Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(sniege555 @ 2012 11 22, 14:59)
wub.gif ..... 93,5 ...... wub.gif
Ačiū, brangiosios, už tooooookį palaikymą  4u.gif

wub.gif kokios geros zinios ! Sveikinu 4u.gif

QUOTE(chiliokas @ 2012 11 22, 17:27)

man MB nuo vakar pradėjo leisti  smile.gif
kokį kiekį leidiesi?

Klausimas iškilo - ar tie leidžiami vaistai paankstina nors kiek memiu atejima?

dipherelina as leisiuos sekmadieni, reiks susileisti visa kieki. Prie darbo pristatysiu irgi vyra biggrin.gif tik jis dar apie tai nezino. Pagalvojau, kad neaiskinsiu jam visu plonybiu apie ta vaista, kad greit tirsteja ir visa kita...maziau streso bus doh.gif Pati viska paruosiu, jam tik suleisti liks ax.gif o tada lauksiu mmm.

T sake, kad sis vaistas neitakoja mmm schmoll.gif nors ka tan gali zinot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 23, 10:30)
Sveikutės,

be ryšio, bet žinok, yra ir man taip buvę. MAn gana dažnai būdavo visokios pienligės, vaginozės ir pan, nueinu pas ginę, paima tepinėlį, skiria vaistų. Vieną kartą vėl - vos galiu kentėti, degina, graužia, nueinu, esu tikra,kad vėl koks brudas. Ginė sako, nu paimsiu tepinėlį, bet nieko nematau, nėra jokių išskyrų, nieko. Sakau, bet man taip blogai, aš vos apsikęst galiu. Sako, matau,kad paraudę šiek tiek. Padarė pasėlį - nieko. Bet iki to laiko, kol jis užaugo, man jau buvo praėję viskas  g.gif taip ir nesupratau,kas man ten buvo, gal kokia alergija, nors neįsivaizduoju, į ką g.gif Ar pas tave yra kokių nors nenormalių išskyrų?

O gal kokias florą gerinančias žvakutes naudojai?



Sveikos 4u.gif

Tai kad nero jokiu ypatingu isskiru, kaip ir svaru, bet degina, grauzia...darbe negaliu nusedeti... doh.gif PAVARGAU...Israse ta temaliuka Multi Gyn geli, panaudojau vakar, siandien...bet nelabai kas pagerejo... doh.gif Gal ten koks PH padidintas...net nezinau ka ir galvoti...


O merginos del Diferilino, kur jus ji perkat? gal yra kur pigiau? o kiek kainuoja, nes ir man reiks kai prasides menesines...O po Diferilino kada pradeda stimuliuoti, po mm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2012 11 23, 15:17)
Sveikos  4u.gif

Tai kad nero jokiu ypatingu isskiru, kaip ir svaru, bet degina, grauzia...darbe negaliu nusedeti... doh.gif  PAVARGAU...Israse ta temaliuka Multi Gyn geli, panaudojau vakar, siandien...bet nelabai kas pagerejo... doh.gif Gal ten koks PH padidintas...net nezinau ka ir galvoti...
O merginos del Diferilino, kur jus ji perkat? gal yra kur pigiau? o kiek kainuoja, nes ir man reiks kai prasides menesines...O po Diferilino kada pradeda stimuliuoti, po mm?  g.gif



nu va ir man taip buvo, ir nieko nerado..


Difą pirkau Camelia vaistinėj, buvo akcija, kainavo 380 lt. Man reikėjo leistis likus savaitei iki mėnesinių, o pradėjo stimuliuoti 2 c. d.

na, kol GB nėra, aš pasipasakosiu.. laukdama klinikose sulaukiau skambučio, kad pasirinko kitą kandidatę, bet aš labai tikau ir mano duomenis pasilieka vėlesniam laikui. Atsakymas standartinis, galvoju, va kaip man su pozityviu mąstymu. Kažkaip šį kartą tikrai tikėjau (gal kaip niekad), vakar su vyru vyno išgėrėm ta proga, kad laukia nauja pradžia, kirpėjai pasakiau, kad tik vakarais galėsiu pas ją lankytis. Tai va, kirto per pasitikėjimą savim visiškai.... tada dar dvi valandas laukiau prie nagų, tada be jokio nuskausminimo papjaustė su britva, nelabai gera savijauta buvo visom prasmėm. Bet grįžus nusprendžiau parašyti tai savo grupiokei ir paklausti, kodėl mane atmetė, atsakė.. Tai negaliu sakyti, kad nelogiška. Na, aišku, kliuvo pinigai (per daug noriu), bet esminis dalykas – motyvacija, šefui pasirodė, kad nesu pasiruošusi sėdėti biure 9-17 val., kad man kol kas priimtinesnis laisvas grafikas dirbant pagal sutartis, sako, kartais žmogus būna labai tinkamas, bet jam laikas netinkamas. Aš lieku pirma eilėje, kai jie kurs dar vieną darbo vietą (tai numato daryti). Tai dabar sėdžiu ir galvoju, kad jeigu tai tiesa, o ne tik mandagumas, tai gal ir neblogai, man į vieną ar į kitą pusę išsispręs viskas ir tada su motyvacija bus aiškiau. Iš principo juk jis teisus: man laikas netinkamas, aš vakar tai ir daviau suprasti, nes nemoku kabinti makaronų. Sutelksiu visas jėgas IVF ir, jei pavyks, nebus gaila dėl darbo, jei nepavyks...tada ir motyvacija turės būti kita. Tikiuosi, kad jie tikrai dar svarstys mano kandidatūrą vėliau, nes jei IVF nepavyktų, likti ir be nestuke.gif , ir be darbo, kurį per savo planavimus antrą kartą praradau, būtų visai juoda...
Kažkaip vis tiek nuotaika šiiap sau, visgi labai daug gyvenau šiomis mintimis, ir dabar kažkaip dar baisiau dėl galimos nesėkmės unsure.gif ai, bet gal ir gerai, nes niekada gyvenime taip netikėjau galima sėkme, tiek per abu IVF, tiek dėl šito darbo. Kažkokie tikėjimo metai smile.gif ir nė vienas neišsipildė, taigi sunku man priimti teoriją, kad tas tikėjimas duoda gerus rezultatus. Bet apie ką aš čia..vis tiek tikėsiu ir tikėsiuos doh.gif

bet čia ne esmė dabar, laukiam GB skaičių wub.gif
Atsakyti

Nu kur GingerBella? Tikiuosi, laksto ir klykauja iš laimės, niekaip neprieina prie kompo ax.gif
Atsakyti
Labas, mergaites,

mums ir vel nepavyko verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Ir si karta iskankino su rezultatu laukimu iki beveik 16 val.

Blastocista buvo A klases auksciausios kokybes pagal visus imanomus parametrus.

Panasu, kad pradesim minti graiku ir imuninius kelius.

Nuosirdus aciu visoms uz palaikyma, laukima ir tikejima kartu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 23 lapkričio 2012 - 16:38
QUOTE(GingerBella @ 2012 11 23, 17:34)
Labas, mergaites,

mums ir vel nepavyko verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Ir si karta iskankino su rezultatu laukimu iki beveik 16 val.

Blastocista buvo A klases auksciausios kokybes pagal visus imanomus parametrus.

Panasu, kad pradesim minti graiku ir imuninius kelius.


verysad.gif verysad.gif Manau kad gera linkme mastot eiti, apsisarvuokit kantrybe ir tiksla tikrai pasieksit. Labai labai gaila verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Nera žodžių... console.gif labai užjaučiu
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2012 11 23, 16:34)
Labas, mergaites,

mums ir vel nepavyko verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Ir si karta iskankino su rezultatu laukimu iki beveik 16 val.

Blastocista buvo A klases auksciausios kokybes pagal visus imanomus parametrus.

Panasu, kad pradesim minti graiku ir imuninius kelius.



jeeetauuuu mergyt console.gif laikykis... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(GingerBella @ 2012 11 23, 16:34)
Labas, mergaites,

mums ir vel nepavyko verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Ir si karta iskankino su rezultatu laukimu iki beveik 16 val.

Blastocista buvo A klases auksciausios kokybes pagal visus imanomus parametrus.

Panasu, kad pradesim minti graiku ir imuninius kelius.

Nuosirdus aciu visoms uz palaikyma, laukima ir tikejima kartu 4u.gif  4u.gif  4u.gif



o tau viena blastute dejo ?
Atsakyti
Gingerbella verysad.gif eina sau kaip gaila, kokia neteisybe unsure.gif Laikykites 4u.gif

Delena, as diferelena pirkau LV pas T klinikoj ax.gif berods 109 latus sumokejom.Brangoka gal, as kazkaip nesigaudau tose vaistu kainose:geda2:

Ai, Kitty, bus tu darbu 4u.gif ir tikrai dar turesi progu irodyti, kad tu geriausia mirksiukas.gif Tiesa, sakai, kadangi neisdege vienas planas ,reikia imtis kito, susikaupk dabar IVF mirksiukas.gif
Atsakyti
Trūksta žodžių.... negaliu ........................ Kodėl taip yra?
Gingerbella, apmaudo čia neišrašysi žodžiais.............
Laikykis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2012 11 23, 17:34)
Labas, mergaites,

mums ir vel nepavyko verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



verysad.gif Užjaučiu....
Kodėl toks nesėkmingas ivf- ams mėnuo, kas išvis darosi ??? frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2012 11 23, 17:34)
Labas, mergaites,

mums ir vel nepavyko verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Ir si karta iskankino su rezultatu laukimu iki beveik 16 val.

Blastocista buvo A klases auksciausios kokybes pagal visus imanomus parametrus.

Panasu, kad pradesim minti graiku ir imuninius kelius.

Nuosirdus aciu visoms uz palaikyma, laukima ir tikejima kartu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

labai labai gaila sad.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti