Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Beta1 @ 2012 11 20, 08:55)
Labas mergaites  4u.gif
pepe, matau lost in translation  biggrin.gif Nu svarbu susisnekat  mirksiukas.gif nekantriai lauksiu tavo visos eigos  4u.gif


Lost tai lost biggrin.gif , bet,kad ji lietuvaite:) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 11 20, 20:26)
Atiloja...man kazkodel atrodo, kad Akvile maise tave su manim ar atvirksciai:) LB. daug nesusipratimu buvo:) Is pradziu uzklausiau kada anksciausia galetu priimti, sako: as jum sakiau , kad Gorgis atostogose...gris tik 26. pradejau derinti del 26...atsibudo po keliu dienu, sako, as jum laika laikau 15.45 pirmadieni 26. As jai, oi, mum per velai, mes Chikagos testu norim...ji vel ta pati:) AS jai: mes uzsisakem laika tada ir tada, gal galit patvirtinti:)  Paskui pranesa, kad jau ir tas laikas uzimtas, nes is manes nesulauke zinios:)....Biski keistai man pasirode. Nelabai stabiliai pasijauciau.....
Bet dabar viskas OK. Susisnekejom telefonu:) biggrin.gif

eik tu ohmy.gif reikes rytoj pasiskambinti, nes dar liksiu be to laiko, kur buvo man rezervuotas doh.gif

QUOTE(Beta1 @ 2012 11 20, 20:55)

Egk, saulele, tikrai sutinku su tavim, kad kiekvienas, kad ir vienas nepavykes IVF atnesa daug skausmo.Taciau tikrai lenkiu galva pries tas moteris, kurios ejo ir eina siuo keliu ne po viena ir ne po du kartus.Esu isitikinus, kad tik jos zino tikraja viso to kaina, gaila tik, kad tokiu budu.... unsure.gif Bet kovokit, mergaites, kol turit jegu, pinigu, sveikatos ir didziulio noro.Cia buvau as taip nusprendus, kad jeigu nepavyks dar vienas ar kitas IVF, vis tiek eisiu kaip tankas ir niekas manes nesustabdys.

taikliai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atijola prie manes gali parasyti 1 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2012 11 20, 21:46)
Atijola prie manes gali parasyti 1 biggrin.gif

padaryta pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2012 11 20, 09:46)
Atijola prie manes gali parasyti 1 biggrin.gif


Ar pas tave kartais ne auksti HCG skaiciukai buvo?
Atsakyti
Hm. Kazin ka reiskia, kai 9 dpi duriantis skausmas desines kiausides puseje g.gif net eiti sunkiai galiu. Kuo labiau judu, tuo labiau duria g.gif

Gal kuriai taip buvo? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 20 lapkričio 2012 - 22:36
QUOTE(selione @ 2012 11 20, 19:29)

Beje, Egk, pamenu tau Treisas dare ir naturaliam cikle IVF? Gal pameni kiek kainavo? Ir kiek pamenu išėmė viena - jis apsivaisimo puikiai ar ne?
Šitas IVF mums net 13 tkst. atsiejo  frusty.gif  - tai galvojau gal galima be tu brangiu stimul vaistu pabandyt

Darė - ir sugavo, ir apsivaisino, ir dalinosi, ir skaičiukai buvo, ir pabaiga kaip visada...
Dėl kainos atsiminti tikrai neatsimenu g.gif Išverčiau visus LV popierius, bet nu nieko nerandu dėl tos kainos. Bet tikrai žinau, kad nuo tuo metu buvusios IVF kainos dar padarė nuolaidą. Tikrai nebus labai brangu lyginant su tavo dabartine kaina. Stimuliuojančių nereiks visai. Iš vaistukų reiktų tik ovitrelio.
Džiugu, kad jau kuriat planus thumbup.gif Linkiu pasiekti savo tikslą ir prisikviesti stebukliuką 4u.gif
Atsakyti
SELIONE laikykis mergyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 11 21, 00:15)
Darė - ir sugavo, ir apsivaisino, ir dalinosi, ir skaičiukai buvo, ir pabaiga kaip visada...
Dėl kainos atsiminti tikrai neatsimenu g.gif Išverčiau visus LV popierius, bet nu nieko nerandu dėl tos kainos. Bet tikrai žinau, kad nuo tuo metu buvusios IVF kainos dar padarė nuolaidą. Tikrai nebus labai brangu lyginant su tavo dabartine kaina. Stimuliuojančių nereiks visai. Iš vaistukų reiktų tik ovitrelio.
Džiugu, kad jau kuriat planus  thumbup.gif Linkiu pasiekti savo tikslą ir prisikviesti stebukliuką 4u.gif

Dėkui Egk , tu įkvepi tikėjimo. Parašyti lengviau, kad susitaikiau, bet vistiek visa vakara ašaras šluosčiausi ir širyt tik valerijonų pagalba į darbą išėjau - tiesiog ieškau kitos pigesnės vilties... frusty.gif
O kokie tavo planai? Gal rašei kažkur, bet neužfiksavau
Papildyta:
QUOTE(esposa @ 2012 11 21, 01:04)
SELIONE laikykis mergyt  4u.gif

Laikausi, nors taip tuščia viduje dar niekad nėra buvę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selione: 21 lapkričio 2012 - 07:52
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 11 20, 21:34)
Ar pas tave kartais ne auksti HCG skaiciukai buvo?

Na kai gydytoja apziurejo,tai lyg buvo du,bet pergyveno nes jie buvo viename maise.Tai dabar kai atejau buvo vienas,bet stipruolis islikes biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikos,

nu ką, mielosios, sakėt, protingi mūsų organizmai, ar ne? O mano, pasirodo, ne toks ir protingas doh.gif Dar nėra savaitės nuo operacijos, sakė operacijos dieną laikyt pirma diena,kaip sakiau, man jau ciklo vidurys buvo šiaip, vis jaučiau, kad folis auga, bet galvoju, nu sunyks jis. O pasirodo, net nesiruošia, šiandien ovuliuoju doh.gif Vis jaučiau kiaušidę kaip prieš O, ND poreikis maksimalus blush2.gif , išskyrų yra..šiandien jau grynai ovuliacinis pilvas, pasidarau OT- nugi tokie ryškūs du brūkšniukai, kad nebežinau, kada dar tokie buvo doh.gif Ir tam foliui visai nerūpi, kad gleivinės nėra . Tai logiškai mąstant,turėtų po 2 savaičių ateiti mmm. O aš gi jau visai kitaip susiplanavau, galvojau, ciklas slenkasi dviem savaitėms, Naujus susiplanavom, dabar nebežinau, kaip bus. Žiūrėsim dar, koks bus kitas ciklas ir ar tikrai mmm vėl ateis kaip laikrodis po 2 sav. nuo šiandien. Reikėjo operuotis prieš pat mmm, Dabar visiškas susivėlimas doh.gif Tepioja krauju šiandien šiek tiek. Tokios O dar gyvenime neturėjau doh.gif biggrin.gif

Mano zuikis tikrai prisišnekėjo darželyje, vakar ateinu - kita mamka sveikina išsišiepus doh.gif Kažkaip man labai bjaurus jausmas tokiu atveju..kai galvoja,kad aš nestuke.gif ir reikia pasakyti, kad ne. Nu vat toks negerumas apima.. Šiaip tai smulkmena, aišku.

QUOTE(Atiloja @ 2012 11 20, 14:29)
sveikatytes tau mieloji 



ačiukas 4u.gif

QUOTE(egk @ 2012 11 20, 14:49)
Nežinau, kaip su tuo imunitetu, vasarą lyg viskas gerai buvo Tikiuosi, kad tik nelemti sutapimai: ruduo, pasikeitimai orų iš šilto į šaltą, o dar tas nesivystantis prieš pat kelionę, manau, imuniteto nepridėjo.
Kaip tau operacija praėjo? Aš atsiprašau, kad visko klausinėju, bet praėjo gan didelis laiko tarpas, tikrai nebeperskaitysiu ką prirašėt, o man tikrai viskas labai įdomu



supratau, ačiū, man operacija gerai praėjo, LP visiškai nieko blogo neparodė, per histero kažkokį darinį (polipą ar pan.) rado, išgramdė gleivinę, laukiu dar atsakymo, kas ten buvo, bet TIKIU, kad nieko blogo neras.

QUOTE(selione @ 2012 11 20, 15:19)
dekui už palaikymą, tačiau galite atlaisvinti kumščius. Nepavyko 3 IVF.....hcg <0,1, seselė patvirtino "nėštumo tikrai nėra" 



labai užjaučiu... Vakar vis galvojau apie tave, koks š.. jausmas turėtų būti ir kaip tu šauniai laikaisi. Tikiu,kad susikursi naujų planų ir jie viską pakeis į gera 4u.gif

QUOTE(chiliokas @ 2012 11 20, 15:29)
oi Kitty kaip tu mane nuraminai  va dabar tai tikrai tas nerimas atlėgo,ačiūūūū



gera girdėti 4u.gif , pamatysi, užaugs tas tinginukas, aš va šiandien sėkmingai ovuliuoju, man va vėl 21 c. d. ir dar po abrazijos doh.gif O net jeigu neužaugtų, suprantu,kad liūdna, bet teks nukelti TIK mėnesiui, tai tikrai dar ne pasaulio pabaiga, mėnuo greitai pralekia 4u.gif

QUOTE(GingerBella @ 2012 11 20, 16:05)
Tiesiog keistai liudna. Matyt po 2 nesekmiu, sunku tiketis, kad trecia karta bus pavyke. Jau ir asara spejau nubraukti


suprantama... Man ir po pusantros nesėkmės jau visai kitoks jausmas, negu prieš patį pirmąjį kartą..O tau dar dabar, kai lauki rezultatų,tai aišku,visokių minčių pilna, bet labai tikiuosi, kad pasitvirtins tas dėsnis, kai kuo mažiau tikiesi, tuo geriau būna 4u.gif


QUOTE(stryga @ 2012 11 20, 16:21)
Matai, ruduo savo daro... Na, ziurek, pasidainsiu savo poziuriu. As nezinau, kiek reikes praeiti, kiek istverti, kol svajone issipildys. Bet pazadu nepalust, nes zinau, kad tikrai issipildys. O dabar... Kantrybes, nors tai ir yra sunkiausia, bet mus bando. Ir kaip kazkada kazkas rase, cia del to, kad pas mus ateina isties ypatingi vaikai. Na, bent jau man pries 10 metu nestumas ir vaikelio gimimas nebutu atneses tiek dziaugsmo. O dabar man tai - pats didziausias stebuklas, kuri tikrai ivertinsiu, kai jis ivyks.


wub.gif tu visiškai teisi... Aš irgi galvoju, jei būčiau pastojus su netyčiuku prieš 15 metų, kažin, kaip būčiau auginus.. tikrai nesakau, kad tada mažiau myli ar vertini, bet.... turbūt būtų labiau varginusios nemigo naktys, ligos..nėštumo vėmimai... Po 3,5 metų laukimo, visų LP ir IUI vemiant apimdavo palaima - tiek apie tai svajota.. Ir tas vaikutis atrodo toks stebuklas, tokia dovana, jis suteikia tokios stiprybės, - atrodo, niekas pasaulyje nebebaisu, nebesvarbu.. Vertini kiekvieną šypseną, žodelį, triukšmą, užimtumą..ne vietoj numestą žaislą...vaikiškais daiktais apverstus namus.. Kiekvieną rytą ir vakarą pasidžiaugi tuo, ką turi, nes žinai, kad galėjai neturėti. Tas suvokimas išlieka visam laikui, bent man jis nedingo. Širdyje liko ta mažytė NEbuvimo salelė, primenanti, koks stebuklas yra vaikas. Ir galiu pasakyti, kad dėl to verta padaryti viską. Negaila nei pinigų, nei sveikatos, nei laiko..nei gyvenimo. Kai svajonė išsipildo, ji akimirksniu atperka viską. Nepasiduokit. Ne šis kartas, tai kitas. Jums pavyks ir tada... tada jau bus JŪSŲ laikas. Ir jūs visos mokėsit tai įvertinti, ir ta laimė tikrai bus didelė didelė..išlaukta, išlaukta ir išmylėta.


QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 11 20, 20:26)
Kitty : Tai jau tikrai,kada tau ispuls dirbti su tokais tempais Laikykis mergyt



ačiū, mieloji ,
šaunu,kad viską išsiaiškinai 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2012 11 20, 20:55)

Sutariam  Labai bijau......



suprantama. Tikiu, kad išgirsi širdutę ir atsipalaiduosi. Tiesiog prašau tavęs, nepanikuok bet kuriuo atveju. Man 6 savaičių širdutės negirdėjo ir tai nieko blogo nereiškė.

QUOTE(GingerBella @ 2012 11 20, 23:19)
Hm. Kazin ka reiskia, kai 9 dpi duriantis skausmas desines kiausides puseje net eiti sunkiai galiu. Kuo labiau judu, tuo labiau duria

Gal kuriai taip buvo?



na...hmm..rašyt ar nerašyt..galbūt tai tikrai NIEKO NEREIŠKIA (nenoriu suteikti tuščių vilčių), bet ne kartą ir ne du pastebėjau, kad po stiprių duriančių kiaušidės skausmų sekdavo geri skaičiukai. Net pas planiukes prie pirmųjų nėštumų požymių nurodomas toks skausmas. Aišku, gali būti, kad tiesiog kiaušidė prisimena punkciją arba liko kokia geltonkūnio cista (nors neturėtų, juk viską išsiurbia ) Bet kuriuo atveju laukiam penktadienio 4u.gif

QUOTE(Prince @ 2012 11 21, 09:28)
Na kai gydytoja apziurejo,tai lyg buvo du,bet pergyveno nes jie buvo viename maise.Tai dabar kai atejau buvo vienas,bet stipruolis islikes



Na, svarbu,kad šiam stipruoliui viskas thumbup.gif , draugaukit dabar 4u.gif

kaip jie mane užknisa su tom šypsenėlėm...
Atsakyti
Labas rytas mergaites 4u.gif

kaip nuotaikeles smile.gif man tai va jau sirdele virpa vaziuosiu savo maziuku pasiimti,laukiu ,laukiu .....jetau .... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti