Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 02:30)
Rinkciaus klinika,kur iesko,nori ieskoti.Pvz pas toki Gorgi niekas su gerais rezais neateina.Nu visi tokie,po nesekmiu,"slubi ir kreivi".Zmogus iesko,tiria ala nepripazintais budais,tai kol kiti pirstais ties smilkiniu sukioja,jis skina labai gerus rezultatus.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tikuos, jis mum pades ir as po puses metu ar metu lygiai taip pat galesiu apie ji atsiliepti, kaip ir jus kas pas ji buve.
Papildyta:
QUOTE(angelyte123 @ 2012 12 03, 02:30)
Sveikutes.
pries savaite laiko dziaugiausi su jumis kad man pavyko IVF ir snd pastebejau kad krenta crinone su kraujo kresuliukais. kazkur skaiciau kad jis dirgina gimdos kakleli bet anksciau taip nebuvo. cia labai blogai? pas daktara esu uzsirasiusi rytoj bet ka tik tokia neviltis apeme, bandau nepradet panikuoti.


Idek klausima nestukiu skyrelyje, gal greiciau gausi atsakyma 4u.gif Kiek merginos kalbeje, tai tikri (gyvo) kraujo laseliai nera gerai...bet kiek as esu susidariusi isvada..nelabai apseiname be kraujo per nestuma( tai dirgina crinone, tai kokia kraujagysle plysta, ar dar kokie variantai kaip Beta 1 apturejo? Gal klaidinga isvada...
Tikiuos viskas bus gerai ir HCG tavasis graziai auga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 12 03, 13:59)
Manau, kad ne ovitreli leidzia, kazkokius kitokius, pavadinimo nebuvo parasyta, bet jei man leis, tai pavadinimu pasidalinsiu:)


Nezinau, gal dar koks kitas HCG yra, bet as tai leidziuosi Ovitreli kas vakara g.gif

QUOTE(angelyte123 @ 2012 12 03, 14:30)
Sveikutes.
pries savaite laiko dziaugiausi su jumis kad man pavyko IVF ir snd pastebejau kad krenta crinone su kraujo kresuliukais. kazkur skaiciau kad jis dirgina gimdos kakleli bet anksciau taip nebuvo. cia labai blogai? pas daktara esu uzsirasiusi rytoj bet ka tik tokia neviltis apeme, bandau nepradet panikuoti.


Na, gali crinonas ir dirginti, tiktai kai jis dirgina kakleli, crinonas buna toks ale lasisos spalvos.Jeigu kazkas tamsiau, atosi kraujo priemaisos ir jis tamsiai rudas, tai jau nebe kaklelis greiciausiai....Kadangi pati per si nestuma turejau ir tebeturiu ir kraujavimu ir tepliojimu ir ivairiausios spalvines gamos crinono, tai galiu pasidalinti savo patirtim.Man liepe is karto pradeti gerti askorutina, 3 k.d.Nieko jis blogo nepadarys, mazins kraujavima ir stiprins kraujagysles.O tas rudas crinonas tai zinai....neatspesi i kuria cia puse eis.Man karta pabuvo toks rudas, ale patepliojo ir baigesi, o vat si savaitgali eme ir prapliupo vel kraujas.....Kitas dalykas, kad gal tau siom dienom turetu buti tavo mmm ? mano pirma toki tepima gydytoja su tuo ir susiejo, nes nestumas dar nedidelis, hormonai dar pasimete, nelabai zino kas vyksta, tai bando cia kazka vaidint biggrin.gif tada viskas eis ir praeis mirksiukas.gif Bet siaip jeigu daugiau nieko nevyksta, lauk rytojaus vizito ir gydytoja paziures kas ten ir kaip 4u.gif
Atsakyti
Na istikro siom dienom turetu but mano menesines prasidejusios smile.gif
Siunciu vyra i vaistine askorutino.
Lasisos spalvos crinone nemaciau. Va snd pamaciau kad jis sumises su tamsaus kraujo kresuliukais ju daug ner bet streso ivare smile.gif))


QUOTE(Beta1 @ 2012 12 03, 16:15)
Nezinau, gal dar koks kitas HCG yra, bet as tai leidziuosi Ovitreli kas vakara  g.gif
Na, gali crinonas ir dirginti, tiktai kai jis dirgina kakleli, crinonas buna toks ale lasisos spalvos.Jeigu kazkas tamsiau, atosi kraujo priemaisos ir jis tamsiai rudas, tai jau nebe kaklelis greiciausiai....Kadangi pati per si nestuma turejau ir tebeturiu ir kraujavimu ir tepliojimu ir ivairiausios spalvines gamos crinono, tai galiu pasidalinti savo patirtim.Man liepe is karto pradeti gerti askorutina, 3 k.d.Nieko jis blogo nepadarys, mazins kraujavima ir stiprins kraujagysles.O tas rudas crinonas tai zinai....neatspesi i kuria cia puse eis.Man karta pabuvo toks rudas, ale patepliojo ir baigesi, o vat si savaitgali eme ir prapliupo vel kraujas.....Kitas dalykas, kad gal tau siom dienom turetu buti tavo mmm ? mano pirma toki tepima gydytoja su tuo ir susiejo, nes nestumas dar nedidelis, hormonai dar pasimete, nelabai zino kas vyksta, tai bando cia kazka vaidint  biggrin.gif tada viskas eis ir praeis  mirksiukas.gif Bet siaip jeigu daugiau nieko nevyksta, lauk rytojaus vizito ir gydytoja paziures kas ten ir kaip  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 12 03, 03:15)
Nezinau, gal dar koks kitas HCG yra, bet as tai leidziuosi Ovitreli kas vakara  g.gif


Ovitrell. o tai cia ne tas vaistas, kuri susileidziat pries kiausialasciu punkcija? Nu idomu...gal ir ta leidzia...Laikas parodys.
O tas Ascorutino- ar cia ne vitaminas C?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 03 gruodžio 2012 - 14:30
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 12 03, 15:29)
Ovitrell. o tai cia ne tas vaistas, kuri susileidziat pries kiausialasciu punkcija? Nu idomu...gal ir ta leidzia...Laikas parodys.
O tas Ascorbo- ar cia ne vitaminas C?


Ovitrelis ir yra tas, kuri leidziames pries punkcija.Kita vertus, HCG ir yra HCG, jokio skirtumo koks jo pavadinimas, gal tik gamintojas koks kitoks gali buti g.gif O ir leidziuosi as ji tam, kad ta kazkokio bieso apsesta mano gleivine susiremontuotu.Kaip gydytoja sake, tas HCG padaro ja lygesne, labiau isvesejusia ir galima sakyti "prilipdo" embrioniuka.Aisku, jeigu jis is esmes yra nesuderinamas su gyvybe, joks biesas cia nepades, bet jeigu jam tereikia tik tokios pagalbos......Man is karto kilo klausimas kodel, pvz. po isodinimo ir pirmas nestumo savaites jo neskiria niekam ? juk nebutu nieko blogo, jeigu papurentu gleivine, padeti implantuotis.....Cia tik siaip, mano pamastymai.

O askorutinas ir yra Vitaminas C mirksiukas.gif Arba askorbo rugtis irgi tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 12 03, 14:35)
Ovitrelis ir yra tas, kuri leidziames pries punkcija.Kita vertus, HCG ir yra HCG, jokio skirtumo koks jo pavadinimas, gal tik gamintojas koks kitoks gali buti  g.gif O ir leidziuosi as ji tam, kad ta kazkokio bieso apsesta mano gleivine susiremontuotu.Kaip gydytoja sake, tas HCG padaro ja lygesne, labiau isvesejusia ir galima sakyti "prilipdo" embrioniuka.Aisku, jeigu jis is esmes yra nesuderinamas su gyvybe, joks biesas cia nepades, bet jeigu jam tereikia tik tokios pagalbos......Man is karto kilo klausimas kodel, pvz. po isodinimo ir pirmas nestumo savaites jo neskiria niekam ? juk nebutu nieko blogo, jeigu papurentu gleivine, padeti implantuotis.....Cia tik siaip, mano pamastymai.

O askorutinas ir yra Vitaminas C  mirksiukas.gif Arba askorbo rugtis irgi tas pats.

Sveikos,
Man hcg skirdavo pries IUI ir pora dienu po IUI dar viena doze gaudavau. Blogybe tame, kad ilgiau reikedavo laukti nestumo testo, kol tas suleistas hcg isnykdavo.

Atsakyti
QUOTE(lollypopas @ 2012 11 30, 21:56)
aciu labai uz silta priemima  4u.gif
o tai su pirmu IVF ir pagavai savo stebukliuka bigsmile.gif kokios pas jus problemeles?

pas mane policistines kiausides, bandom nestuke.gif jau 4 metai, turejau 6 stimuliacijas, 2IUI ir dabar jau einame IVF link. Kadangi gyvenu UK, tai cia ir gavau tuos 2IUI nemokamai (gydymas, konsultacijos), taip pat ir uz 1 IVF nereikes moketi, taciau jeigu noresim daugiau jau teks moketi patiems smile.gif

o kiek sansu su snaigutemis? ar geriau negu nesaldyti? 4u.gif

Sveika prisijungus 4u.gif linkiu cia ilgai neuzsibuti smile.gif
Pas mane ir policistines, po nesekmingu IUI atsiduriau siam skyrelyje. Sekmes mergyt!


Tikrai mergaites, kam nepasiseka reikia giliau pasikapstyti. Man po antro pabegusio nestumo atrado trokia zaraza.... Bet kiek reikejo su dr. pakovoti ir savo draudimu, kad nusiustu pas daktarus kurie su trokias dalykais susiduria. Nes mano paprasciausiai ginei rezultatai atrode normalus, o kai specam parodem niekas ten normalu nebuvo. Uztruko laiko ir nervu buvo, ir teko pavazynet, bet atrado kas buvo blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blaize: 03 gruodžio 2012 - 15:49
QUOTE(Beta1 @ 2012 12 03, 03:35)


Tikrai, Beata 1, idomu kodel jo neskiria idejus embrionus g.gif Jei pagelbeti gali....Idomiai g.gif
Papildyta:
QUOTE(blaize @ 2012 12 03, 04:47)
Sveika prisijungus  4u.gif  linkiu cia ilgai neuzsibuti  smile.gif


Blaize, ar ne jus dabar su dideliais skaiciukais? Matai, padejo zarazos atradimas ir isprasymas:) Atsiimsit dabar su kaupu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blaize @ 2012 12 03, 15:47)
Sveika prisijungus  4u.gif  linkiu cia ilgai neuzsibuti  smile.gif
Pas mane ir policistines, po nesekmingu IUI atsiduriau siam skyrelyje. Sekmes mergyt!
Tikrai mergaites, kam nepasiseka reikia giliau pasikapstyti. Man po antro pabegusio nestumo atrado trokia zaraza.... Bet kiek reikejo su dr. pakovoti ir savo draudimu, kad nusiustu pas daktarus kurie su trokias dalykais susiduria. Nes mano paprasciausiai ginei rezultatai atrode normalus, o kai specam parodem  niekas ten normalu nebuvo.  Uztruko laiko ir nervu buvo, ir teko pavazynet, bet atrado kas buvo blogai.


jei nepaslaptis kokia tau zaraza atrado ? 4u.gif
Atsakyti
Pepe,

tau herpes gali buti suaktyveje po antibu dietos (numustas imunitetas).

As IVF skaiciu skaiciuoju ir su stimuliacijom/svieziais ir su snaigutemis, nes man kiekvienas kartas yra bandymas, viltis ir nesekmes kancia verysad.gif

Kaip smagu, kad jau jums pas Gorgy tuoj!!! Pacios didziausios sekmes linkiu ir tegul Pepe ir jus jis istempia i laimingu teveliu buri 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Beta,

tiksliai, kodel neskiria tada hcg leistis ir po isodinimo, jeigu taip padeda ''dirva papurenti''? g.gif
Atsakyti
Sidabriuk 4u.gif

Pepe - lauksiu tavo ziniu is po Gorgio!

Cituk, Keberiokst - Londonas tikriausiai skesta kaledu puosmenose smile.gif

Blaize, tai kiek leliuku turite? bigsmile.gif
Atsakyti
del to hcg po transferio-bent jau dideles studijos nepatvirtino itakos ivf sekmei/nesekmei.viena ka gali padaryti-prailginti lutealine faze ir provokuoti progesterono gaminimasi,bet ta taip ar taip vartojam vaistu pagalba.
o tas faktas,kad leidziantis taip ir nesuzinosi ar nescia ar ne nescia...testai gi rodys II.Tai kai skaiciai nukris,tai kas bus - ar persileidimas ar is tikro nieko nebus buve?o tada tai tyrimus kokius-del persileidimu,ar siaip kokius?
Atsakyti