Įkraunama...
Įkraunama...

Saulės poveikis nėštukei!

Per daug nepiktnaudziauti reik. Su pirmaja dukrele kai buvau nescia buvom net prie juros nuleke, kaitinaus ir sauluteje, nieko blogo nenutiko. O su antraja - tai ant saules jau nebuvau, nes po keleto pabuvimo sauluteje vos neivyko persileidimas. Siaip cia tikrai likimas. Nes nuo likimo nepabegsi. O per daug gal nepiktnaudziauti g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2007 05 23, 20:42)
Na juk saulės tai vistiek vasarą neisšvengsim , bet specialiai degintis eiti neplanuoju  wub.gif


nu kai saule, vandenynas, baseinas shalia, tai nebusi apsivyniojus musulmonishkom chadrom :-) shoki i maudomuka. aishku, saules kremas butinas. bet chia galioja ne tik neschiosioms! geros vasaros!
Atsakyti
man gine sake nuo soliariumo susilaikyti, nes leliukui kenkiam, nors seniau i soliariuma eidavau kelis kartus per menesi ir ant saules nebunu, nes tikrai bloga darosi nuo saules schmoll.gif istversiu ir nesidegindama, pazistama buvo pajury, tai 2 men ligoninej gulejo, nes perkaito, cia manau kiekvienai kitaip g.gif
Atsakyti
Na manau vis tiek galima rasti išeitį, tik neriekia perlekti lazdos, gulėnėjant po saulute.
Atsakyti
As i soliariuma tai jokiu budu nescia nesiruosiu eiti. O del saules, na nesislepiu as nuo jos, bet specialiai eiti i pajury ir kepti karstyje nesiruosiu. Ne tik del to, kad saule pakenks, paciai pasidaro silpna, patankeja kvepavimas, dusina, sukyla spaudimas, butu vesiau nei dabar gal ir nueiciau, bet kad dabar ir mieste per saule paeejus trosku darosi, o ka ten prie juros tada veikti doh.gif
Atsakyti
kazi kaip nesciajai idegi ant saules uzdraude buti,prisitepliojus idegio kremus kaip zebras atrodau 4u.gif .gal kas gali ka pasiulyti? nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE
O su antraja - tai ant saules jau nebuvau, nes po keleto pabuvimo sauluteje vos neivyko persileidimas


O kada pajutai kad vos neįvyko persileidimas? Deginimosi metu pasidarė negera, ar jau po saulės vonios gryžus namo? Čia kokiam mėnesy taip? Gal tu šiluminį smūgį gavai, dėl to organizmas taip suveikė, nes šeip, man atrodo, kad saulė tik teigiamą poveikį turi (nepersikaitinant), juk organizme sintetinasi vit.D, o jis kūdikiui ir mamai labai naudingas. g.gif

QUOTE
Aisku pilvo gal nereiktu specialiai deginti,bet visa kita tai tikrai nepakenks:)


O aš manau, kad pilvą taip pat kaip ir rankas ar kojas, vienodai veikia saulė. Ir jei degintis, tai degintis visai. Mano maymu pakenkti gali tik perkaitinta galva, juk būtent galvos smegenų žievė (nerviniai centrai) yra atsakinga už bet kokius veiksmus ir poveiksmius organizme, todėl šiluminis smūgis smegenims šiuo atveju yra bene pavojingiausia. karsta.gif
Atsakyti
as i soliariuma buvau nuejus karta, padeginti spuogeliu, ir nuo saules nesislepiu nors visada ishsitepu nuo saules kremu.
Atsakyti
QUOTE(violete @ 2007 05 29, 08:21)
kazi kaip nesciajai idegi ant saules uzdraude buti,prisitepliojus idegio kremus kaip zebras atrodau  4u.gif  .gal kas gali ka pasiulyti?  nestuke.gif


man ta pati problema cray.gif irgi nezinau ka daryti, o taip wasara nesinori baltai kaip suris vaikscioti g.gif verysad.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(violete @ 2007 05 29, 09:21)
kazi kaip nesciajai idegi ant saules uzdraude buti,prisitepliojus idegio kremus kaip zebras atrodau  4u.gif  .gal kas gali ka pasiulyti?  nestuke.gif

Tai gal idegio kremas netinkamas? O as pasitepu is GARNIER savaiminio idegio drekinanciu kremuku, jis labai mazai teduoda to idegio atspalvio bet naudojant kasdien nesi nei dryzuota nei balta kaip suris. Kaino jo kazkur 17 lt
Atsakyti
QUOTE(violete @ 2007 05 29, 08:21)
kazi kaip nesciajai idegi ant saules uzdraude buti,prisitepliojus idegio kremus kaip zebras atrodau  4u.gif  .gal kas gali ka pasiulyti?  nestuke.gif

tepliotis savaiminio idegio kremu reikia labai kruopsciai, netepti rauksletu vietu keliu likiu, alkuniu ir pan.)
ir rekomenduoju naudoti palaipsnio savaivimio idegio kremus, tokius, kuriuos naudoji kasdien (kaip paprasta drekikli), o ne tuos, kur vienasyk pasitepei ir iskart parudavai. tada neteisingas dryzis iskart matosi.
man gerai tinka johnons drekinantis - savaiminio idegio. nors siaip megstu brangia kosmetika, bet brangesni man daugiau dryziu palikdavo nei sitas.
beje, as nestuke.gif , bet siek tiek pasideginau (pora valandu) pliaze. tai ant tokios "saulytes ragavusios" odos savaiminis idegis dar superiskiau atrodo.
beje, renkuosi krema skirta "sviesiai odai", o ne "tamsiai" - tada ir tu paciu suoru maziau bus.
tai tiek prirasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(violete @ 2007 05 29, 07:21)
kazi kaip nesciajai idegi ant saules uzdraude buti,prisitepliojus idegio kremus kaip zebras atrodau  4u.gif  .gal kas gali ka pasiulyti?  nestuke.gif

O kodel uzdraude degintis g.gif As besilaukdama pirmosios praleidau savaite laiko pajury, paskui dar prie ezero pasidegindavau... Idegiau tiek, kad spalio gale atvaziavu gimdyti kaip is soliariumo isejus, o vaikui tai visai nepakenke schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija23: 06 birželio 2007 - 13:29