Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 11 19, 15:48)

4u.gif  4u.gif  4u.gif O kas mum lieka Kitty? Kaip tik kakta/galva siena dauzyti:D
Tuoj atsigausi, dar savaitele ir pradesi pamirsti mirksiukas.gif



ačiū, ai, jau dabar nesiskundžiu irnesakyk.gif kad tik naudos duotų..

STRYGUT 4u.gif
Atsakyti
aciu mergaites... 4u.gif tikiuosi ir as kad bus sesetukas ... wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
As cia vel su savo naujokes klausimas.... Ar jus nuo progesterono nemusa prakaitas naktimis? Man taip jau pora naktu.... Ir paklode, ir marskiniai slapi buna...
Atsakyti
QUOTE(blaize @ 2012 11 19, 05:09)
Sveikos,
As cia vel su savo naujokes klausimas.... Ar jus nuo progesterono nemusa prakaitas naktimis? Man taip jau pora naktu.... Ir paklode, ir marskiniai slapi buna...


Man kazkaip atrodo, kad cia diferelino pasekmes, jei toki leidais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blaize @ 2012 11 19, 17:09)
Sveikos,
As cia vel su savo naujokes klausimas.... Ar jus nuo progesterono nemusa prakaitas naktimis? Man taip jau pora naktu.... Ir paklode, ir marskiniai slapi buna...


JMan taip buvo per pirmąją stimuliaciją, man rodos, kai diferelino dar nesileidau, tai aš kaltinau gonalį doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mano senos draugužės friends.gif

LINKIU VISOMS KUO GREIČIAU BŪTI LAIMINGOMIS yahoo.gif UŽ JUS VISUOMET YRA LAIKOMI KUMŠTUKAI wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 11 19, 20:06)
Sveikos, mano senos draugužės  friends.gif

LINKIU VISOMS KUO GREIČIAU BŪTI LAIMINGOMIS  yahoo.gif UŽ JUS VISUOMET YRA LAIKOMI KUMŠTUKAI wub.gif

Sveikutes saulytes 4u.gif
As labai trumpai uzejau,nes lipu sienomis is skausmo-siandien 3 c.d. o skausmai nezmoniski,net alpstu doh.gif Bet nieko-iskesiu. Tik del to neuzeinu,nes labai silpna juodai.
Beiliuk,as tave sapnavau kelias naktis ir vis sapnuoju kad tu laukies.Nezinau,ar tai tiesa,nors nuojauta man sako kad tu tikrai laukies,bet bet kuriuo atveju linkiu kad tikrai kuo greciau butum(jei neesi)sekminga ir laiminga nestuke.gif
BETA1,vargsiuke-kaip prisimenu kaip buvo negera tau su antru maziuku ir dabar vel.O tu tokia trapi ir daili.Bet laikysiu kumstukus kad treciadieni tavo hematoma butu miniatiurine mirksiukas.gif o maziukas augtu ir didetu pagal laika wub.gif Lauksim virusiuku.
Visoms PUPO,laukiancioms HCG -mergytes mano rankyciu kiekvienas pirstukas uz jus suspaustas-labai labai trokstu kad pagaliau nestukiu skyrelyje atsirastu vis daugiau merginu is sito skyrelio.As busiu labai labai laiminga ir kaip yra dziugu kai PUPO tampa nestuke.gif kazkaip tai tarsi paspirties taskas,vilties sviesulys. 4u.gif Mes su jumis.
TRIUMFANTUK,buckis buckis buckis ir labai gaila,kad kiek prisijungiu prie skype vis tu nerysio zonoj sad.gif Bet vistiek tave pagausiu tongue.gif
Kitty,laikykis ir sveikatytes tau-viska darome tik del musu stebukliuko kuris tikrai tikrai ateis wub.gif
SIDABRIUKAS,AS UZ TAVO SESETUKA IR TIK UZ JU drinks_cheers.gif wub.gif
Blaize,man budavo kad as prakaituodavau-tai irgi maniau kad galbut nuo progesterono leidziamo.Bet as nesu leidusi dar diferelino-leisiuos greitu laiku,tai tik po visko galesiu pasakyti,Sekmes tau 4u.gif
Myliu Jus viskas ir stipriai apkabinu-grazaus vakaro. 4u.gif
Strygutei,Citukui,Atilojai,Pepiukui ir visoms ko nepaminejau siunciu is savo sirdeles silciasuia 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 11 19, 19:59)
Sveikutes saulytes 4u.gif 
As labai trumpai uzejau,nes lipu sienomis is skausmo-siandien 3 c.d. o skausmai nezmoniski,net alpstu doh.gif Bet nieko-iskesiu. Tik del to neuzeinu,nes labai silpna juodai.
Beiliuk,as tave sapnavau kelias naktis ir vis sapnuoju kad tu laukies.Nezinau,ar tai tiesa,nors nuojauta man sako kad tu tikrai laukies,bet bet kuriuo atveju linkiu kad tikrai kuo greciau butum(jei neesi)sekminga ir laiminga nestuke.gif
BETA1,vargsiuke-kaip prisimenu kaip buvo negera tau su antru maziuku ir dabar vel.O tu tokia trapi ir daili.Bet laikysiu kumstukus kad treciadieni tavo hematoma butu miniatiurine mirksiukas.gif o maziukas augtu ir didetu pagal laika wub.gif Lauksim virusiuku.
Visoms PUPO,laukiancioms HCG -mergytes mano rankyciu kiekvienas pirstukas uz jus suspaustas-labai labai trokstu kad pagaliau nestukiu skyrelyje atsirastu vis daugiau merginu is sito skyrelio.As busiu labai labai laiminga ir kaip yra dziugu kai PUPO tampa  nestuke.gif kazkaip tai tarsi paspirties taskas,vilties sviesulys. 4u.gif Mes su jumis.
TRIUMFANTUK,buckis buckis buckis ir labai gaila,kad kiek prisijungiu prie skype vis tu nerysio zonoj sad.gif Bet vistiek tave pagausiu tongue.gif
Kitty,laikykis ir sveikatytes tau-viska darome tik del musu stebukliuko kuris tikrai tikrai ateis wub.gif
SIDABRIUKAS,AS UZ TAVO SESETUKA IR TIK UZ JU drinks_cheers.gif  wub.gif
Blaize,man budavo kad as prakaituodavau-tai irgi maniau kad galbut nuo progesterono leidziamo.Bet as nesu leidusi dar diferelino-leisiuos greitu laiku,tai tik po visko galesiu pasakyti,Sekmes tau 4u.gif
Myliu Jus viskas ir stipriai apkabinu-grazaus vakaro. 4u.gif
Strygutei,Citukui,Atilojai,Pepiukui ir visoms ko nepaminejau siunciu is savo sirdeles silciasuia 4u.gif  4u.gif

aciu mergyt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Afrodite wub.gif ir sveikateles tau 4u.gif
Beiliuk, kaip tu? 4u.gif
ir as kazkaip pasigedau EGK - labai man knieti kaip jai sekasi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Afrodite, aciu uz gerus linkejimus wub.gif As jau stengiuosi tik is tolo i jus visas ziuret ir su tikrai dideliu nerimu laukiu to treciadienio doh.gif Ir del klecko neramu ir del hemtomos, nu zodziu baimes vel pilnos kelnes.Bet jau nebenoriu varginti jusu su savo tridaliojimais blush2.gif O atrodau dabar pamatytum kaip biggrin.gif Atejo aukle siandien, sako Dievuliau, ka man reikes daryti kai jus nualpsit biggrin.gif Kaip seselis dabar ir atrodau ir jauciuosi.Na bet cia man lova sitaip daro......pakilsiu is jo, pakils ir mano upas bigsmile.gif Kada tavo rezai ? g.gif

GB - nebezaidi su testukais ? laukiam HCG ?

Kitty, man bus lygiai 6 sav.pagal O.K., ji skaiciuoja kazkaip keleta dienu atgal nei as g.gif Tuiu vilti pamatyti bent jau kazka tame maiselyje.... unsure.gif

visos kitos mergaites, as jus stebiu lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 11 19, 21:35)
Afrodite  wub.gif ir sveikateles tau  4u.gif
Beiliuk, kaip tu?  4u.gif
ir as kazkaip pasigedau EGK - labai man knieti kaip jai sekasi  ax.gif  4u.gif

Ačiū, kad ir manęs pasigendi 4u.gif Tik grįžau, o jau žiūriu paskelbta mano paieška. Aš atostogavau visas tris savaites, o grįžus aišku tradiciškai susirgau. Bet nieko, spėsiu dar pasveikt.
Kaip tu? Ar buvai Londone?
Kokių naujienų yra? Perskaityti tai jau tikrai nebespėsiu, net nežinau kurioj vietoj pradėti skaityti, gal gali mane trumpai apšviest? Kaip supratau Beta ir vėl nestuke.gif ?
Atsakyti
Beila,

aciu uz tokius grazius palinkejimus wub.gif

Kaip tu pati, kuriame etape? 4u.gif

Beta,

ramybes linkiu ir kantrybes islaukti wub.gif Viskas bus gerai, pamatysi. Privalo buti 4u.gif

As gadinu testukus. Tik jie nieko nerodo, tad ir neuzimu eterio ax.gif
Hcg kaip ir planuota, si penktadieni, tada jau ir bus viskas aisku wub.gif


Visoms PUPOMS siunciu daug ramybes ir tvirtybes balioneliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Visoms besiruosiancioms, kad sekmingi butu visi etapai 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Atsakyti