Įkraunama...
Įkraunama...

Saulės poveikis nėštukei!

Mano gine yra tikrai labai gera smile.gif o prie ko cia mano nuomone apie nestuma nelabai suprantu?Jei as sakau, kad nescia moteris pati savaime man nera grazuole, tai reiskia, kad as savo vaiko nemyliu ar kaip? blink.gif Man tiesiog nera nieko baisesnio uz neprisiziurejusia nestuke schmoll.gif Ir as cia tikrai ne apie saule ir soliariuma kalbu smile.gif Siaip, gal ne i tema mes cia diskutuojam smile.gif
Atsakyti
na gal is tikro neverta diskutuot smile.gif nes jums grozis matau tik su graziu idegiu asocijuojasi, kas beje nebemadoj dabar mirksiukas.gif ir siaip dauguma dermatologu nuomone, kad soliarumuose degintis zalingiau nei gauti naturalias saules vonias smile.gif o dar laukiantis g.gif juk yra geru savaiminio idegio kremuku jei jau labai norisi but graziai ax.gif arba bent naturaliai saulytej, prisidengus nestuke.gif ir tuo paciu vitamino D gauti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Diskutuojate man aktualia tema.

Aš vakar po pasibuvimo pajūryje jau buvau nusigandusi unsure.gif Mat kokį gerą pusvalanduką saulėje padeginau ir apnuogintą pilvuką, o visą vakarą ir naktį mano pilvinukė praktiškai nejudėjo, nejaučiau judesiukų, nors anksčiau būdavo gana aktyvi, kai jau atsiuldavau naktinio miego. Toks striokas suėmė, kad pakenkiau mažylei verysad.gif Tik šiandien po pusryčių aktyviau subruzdo. Jau kaip nudžiugau bigsmile.gif Tai šiandien saugojaus. Buvom vėl pajūryje, bet aš nebesideginau, tik pavaikštinėjau. Matyt, pilvinukams nepatinka tos šiltos saulės vonios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatute @ 2009 05 27, 00:13)
na gal is tikro neverta diskutuot  smile.gif nes jums grozis matau tik su graziu idegiu asocijuojasi, kas beje nebemadoj dabar  mirksiukas.gif ir siaip dauguma dermatologu nuomone, kad soliarumuose degintis zalingiau nei gauti naturalias saules vonias  smile.gif o dar laukiantis  g.gif juk yra geru savaiminio idegio kremuku jei jau labai norisi but graziai  ax.gif arba bent naturaliai saulytej, prisidengus  nestuke.gif ir tuo paciu vitamino D gauti  rolleyes.gif



Kartais skaitydama sita foruma labai nusiviliu, nes neduok Dieve, pasakysi kazka kas kazkam nepatiks, iskart puola tesiti, smerkti ir dar kitaip i suns dienas isdeda. verysad.gif
As pritariu tai nuomonei, kad nestumas tikrai grozio neprideda, net gi priesingai, as dabar dar daugiau demesio turiu skirti savo isvaizdai, kad bent padoriai atrodyti. Na pati kelis kartus buvau veido soliariume, nes tikrai blogai jauciausi del savo veido odos, kuri spoguota nuo nestumo, ir beja soliariumas apmazino ta paberima. Juk viskas kas su saiku, nera blogai. Tai del to juk netapau kazkokia pabaisa, arba nereiskia, kad busiu bloga motina?
nestumas ne liga, kada tai kitos nestukes issamonins.
Ir baikit smerkti drinks_cheers.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš manau, kad ir vaikutis ir organizmas daug ka parodo pats. Su pirmu nėštumu važiuodavau prie ežero ir jūros, tik nesidegindavau labai daug, nes mano kleckiukas pradėdavo labai spurdėti, arba pykinti pradėdavo. Tai kai karšta būdavo uždengdavau pilvą vėsiu drėgnu skudurėliu, o kojas degindavau ramiausiai.
Atsakyti
QUOTE(asta29 @ 2009 06 01, 11:07)
Aš manau, kad ir vaikutis ir organizmas daug ka parodo pats. Su pirmu nėštumu važiuodavau prie ežero ir jūros, tik nesidegindavau labai daug, nes mano kleckiukas pradėdavo labai spurdėti, arba pykinti pradėdavo. Tai kai karšta būdavo uždengdavau pilvą vėsiu drėgnu skudurėliu, o kojas degindavau ramiausiai.




As irgi saulytej pasilepinu, tik pilvuko nedeginu:) ir tikrai jauciuosi del to ne blogiau, o tik geriau:) nes atsipaiduoji, pailsi saulytej. Nejauciu nei silpnumo, nei dar kazkokiu blogybiu del saules
Atsakyti
Man irgi viskas tvarkoj bigsmile.gif Jau sakiau, kad vasari atostogavom Tenerifej, tai pliaze praleisdavom kaip iprastai 2-3 valandas, pilvuka atidengdavau maximum pusvalandziui, kad nebutu baltas kaip suris palyginus su visu kunu tongue.gif ir viskas mano kleckiukui patiko blush2.gif i soliariuma visa kuna buvau ikisus gal 3 kart per visa nestuma,o veiduka nueinu pasidegint 5 minutem kas kokias 3 savaite ir nematau cia jokios tragedijos smile.gif Zinot, cia yra tas pats, kas irodyt, kad plaukus dazyt ir kirpt per nestuma galima ir vaikui proto nenukirpsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na kol kas dar dirbu ir pasimėgauti saulės voniomis neteko, tačiau laukiu nesulaukiu atostogų, važiuosim į pajūrį ax.gif džiaugiuosi užėjusi į šią temą ir radusi nemažai gerų minčių rolleyes.gif yra iš ko pasimokyti tongue.gif

P.S. Būsima mamytė marlena24 ne vienoje temoje pernelyg kategoriškai išsako savo nuomonę bei prieštarauja kitokiai ne jos išsakytai nuomonei, todėl įsižeisti tikrai nereikia mirksiukas.gif nieko asmeniško, turbūt toks periodas nestuke.gif
Atsakyti
Na, kai kam matyt periodas nestuke.gif kategoriskai nuomone issakineti, o kai kam snipineti kas, kur, ka parase doh.gif ui, kaip nekenciu tokiu "dalyviu" schmoll.gif Darbe ryskiai neturite ka veikt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlena24: 02 birželio 2009 - 16:40
O mes su dukryte dabar kai gražūs orai, dažnai einam prie vandenuko, ji vandenuke mirksta, o aš deginu kojytes, rankytes, žodžiu sėdžiu su suknute, atsiraitoju ją kuo aukščiau ir deginamės. Ir mano pilvinukui nuo to nei šilta, nei šalta, nes juda vienodai. Norisi pabūti gryname ore, pasideginti, nu bent jau kojytės kad nebūtų baltos blush2.gif Aišku karšta lauke, bet aš rengiuosi baltos spalvos rūbais, prisidengiu galvą skarele ir sėdžiu, maždaug po porą valandų pabūnam, nes saviškės neištraukiu niekaip ankstėliau smile.gif
Atsakyti
Nemanau, kad saule kazkuo gali pakenkti, kai joje esi saikingai... Na, kaip ir viskas siame pasaulyje - su saiku, tai galima drinks_cheers.gif . As pirmaji vaikiuka pagimdziau rugpjuti, o budama 30 savaiciu, savaicike prasivoliojau Lietuviskame pajuryje ir del to buvau tik labai patenkinta... Aisku, degintis reiketu po 15 val. Ir ne ilgiau 2 valandeliu i diena... Pilvuka galima prisidengti... Tikrai, tikrai nepakanksi vaikiukui, o atvirksciai - padesi!!! Nes saule, nori tu to ar ne, bet yra vitamino D saltinis. Kurio gauna ir mazylis! O tai tikrai nera kenksminga. Jau daug kenksmingiau yra soliariumai. Aisku, niekas nesiulo degintis, kai lauke +30 blink.gif ... doh.gif
Atsakyti