Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Prisiduodu...13 dpi hcg 2000.
Atsakyti
QUOTE(blaize @ 2012 11 28, 21:13)
Prisiduodu...13 dpi hcg 2000.



kaip nuostabu, ziauriai dziaugiuosi!!! wub.gif thumbup.gif (sorry, nerasau sioje temoje, bet nesusilaikiau, nes labai uz visas sergu blush2.gif )
Atsakyti
Persitestuosiu trecia gruodzio savaite ir sausi startuosiu ( leidima is G jau gavau smile.gif ) Kai tik gausiu rezultatus (tnf'a) tada G sustatys protokola.
Del anglisku LITu dziaugiuosi kad duoda gerus rezultatus, nes priesingai tiek sumokejus butu abydna wink.gif As LADo jau nepersitestuosiu, nes jau nebus kada, su G sutarem, kad kaip jau bus taip bus, sake yra labai svarbu tik pastojus iskart persitestuoti, arba net nesitestavus atvaziuoti dar vienam papildomui LITui.
[/quote]
Duduliuxs
As galvojau,kad tu nestuke.gif ,nu nezinau kodel blush2.gif prisisvaigau doh.gif ,tai greit busi nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo late: 28 lapkričio 2012 - 21:35
Angelyte,


kokie fantastistiki rezultatai!!! Sveikinimai didziausi!!! Va, kaip vaikutis nori ateiti i si pasauli wub.gif

Parasyk kiek buvo lasteliu embrioniuko kur isodino. Aciu 4u.gif

Sniege,


kaip gera, kad tavo hcg skaiciukai taip graziai auga wub.gif wub.gif wub.gif Taip ir toliau!!! Saunuoliukai mirksiukas.gif nestuke.gif

Duduliux,

atsiusk prasau graikisku zarasu tyrimu instrukcija ir man i az. Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Palengva irgi ruosiuosi pas Gorgy... g.gif

Blaize,

kokie grazus skaiciukai!!!!! Sveikinu!!!! wub.gif Saunuole!!! nestuke.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 28 lapkričio 2012 - 22:18
QUOTE(angelyte123 @ 2012 11 28, 17:11)
Labukas visoms.
Pagaliau ir as galiu prisiduoti smile.gif
pries pora menesiu verkslenau kad trys gydytojai LT pasake kad man susilaukti dar vaiku yra beprasmiska, liepe tai pamirsti. Deja nusprendziau bandyti LV.
Gimdos gleivine pries isodinima tebuvo 4,5mm. Gydytojas pamenu net paklause - gal saldom ir veliau idesim? Atsakiau kad dedam..
10dienu po isodinimo net buvau pamirsusi kad kazka nesioju pilve ir kad kazkas buvo. Drauge sestadieni primine kad laikas krauja priduoti. Sestadieni patingejau ieskoti kas daro tyrimus tai pridaviau krauja tik pirmadieni.
Paskambinau ir buvau visiskai isitikinusi kad nepavyko (na maza gleivine plius labai kosejau bei uzpuole herpesai). Ir ragelyj isgirstu kad rezultatas HCG = 34,9. Siandiena pakartojau - 89,9. smile.gif)))
Vis dar negaliu patiketi.
Paskambinau i LV daktarui. Jis irgi sunkiai patikejo - sako na matai stebuklu buna smile.gif))
Girdejau kaip seselem garsiai pasake kad mane irasytu i nestukiu sarasa smile.gif)))


eina sau super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sniege555 @ 2012 11 28, 17:46)
Sveika  4u.gif Siūlyčiau kreiptis į kokią rimtą vaisingumo kliniką . Situacija jūsų gan rimta, bet ją komentuoti ir gydymą skirti gali ir turi gyd profesionalai.
Mūsų nemažai LV lankosi  ax.gif
O aš labai laukiu tavo penktadienio ir gerų rezultatų  smile.gif Penktadienis ateis nenumaldomai  cool.gif
Fantastika  thumbup.gif Štai ką gali ryžtas ir tikėjimas  thumbup.gif Sveikinu.

Aš šnd pakartojau hcg... 16dpį.......  1062  wub.gif Ot snaigutė džiazo duoda  wub.gif



aciu tau 4u.gif o tavo rezultatai tai superiniai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(blaize @ 2012 11 28, 21:13)
Prisiduodu...13 dpi hcg 2000.



nu cia vyksta stebuklai tikrai thumbup.gif ,gal du cia pas tave wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blaize @ 2012 11 28, 23:13)
Prisiduodu...13 dpi hcg 2000.


oho skaičiukai thumbup.gif sveikinu
Atsakyti
Isodino 2embrionus trecia diena. Sake kazka rusiskai 7-8 lasteliu. Is tikro man rusu gudus miskas plius ta dare ryte as atlekiau pavelavus tai per daug nesigilinau. Svarbiausiai kad supratau jog idejo ir kad geri buvo. smile.gif))
Angelyte,


kokie fantastistiki rezultatai!!! Sveikinimai didziausi!!! Va, kaip vaikutis nori ateiti i si pasauli wub.gif

Parasyk kiek buvo lasteliu embrioniuko kur isodino. Aciu 4u.gif

Sniege,


kaip gera, kad tavo hcg skaiciukai taip graziai auga wub.gif wub.gif wub.gif Taip ir toliau!!! Saunuoliukai mirksiukas.gif nestuke.gif

Duduliux,

atsiusk prasau graikisku zarasu tyrimu instrukcija ir man i az. Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Palengva irgi ruosiuosi pas Gorgy... g.gif

Blaize,

kokie grazus skaiciukai!!!!! Sveikinu!!!! wub.gif Saunuole!!! nestuke.gif wub.gif wub.gif
[/quote]

Papildyta:
Mano skaiciukai : 12d. - 34,9 o 14d. - 89,9.
Ziiriu pas visas dideli o pas man mazoki. :///

quote=blaize,2012 11 28, 23:13]
Prisiduodu...13 dpi hcg 2000.
[/quote]
Atsakyti
GINGERBELLA kaip liudna mergyt,o taip tikejau. verysad.gif stiprybes jusu seimai.

SNIEGE555 thumbup.gif
BLAIZE thumbup.gif

visoms kitoms merginoms sekmes dydziausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

jetau vis dar negaliu patiketi ,tiek daug geru naujienu nutiko ,tikiuosi ir ano ryt bus pacios geriausios wub.gif jeetau jau rytoj... ax.gif
Atsakyti
Labas.

QUOTE(angelyte123 @ 2012 11 28, 18:11)
Labukas visoms.
Pagaliau ir as galiu prisiduoti


sveika, nu super, ką, atsimenu puikiai tavo situacija, visgi kartais tikrai nepaaiškinami stebuklai vyksta ,labai sveikinu 4u.gif

QUOTE(sniege555 @ 2012 11 28, 18:46)
Aš šnd pakartojau hcg... 16dpį.......  1062  wub.gif Ot snaigutė džiazo duoda  wub.gif


wub.gif

QUOTE(Duduliux @ 2012 11 28, 19:36)
Labas, pabandysiu atsakyt:



įsiterpsiu blush2.gif Gal gali, jeigu, aišku, ne paslaptis, parašyti (gali ir į až, jei čia nenori), kiek jums kainavo visa tai, ką čia surašei? 4u.gif

QUOTE(blaize @ 2012 11 28, 22:13)
Prisiduodu...13 dpi hcg 2000.


wub.gif manau, tikrai du bigsmile.gif Sveikinu 4u.gif Kiek įsodino?

Sidabriuk, laikom kumščius rytoj 4u.gif

Ginger, Stryga, kaip jūs?

CITUK, aūūūū, na nors žodeli, ką? ax.gif

BETA, ir tau galioja blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KittyKitty: 29 lapkričio 2012 - 10:31
QUOTE(blaize @ 2012 11 28, 22:13)
Prisiduodu...13 dpi hcg 2000.



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif blaize pas tave tikrai dvynukai ( aisku jei isodino ne viena) smile.gif 13 dpi ir tokia skaiciai thumbup.gif thumbup.gif nes man 16 dpi buvo 1668 DIDELIAUSI IR NUOSIRDZIAUSI SVEIKINIMAI wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes brangutes mano bendrazyges mirksiukas.gif
Soriukas,kad tokia tyli pasidariau-tiesiog paroje truksta man jau laiko,nebespeju niekur,jauciu jau kad truksta labai poilsio,tad ir nebeuzsuku pas jus-darbe jei turiu langa perskaitau kas ir kaip ir toliau sukuosi.Na,bet tuoj sventes -tai gal laisviau bus ir kazkas prades aisketi bei gereti.
SIDABRIUKE,zinok puikiai atsimenu kad siandien tavo diena-visom keturiom palaikau tave ir nieko nesakysiu,tik zinok,kad labai labai labai "sergu" uz jusu sekme 4u.gif
Blaize tiesiog truksta zodziu,stebuklas wub.gif
Sniege555 kaip faina wub.gif
Kaip musu nestukes laikosi nestuke.gif
Senbuves mergytes ateina kaledu metas-labai linkiu kad jis inestu musu seimose tikros vilties ir ypac STEBUKLIUKU,nes kai kurios jau tikrai per ilgai cia uzsisedejote ir su malonumu ismesciau jus pas nestuke.gif
Visas stipriai apkabinu ir visad esu salia Jusu tiek kai liudna,tiek kai dziugu wub.gif
Atsakyti