Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: IVF
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nesulaukiančioms gandro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
T.P.Keberiokst
QUOTE(Atiloja @ 2012 12 03, 17:54)
Sveikutes  4u.gif
drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif man rode beveik 50, tik pats HCG nekilo, o liko ties tuo 50  4u.gif
*

cia sekancia diena po hcg injekcijos tiek?
Atiloja
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 20:00)
cia sekancia diena po hcg injekcijos tiek?
*

tiksliai nepamenu, bet gal po kokios savaites 4u.gif kad tikrai ne kita diena - tai faktas 4u.gif beje, as leidausi Pregnyl 4u.gif
T.P.Keberiokst
QUOTE(Atiloja @ 2012 12 03, 18:18)
tiksliai nepamenu, bet gal po kokios savaites  4u.gif kad tikrai ne kita diena - tai faktas  4u.gif beje, as leidausi Pregnyl  4u.gif
*

Butent,kad po savaites.Jei leistis hcg po isodinimo,tai leistis juos reikes kas kelias dienas.Tai daleiskim jei koks 500 hcg bus 14 dpo kas pasakys tai ovitrelis ar pregnylis ar dar kokia hcg injekcija ar nestumas,kad ir su dviem leliukais?Jei sekancia diena hcg nukris iki 450,kas pasakys ar prasidejo persileidimas ar tiesiog vaistukai salinasi?o gal vaistukai salinasi,o tikrasis nestumas auga su tai dienai daleiskim normaliu vidutinisku 100 hcg?Tai daryti ka-testi progesterona ar nutraukti?
Gal makalyne atrodo,bet tikiuosi suprantat apie ka as ax.gif
Atiloja
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 20:24)
Butent,kad po savaites.Jei leistis hcg po isodinimo,tai leistis juos reikes kas kelias dienas.Tai daleiskim jei koks 500 hcg bus 14 dpo kas pasakys tai ovitrelis ar pregnylis ar dar kokia hcg injekcija ar nestumas,kad ir su dviem leliukais?Jei sekancia diena hcg nukris iki 450,kas pasakys ar prasidejo persileidimas ar tiesiog vaistukai salinasi?o gal vaistukai salinasi,o tikrasis nestumas auga su tai dienai daleiskim normaliu vidutinisku 100 hcg?Tai daryti ka-testi progesterona ar nutraukti?
Gal makalyne atrodo,bet tikiuosi suprantat apie ka as  ax.gif
*

jauciu sumakalavau as blush2.gif leidausi as pregnyli po isodinimo, paskui tikrinausi HCG, tada po 5 gal dienu vel leidausi pregnyli ir vel tikrinausi HCG, tuo paciu metu leidausi ir vartojau visus vaistus, bet mano HCG ir pvz. 5 diena (nes nepamenu tiksliu dienu) buvo 50, 10 diena - vel 50, 13 diena - tie patys 50 4u.gif nepamenu tiksliu dienu ir skaiciu, bet HCG kaita buvo max +/- 5 vnt. 4u.gif
einu ieskoti skaiciuku ax.gif
mamiliarija
QUOTE(selione @ 2012 12 02, 17:02)
Visko buvo per tiek metų...ir paluzo, ir atsigavo, ir nusprende gyventi be vaiku, ir isivaikinti, ir su donoriniu embrionu planavo bandyti ir t.t... bet pavyko su savu smile.gif
GingerBella džiaugiuosi, jei tau ir kitoms suteikiau optimizmo rolleyes.gif
Gražios  ateinančios savaitės visoms!!!
*

Sveikos bendražygės,
gal kad pavargusi, gal kad nusivylusi iš po tiek nesėkmių, bet paskaičiusi tokias stebuklingas žinutes - na netikiu aš. Jei ir pasidarė su donoru, tai kodėl turėtų pasakoti kam. O kas belieka, kai pradžioje pasidalini savo problemomis su kažkuo, tai jau ir atrodo įsipareigoji jam duoti ataskaitas. Nesinori gi paskui, kad kas stebeilytųsi į tavo vaikutį ir ieškotų kokių tai požymių.
Atsiprašau jei kam viltį žlugdau, bet manau geriau daryti kažką nei laukti tokių stebuklų, kurie gali ateiti tik po..... Nepykit labai ant manęs už tokį atvirumą, bet reikia ir mums pačioms padėti tiems stebuklams ateiti 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 14:49)

Kitty,tu cia labai teisingai del tos DNR surasei...dabar jau uk isejes tyrimas yra,kad sperma (ypac jei ji ir siaip nera gera) turi didesne itaka nei iki siol manyta ir ta dnr tirti reikia ir tai pagerina rezultatus...
*

O kaip tą DNR ištirti? Padaryti vyrui genetiniai tyrimai, o išvada: stambių genetinių nukrypimų nėra ar pan. O kaip tuos smulkius ištirti? doh.gif
Kitty, atrodo minėjai, kad spermograma pas jus rodo leukocitus (nedaug), bet pasėlyje nieko neišauga. Tas pats ir pas mus. Jei moterys siuntinėja į Graikiją tyrimams savo mėginius, tai gal ir vyrams yra kokios galimybės rasti leukocitų priežąstį?

QUOTE(GingerBella @ 2012 12 03, 19:26)
Pepe,

As IVF skaiciu skaiciuoju ir su stimuliacijom/svieziais ir su snaigutemis, nes man kiekvienas kartas yra bandymas, viltis ir nesekmes kancia verysad.gif
schmoll.gif IVF skaičiuojami tik stimuliuoti ciklai, kitaip mes čia visos kalbėtume apie 10-20IVF. O kad kiekvienas kartas psichologiškai yra sunkus, suprantame visos, net nieko nedarant ir sulaukus mmm būna skaudu, nes vis ta viltis būna.
*

schmoll.gif IVF skaičiuojami tik stimuliuoti ciklai, kitaip mes čia visos kalbėtume apie 10-20IVF. O kad kiekvienas kartas psichologiškai yra sunkus, suprantame visos, net nieko nedarant ir sulaukus mmm būna skaudu, nes vis ta viltis rusena wub.gif

Dar kartą atsiprašau už atvirumą, nepykit labai, pati "tose pačiose rogėse sėdžiu" 4u.gif
Delena
Sveikos merginos smile.gif

Kurios lankotes pas Trejsa, gal zinote kada vasari jie atostogaus?

Beta1
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 20:24)
Gal makalyne atrodo,bet tikiuosi suprantat apie ka as  ax.gif
*

tai niekas ir nesileistu po pilna svirksta to HCG kas vakara.As leidziuosi po maza maza lasiuka ir dar ilgai adatos neistraukiu, kad tas lasiukas tikrai nuteketu ir neliktu adatoj.Ten net matavimo vieneto nera, reikia uzstatyti ant nuorinimo markerio pries leidziant.Ir toks kiekis niekaip nesugeneruotu tukstanciu ar net simtu HCG vienetu schmoll.gif dabar paciai idomu pasidare, kai nukeliausiu pas gydyoja butinai paklausiu kokia yra galbut tikroji arba bent jau realistiskesne HCG neskyrimo priezastis.

Mamiliarija, sutinku su viskuo, ka pasakei drinks_cheers.gif
GingerBella
Mamimaliarija,

IVF = in vitro fertilization = is a process by which an egg is fertilised by sperm outside the body: in vitro.

Snaigutes ir yra kiausialastes apvaisintos sperma ne zmogaus kune. Ir bandymas su snaigute nera kazkoks paprastas pasibandymas.

Tad, mergaitems leidus, as skaiciuoju visus kartus mirksiukas.gif ax.gif
sidabriukas15
QUOTE(Terze @ 2012 12 03, 17:44)
Sidabriuk  4u.gif 

Pepe - lauksiu tavo ziniu is po Gorgio!

Cituk, Keberiokst - Londonas tikriausiai skesta kaledu puosmenose  smile.gif 

Blaize, tai kiek leliuku turite?  bigsmile.gif
*

4u.gif 4u.gif 4u.gif
T.P.Keberiokst
Mamiliarija,man atrodo lt to tyrimo nedaro.Jei neklystu tai Londone kelios merginos daresi,gal pasisakys.Nors ir cia naujas reikalas,dar neseniai jav tik darydavo.

Nu nzn,kokiom dozem leidzia,gal but....
bet cia tai studija daryta su hcg leidziamu i raumeni ir ne,stambioms ir normalaus sudejimo moterims,.Lentelej jau paciu blogiausiu variantu hcg po 48 h yra virs 100.Sekancia diena testas man buvo ryskiu ryskiausias,tikrai ne viena ir ne du testus darius ir macius,tikrai ne desimtukais ten tac hcg buvo.
http://humrep.oxfordjournals.org/content/18/11/2294.full

dar apie tai cia galima pasiskaityti,paciam gale

http://www.drmalpani.com/hcg.htm
Pepe/ilgakojine
QUOTE(GingerBella @ 2012 12 03, 10:16)
Mamimaliarija,

Tad, mergaitems leidus, as skaiciuoju visus kartus mirksiukas.gif  ax.gif
*

As ir manau, kad IVF skaiciuojas kai viskas vyksta pilna programa. O snaigutes tik to paties IVF tesinys, bet skaiciuojas kaip bandymas g.gif
sidabriukas15
merginos...laikiaus ,laikiaus ir siandien paluzau.........MB isvaziavo pinigelius kalt likau viena ......ir neislaikiau...atsiprasau...kad cia parasiau...bet tik jus zinot ka as jauciu... cry.gif cry.gif cry.gif labai skauda...iskrito gabalas vaistu tai pradejo mmm varyt...rytoj darbe turesiu vaidint kaip man gera...eina sauuu... verysad.gif
selione
QUOTE(mamiliarija @ 2012 12 03, 21:42)
Sveikos bendražygės,
gal kad pavargusi, gal kad nusivylusi iš po tiek nesėkmių, bet paskaičiusi tokias stebuklingas žinutes - na netikiu aš. Jei ir pasidarė su donoru, tai kodėl turėtų pasakoti kam. ....
.............

Ten tikra istorija su savu 3 embrionais. Donorinio neprireikė. Tikrai žinau, todėl ir pasidalinau. Jei tik suerzinau - labai atsiprašau...
boruziukas1
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 12 03, 23:53)
merginos...laikiaus ,laikiaus ir siandien paluzau.........MB isvaziavo pinigelius kalt likau viena ......ir neislaikiau...atsiprasau...kad cia parasiau...bet tik jus zinot ka as jauciu... cry.gif  cry.gif  cry.gif labai skauda...iskrito gabalas vaistu tai pradejo mmm varyt...rytoj darbe turesiu vaidint kaip man gera...eina sauuu... verysad.gif
*

labai pazystamas jausmas console.gif suprantu kaip sunku ir dar vienai.laikykis kaipnors istversi visa ta kosmara
Pepe/ilgakojine
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 12 03, 10:53)
merginos...laikiaus ,laikiaus ir siandien paluzau........
*

Laikykis sidabriuk 4u.gif Duok sau laiko atsigauti....Darbe kvailai, kai asaros nori riedet ir turi susilaikyti kazkaip blush2.gif
IVF zurnaliuke radau, kad psihologai nepavykusio IVF jausmus lygina su artimo zmogaus netekimo skausmu....Ir tikrai, kai sulyginau ka jauciau netekus artimo zmogus, ir ka jauciu po nepavykusio...man pasirode logiskas sulyginimas...tik beda ta....kad laikui begant skausmas artimo zmogaus netekimui mazeja, per laika su tuom susitaikai, ismoksti prisiminti del ko ji mylejai, ar del ko gali dziaugtis, kad tas zmogus buvo tavo gyvenime....o po kiekvieno nepavykusio IVF tustuma ir skausmas tik dideja....ir reikia vis didesnio laiko tarpo atsistojimui.
Citas
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 12 03, 22:53)
merginos...laikiaus ,laikiaus ir siandien paluzau.........MB isvaziavo pinigelius kalt likau viena ......ir neislaikiau...atsiprasau...kad cia parasiau...bet tik jus zinot ka as jauciu... cry.gif  cry.gif  cry.gif labai skauda...iskrito gabalas vaistu tai pradejo mmm varyt...rytoj darbe turesiu vaidint kaip man gera...eina sauuu... verysad.gif
*

Labai zinau ta jausma, man pdedavo vynotaure kita,o kad viena esi dar geriau, nevaldyk jausmu, sekantis etapas jau bus sviesesnis ir planai kazkaip savaimeprades deliotis. Mes cia ir esam ir dziaugsme ir nelaimeje wub.gif
selione
*

console.gif vargšiuke...kaip tave užjaučiu.
KittyKitty
QUOTE(selione @ 2012 12 03, 23:00)
Ten tikra istorija su savu 3 embrionais. Donorinio neprireikė. Tikrai žinau, todėl ir pasidalinau. Jei tik suerzinau - labai atsiprašau...
*

Na jau, nieko tu nesuerzinai, viena galvoja vienaip, kita - kitaip, nuomoniu skirtumai yra naturalus dalykas, bet kuriuo atveju, istorija miela ir tik tau zinoti tai,ka zinai. Viskas ok 4u.gif kiekviena pasiima ir prisitaiko tai,kas jai tinka 4u.gif

Del to hcg, man rodos, ne apie ta pati snekat.. Man rodos, Delena leidosi, o gal ne... Nepamenu nicko, bet atsimenat, kasdien rode apie 30 ir nekilo?

Del to skaiciavimo... Viena vertus, snaiguciu ciklo metu irgi isodinama, irgi laukiama, irgi yra kibimo tikimybe, tai turetu buti skaiciuojama, bet kita vertus... Na gal neskaiciuociau kaip visiskai tokio paties ivf, kaip su svieziais, nes jis siek tiek dubliuoja ta pirmaji, gali tiesiog buti tos pacios problemos. Jei problemos kyla, nes nekimba del gleivines ar pan., tai vienas dalykas, bet jei nekimba del to,kad yra kokiu nors klaideliu embrionuose, tai tos problemos ir islieka, nes tai to paties ciklo embrionai, ir jei ta cikla subrendo kokios nors nelabai kokybiskos kiausialastes, tai jos ir saldytuose tokios pacios, tas pats ir su sperma. Man bent jau pasirode, kad su snaigutem dazniau pasiseka toms, kurios buvo jas pasilike po sekmngo ivf. Va Beta, Asmon, kitu nicku neatsimenu, bet buvo ir daugiau. Nezinau, as taip mastau,gal klystu g.gif
T.P.Keberiokst
Jetau kaip ir as noreciau sekmes su savais snaigiukais blush2.gif
KittyKitty

Mamiliarija, taip, rytoj eina vyras pas Z, tarsis. Nezinau del zarazu, bet cia nieko nerado, tie leukocitai atsirado tik pries kelis menesius, tai nelabai buvo is kur kazka originalaus pasigauti.. Urologas is viso sake nekreipti demesio. Nezinau, ziuresim. Siaip gal reiketu kartoti tyrima, nelabai as juo pasitikiu, pirma karta darem tiesiog klinikose, valdiskai. Gal laborante apsisnargliavus buvo doh.gif

Sidabriuk, tavo jausmai labai normalus, naturalus ir kitaip dabar turbut net negali buti.. O ypac jei esi viena... Gal bandyk guostis bent tuo, kad viskas praeina, kad ir kaip dabar skauda, kai atrodo, kad tas skausmas niekada nesumazes, jis rims...nedings, bet taip ziauriai nebepjaus, pradesi kurti naujus planus ir viskas siek tiek pasvieses.. Laikykis, mieloji console.gif
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 23:46)
Jetau kaip ir as noreciau sekmes su savais snaigiukais  blush2.gif
*

O tu ju turi? bigsmile.gif kazkaip buvau tai praleidus bigsmile.gif
Pepe/ilgakojine
QUOTE(Citas @ 2012 12 03, 11:28)
Labai zinau ta jausma, man pdedavo vynotaure kita,o kad viena esi dar geriau, nevaldyk jausmu, sekantis etapas jau bus sviesesnis ir planai kazkaip savaimeprades deliotis. Mes cia ir esam ir dziaugsme ir nelaimeje wub.gif
*

Uzimtumas, saldumynai ir Friends serialas mano pagalbininkai biggrin.gif
Cituk, tavo ilgai laukta savaite arteja biggrin.gif 4u.gif
GingerBella
*

Sidabriuk,

laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif galiu tik isivaizduoti kaip sunku tau likus vienai.... verysad.gif

Jeigu turi megstamu dalyku, pasistenk juos visus ir daryti.... As, pvz. visus 3 menesius bandymu, ledus kasdiena valgiau doh.gif lotuliukas.gif

Bet nesijausk viena. Juk turi TB.... smile.gif
O ir mes cia esame 4u.gif 4u.gif 4u.gif
T.P.Keberiokst
QUOTE(KittyKitty @ 2012 12 03, 21:48)
Papildyta:
O tu ju turi? bigsmile.gif kazkaip buvau tai praleidus bigsmile.gif
*

Turiu.Visus 5! wub.gif
Pepe/ilgakojine
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 11:46)
*

wub.gif wub.gif wub.gif
GingerBella
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 23:55)
Turiu.Visus 5!  wub.gif
*

Tikrai, tikrai bus broliukas ir/ar sesute 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Pepe/ilgakojine
QUOTE(mamiliarija @ 2012 12 03, 09:42)
Tas pats ir pas mus. Jei moterys siuntinėja į Graikiją tyrimams savo mėginius, tai gal ir vyrams yra kokios galimybės rasti leukocitų priežąstį?
schmoll.gif
*

Graikija tiria vyrams klamidijas is spermos meginelio. Pas Gorgy irgi galima priduoti, tik kaina zymiai skirsis nei pats nusiustum tiesiogiai. Kadangi gydomi kartu poroje nuo rastu bakteriju, praktikoje dazniausiai tiria moteris.
Labanakt merginos 4u.gif Uzteks cia pliupti man biggrin.gif
Citas
*

Manau kad pakartosi gorgio protokola ir is snaiguciu pavirs i grazius stebukliukus gimdoj doh.gif

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 12 03, 23:51)
Uzimtumas, saldumynai ir Friends serialas mano pagalbininkai biggrin.gif
Cituk, tavo ilgai laukta savaite arteja biggrin.gif  4u.gif
*

jau kita savaite doh.gif bijau skausmo, nors zinau kad dar ne tiek istverciau blush2.gif siandien sudalyvavau kazkokiam bandyme trial, jau skaudejo tai sake mergaites, tipo pagramde gleivine artai kazkaip pazeide ja kad kunas pradetu gaminti kazkokius spec cheminius junginiu ar hormonus gleivinei atstatyti o tai kartu padidina implantacijos sancus. Zodziu kaip as sakau po savo 6ivf tapau bandymu ziurke biggrin.gif

Kaciuk sekmes TB rytoj 4u.gif

Terziuk jo cia jau grazu, papuosta wub.gif
Pepe/ilgakojine
QUOTE(Citas @ 2012 12 03, 12:05)
jau kita savaite doh.gif bijau skausmo, nors zinau kad dar ne tiek istverciau blush2.gif  siandien sudalyvavau kazkokiam bandyme trial, jau skaudejo tai sake mergaites, tipo pagramde gleivine artai kazkaip pazeide ja kad kunas pradetu gaminti kazkokius spec cheminius junginiu ar hormonus gleivinei atstatyti o tai kartu padidina implantacijos sancus. Zodziu kaip as sakau po savo 6ivf tapau bandymu ziurke biggrin.gif
*

Tas trial naujove kakzokia?nU, kad tik padetu...Nors as net neabejoju jusu seimos sekme si karta 4u.gif
Skaiciau, kad tie LIT skaudus, tai man dabar vel idomu g.gif Kaip krauja suleidzia? Ar kaip laseline, ar kaip vaistus su svirkstu i raumenis? Jei kraujas neleidziamas tiesiogiai i vena, tai ir nesiskaito kaip kraujo perpilimas ar kazkas tokio. Tai gal tada tie kraujai ir nesusimaiso g.gif
GingerBella
QUOTE(Citas @ 2012 12 04, 00:05)
Manau kad pakartosi gorgio protokola ir is snaiguciu pavirs i grazius stebukliukus gimdoj doh.gif
jau kita savaite doh.gif bijau skausmo, nors zinau kad dar ne tiek istverciau blush2.gif  siandien sudalyvavau kazkokiam bandyme trial, jau skaudejo tai sake mergaites, tipo pagramde gleivine artai kazkaip pazeide ja kad kunas pradetu gaminti kazkokius spec cheminius junginiu ar hormonus gleivinei atstatyti o tai kartu padidina implantacijos sancus. Zodziu kaip as sakau po savo 6ivf tapau bandymu ziurke biggrin.gif

Kaciuk sekmes TB rytoj  4u.gif

*

Cituk,

juk dabar TAVO laikas bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip smagu!!!.... labai linkiu jusu seimai si karta patirti tikra didiji stebukla wub.gif

kur cia ta gleivines gramdyma daro? UK? Ir ar tai budinga daugeliui kliniku ar cia kazkokia isskirtine klinika kur taip daro? Labai idomu g.gif
uogiuke
Sidabriuk,zinau kaip tau sunku,bet pasistenk blogas mintis vyt toli...Paziurek koki seriala,susitik su draugem,kad maziau galvotum.Zinau,sunku su tuom susitaikyt,bet privalai ziuret i ateiti ir kurt tolimesnius planus...... .... 4u.gif
mamiliarija
QUOTE(KittyKitty @ 2012 12 04, 00:42)
Man bent jau pasirode, kad su snaigutem dazniau pasiseka toms, kurios buvo jas pasilike po sekmngo ivf. Va Beta, Asmon, kitu nicku neatsimenu, bet buvo ir daugiau. Nezinau, as taip mastau,gal klystu g.gif
*

Aš taip pat šį dėsningumą pastebėjau, bet čia tik pamąstymas.
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 04, 00:46)
*

Tęsiant šį pamąstymą thumbup.gif
QUOTE(KittyKitty @ 2012 12 04, 00:48)
Mamiliarija, taip, rytoj eina vyras pas Z, tarsis. Nezinau del zarazu, bet cia nieko nerado, tie leukocitai atsirado tik pries kelis menesius, tai nelabai buvo is kur kazka originalaus pasigauti.. Urologas is viso sake nekreipti demesio. Nezinau, ziuresim. Siaip gal reiketu kartoti tyrima, nelabai as juo pasitikiu, pirma karta darem tiesiog klinikose, valdiskai. Gal laborante apsisnargliavus buvo doh.gif
*

Sėkmės jam, parašyki ryt kaip sekėsi, nors mums Ž panašiai ir pasakė, kad nekreipti dėmesio, nors aš net antrą kartą (tik po ilgos pertraukos) pasėlį padariau, kadangi leukocitų vis yra.

Sidabriuk, prasta iš manęs guodėja, būčiau šalia, tai bliautume abi verysad.gif
Laikykis 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 12 04, 01:05)
Graikija tiria vyrams klamidijas is spermos meginelio. Pas Gorgy irgi galima priduoti, tik kaina zymiai skirsis nei pats nusiustum tiesiogiai. Kadangi gydomi kartu poroje nuo rastu bakteriju, praktikoje dazniausiai tiria moteris.
Labanakt merginos 4u.gif  Uzteks cia pliupti man biggrin.gif
*

Dėkui Pepe, įtrauksiu į ateities planus.
Citas
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 12 04, 00:12)
Tas trial naujove kakzokia?nU, kad tik padetu...Nors as net neabejoju jusu seimos sekme si karta 4u.gif
Skaiciau, kad tie LIT skaudus, tai man dabar vel idomu g.gif Kaip krauja suleidzia? Ar kaip laseline, ar kaip vaistus su svirkstu i raumenis? Jei kraujas neleidziamas tiesiogiai i vena, tai ir nesiskaito kaip kraujo perpilimas ar kazkas tokio. Tai gal tada tie kraujai ir nesusimaiso g.gif
*

Is daktaro supratau kad jau pasaulyje yra nemazai bandytas sitas reikalas bet ju ligonine dar tik trial daro. Pasirasiau tam trial tik del to kad praktiskai simtas procentu kad padeties nepablogins o kad pagerins irgi nemazai sancu 4u.gif

Tie lit pas bykova tai man kaip uodo ikandimas buvo bet va is keliu mergaiciu girdejau kad pas gorgi tai ojoj kitos be nuskausminamu neapsieina, bet jie nerekomenduojami nes sumazina lit efekta, tai kentesiu be vaistu. O leidzia labai negiliai iskart i paodi, apie penkiolika duriu i kiekviena ranka doh.gif zodziu paleidzia kaip narkomane su melynom rankom, kurios tokios islieka gera savaite, tai gerai kad ziema, vaizdeliu geresis tik mb tongue.gif

QUOTE(GingerBella @ 2012 12 04, 00:17)
Cituk,

juk dabar TAVO laikas bigsmile.gif  4u.gif  kaip smagu!!!.... labai linkiu jusu seimai si karta patirti tikra didiji stebukla wub.gif

kur cia ta gleivines gramdyma daro? UK? Ir ar tai budinga daugeliui kliniku ar cia kazkokia isskirtine klinika kur taip daro? Labai idomu g.gif
*

Kad dar reikia sulaukti man savo laiko, reikia dar tuos lit pasidaryt ir lad pasikelti doh.gif aciu 4u.gif

Kaip jau rasiau jau nemazai apie ta pagramdyma medicina zino, ir ji mergaitesir lv jau yra issiprase, tai tikrai nera naujiena didele. Bet ko gero dar nera ir aiskiu irodymu kad tai tikrai padeda, todel ir daro bandymus. Dziaugiuosi kad man pasiule buti toj grupej kuriai ta gramdyma padare, nors ir labai skaudejo rolleyes.gif
Atiloja
Sveikutes 4u.gif
*

mieloji, labai tave suprantu 4u.gif bet laikykis - turi laikytis 4u.gif issiverk - padeda 4u.gif

*

vat ir as pastebejau, kad su snaigutem pasiseka toms, kuruims liko is sekmingo bandymo wub.gif
*

drinks_cheers.gif wub.gif patinka man Londonas wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 12 04, 00:12)
*

nelabai supratau tavo pamastymo apie kraujo perpylima g.gif
QUOTE(Citas @ 2012 12 04, 01:08)
Tie lit pas bykova tai man kaip uodo ikandimas buvo bet va is keliu mergaiciu girdejau kad pas gorgi tai ojoj kitos be nuskausminamu neapsieina, bet jie nerekomenduojami nes sumazina lit efekta, tai kentesiu be vaistu. O leidzia labai negiliai iskart i paodi, apie penkiolika duriu i kiekviena ranka doh.gif zodziu paleidzia kaip narkomane su melynom rankom, kurios tokios islieka gera savaite, tai gerai kad ziema, vaizdeliu geresis tik mb tongue.gif
Kad dar reikia sulaukti man savo laiko, reikia dar tuos lit pasidaryt ir lad pasikelti doh.gif  aciu  4u.gif
*

drinks_cheers.gif G LIT'ai - labai skausmingi doh.gif bet iskenteti tikrai galima mirksiukas.gif o melynes ant ranku dar ir siandien pas mane matomos blush2.gif kai krauja nueinu priduoti, tai nelabai jaukiai jauciuosi - pati sau narkomane primenu 4u.gif
skirmantep
Mergaites, norejau su jumis pasidziaugti ir pasidalinti, kad pagaliau sulaukiau savo ilgai lauktos 11 dienos po isodinimo ir pasidariau hcg ir jis aukstas!!!:)
Tikrai be reikalo dariau tuos nestumo testus nuo 9 isodinimo dienos, nes jie nieko neparode o as tik prisizliumbiau kaip vaikas:)
Tikiuosi, visom sitame skyrelyje pasiseks taip pat! Labai tikiuosi ir siunciu jums nestuke.gif virusa:)
Beje, maciau cia ivairiu diskusiju sitame skyrelyje. Bet kai nepavyksta gal reikia galvoti ne vien apie medicinines priezastis bet ir apie psichologines ar dvasines. Reikia labai tiketi, suprantu, kad sunku tiketi po kazkelinto nepavykusio karto, bet be tikejimo, kad tikrai pasiseks - nieko nebus. Beje, man viena moteris dave knyga "Jusu mazylio sielos ugdymas". Tai skaitinejau ja, kai ruosiausi IVF ir jos metu. Ten ivairiu dalyku raso apie tai kaip ruostis mazylio atejimui i si pasauli. Nesu labai tikinti, bet galvojau, kad reikia viska isbandyti - nepakenks. Tad rekomenduoju paskaitineti, gal kazkam pades...
Delena
QUOTE(KittyKitty @ 2012 12 03, 23:42)
Del to hcg, man rodos, ne apie ta pati snekat.. Man rodos, Delena leidosi, o gal ne... Nepamenu nicko, bet atsimenat, kasdien rode apie 30 ir nekilo?

Sveikos merginos, taip as leidausi Ovitrelle po truputi kasdien po isodinimo. Ir mano skaiciukai buvo 56, tada dar leidausi vaistus ir toliau, pradejo kristi HCG ir nutraukus sulaukiau mm...
Papildyta:
QUOTE(skirmantep @ 2012 12 04, 09:00)
Beje, man viena moteris dave knyga "Jusu mazylio sielos ugdymas".

gal zinote kur ja galima nupirkti? kokiame knygyne?
prakriti
QUOTE(Delena @ 2012 12 04, 09:52)
gal zinote kur ja galima nupirkti? kokiame knygyne?
*

sveikute 4u.gif
yra kad ir cia - https://www.knygos.lt/lt/knygos/jusu-mazylio-sielos-ugdymas/
pamenu tave nuo senai ir labai sergu uz tave, si karta turi pasisekti 4u.gif
Terze
*

Ir tikiu-turesi! wub.gif O snaigutes pas Treisa liko?

*

Cituk, jau tiek iskentejai, tai cia nusisikt tas skausmas tau... Sedziu cia, rymoju ir laukiu taves wub.gif wub.gif wub.gif Jau tikiu neilgai smile.gif

Sidabriuk - cia ne receptas, bet... as viena syki taip nusilakiau su MB, kad paskui pahmiela jutau visa savaite ir skausmas kazkaip savaime atslugo...

Del tu visu knyguciu - esu ju skaicius, bet siulyciau taip atsargiau, nes ten ir briedo buna prirasyta doh.gif
Citas
QUOTE(Terze @ 2012 12 04, 11:06)
Cituk, jau tiek iskentejai, tai cia nusisikt tas skausmas tau... Sedziu cia, rymoju ir laukiu taves  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Jau tikiu neilgai smile.gif
*

Aciu wub.gif tu svarbiausia nenustok laukti wub.gif vis tiek ateisiu kazkada, nu negali gi zmogaus bausti visa gyvenima kazkas schmoll.gif
ashley
Merginos, gal galite brūkštelėti, kokiomis savaitės dienomis dirba Akvilė.
Ačiū labai.
P.S.: mus pradėjo ignoruoti g.gif
angelyte123
Labukas visoms.
Vakar rasiau guodziausi kad pradejo teplioti. sinadiena ryte nulekiau pas gydytoja.
Padare HCG ir Progesterona.
Ats.: HCG - 1675, progesteronas - 12,7 (norma 1 trimestras 29,6 -106).
HCG paauges labai (26d. buvo 35, 28d. buvo 90).
Bet teplioja vis - isskyru gan nemazai kraujingu.

po poros h tik pavyks visa info pranesti gydytojui tai pora h turbut sedesiu kaip ant peiliu.

Savavaliskai isidejau papildoma crinone, gal nepakenks, nes kaip suprantu progesteronas labai zemas mano. Ir tai nesu labai uztikrinta kad LV klinikoj gerai supratau kiek man crinone naudoti (lygtais sake 1 i diena, bet kai mano rusu kalba nekokia tai jauciu busiu ne taip supratusi)
Delena
QUOTE(angelyte123 @ 2012 12 04, 13:19)

laikom kumstukus, kad viskas butu tik gerai jums 4u.gif

Merginos, turiu klausima ir nezinau ka daryti g.gif

Turiu Gonal 900 piestuka (nepradetas), ten parasyta kad galioja iki 2013 01. Planavau stimuliacija iki nauju metu, o dabar gaunasi, kad jei viskas gerai stimuliuosiuos nuo sausio 15-16 d. Idomu, ar galiu dar naudoti ta piestuka? g.gif kiek zinau, kad jei parasyta iki ...tai reiskia kad galioja dar ir ta menesi... g.gif
Citas
QUOTE(ashley @ 2012 12 04, 12:35)
Ačiū labai.
P.S.: mus pradėjo ignoruoti  g.gif
*

I - II - III 4u.gif

Labukas visoms.
Vakar rasiau guodziausi kad pradejo teplioti. sinadiena ryte nulekiau pas gydytoja.

po poros h tik pavyks visa info pranesti gydytojui tai pora h turbut sedesiu kaip ant peiliu.

Savavaliskai isidejau papildoma crinone, gal nepakenks, nes kaip suprantu progesteronas labai zemas mano. Ir tai nesu labai uztikrinta kad LV klinikoj gerai supratau kiek man crinone naudoti (lygtais sake 1 i diena, bet kai mano rusu kalba nekokia tai jauciu busiu ne taip supratusi)
*

Nu jo progesteronas papildomas nepakenks smile.gif Nuostabus HCG skaiciukai wub.gif

QUOTE(Delena @ 2012 12 04, 13:56)
laikom kumstukus, kad viskas butu tik gerai jums  4u.gif

Turiu Gonal 900 piestuka (nepradetas), ten parasyta kad galioja iki 2013 01. Planavau stimuliacija iki nauju metu, o dabar gaunasi, kad jei viskas gerai stimuliuosiuos nuo sausio 15-16 d. Idomu, ar galiu dar naudoti ta piestuka?  g.gif  kiek zinau, kad jei parasyta iki ...tai reiskia kad galioja dar ir ta menesi... g.gif
*

Drasiai, man gydytojai sake kad jei neatidarytas tai galima naudoti net ir menesiuka po galiojimo pasibaigimo 4u.gif
Kuisis
QUOTE(Delena @ 2012 12 04, 13:56)
laikom kumstukus, kad viskas butu tik gerai jums  4u.gif

Turiu Gonal 900 piestuka (nepradetas), ten parasyta kad galioja iki 2013 01. Planavau stimuliacija iki nauju metu, o dabar gaunasi, kad jei viskas gerai stimuliuosiuos nuo sausio 15-16 d. Idomu, ar galiu dar naudoti ta piestuka?  g.gif  kiek zinau, kad jei parasyta iki ...tai reiskia kad galioja dar ir ta menesi... g.gif
*

man regis gali. visų pirma iki sausio,tai gal ir iki sausio galo gali būti, antra kai rašo galiojimą datą, tai reiškia, kad vaistas geriausias iki tos datos. per porą savaičių jo kokybė neturėtų suprastėti. mirksiukas.gif

Atiloja
QUOTE(ashley @ 2012 12 04, 12:35)
Ačiū labai.
P.S.: mus pradėjo ignoruoti  g.gif
*

Man zinokit pradeda siutas imti, kai jus rasot apie ignoravima (ne tik tu viena) doh.gif rasykit angliskai, tai atsakys kitos - nebutinai Akvile ir nereikes nusisneketi apie tai, kad jus ignoruoja 4u.gif
Atsiprasau, kad issiliejau, bet tikrai pikta, kai zmogus stengiasi, vertejauja, atsakineja i laiskus, o pasipila kaltinimai, kad kazko nepadare doh.gif 4u.gif
QUOTE(Citas @ 2012 12 04, 14:19)
I - II - III  4u.gif
Nu jo progesteronas papildomas nepakenks  smile.gif Nuostabus HCG skaiciukai  wub.gif
Drasiai, man gydytojai sake kad jei neatidarytas tai galima naudoti net ir menesiuka po galiojimo pasibaigimo  4u.gif
*

I-II-V pasikeite jos darbo laikas, treciadieniais nebedirba 4u.gif
Afrodite69
QUOTE(GingerBella @ 2012 12 04, 00:17)
Cituk,

juk dabar TAVO laikas bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  kaip smagu!!!.... labai linkiu jusu seimai si karta patirti tikra didiji stebukla wub.gif
*

Sveikutes 4u.gif
CITULI,prisidedu ir as prie Gingeriuko palinkejimu ir jau tiek daroma,manau tikrai uztenka kankinti jus-ir taip prikankino daugiau nei priklauso-tad labai tikiuosi kad tu tapsi 2013 SUPER Nestuke mirksiukas.gif Laikau kumstukus kad ateitu laime ir i jusu kiema ir nebeiseitu ilgai,jus nusipelnete pacio geriausio 4u.gif
SIDABRIUK, as tavo zinute apie nepasisekima perskaiciau seniau,tik net nezinau ka ir pasakyti.Zodziai zaizdu,gaila,bet negydo..tik laikas,kuris mums daugumai yra negailestingas.As paskutiniu metu virtusi tokia verksne,kad apkabinciau tave ir verkciau kartu.Dabar tau tikrai nelengva,o dar ir viena esi- as nezinau kas tau patinka-bet kazkaip bandyk uziimti galva kitu-nezinau puosti namus Kaledoms (nors tikiu,kad dabar to nesinori), bet tai juk teigiama emocija, iseiti i koki filma,spektakli,su draugem pasedeti ramiai kavinukej ar pasidaryti kokia kita pramoga.Kiekvienam zmogui skirtingai- man kai nepasiseka,tai as stengiuosi kuo daugiau miegoti ir ziureti ivariu filmu,nors aisku pries tai nuzliumbiu taip,kad visas namas girdi mano verksma ir rekima kodel,neteisinga ir pan.Po to kazkaip truputi lengviau,o tada uzeina miego laikas ir filmai. Aisku,dar tikrai labai gerai kad turi darba-nors zinau kad nelengva eiti i ji,bet kai pasineri i darba,jo problematika tai vis kazkaip viska atitolina.
Laikykis,isliek savo skausma,pykti,liudesys ir bejegiskuma ir stok kovai kad svajone vistiek butu pasiekta.
ANGELIUK,skaiciukai HCG nuostabus,na tikrai kokie grazus ir neslepsiu kai noreciau as graziu tokiu skaiciuku-bet nepavydziu,o labai dziaugiuosi wub.gif O PRG mazokas 4u.gif Sekmingo tau nestuke.gif
Citas
QUOTE(Atiloja @ 2012 12 04, 14:31)
I-II-V pasikeite jos darbo laikas, treciadieniais nebedirba  4u.gif
*

O bana, nezinojau, tai gales mane guosti kai nueisiu LITui penktadieni tongue.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 12 04, 15:14)
Sveikutes 4u.gif
CITULI,prisidedu ir as prie Gingeriuko palinkejimu ir jau tiek daroma,manau tikrai uztenka kankinti jus-ir taip prikankino daugiau nei priklauso-tad labai tikiuosi kad tu tapsi 2013 SUPER Nestuke mirksiukas.gif Laikau kumstukus kad ateitu laime ir i jusu kiema ir nebeiseitu ilgai,jus nusipelnete pacio geriausio 4u.gif
*

matai jei busu teisybe tame baudime ir nebaudime tai ir as ir tu ir daug kitu mergaiciu seniai sedetume arba nestukiu arba mamyciu skyrelyje biggrin.gif
Aciu saulut uz siltus zodzius, juk neuzilgo jau kalbesim kitam skyrely ane mirksiukas.gif

Kaip tavo reikalai, ar jau gavai rezultatus kuriu ilgai laukei? ne viska as cia laiku suskaitau tai pameciau biskuti kas kokioj stadijoj dabar. Zinau kad tu po operacijos, stryga ir Triumfante laukia operacijos, Kitty jau irgi po, Pepe, Gingerbella jau ruosiasi kelionei i imuniteto pasauli. Zodziu daug veiksmo visokio, kuri privalo vainikuoti sekme wub.gif
Afrodite69
QUOTE(Citas @ 2012 12 04, 01:08)
Is daktaro supratau kad jau pasaulyje yra nemazai bandytas sitas reikalas bet ju ligonine dar tik trial daro. Pasirasiau tam trial tik del to kad praktiskai simtas procentu kad padeties nepablogins o kad pagerins irgi nemazai sancu 4u.gif
Kaip jau rasiau jau nemazai apie ta pagramdyma medicina zino, ir ji mergaitesir lv jau yra issiprase, tai tikrai nera naujiena didele. Bet ko gero dar nera ir aiskiu irodymu kad tai tikrai padeda, todel ir daro bandymus. Dziaugiuosi kad man pasiule buti toj grupej kuriai ta gramdyma padare, nors ir labai skaudejo rolleyes.gif
*

Reikia tiketis kad jie tik i gera.Beje,aciu ir mane nudziuginai- nes man atliko gimdos gleivines ir kaklelio gleivines gramdyma-tad tikiuosi kad pades.
Siandien pridaviau kraujuka,suzinosiu koks pas mane PRL, Feritinas (geriu gelezies tabletes),na nors ir Bykova sake kad ji mane istyre nuo AFS-bet dokumentuose kuriuos atsiunte tai nera minima,tai as siandien prie to pacio dariausi tyrimus AFS ir dar ketvirtadieni eisiu priduoti tyrimus Leideno sindromui ir LAI1.Noriu, buti viska kiek imanoma issiaiskinusi pries si IVF.Ai,dar suzinojau kad po persileidimo man suleido RH-imunoglobulina,nes as turiu RH-,o vyras mano RH+ tai gali ir tame slypeti konfliktas.
skirmantep-sveikinu su nestuke.gif ir priglausiu as virusiuka,o tau linkiu sklandaus nestumo.
TERZIUK,sveikinu mieloji su porele wub.gif Tai manau kiekvienos musu svajone ir kaip dziugu uz jus thumbup.gif Kaip pati jautiesi?
Beta1,kaip tu laikais?
Pepiuk,gal rasei bet nespeju visko suskaityti kokie planai pas jus? mirksiukas.gif
Kitty,pas mano vyra irgi buvo leukocitai padideje,darem ir paseli,rado ten kazkokia bakterija. Gydemes, paskui vel daremes ir vis leukocitai doh.gif Po kiek laiko vel darem spermograma ir vis as pats-nezinojau ka daryt,nes kaip ir rasei niekas nekreipia demsio,viskas ok.O dabar visai neseniai gavom rezultatus nebera leukocitu-pakartojom ir tas pats leukocitu nera-kaip jie isnyko,kas padejo niekaip nesuvokkiame-bet kad ju nera ir jokiu antibijotiku ar dar kazko tikrai negerem-vartojom tik ivarius papildus,keitesi mityba,vyras pradejo daugiau vaikscioti,dar kai galejo vaziuodavo su dviraciu pasivazineti,bet ar tai galejo itakoti abejoju.Tai va tokia misle.Linkiu kad ir jums jie dingtu mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2012 12 04, 15:25)

Aciu saulut uz siltus zodzius, juk neuzilgo jau kalbesim kitam skyrely ane  mirksiukas.gif

Kaip tavo reikalai, ar jau gavai rezultatus kuriu ilgai laukei? ne viska as cia laiku suskaitau tai pameciau biskuti kas kokioj stadijoj dabar. Zinau kad tu po operacijos, stryga ir Triumfante laukia operacijos, Kitty jau irgi po, Pepe, Gingerbella jau ruosiasi kelionei i imuniteto pasauli. Zodziu daug veiksmo visokio, kuri privalo vainikuoti sekme  wub.gif
*

As gavau jau rezultatus ne per seniausiai-gimdos gleivinej buvo daug mazu polipu-tik is kur jie atsirado,nesuprantu.Nes juk dare pagramdyma man ir kai abrazija dare liepos 10 diena ir nieko nerado,o va po keliu menesiu atsirado.Kas del kitu bedeliu-nera gerai,bet nera blogai-dziaugiuosi kad stovime stabiliai.Ruosiames IVF moraliskai,ir tikiuosi kad bus sikart viskas gerai.Dar papildomai tyrimu pasidariau -tai suzinosiu kas ir kaip.Labai tikiuosi,kad sis kartas bus laimingas.Gyvenu viltim,bet zinoma yra ir baimes.Mane vis dar it seselis persekioja maziuku praradimas.
CITAI,as tikiuosi kad visos sio skyrelio senbuves issikraustys tikrai 2013 metai pas nestukes ir mamytes.Meldziuosi uz tai.Beje,prisimenat malda turejome,kuria buvom sutarusios per praeitas Kucias visos sakyti-tai va tebeturiu ir zadu ta pati pakartoti ir siais metais.
Na,o jei nepavyks tai nutarem kad sjavascript:emoticon(':4u:')udesim ginklus kuriam laikui.Pas Georgy dabar nuvykti be sansu ir tyrimus atlikti,tai gal taupysim Georgiui ir vyksim pas ji,o paskui jau tada mastysim apie dar viena IVF.Zodziu tai dar tolimas speliojimas-siuo metu toli planuoti negali,kai viskas taip neaisku su darbais,sveikatomis ir pan.
T.P.Keberiokst manau is 5 snaiguciu tikrai bus dar vienas mazas stebukliukas wub.gif Ir keliausi paskui BETA1 pas nestuke.gif
Maciau mergaites keliausit-ot saunuoles,galeciau tai paplociau-atsipalaiduosit,paiilsesit,pakeisit aplinka.Visa tai iseis tik i gera ir jums ir jusu antrosioms pusems.Tad super sumastymas ir graziu ir ispudingu keliones akimirku. wub.gif
OK,lekiu darbuotis.Myliu ir buckis visoms.
KittyKitty

Sveikutės,

na, pabuvo vyras pas Ž, 4 leukocitai, asko, nieko daugiau neprigalvosi, išrašė Doxyciklino, sako, Izraelyje visiems vyrams mėnesį prieš į IVF skiria antibų g.gif, dar išrašė profertilio, bet ačiū, nereikia. geria viską, kas jame yra ir dar daugiau, ir dar didesnėm dozėm.

Jaučiu,tuoj pramuš mmm, bet va vis ne kaip žmogui doh.gif , "ten" toks kvailas taškinis skausmas vienoj vietoj, galvojau, kas nors išaugo (na, paviršiuje), bet nieko nesimato, bet skauda, tikiuosi, nieko blogo, nebus kokio herpeso.. unsure.gif tikiuos, per mmm praeis unsure.gif

Beje, sužinojau, kokia mano epikrizė (į rankas dar negavau), polipas, nieko blogo ar pavojingo, tik pasirodo, dešinys kiaušintakis sunkiau pratekamas. Kaip tik šį mano "paskutinį natūralios vilties ciklą" bus dešinėj doh.gif , na bet ką darysi, ar šiaip, ar taip ta viltis kvaila irnesakyk.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 12 03, 23:55)
Turiu.Visus 5!  wub.gif
*

o, nu tai fantastika thumbup.gif

Kaciuk sekmes TB rytoj  4u.gif

*

ačiū, mieloji,

tau kantrybės, bet man tik kyla klausimas: tao G LIT yra visai kas kita, negu Bykovos LIT? Kodėl taip skauda?
Dėl pagramdymo -aš irgi, kaip Afroditė, pasidžiaugiau, kad gal mano histero irgi bus į naudą blush2.gif

QUOTE(skirmantep @ 2012 12 04, 09:00)
Mergaites, norejau su jumis pasidziaugti ir pasidalinti, kad pagaliau sulaukiau savo ilgai lauktos 11 dienos po isodinimo ir pasidariau hcg ir jis aukstas!!!:)
Tikrai be reikalo dariau tuos nestumo testus nuo 9 isodinimo dienos, nes jie nieko neparode o as tik prisizliumbiau kaip vaikas:)
Tikiuosi, visom sitame skyrelyje pasiseks taip pat! Labai tikiuosi ir siunciu jums  nestuke.gif  virusa:)
Beje, maciau cia ivairiu diskusiju sitame skyrelyje. Bet kai nepavyksta gal reikia galvoti ne vien apie medicinines priezastis bet ir apie psichologines ar dvasines. Reikia labai tiketi, suprantu, kad sunku tiketi po kazkelinto nepavykusio karto, bet be tikejimo, kad tikrai pasiseks - nieko nebus. Beje, man viena moteris dave knyga "Jusu mazylio sielos ugdymas". Tai skaitinejau ja, kai ruosiausi IVF ir jos metu. Ten ivairiu dalyku raso apie tai kaip ruostis mazylio atejimui i si pasauli. Nesu labai tikinti, bet galvojau, kad reikia viska isbandyti - nepakenks. Tad rekomenduoju paskaitineti, gal kazkam pades...
*

sveikinu 4u.gif thumbup.gif , tai tik dar kartą parodo, ko verti tie testai...
Aš irgi buvau griebusis visokių knygų, bet... galbūt, bet tikrai netiesa, kad be tikėjimo nieko nebus, va kaip tik VA istorijose ne vieną istoriją perskaičiau, kad pavyko būtent tas kartas, kai jai visai nesitikėjo, netgi su klaidom daug ką darė, net patarimas parašytas: kai jau galvojat, kad viskas, pasidarykit paskutinį IVF "ant durniaus", be vilties- ir gali būti, kad būtent tas bus sėkmingas, ne vienai buvo. Tikrai nesakau, kad nereikia tikėti, programuotis, laukti, tiesiog...nėra tame absoliuto.
4u.gif

Labukas visoms.

*

nežinau nieko dėl prg, linkiu, kad kuo greičiau pakalbėtum su gyd ir kiek įmanoma, jei įmanoma, pasistenk nestresuoti 4u.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 12 04, 15:25)
Kitty,pas mano vyra irgi buvo leukocitai padideje,darem ir paseli,rado ten kazkokia bakterija. Gydemes, paskui vel daremes ir vis leukocitai doh.gif Po kiek laiko vel darem spermograma ir vis as pats-nezinojau ka daryt,nes kaip ir rasei niekas nekreipia demsio,viskas ok.O dabar visai neseniai gavom rezultatus nebera leukocitu-pakartojom ir tas pats leukocitu nera-kaip jie isnyko,kas padejo niekaip nesuvokkiame-bet kad ju nera ir jokiu antibijotiku ar dar kazko tikrai negerem-vartojom tik ivarius papildus,keitesi mityba,vyras pradejo daugiau vaikscioti,dar kai galejo vaziuodavo su dviraciu pasivazineti,bet ar tai galejo itakoti abejoju.Tai va tokia misle.Linkiu kad ir jums jie dingtu mirksiukas.gif
*

ačiū, pupa, maniškis irgi juda, gana sveikai gyvena, stengiasi, nesuprasi..na, kaip nors. O Tu dėl AFS kokių įtarimų turi ar grynai profilaktiškai?
exDaiva
QUOTE(Delena @ 2012 12 04, 12:56)
*

Kazkada turejau pokalbi su Gonal tiekejais Lt, isejo kalba ir apie vaistus su besibaigianciu galiojimo terminu, vadove pasake, kad drasiai galima naudoti dar puse metu po galiojimo pabaigos.
Delena
QUOTE(exDaiva @ 2012 12 04, 15:38)
Kazkada turejau pokalbi su Gonal tiekejais Lt, isejo kalba ir apie vaistus su besibaigianciu galiojimo terminu, vadove pasake, kad drasiai galima naudoti dar puse metu po galiojimo pabaigos.
*

Aciu, nuraminot bei naudosiu tada drasiai tuos vaistus 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.