Įkraunama...
Įkraunama...

Saulės poveikis nėštukei!

As truputi ne i tema noriu paklausti . Kokia turi buti vandens temperatura ,kad butu galima maudytis? Man visa vasarele raiks vaikscioti nestuke.gif o be vandens gyventi negaliu ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Aš irgi išvažiuoju ši savaitgali į ispanija poilsiaut ir pries pora dieneliu suzinojau kad stebuklelis pas mane apsilanke. Tai dabar labai baisu nes nezinau kaip reiks elgtis kad tik viskas gerai butu. O juk visi kartu busiantys leks degintis, negi man vienai reiks kur sedet atskirai sad.gif. Juk dar tik pati pradzia, kuri pavojingiausia.
Atsakyti
Va kiek daug idomybiu suzinojau. Kita savaite ir mes isvaziuojam prie juros, tai sakiau ilgai nesikaitinsiu ir maudymukas spec. nestuke.gif Parduotuvei uztikau. Bet truputi pasedesiu sauluteje. Pilvuko neatidengsiu. blush2.gif Maziukui ir taip silta.
Atsakyti
Sveikos. Mums jau 8 savaites, o vakar buvom prie vandenyno, deginausi truputi, pilvuka buvau atidendgusi is viso gal 10 minuciu, vis po truputi, o va nosyte labai nudegiau smile.gif o siaip tai smagiai pailsejom, manau nieko cia baisaus, pabuti sauleje, jei pilvuko labai nekaitinat. Tik svarbu kad neperkaisti, gerti daug skysciu ir kad patogu butu... Nes man tai nelabai patogu buvo, nes anglijoje labai mazai papludimiu kur smelis, cia isvien vien tik akmenys.... bet vis vien buvo smagu smile.gif o ir nebuvom ant didziausios kaitros. Atejom 14 val. pabuvom gal 4 valandas, bet vejelis buvo, tai viskas kaip ir tvarkoje smile.gif sekmes smile.gif
Atsakyti
Man ne dėl dėmių draudė gydytoja degintis, o dėl nuolat gręsiančių persileidimų. Tai nėštumo vasara ir praėjo be deginimųsi. ax.gif
Atsakyti
Nieko gero tas deginimasis sauleje. Bet jei su saiku tai mano manymu nieko blogo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 08 birželio 2010 - 19:15
Neseniai skaičiau, kad galima saulutėje pasideginti, bet saugiai, kad gamintųsi vitaminas D. Palankiausias metas mėgautis saulės voniomis nuo 8 iki 11 ir po pietų nuo 16 val. Vilkėti reikėtų kuo uždaresnį maudynių kostiumėlį ir po maudynių nesėsti tiesiai ant smėlio - įvairių ligų sukėlėjų čia yra daugiausia.
Atsakyti
na as pas gydytoja nuejus buvau, tai man ji pasake , kad reikia gyventi normalu gyvenimas, tik aisku nepersistengti. Vitaminas D butinas, issitepus kremu degintis galima, tik ne kepti wink.gif
Atsakyti
o mano ginekologe sake, kad saulutes vonios kenkia ne del idegio ar odos galimu problemu, o del karscio. mat karstis gali issaukti persileidima ar prieslaikini gimdyma. taip pat nestukems negalima maudytis karstoje vonioje, sergant gripu kisti kojas i karsta vandeni ir tt.


Atsakyti
Nors degintis ir nelabai sveika, bet manau kad prie juros nuvaziuoti galima, nebutina degintis. Galima vakare pajury paguleti pasivaikscioti po pusyna ir pan
Atsakyti
QUOTE(Suriuke @ 2010 06 10, 09:04)
na as pas gydytoja nuejus buvau, tai man ji pasake , kad reikia gyventi normalu gyvenimas, tik aisku nepersistengti. Vitaminas D butinas, issitepus kremu degintis galima, tik ne kepti wink.gif


man gydytoja, dar ziema kai tik pastojau, visiskai rimtai siule nueiti i soliariuma nes buvau labi isbalusi ir jinai sake kad bent kazkiek vitamono D pasigaminsiu. Dabar labai daznai bunu prie juros ir 1-2 val butinai prabunu, tiesa ne sauleje, bet pavesyje. Pilva periodiskai uzdengiu, bet pastebejau kad organizmas labai protingas ir savaime ijunia termoreguliacija, nes kartais pilvas buna saltas tuo metu kai kunas karstas:)
Atsakyti
Sveikos,
na, as irgi susirousiau atostogauti porai savaiteliu, tai mastau, kad vistik deginsiuosi, ir ezere maudysiuos, bet aisku, su saiku - pirmiausia stiprus kremas nuo saules, jau nusipirkau SPF 30, tada tas dregnas ranksluostis ant pilvuko, galiausiai, deginsiuos tik is ryto ir vakare, o ne per pacia kaitra, ir stengsiuos neperkaist. Manau, kad nieko blogo neatsitiks. O del maudymosi, esu girdejus, kad jokiais budais negalima nei ezere, nei juroj, nei vonioj, bet cia gal kalbejo kazkas, kam yra rizika kokia, nes niekur kitur to nesu girdejus, todel manau maudysiuos daug! tongue.gif
Atsakyti