif , bet tiek pat kiek ir ne nestukei, o ir maudytis gyd man leido, zinoma ne neryje ir nemune, bet leido, nes as be vandens turbut sudziuciau, manes vyras is vandens istraukt negali, kai bunam prie ezeriuku, ar kaime prie upes blush2.gif
Papildyta:
sveikutes, nu ka as zinau, dar nestumo pradzioje vos ne pirmutinis mano klausimas gydytojai buvo ar galiu vaikscioti i soliariuma?leido, tik nepiktnaudziauti liepe, nu cia savaime aisku, semetos kursuose klausiau to paties, ten sake kad vaisiui nekenkia, bet kenkia nestuke.gif , bet tiek pat kiek ir ne nestukei, o ir maudytis gyd man leido, zinoma ne neryje ir nemune, bet leido, nes as be vandens turbut sudziuciau, manes vyras is vandens istraukt negali, kai bunam prie ezeriuku, ar kaime prie upes blush2.gif
Atsakyti
Visa vasara isvaiksciojau pusiau perbalus, tai dziaugiuosi, kad oda bus pailsejusi nuo baisiuju spinduliu... Bet po gimdymo, praejus kokiam menesiukui, lysiu i soliariuma, tikiuosi maziukas leis mamytei pasprukti is namu... biggrin.gif
Atsakyti
kai dabar tokios karstos dienos nieko nebesinori..sedziu namose ir laukiu lietaus,,taip sunku vaiksciot o dar tas karstis alina,net nesinori apie jokia saule galvot.
Atsakyti